Bóbitás

Bóbitás adatlapja

Regisztráció2014.04.28
Utoljára itt2014.05.28

Szörnyű 2014. április 28.a párjával járt itt
Kuponos szolgáltatást vettem igénybe. A gond ott kezdődött, hogy megküldték az árajánlatot, ami alapján le is foglaltam a szállást. Megkaptam az értesítőt a foglalásról, majd egy újabb értesítőt, miszerint bocsi, de elnéztük, az ön által foglalt szolgáltatás mégsem ennyi, hanem a kétszerese, mert listaáron kell számolnunk.
Park Hotel Pelikán válasza
Kedves Vendégünk! Egészen biztos, hogy az árral kapcsolatos észrevétele nem felel meg a valóságnak. Természetesen minden foglalásról írásos visszaigazolást küldünk, valamint a kuponos ajánlat részleteiből is egyértelműen kiderül az ár. Sajnáljuk, hogy a jacuzzi műszaki hiba miatt nem állt rendelkezésre, a wellness részleg többi szolgáltatása - uszoda, szaunák, sókamra üzemelt.
2014. október 6., Park Hotel Pelikán, igazgató
2014. május 28.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat! A személyzet kedves és segítőkész, a szobák tiszták és kényelmesek, az ételek pedig rendkívül finomak voltak. Külön jó pont, hogy a barlangfürdő egy kellemes sétával könnyen megközelíthető a szállodából. Minden igényünket kielégítette a wellness-részleg is.