Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen
4025 Debrecen, Piac utca 18.

Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen a térképen

Wellness csomagok Debrecen városában

Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant Debrecen vélemények

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Idejét sem tudom mikor voltunk itt,vagy 2 éve talán,de most családi inyencünk javaslatára itt kötünk ki. Foglalt asztalunk van 14 órára,ez indokolt,mert eléggé sokan vannak szombat délután. A leendő Szent István szobor helyén parkolni is tudunk. Két perc alatt megkapjuk asztalunkat,miután kiderül,hogy nem ,,szalagmunkásnak,,hanem á'la carte szerint ennénk.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Egy igazi élmény volt itt vacsorázni! Először jártunk itt és nem utóljára, kedves és kézséges volt a kiszolgálás, az ételek futoszalagon jöttek sorban az asztalunk mellet. Korlátlan étel fogyasztást választottunk így azt fogyaszthattunk amit csak akarunk. A választék nagyon bőséges volt. Egy igazi gasztronómiai élményben volt részünk,csodálatos környezetben,nagyszerű kiszolgálással!

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ajándék születésnapi vacsorára tértünk be ebbe az étteremben, egy szombat kora esti napon. Az étteremben kellemes, félhomályos, meghitt keleti hangulat uralkodik. A felszolgálók végtelen udvariasak, kedvesek, nem tolakodóak, türelmesen vártak, míg a bő választékú ét és itallapról választottunk.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 27.
Már többször jártam itt,legutóbb Valentin napon és eszembe jutott, hogy még nem írtam róla, pedig nagyon szeretem. Mindig futószalag melleti asztalt kérünk, mert nagyon jónak tartom, hogy sokféle ételt ehetek egy eétkezés során. Az ételek közöa vannak kedvencek - én leginkább a tenger gyümölcseinek variációit részesítem előnyben - mindenki megtalálja az ízlésének megfelelő "apró" fogásokat.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 15.
A feleségemmel 3 éve mindig eljövünk ide a születésnapunkon, mostmár a kisfiúnk is velünk tart. A program természetesen mindig a running sushi. Az első alkalmak után mostmár egyre inkább tudok mértéket tartani és tudatosan a kedvenc falatokra vadászni. A tablet mindenképpen jó ötlet és hasznos kiegészítő.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 11.
Főleg napi menüzni szoktunk járni hétköznaponként. Mindig kínál valami különlegeset a többi étteremhez képest, bár azért megesik, hogy csak a neve különleges, egyébként egy teljesen átlagos "csirke+rizs" az. Régebben még elfogadható volt az ár érték arányban az itt evés, viszont az utóbbi időben a menü áremeléssel az adagok csökkenése is vele járt.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 21.
Évek óta visszajárunk a férjemmel ebbe az étterembe, általában szülinapok alkalmával. Akkor ugyanis az ünnepeltnek nem kell fizetnie korlátlan étel fogyasztás esetén, csak az italt kell kifizetni. Egyébként elég drágának tartom az éttermet, viszont általában friss minden, nem csalódtunk még benne.

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 28.
Egyetlen negatívuma a helynek, hogy horror áron lehet itt étkezni. Mi a szalagon futó ételekből válogattunk. Pici tálkákon érkezik az étel. Nagyon gusztusos. Van előétel, hideg, meleg ételek, desszertek, sushi. Sőt már van táblagépük is, amin be lehet jelölni, hogy mit rakjanak fel a szalagra. Ezt a gyerekem élvezte a legjobban.

2016. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. április 5.
Szülinapozni voltunk itt nővéremmel. Imádjuk az ázsiai konyhát. Nagyon szép az étterem és kellemes hangulata van. A kiszolgálás első osztályú, a pincérnő nagyon kedves, aranyos, udvarias volt. Sokat ettünk, sok kis tálkát "termeltünk". Személyes kedvencem a Mangó leves, a pankómorzsában készült hal, az epres fehércsoki tekercs.

2016. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Születésnapon az ünnepelt kérésére ebédeltünk itt. A hely különleges, a 4 Wasabi étterem közül az egyetlen vidéki. Az étterem jól megkozelithető a belváros szívében, parkolás közvetlenül előtte megoldott. Szombaton legalábbis. Érdekes hely és különleges. Az ételek futoszalagon két sorban jönnek alul a hideg és a desszert, felül a meleg ételek.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Centrum Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.850 - 20.475,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
2019.10.02. - 2021.10.15.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 11.000 - 60.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
2018.08.13. - 2021.12.31.
Hotel Aurum Family
2 nap/1 éjszaka 13.428 - 26.687,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
2018.09.19. - 2022.01.24.
Villa Toscana
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Cristian Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Prima Villa 1
HRC Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.06.12. - 2020.12.31.
Attila Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, korai érkezéssel, ajándék bor bekészítéssel, korlátlan teafogyasztással, ingyenes tűzifa szabadtéri sütéshez
2020.01.16. - 2020.12.31.
Mary Apartman
5 nap/4 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Sóvirág Vendégház
Hortobágy
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna és jacuzzi használattal, bográcsozási és grillezési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.12.23.
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 12.350 - 17.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.05. - 2020.12.31.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Nyári csobbanás (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant DebrecenX