La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad ★★★★

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad
3348 Szilvásvárad, Park u. 6.

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad a térképen

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad értékelése:

2. helyezett az 58 szilvásváradi szállás közül

Akciós csomagok

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad bemutatkozása

Szilvásváradon, a Bükk fennsík zöldjében várja vendégeit a La Contessa Kastélyhotel. A négycsillagos szálloda modern felszereltséggel és kényelemmel társítja az épületéből sugárzó eleganciát, és a modern szobák meg a kiváló étterem mellett a pinceszinten különleges wellness részleget is kínál.

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad képei

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad vélemények

Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2019. decemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. december 4.
Üzleti partnerekkel érkeztünk ide. A kastély szépen rendben van tartva, a park rendezett. Parkolóhely van bőven. A szoba amit kaptunk szép tágas, a fürdőszobában külön szauna kapott helyet. Fenséges érzés volt ilyen közegben lenni, korabeli stílusú bútorok hűen tükrözik a kastélyt. A személyzet rendkívül figyelmes és szakképzett.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 24.
Sok szép kastély szállóban voltunk már de eddig ez vitte a pálmát,88 nm-es lakosztály állítható hőfokú, masszírozós, hangulatos világítású jacuzzival a teraszon. Elektromos kandallóval. Kandalló előtt 12 személyes ülőgarnitúra,Kapszulás kávégép,napi kávé és tea bekészítéssel. Két hálószoba,szobákból nyíló fürdővel,mind két fürdőben infra szauna,egyikben +sarokkád.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 23.
Nagyon elegáns kastélyhotel csodálatos helyen. Segítőkész udvarias személyzet. Pompás szállás,remeg wellnessel . A kinti és a benti wellness egyaránt jól használható. Finom ízletes választékos ételek,és mellé élőzene,ami egy kellemes estévé varázsolta a vacsorát. Az első olyan hotel ahol kiépített töltő van elektromos autóval érkezőknek.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16.
Két napot töltöttünk ott. Az étterem személyzete nagyon kedves segítő kész:Személy szerint megemlíteném /ha jól emlékszem/ T. Sándort Fiatal pincér fiút akin meglepődve láttam a a vendégek iránti szeretettet , kedvességet , figyelmességet,szinte leste a vendégek kívánságát és boldogan mosolygott amin látszott ,hogy szívből fakad.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 4.
Minden elismerésem a séfeké. Ilyen választékos és finom ételeket nem még nem ettem. Imádtuk a fehér csokis áfonyás tortát. Elegáns, tiszta és persze szép helyen van a szálloda. Udvarias a kiszolgálás, igazán úri ellátásban volt részünk. Egyedül a szobában található tájékoztató volt hiányos. Bővebb leírás a kastélyról, a hotel szolgáltatásairól, programlehetőségekről.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 23.
3 napot töltöttünk a lányunokáimmal a La Contessában és csak szuperlativuszokban tudok róla beszélni. A környezet megadta az alaphangulatot. Ezt csak emelte a személyzet mindenre kiterjedő figyemessége,és a példás tisztaság. Sajnos 3 kilót híztam,ezzel talán minősiteném a gasztronómiai élményeket. Nagy meleg lévén jó volt csobbanni a kellemes hűs medencében.

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
Húsvéti csomagon vettunk részt. Szilvásvárad kituno hely a kikapcsolódásra. Gyonoru vidék sok látnivalóval. Kicsinek, nagynak egyaránt megfelel. A kastélyszálló hibátlan, bár egy picit tobbet ugyelnék a kultéri és beltéri lépcsok tisztaságára. Nagyon jókat lehet enni, inni, kikapcsolódni. A személyzet kifogástalan. Koszonom az egész társaságg nevében.
Válasz az értékelésre - 2019. május 6.
Kedves Duris Iveta! Köszönjük szépen az értékelését, örülünk, hogy jól érezték magukat! Sok szeretettel visszavárjuk önöket! Üdvözlettel: La Contessa Kastélyhotel
La Contessa / Sales (La Contessa Kastélyhotel)

2018. novemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. március 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy cég partnertalálkozójára kísértem a férjemet. Nyilván a cég is mindent megtett azért hogy a vendégek jól érezzék magukat, de hotel szolgáltatásaival is teljes mértékben elégedettek voltunk. Az ételek kíválóak voltak, a reggelinél a szokásos menün kívül, helyben, frissen készített rántottát és tócsnit kaptunk. Tejfehérje érzékenyként mindig probléma a reggeli kávé.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 19.
Évfordulónkon voltunk vendégei a Kastélynak. A manzárdszobánkat kérésemre alkalomhoz illően díszítették rózsaszirmokkal. A szoba és a fürdőszoba nem volt nagy, de igényes volt, és kifogástalanul tiszta. A szoba, a Kastély étterme, recepciója, a főlépcsőház a főúri életmódhoz méltó berendezésű, hangulatú. A kertje csodálatosan békés, szarvasokat is láttunk az első este.

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Ünnepi hétvégén próbáltuk ki lányommal a kastélyt. Az udvarházban foglaltunk szobát,ami nagyon kényelmes volt,tiszta ,rendezett. Maga az épület is nagyon rendben,de magától a kastélytól át kellett sétálni a reggelihez,wellnesshez. Fiatalok révén nem jelentett problémát,de az idősebbek jobb ha a kastélyban lévő szobát választják.

Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 23.280,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással,wellness-részleg használattal, egy alkalommal havas szánozással vagy sétakocsikázással, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.12-ig
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 14.310 - 46.620,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 5.725,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és masszázs ágy használattal, gyermekek részére játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Napfény Vendégház és Apartman
2021.01.18. - 2020.01.18.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.04. - 2020.10.31.
Katka Vendégház
Harmónia Villa
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 16.900 - 22.680,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, hétköznapokon sétakocsikázással, masszázskedvezménnyel, wellness használattal
2020.03.01. - 2020.05.29.

Szállodák Szilvásvárad környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

SzilvásváradX