La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad ★★★★

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad
3348 Szilvásvárad, Park u. 6.

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad a térképen

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad értékelése:

3. helyezett az 58 szilvásváradi szállás közül

Akciós csomagok

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad bemutatkozása

Szilvásváradon, a Bükk fennsík zöldjében várja vendégeit a La Contessa Kastélyhotel. A négycsillagos szálloda modern felszereltséggel és kényelemmel társítja az épületéből sugárzó eleganciát, és a modern szobák meg a kiváló étterem mellett a pinceszinten különleges wellness részleget is kínál.

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad képei

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 24.
Sok szép kastély szállóban voltunk már de eddig ez vitte a pálmát,88 nm-es lakosztály állítható hőfokú, masszírozós, hangulatos világítású jacuzzival a teraszon. Elektromos kandallóval. Kandalló előtt 12 személyes ülőgarnitúra,Kapszulás kávégép,napi kávé és tea bekészítéssel. Két hálószoba,szobákból nyíló fürdővel,mind két fürdőben infra szauna,egyikben +sarokkád.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 23.
Nagyon elegáns kastélyhotel csodálatos helyen. Segítőkész udvarias személyzet. Pompás szállás,remeg wellnessel . A kinti és a benti wellness egyaránt jól használható. Finom ízletes választékos ételek,és mellé élőzene,ami egy kellemes estévé varázsolta a vacsorát. Az első olyan hotel ahol kiépített töltő van elektromos autóval érkezőknek.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16.
Két napot töltöttünk ott. Az étterem személyzete nagyon kedves segítő kész:Személy szerint megemlíteném /ha jól emlékszem/ T. Sándort Fiatal pincér fiút akin meglepődve láttam a a vendégek iránti szeretettet , kedvességet , figyelmességet,szinte leste a vendégek kívánságát és boldogan mosolygott amin látszott ,hogy szívből fakad.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 4.
Minden elismerésem a séfeké. Ilyen választékos és finom ételeket nem még nem ettem. Imádtuk a fehér csokis áfonyás tortát. Elegáns, tiszta és persze szép helyen van a szálloda. Udvarias a kiszolgálás, igazán úri ellátásban volt részünk. Egyedül a szobában található tájékoztató volt hiányos. Bővebb leírás a kastélyról, a hotel szolgáltatásairól, programlehetőségekről.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 23.
3 napot töltöttünk a lányunokáimmal a La Contessában és csak szuperlativuszokban tudok róla beszélni. A környezet megadta az alaphangulatot. Ezt csak emelte a személyzet mindenre kiterjedő figyemessége,és a példás tisztaság. Sajnos 3 kilót híztam,ezzel talán minősiteném a gasztronómiai élményeket. Nagy meleg lévén jó volt csobbanni a kellemes hűs medencében.

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
Húsvéti csomagon vettunk részt. Szilvásvárad kituno hely a kikapcsolódásra. Gyonoru vidék sok látnivalóval. Kicsinek, nagynak egyaránt megfelel. A kastélyszálló hibátlan, bár egy picit tobbet ugyelnék a kultéri és beltéri lépcsok tisztaságára. Nagyon jókat lehet enni, inni, kikapcsolódni. A személyzet kifogástalan. Koszonom az egész társaságg nevében.
Válasz az értékelésre - 2019. május 6.
Kedves Duris Iveta! Köszönjük szépen az értékelését, örülünk, hogy jól érezték magukat! Sok szeretettel visszavárjuk önöket! Üdvözlettel: La Contessa Kastélyhotel
La Contessa / Sales (La Contessa Kastélyhotel)

2018. novemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. március 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy cég partnertalálkozójára kísértem a férjemet. Nyilván a cég is mindent megtett azért hogy a vendégek jól érezzék magukat, de hotel szolgáltatásaival is teljes mértékben elégedettek voltunk. Az ételek kíválóak voltak, a reggelinél a szokásos menün kívül, helyben, frissen készített rántottát és tócsnit kaptunk. Tejfehérje érzékenyként mindig probléma a reggeli kávé.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 19.
Évfordulónkon voltunk vendégei a Kastélynak. A manzárdszobánkat kérésemre alkalomhoz illően díszítették rózsaszirmokkal. A szoba és a fürdőszoba nem volt nagy, de igényes volt, és kifogástalanul tiszta. A szoba, a Kastély étterme, recepciója, a főlépcsőház a főúri életmódhoz méltó berendezésű, hangulatú. A kertje csodálatosan békés, szarvasokat is láttunk az első este.

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Ünnepi hétvégén próbáltuk ki lányommal a kastélyt. Az udvarházban foglaltunk szobát,ami nagyon kényelmes volt,tiszta ,rendezett. Maga az épület is nagyon rendben,de magától a kastélytól át kellett sétálni a reggelihez,wellnesshez. Fiatalok révén nem jelentett problémát,de az idősebbek jobb ha a kastélyban lévő szobát választják.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 1.
Véletlenül találtunk rá egy kirándulás alkalmával a kastélyhotelre.Minden tökéletes volt: a szoba ,a reggeli, a vacsora,a személyzet kedvessége,maga az épület, a környezet, a wellness.A hotel szépen felújított, korhű bútorokkal berendezve,hangulatosan kialakított. Jó érzés volt ebben a szép szállodában a pihenés.Valószínűleg máskor is jövünk.

Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 28.933,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 19.080,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2019.12.20-ig
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
Akár 1 éjszaka 12.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, süteménnyel és forralt borral, masszázságy használattal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2019.12.29.
Hegyi Panzió
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/éj ártól: választható ellátással
Érvényes: 2020.05.31-ig
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Napfény Vendégház és Apartman
2020.11.12. - 2019.11.12.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Lipicai Ifjúsági Szálló
2020.11.12. - 2019.11.12.
Katka Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Harmónia Villa
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 13.410 - 46.620,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Szilvásvárad környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kikelet 2=3

SzilvásváradX