Gilbert Pizzéria Debrecen
4026 Debrecen, Kálvin tér 5.

Gilbert Pizzéria Debrecen a térképen

Battonya
Létavértes

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Látva a Gilbert népszerűségét, gondoltam, itt esélyt lesz egy jó pizzát enni. Tévedtem. Az albán pékségekre emlékeztető vastag pizzatésztán a négysajtos változat feltétei sem voltak meggyőzőek. De legalább jó sokat kell várni. Ilyen az élet, a gyenge minőség többnyire népszerű. Főleg, ha olcsó.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 21.
A legfinomabb pizza itt kapható Debrecenben, soha nem csalódunk benne. A választék alapján mindenki talál magának ízlésének megfelelőt. A rendelés után kevés várakozás, és felszolgálják az ízletes, sok feltéttel megsütött pizzát. A személyzet mindig udvarias, mosolygós, kedves. Ez fontos számomra, sokfelé ez nem jellemző sajnos.

Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 29.
Debrecenben is sok helyen lehet finom pizzákat kapni, de itt mindig bőséges a feltét, szerencsére van bő választék is az összeállítást illetően, itt jobbára eddig vastag tésztájú pizzákat rendeltünk és sosem csalatkoztunk a felszolgált ételben. Havonta 1 szer betérünk párommal erre a helyre. Jó áraik vannak, átlagos a hely berendezettsége de nem is kell több egy pizzázónak.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 7.
. . . erre a célra alkalmas mai ebédünk szinhelye a Gilbert pizzéria. Nagyon régi hely a belváros szivében. Érkezünk 15,05 -kor,tömeg nincs de 3 asztalnál is ülnek. Étlap és italkinálat azonnal jön,ami meglepő,hogy az étel is. A leves,rendeléstől számitva a 10. percben az asztalon van. Az étlap teljesen új,egy pizzériához bőséges.

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. március 6.
A város szívében itt mindig érdemes betérni ha pizzát szeretnénk enni. A legfinomabb pizza itt kapható a városban, ez a családtagjaim véleménye is, nemcsak az enyém. Nagy a választék, hamar elkészítik, nem kell sokat várni. Ha megrendelésre házhoz hozzák, ugyanez elmondható. Az eladók udvariasak, kedvesek. Most is csak ajánlom annak aki szereti a pizzát, hogy próbálja ki ezt a helyet.

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 8.
Szombat délutáni ebédünk helyszine Debrecen legrégibb pizzériája,legalább 20 éve működik. Nem könnyű megközeliteni,pedig a belváros szivében van,vagy talán éppen azért! Parkolni lehetetlen,csak a Nagytemplom túloldalán találunk helyet. A bejárat eldugott,ez hiba,mert az üzletház rengeteg vendége nem keresgéli az ajtót hanem leül a konkurrencia hivogató teraszára.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 29.
Csak jót írhatok, mert mindig igazán jó ízekre találok. A pizzák a kedvenceim, nagyon változatosak,nehéz választani a sok jó közül.A város közepén egy jó hely, ahol minden rendben van. Az ott dolgozók példaértékűen kedvesek!!! Jó lenne, ha máshol is ezt tapasztalnám, de kevés helyen van így. Köszönet a szép estéért nekik!

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
Párommal több pizzázót is kipróbáltunk, de az egyetlen ahová vissza is járunk! Mind a pizzák, mind a főtt ételek igazán finomak, az árak barátságosak és személyzet. . . igazán segítőkészek, profik, kedvesek és mosolyogva fogadják a vendégeket, ami sok vendéglátó helyről nem mondató el.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. december 29.
Találtunk egy jól megközelíthető helyen egy jó helyet! Pizzériában a pizzát rendeltük, nem bántuk meg. A választék bőséges és finom is volt! A személyzet udvariasan viselkedik a vendégekkel, kedves, türelmes, készséges! Már rendeléskor is jó véleményem volt a Gilbert pizzériáról, és ez nem változott meg! Másoknak is ajánlom, és természetesen én is felkeresem még őket!

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 20.
Régi múlttal rendelkezik a Gilbert pizzéria Debrecenben. Talán az elsők közt van. . . Többször voltam már náluk és a pizzájuk ugyan olyan finom, mint régebben. Sajnos az új hely, ahová most költöztek - igencsak lerobbant. 80-as évek presszójára hasonlít, ami kicsit sem otthonos. . . Remélem tudnak ide is teremteni egy hangulatos, családias dizájnt, mint ami a régi helyükön volt.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Centrum Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.700 - 19.850,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
2019.10.02. - 2021.10.03.
Demeter Apartman
2021.03.31. - 2020.03.31.
Wellness Hotel-M
2 nap/1 éjszaka 13.619 - 19.598,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.22. - 2020.12.22.
Hotel Járja
6 nap/5 éjszaka 8.220,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Aqua-Palace fürdőbelépővel, masszázsággyal, parkolással
2019.01.02. - 2020.12.22.
Park Hotel Ambrózia
5 nap/4 éjszaka 18.287,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri zenés-táncos gálavacsora all inclusive italfogyasztással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
2020.12.30. - 2021.01.03.
Mary Apartman
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/család/éj ártól: önellátással
2020.10.20. - 2020.11.02.
Sóvirág Vendégház
Hortobágy
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna és jacuzzi használattal, bográcsozási és grillezési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.03. - 2020.12.23.
Margit Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.31. - 2021.03.31.
Muskátli Apartman 2
3 nap/2 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2017.01.10. - 2020.12.31.
Kristály Hotel
4 nap/3 éjszaka 5.500 - 8.150,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2020.08.31.
Valentin Deluxe Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.31. - 2021.03.31.
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman
4 nap/3 éjszaka 8.997,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2020.04.10. - 2020.04.13.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Prima Villa 3 Debrecen
A hajdúszoboszlói strandtól 150 méterre fekvő Prima Villa 3 négy darab kétágyas,...
Wellness hétköznapok (min. 2 éj)
Napi árak
Akciós kihagyhatatlan hétköznapi kényeztetés (min. 5 éj)

Gilbert Pizzéria DebrecenX