Tuba Tanya Nagyhegyes

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Tuba Tanya Nagyhegyes vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 63 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. szeptember 24., kollégákkal járt itt
Csoportos kirándulásunk záróprogramjaként érkeztünk meg a Tuba tanyára kora este. Régi, igazi ízes magyar tanya, fogópálinka a bejáratnál, karikás ostoros vendéglátók, bátraknak újabb pálinka. Már ezzel megnyerték sokunkat úgy, hogy még a buszról alig szálltunk le :-).
Kiváló 2016. május 15.gyerekekkel járt itt
Meseszép környezetben hangulatos, családias, igényesen felszerelt virág nevekkel ellátott házikók... Nagyon finom, házias, bőséges ellátás! Házassági évfordulónkon töltöttünk el ott egy hétvégét, amit a házigazda emlékezetessé tett egy finom süteménnyel ajándékul! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Kiváló 2016. május 15.családjával járt itt
Eldugott hely, de a tanya hangulatát szeretőknek kiváló.
A terület gondozott, a program kiváló, a kaja? Fantasztikus! ! ! Akárcsak a pálinka!
Kemencés ételek, házi állatok, nádfedeles ház. . .
A szoba tiszta, kellemes komfortérzettel. Az éttermi rész is kulturált, fantasztikusan finom és bőséges ételekkel.
1-2 éjszakára érdemes betérni, vagy innen kirándulgatni.
Tuba Tanya Nagyhegyes - Külső képTuba Tanya Nagyhegyes - Külső képTuba Tanya Nagyhegyes - EgyébTuba Tanya Nagyhegyes - Egyéb
Kiváló 2016. április 7., kollégákkal járt itt
Egyszer már jártam itt, akkor is emlékezetes volt. Megközelítés, félórás autóút jó utakon, parkolásról
nem kell írni, a pusztában, van hely. Vendéglátónk és karikás ostor pattogása fogad a kapuban, mi is kiprobalhatjuk. A tornácon pálinkával és kenyér lángossal(tejfölös tōpörtyűvel) kínálnak majd körbe járunk és bemutatják a tanyát, ami inkább egy skanzen.
Tuba Tanya Nagyhegyes - EgyébTuba Tanya Nagyhegyes - EgyébTuba Tanya Nagyhegyes - EgyébTuba Tanya Nagyhegyes - EgyébTuba Tanya Nagyhegyes - EgyébTuba Tanya Nagyhegyes - Étel/italTuba Tanya Nagyhegyes - Étel/italTuba Tanya Nagyhegyes - Étel/italTuba Tanya Nagyhegyes - BelsőTuba Tanya Nagyhegyes - Étel/italTuba Tanya Nagyhegyes - Étel/italTuba Tanya Nagyhegyes - Étel/italTuba Tanya Nagyhegyes - Étel/italTuba Tanya Nagyhegyes - BelsőTuba Tanya Nagyhegyes - Étel/italTuba Tanya Nagyhegyes - Étel/italTuba Tanya Nagyhegyes - Étel/italTuba Tanya Nagyhegyes - EgyébTuba Tanya Nagyhegyes - EgyébTuba Tanya Nagyhegyes - EgyébTuba Tanya Nagyhegyes - EgyébTuba Tanya Nagyhegyes - Külső képTuba Tanya Nagyhegyes - BelsőTuba Tanya Nagyhegyes - BelsőTuba Tanya Nagyhegyes - Külső képTuba Tanya Nagyhegyes - Külső képTuba Tanya Nagyhegyes - Külső képTuba Tanya Nagyhegyes - Külső képTuba Tanya Nagyhegyes - BelsőTuba Tanya Nagyhegyes - Külső képTuba Tanya Nagyhegyes - EgyébTuba Tanya Nagyhegyes - BelsőTuba Tanya Nagyhegyes - BelsőTuba Tanya Nagyhegyes - BelsőTuba Tanya Nagyhegyes - BelsőTuba Tanya Nagyhegyes - Külső képTuba Tanya Nagyhegyes - EgyébTuba Tanya Nagyhegyes - EgyébTuba Tanya Nagyhegyes - Külső kép
Kiváló 2013. július 19., csoporttal járt itt
Ha már csárda, és Hortobágy akkor Tuba-tanya! Egy jó példa a profi magyaros vendéglátásra. Csak ajánlani tudom mindenkinek mind a tanyát, mint szállást mind a vendéglátást, melyet a Rápolthy család végez már jó sok éve, töretlenül és számomra hitelesen.
Kiváló 2013. április 22.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hely,olyan vendégfogadtatásban volt részünk,hogy tanítani kellene. A tulajdonos egy roppant kellemes ember,emellett nagyon tud bánni a vendégekkel. Az ételekről csak szuper latinusokban tudok írni. Az egész ételsor nagyon finom volt, nem beszélve a finom pálinkákról és borokról. Élő népi zenekar fogadott bennünket a gazdával együtt a kapuban.