La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad
3. helyezett Szilvás-
várad

3348 Szilvásvárad, Park u. 6.

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad a térképen

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad értékelése:

4. helyezett az 54 szilvásváradi szállás közül

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad bemutatkozása

Szilvásváradon, a Bükk fennsík zöldjében várja vendégeit a La Contessa Kastélyhotel. A négycsillagos szálloda modern felszereltséggel és kényelemmel társítja az épületéből sugárzó eleganciát, és a modern szobák meg a kiváló étterem mellett a pinceszinten különleges wellness részleget is kínál.

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad képei

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad vélemények

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 19.
Csodálatos környezetben, kifogástalan kiszolgálás mellett, varázslatos 3 napot töltöttünk a szilvásváradi La Contessa Kastélyhotelben. Feledhetetlen hegyvidéki elhelyezkedés, hibáltan infrasrtuktúra, odafigyelés, kényelem és luxus jellemez mindent és mindenkit. Mindenkinek ajánlom akár páros, akár családi pihenésre vágyik! *****

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 9.
A kastélyszálló épületei az erdőben már megadják az alap hangulatát. Mi nem a fő épületben, hanem Udvarházban kaptunk szobát, ami szép napfényes meleg időben még kellemes is az étterem és a wellness részhez rövid sétával. Étkek finomak, ízéletesek, igaz hétvégére teljesedett ki, bővebb svédasztalos választékkal, gyümölcsökkel.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 4.
Várakozásainkon felülmúló két napos felejthetetlen élményben és pihenésben volt részünk a gyönyörű időben, a szilvásváradi La Contessa hotelban!A visszatérés lehetősége nem kérdéses a számunkra! Remélhetőleg minél előbb!

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 2.
Csodálatos helyen található a hotel, a személyzet kedves, figyelmes. Egyetlen dolog volt amivel nem nyerte el a tetszésünket, hogy a 3 napból két este már előre elkészített étlappal várták a vendégeket . Így sajnos nem volt olyan jellegű választási lehetőségünk mint más szállodákban. A talpmasszázs 20 perc helyett csak 15 perces volt.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 21.
Csodálatos fekvésű helyen szép külső és szép belső. A kornak megfelelően van berendezve a kastély. Az étterem remek,választék pazar. Ennyi pozitív véleményem van róla. És amit kifogásolok. Odaérkezésünkkor a recepciós nem volt túl kedves. Talán tudta hogy mi"csak"a különálló részben foglaltunk szállást. Igen innen mace-
ás volt az átjárás a welnesbe.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az unokáimmal voltuk itt. Nagyon jól éreztük magunkat.
A személyzet kedves és nagyon előzékenyek voltak. A gyereknek minden kívánságukat teljesítették. Nagyon elégedettek voltunk mindennel.Gyönyörű a környezet. Kiváló kirándulóhelyek és bőséges látni valók vannak. A kastély nagyon gyönyörű, kényelmes, A fürdő részleg kiválóan van felszerelve.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 14.
A szálloda szép környezetben helyezkedik el. Kedves személyzet, finom ételek, a wellness részleg is megfelelő. Tetőtéri szobában voltunk elhelyezve, aminek hátránya, hogy a kis ablak miatt kevés fény szűrődött be, illetve hűvös volt. Összeségében nagyon jól éreztük magunkat, még biztos visszatérünk.
Válasz az értékelésre - 2017. április 10.
Kedves Vendégünk!
Örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat nálunk, reméljük mielőbb újra a vendégeink között üdvözölhetjük Önöket.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 12.
A személyzet maximálisan kedves, a wellness részleg kiváló. Többféle szauna, úszómedence van, kényelmesen lehet pihenni. A szoba és a kastély nagyon ízlésesen van berendezve.
Válasz az értékelésre - 2017. április 10.
Kedves Vendégünk!
Örülünk, hogy jól érezték magukat, reméljük mielőbb újra a vendégeink között üdvözölhetjük Önöket.

2017. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 27.
Kettő éjszakát töltöttünk barátnőmmel Szilvásváradon a La Contessa Kastélyhotelben. Az udvarházban kaptunk szállást. A szobák kényelmesek, viszont egyetlen dolog nagyon hiányzott. Hűtő szekrény a szobából. 4 csillagos szállodában, még nem találkoztam, hogy nincs hűtő, mini bár. Ez főleg nyáron, nagy hátrány. Nem a legjobb vezérlésű a szoba hőfoka.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem először jártunk a kastélyhotelben, viszont most nem volt hely a főépületben, ezért az udvarházban foglaltunk. Belül nagyon szép kialakítású, igényes, valóban kastély-élményt nyújtó szoba (az egyik szobában viszont erős csatornaszag terjengett, ami szellőztetésre sem szűnt meg teljesen). Az ágy nagy és kényelmes, a fürdőszoba szép és tiszta.
Válasz az értékelésre - 2017. április 7.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen, hogy időt szánt az értékelésre, az észrevételeire az alábbiak szerint kívánunk válaszolni. A szobák dicséretét nagyon köszönjük, valóban nagyon sok időt fordítottak arra a felújításnál, hogy a kastély és az udvarház között ízléses harmónia uralkodjon.

Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
2017.06.01. - 2017.07.31.
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 16.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pisztráng ebéddel, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.08.31.
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs kuponnal, relax park használattal, Szilvásvárad Kártyával, szállodai programokkal, internet elérhetőséggel
2017.07.10. - 2017.08.31.
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 4.375,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna és medence használattal, ping-pong használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.06.30.
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással vagy reggelis ellátással
2017.07.01. - 2017.08.31.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
6 nap/5 éjszaka 5.995,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, sétakocsikázással, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.12.31.
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, kerékpárbérléssel, kalandpark belépővel, dzsiptúrával, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.12.31.
Natura Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.09.01. - 2017.12.31.
Hotel Rubinia
4 nap/3 éjszaka 6.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kávéval, borral vagy limonádéval, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.07. - 2017.12.20.
Hotel BorsodChem
Kazincbarcika
Akár 1 éjtől 8.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, szauna és szolárium használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.06. - 2017.12.25.
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és medence használattal, kedvezményes italfogyasztással, étkezési utalvánnyal, élőzenés estékkel, internet elérhetőséggel
2017.06.06. - 2017.08.31.
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, délutáni teával, parkolással
2015.01.02. - 2017.12.21.

Szállodák Szilvásvárad környékén
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Tisza-tavi nyár (min. 2 éj)
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Nyári wellness vakáció (min. 2 éj)

SzilvásváradX