La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad ★★★★

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad
3348 Szilvásvárad, Park u. 6.

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad a térképen

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad értékelése:

1. helyezett az 59 szilvásváradi szállás közül

Akciós csomagok

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad bemutatkozása

Szilvásváradon, a Bükk fennsík zöldjében várja vendégeit a La Contessa Kastélyhotel. A négycsillagos szálloda modern felszereltséggel és kényelemmel társítja az épületéből sugárzó eleganciát, és a modern szobák meg a kiváló étterem mellett a pinceszinten különleges wellness részleget is kínál.

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad képei

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad

La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad vélemények

Értékelt: 2020. január 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csak az nem tetszett, amit más szállodákban nem tapasztaltam! Előre kellett utalni 50%- ot ezzel nincs is semmi bajom, de mikor bejelentkeztünk akkor kértek bankkártya számot a fent maradó rész biztosítására, az volt az indok nehogy fizetés nélkül távozzak, hiába mondtam, hogy kézpénzel fizetem a fentmaradó részt, a válasz ez a biztosíték a bank kártya.

Mobilról küldte. | 2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem először jártunk itt, de a hely, a szálloda, a személyzet mindenben hozta az eddig tapasztaltakat. A foglalás egyszerű és gyors. A külön párna és bekészítés rendben volt. A szoba tiszta és jól felszerelt. A fürdőszoba tágas és igényesen berendezett, bár jó lett volna egy törülközőszárító. Az étterem elegáns minden tekintetben.

Értékelt: 2020. január 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Télen szálltunk meg a Hotelban, és a szobában a hőmérsékletet nem lehetett szabályozni, nagyon meleg volt! Ez azonban nem tudta elrontani az élménydús kikapcsolódásunkat.
Válasz az értékelésre - 2020. február 10.
Kedves Ocskó József! Köszönjük az értékelését, sajnáljuk, ha nagyon meleg volt önöknek a szoba hőmérséklete, ilyenkor nyugodtan nyissák ki az ablakot. Örülünk, hogy ezen kívül jól érezték magukat, sok szeretettel visszavárjuk önöket! Üdvözlettel: La Contessa Kastélyhotel
La Contessa / Sales (La Contessa Kastélyhotel)

Értékelt: 2020. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Welness részleg medence része számomra használhatatlan volt. 140 cm mély elég hideg vizes medence melyben csak úszni lehetett volna, pezsgő medence 8 személyes 150 főre . A víz ebben is jég hideg volt. Gyermek medence, játszószoba nincs ( még jó hogy most nem tudtak az unokák jönni mert akkor még nagyobb lett volna a csalódás ) Szilveszteri discó élvezhetetlen volt, kis helyen zsúfoltan megterítve 8 személyes kör asztalnál 12 főre mozogni sem lehetett.
Válasz az értékelésre - 2020. február 4.
Kedves Fehér Antalné! Köszönjük az értékelését, az észrevételeivel az alábbiakban szeretnénk válaszolni. Az úszómedence hőfoka 31 fokos, a jacuzzi 36 fokos, sajnáljuk, ha ez nem szolgálta az ön kényelmét. A szilveszteri ültetést minden esetben feltüntetjük a honlapon, az ajánlatban és a visszaigazolásban is, valószínűleg ez elkerülte a figyelmét.
La Contessa / Sales (La Contessa Kastélyhotel)

Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2019. decemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. december 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Üzleti partnerekkel érkeztünk ide. A kastély szépen rendben van tartva, a park rendezett. Parkolóhely van bőven. A szoba amit kaptunk szép tágas, a fürdőszobában külön szauna kapott helyet. Fenséges érzés volt ilyen közegben lenni, korabeli stílusú bútorok hűen tükrözik a kastélyt. A személyzet rendkívül figyelmes és szakképzett.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 24.
Sok szép kastély szállóban voltunk már de eddig ez vitte a pálmát,88 nm-es lakosztály állítható hőfokú, masszírozós, hangulatos világítású jacuzzival a teraszon. Elektromos kandallóval. Kandalló előtt 12 személyes ülőgarnitúra,Kapszulás kávégép,napi kávé és tea bekészítéssel. Két hálószoba,szobákból nyíló fürdővel,mind két fürdőben infra szauna,egyikben +sarokkád.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon elegáns kastélyhotel csodálatos helyen. Segítőkész udvarias személyzet. Pompás szállás,remeg wellnessel . A kinti és a benti wellness egyaránt jól használható. Finom ízletes választékos ételek,és mellé élőzene,ami egy kellemes estévé varázsolta a vacsorát. Az első olyan hotel ahol kiépített töltő van elektromos autóval érkezőknek.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Két napot töltöttünk ott. Az étterem személyzete nagyon kedves segítő kész:Személy szerint megemlíteném /ha jól emlékszem/ T. Sándort Fiatal pincér fiút akin meglepődve láttam a a vendégek iránti szeretettet , kedvességet , figyelmességet,szinte leste a vendégek kívánságát és boldogan mosolygott amin látszott ,hogy szívből fakad.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden elismerésem a séfeké. Ilyen választékos és finom ételeket nem még nem ettem. Imádtuk a fehér csokis áfonyás tortát. Elegáns, tiszta és persze szép helyen van a szálloda. Udvarias a kiszolgálás, igazán úri ellátásban volt részünk. Egyedül a szobában található tájékoztató volt hiányos. Bővebb leírás a kastélyról, a hotel szolgáltatásairól, programlehetőségekről.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 napot töltöttünk a lányunokáimmal a La Contessában és csak szuperlativuszokban tudok róla beszélni. A környezet megadta az alaphangulatot. Ezt csak emelte a személyzet mindenre kiterjedő figyemessége,és a példás tisztaság. Sajnos 3 kilót híztam,ezzel talán minősiteném a gasztronómiai élményeket. Nagy meleg lévén jó volt csobbanni a kellemes hűs medencében.

Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 38.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2020.12.23.
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 19.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri ünnepi vacsorával, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Hegyi Panzió
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.01. - 2021.10.31.
Napfény Vendégház és Apartman
2021.11.26. - 2020.11.26.
Lipicai Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2020.12.23-ig
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.01. - 2021.10.31.
Gabriella Vendégház
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kék Panzió
Szilvásvárad
5 nap/4 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sétakocsikázással, Szalajka-völgybe kisvonatjeggyel, Millenniumi kilátó belépőjeggyel, gyönyörű látnivalókkal, színes programokkal
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 60.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.09.14.

Szállodák Szilvásvárad környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Téli szünet (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

SzilvásváradX