BnéT.Csilla
12013

BnéT.Csilla adatlapja

Férjemmel szeretünk kirándulni,jókat és jót enni.Különleges helyeket meglátogatni Magyarországon.
Autóval de szívesen gyalogolni,vonatozunk buszozunk ha lehet.Különleges elérhető árú éttermeket keresünk házias ízekkel színvonalall.
Ilyen vagyok
Ínyenc  •  Borbarát  •  Húsimádó  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Nagyétkű  •  Kultúraéhes  •  Mindenevő
Regisztráció2022.08.21
Utoljára itt2024.01.28

Kiváló 2024. január 27.a párjával járt itt
Ajándékba kaptuk a lányomtól az étteremben való lehetőséget. Sajnos balesetet szenvedtem és kicsit később tudtunk elmenni. Nagyon udvariasan,és kedvesen fogadtak. Az ételek változatosak,izletesek voltak,és kóstoló mennyiségüek,így sikerült több félét is kóstolni.
Felhasználó fényképei:
Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen - Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen -
Kiváló 2022. augusztus 21.a párjával járt itt
Kedves,mosolygós fogadtatás. Gyors kiszolgálás,a sok vendég ellenére is. Mindenki pörög,a pörgés ellenére mosolyognak, kedvesen foglalkoznak a vendéggel. Ilyen jó csapatot a vendéglátsban régen láttam már! Csak gratulálni tudok hozzá! Az egész hely baráti társaságnak,vagy akár családoknak idealis. Pizzát ettünk,ami finom és tartalmas volt.
Felhasználó fényképei:
Gilbert Pizzéria Debrecen - Gilbert Pizzéria Debrecen -
Kiváló 2022. szeptember 10.a párjával járt itt
Kényelmes,tiszta szállás.Kedves,barátságos tulajdonos.1 éjszakára nekünk megfelelt a célnak.Elképzelhető hogy legközelebb is itt szállunk meg,ha kirándultunk.