La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad ★★★★

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad
3. helyezett Szilvás-
várad

3348 Szilvásvárad, Park u. 6.

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad a térképen

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad értékelése:

6. helyezett az 54 szilvásváradi szállás közül

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad bemutatkozása

Szilvásváradon, a Bükk fennsík zöldjében várja vendégeit a La Contessa Kastélyhotel. A négycsillagos szálloda modern felszereltséggel és kényelemmel társítja az épületéből sugárzó eleganciát, és a modern szobák meg a kiváló étterem mellett a pinceszinten különleges wellness részleget is kínál.

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad képei

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad vélemények

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 13.
A szálloda gyönyörű környezeteben helyezkedik el. A szobánk az Udvarház épültében volt. A szoba jól felszerelt kényelmes,tisztaság van mindenütt. A TV adás rossz minőségű ( bár nem ezért mentünk ) A fürdő tágas, esetleg a szagelszívó hiányzott. A Wellness a kastély épültében található 1 perc sétára az udvarháztól. Lehetőségünk volt a ruháinkat szekrényben elhelyezni.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 5.
Igazi kastélyi hangulat. A kert is kellemes. A fürdőrészleg tökéletes. Igazi kényelmet, pihenést nyújt a berendezés. A személyzet kedves, szolgálatkész. A svédasztalos vacsora kifogástalan, jóízű volt. A reggeli talán lehetett volna változatosabb. Viszont ha valaki italt szeretne rendelni a vacsorához, előtte nézze meg az árlapot!

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
Szúnyogháló nem volt az ablakon, ezért lepkék és bogarak voltak a szobában. A kánikulai melegben a kinti medence vize túlságosan meleg volt, nem frissített fel.

2016. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. július 31.
A kastélyhotel környezete csodaszép, nagyon jó az elhelyezkedése. Az udvarházban szálltunk meg, mivel hűvösebb volt az idő, ezért kicsit macerás volt a wellness részlegre átmászkálni. A wellness részleg is szép, tiszta, mint ahogyan a hotel többi része is. A személyzet nagyon kedves. Reggeli és vacsora ellátásban részesültünk, mind a kettő svédasztalos volt, nagy választékkal és finom ételekkel.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 28.
Mi júliusban jártunk itt. Csodálatos környezet, kifogástalan infrasrtuktúra,feledhetetlen élmény. Nagyon jó az elhelyezkedés, tiszta, jó kiszolgálás. Csodálatos wellness részleg, jó ellátás. A környék páratlan szépségű. Még biztos járunk itt. Mivel az udvarházban szálltunk meg elég macerás volt átjárni a kastélyba az étkezésekhez és a wellness-hez.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 19.
Csodálatos környezetben, kifogástalan kiszolgálás mellett, varázslatos 3 napot töltöttünk a szilvásváradi La Contessa Kastélyhotelben. Feledhetetlen hegyvidéki elhelyezkedés, hibáltan infrasrtuktúra, odafigyelés, kényelem és luxus jellemez mindent és mindenkit. Mindenkinek ajánlom akár páros, akár családi pihenésre vágyik! *****

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 9.
A kastélyszálló épületei az erdőben már megadják az alap hangulatát. Mi nem a fő épületben, hanem Udvarházban kaptunk szobát, ami szép napfényes meleg időben még kellemes is az étterem és a wellness részhez rövid sétával. Étkek finomak, ízéletesek, igaz hétvégére teljesedett ki, bővebb svédasztalos választékkal, gyümölcsökkel.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 4.
Várakozásainkon felülmúló két napos felejthetetlen élményben és pihenésben volt részünk a gyönyörű időben, a szilvásváradi La Contessa hotelban!A visszatérés lehetősége nem kérdéses a számunkra! Remélhetőleg minél előbb!

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 2.
Csodálatos helyen található a hotel, a személyzet kedves, figyelmes. Egyetlen dolog volt amivel nem nyerte el a tetszésünket, hogy a 3 napból két este már előre elkészített étlappal várták a vendégeket . Így sajnos nem volt olyan jellegű választási lehetőségünk mint más szállodákban. A talpmasszázs 20 perc helyett csak 15 perces volt.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 21.
Csodálatos fekvésű helyen szép külső és szép belső. A kornak megfelelően van berendezve a kastély. Az étterem remek,választék pazar. Ennyi pozitív véleményem van róla. És amit kifogásolok. Odaérkezésünkkor a recepciós nem volt túl kedves. Talán tudta hogy mi"csak"a különálló részben foglaltunk szállást. Igen innen mace-
ás volt az átjárás a welnesbe.

Szilvásvárad
3-4 éjszaka 19.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés szobai bekészítéssel, karácsonyi uzsonnával, wellness-részleg használattal, wellness-kuponnal, karácsonyi zenei előadásokkal, parkolással
2017.12.22. - 2017.12.27.
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, délutáni teával, parkolással
2015.01.02. - 2017.12.21.
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, Szilvásvárad kártyával, kedvezményekkel, internet használattal
2017.01.01. - 2017.12.22.
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szaunahasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.31.
Hegyi Panzió
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.12.29. - 2018.01.03.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgővel, sétakocsikázással, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.12.31.
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üveg pezsgővel, sétakocsikázással, bográcsozással-grillezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.12.31.
Natura Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.09.01. - 2017.12.31.
Hotel Anna
Mátrafüred
Akár 1 éjszaka 4.875,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, késői kijelentkezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.12.10.
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, segway utalvánnyal, vezetett túrával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.30. - 2018.02.28.
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éjszaka: önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.31.
Szilvásvárad
Akár 1 éjszaka 15.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ötórai teával, parkolással
2017.01.02. - 2017.12.31.

Szállodák Szilvásvárad környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Thermál Park Hotel Egerszalók
A négycsillagos Thermál Park Hotel az egerszalóki gyógyfürdőtől található 300 méteres...
Alfa Hotel Miskolctapolca
A Barlangfürdőtől néhány percre, Miskolc-Tapolca központjában található az Alfa Hotel,...
Kikelet 2=3, 3=4, 4=5 akció
Élményteli termálfürdőzős ajánlat (min. 2 éj)
Őszi wellness (min. 2 éj)

SzilvásváradX