La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad ★★★★

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad
3348 Szilvásvárad, Park u. 6.

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad a térképen

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad értékelése:

3. helyezett az 57 szilvásváradi szállás közül

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad bemutatkozása

Szilvásváradon, a Bükk fennsík zöldjében várja vendégeit a La Contessa Kastélyhotel. A négycsillagos szálloda modern felszereltséggel és kényelemmel társítja az épületéből sugárzó eleganciát, és a modern szobák meg a kiváló étterem mellett a pinceszinten különleges wellness részleget is kínál.

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad képei

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 4.
Minden elismerésem a séfeké. Ilyen választékos és finom ételeket nem még nem ettem. Imádtuk a fehér csokis áfonyás tortát. Elegáns, tiszta és persze szép helyen van a szálloda. Udvarias a kiszolgálás, igazán úri ellátásban volt részünk. Egyedül a szobában található tájékoztató volt hiányos. Bővebb leírás a kastélyról, a hotel szolgáltatásairól, programlehetőségekről.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 23.
3 napot töltöttünk a lányunokáimmal a La Contessában és csak szuperlativuszokban tudok róla beszélni. A környezet megadta az alaphangulatot. Ezt csak emelte a személyzet mindenre kiterjedő figyemessége,és a példás tisztaság. Sajnos 3 kilót híztam,ezzel talán minősiteném a gasztronómiai élményeket. Nagy meleg lévén jó volt csobbanni a kellemes hűs medencében.

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
Húsvéti csomagon vettunk részt. Szilvásvárad kituno hely a kikapcsolódásra. Gyonoru vidék sok látnivalóval. Kicsinek, nagynak egyaránt megfelel. A kastélyszálló hibátlan, bár egy picit tobbet ugyelnék a kultéri és beltéri lépcsok tisztaságára. Nagyon jókat lehet enni, inni, kikapcsolódni. A személyzet kifogástalan. Koszonom az egész társaságg nevében.
Válasz az értékelésre - 2019. május 6.
Kedves Duris Iveta! Köszönjük szépen az értékelését, örülünk, hogy jól érezték magukat! Sok szeretettel visszavárjuk önöket! Üdvözlettel: La Contessa Kastélyhotel
La Contessa / Sales (La Contessa Kastélyhotel)

2018. novemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. március 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy cég partnertalálkozójára kísértem a férjemet. Nyilván a cég is mindent megtett azért hogy a vendégek jól érezzék magukat, de hotel szolgáltatásaival is teljes mértékben elégedettek voltunk. Az ételek kíválóak voltak, a reggelinél a szokásos menün kívül, helyben, frissen készített rántottát és tócsnit kaptunk. Tejfehérje érzékenyként mindig probléma a reggeli kávé.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 19.
Évfordulónkon voltunk vendégei a Kastélynak. A manzárdszobánkat kérésemre alkalomhoz illően díszítették rózsaszirmokkal. A szoba és a fürdőszoba nem volt nagy, de igényes volt, és kifogástalanul tiszta. A szoba, a Kastély étterme, recepciója, a főlépcsőház a főúri életmódhoz méltó berendezésű, hangulatú. A kertje csodálatosan békés, szarvasokat is láttunk az első este.

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Ünnepi hétvégén próbáltuk ki lányommal a kastélyt. Az udvarházban foglaltunk szobát,ami nagyon kényelmes volt,tiszta ,rendezett. Maga az épület is nagyon rendben,de magától a kastélytól át kellett sétálni a reggelihez,wellnesshez. Fiatalok révén nem jelentett problémát,de az idősebbek jobb ha a kastélyban lévő szobát választják.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 1.
Véletlenül találtunk rá egy kirándulás alkalmával a kastélyhotelre.Minden tökéletes volt: a szoba ,a reggeli, a vacsora,a személyzet kedvessége,maga az épület, a környezet, a wellness.A hotel szépen felújított, korhű bútorokkal berendezve,hangulatosan kialakított. Jó érzés volt ebben a szép szállodában a pihenés.Valószínűleg máskor is jövünk.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 25.
Csodálatos környezetben, rendkívül kedves, vendégszerető személyzet. Nagyon kedves és figyelmes kiszolgálás. Az ételek kifogástalanok, igényes tálalások. Ajánlani tudom mindenkinek. Nagyon kellemes karácsonyi ünnepeket töltöttünk itt. Minden nap műsor, koncert, meglepetés volt.Mindennel meg voltunk elégedve.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 10.
A hotel gyönyörű környezetben helyezkedik el. Mivel kuponnal érkeztünk,a szobánk az udvarház épületében volt. A szoba tágas,kellemes. Sajnos a szoba hőmérsékletét nem tudtuk szabályozni,így eléggé melegünk volt a 26 fokban. Pakolásra egyetlen szekrény állt rendelkezésre,melyben polcos rész sajnos nem volt,leszámítva a legfelső és legalsó részt.

2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
A Kastélyszálló csodálatos környezetben, festői parkban található. Korhű, elegáns bútorok, a szobákban saját szauna, hímzett, gyönyörű törölközők, tisztaság, udvarias személyzet, ezek a legfőbb jellemzők. Az étteremben bőséges a választék, különleges és hagyományos ízek egyaránt jelen vannak. Kifogástalan, minden igényt kielégítő az ellátás.

Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 23.880,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2019.12.20-ig
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 17.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.10-ig
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 8.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral, lovaskocsikázással vagy masszázzsal, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 4.000 - 7.475,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Napfény Vendégház és Apartman
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.05-ig
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 3.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.31-ig
Katka Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bükkös Vendégház
Érvényes: 2020.01.06-ig
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 23.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.

Szállodák Szilvásvárad környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3
L'amour hétvége (min. 2 éj)

SzilvásváradX