Park Hotel Pelikán Szombathely ★★★★

Park Hotel Pelikán Szombathely
9700 Szombathely, Deák Ferenc u. 5.

Park Hotel Pelikán Szombathely a térképen

Szállások Szombathely városában
Wellness csomagok Szombathely városában

Park Hotel Pelikán Szombathely vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 7.
Szeptember végi hétvégét töltöttünk Szombathelyen. Számunkra kellemes volt a környezet. A szálloda elhelyezkedése központi,parkolás a szálloda területén megoldott. A szoba maximálisan tiszta és otthonos volt. A televízió csatornái igen hiányosan jöttek. De ez a szállás élvezeti értékén nem rontott. A fürdőszoba felújított és igényes.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 31.
A szálloda központi helyen, de mégis csendes utcában van. Igazán nincs messze semmitől. Az épület látványa kellemes, a beltér hangulatos. A szobák megfelelő nagyságúak és felszerelésűek, de a falak papírvékonyságúak. Erősen látszik a szállodán a spórolás és elhanyagolódás. Például beáznak a folyosói ablakok, a wellness részleg üvegtetőjén kegyetlen mocsok van a ráhullott levelek miatt.

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két éjszakát töltöttünk a szállodában félpanziós ellátással. A hotel központi helyen van, kellemes környezetben, kényelmes szobával. A személyzet kedves volt, tette a dolgát. Az éttermi ellátástól picit többet vártam, de a mennyiség kielégítő volt. Inkább az ételek minőségével volt gondunk a vacsoránál.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 21.
Félpanziós két éjszakát töltöttünk a hotelben. Nagyon jó hely volt. Az szálloda központi helyen van. Amit szerettünk volna, könnyű sétával elérhető volt / Kámoni Arborétum, Skanzen, Városközpont. Savária Múzeum, Szt. Márton út stb. / Udvarias, segítőkész személyzet. Bőséges étkezés,a kiszolgálás udvarias, kedves volt. hangulatos wellness részleg.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Félpanziós hétvégét töltöttünk a hotelben. A lokáció, megközelítés, parkolás rendben van. A személyzet kedves, segítőkész. Az éttermi ellátás kifogástalan. Hatalmas adagok, bőséges reggeli, kedves kiszolgálás. A wellness átlagos. A csomag része volt egy masszázs is, ami nagyon jól esett mindkettőnknek. A matracok nekünk túl puhák és meglehetősen kényelmetlenek voltak.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Óriási csalódás ez a szálloda. A tetőtérben kaptunk elhelyezést, az egyetlen tetőtéri ablak egy omladozó kéményre nézett és mocskos volt az odaszáradt madártolltól és madárürüléktől. A wellness részleg recepcióján soha nem tartózkodott senki, így minden alkalommal fel kellett sétálni a nagy recepcióhoz törülközőt kérni.

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Savaria Karneválra már régóta el szerettünk volna jutni, idén végre sikerült. A szállásfoglalásról erre az időszakra időben kell gondoskodni, mivel nagyon népszerű esemény, az utolsó, számunkra megfelelő szobát sikerült lefoglalni hónapokkal korábban. A városban ez volt az egyetlen szállás, ami megfelelt az elképzeléseinknek és az igényeinknek.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Harmadszor jártunk a szállodában. Most is mindennel meg voltunk elégedve! Az étteremben hatalmasak az adagok,kedves a kiszolgálás. A svédasztalos reggelinél folyamatosan pótolják az elfogyóban lévő ételeket. A wellnesben a kellemesen hűvös(27 fokos) úszómedence a favorit nálunk. Csend és tisztaság van a szobákban. Máskor is megyünk még amint lehetőségünk adódik!

2015. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
A bolondos április 2. hetében lazultunk a hotelban a barátainkkal. Nagyon kedvező áron vettem a csomagot még a tél kezdetén,ennyiért nem szabad kihagyni. Korai érkezés,kedves fogadtatás,szoba elfoglalása,száj tátva marad,nagy tágas szoba,a fürdőben is fogócskázni lehet,tetőtér szép panoráma, csak fel kell állni valamire, a folyosóról már jobb a kilátás a városra és a parkra.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
2015 április végén jártunk itt a párommal, három napot töltöttünk el. A hotel már kívülről is nagyon szép, belülről pedig igazán lenyűgözött, hatalmas beltér, elegáns mint ha egy kastélyban szálltunk volna meg. A szobánk igazán tiszta volt és hozzá kell tennem hatalmas. Negatívum annyi volt csupán hogy vacakolt a meleg víz a fürdőben de ezt ahogy szóltunk egyből orvosolták.

Garda Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 5.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Claudius
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.16-ig
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
4 nap/3 éjszaka 7.425,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérehtőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Park Hotel Pelikán
Érvényes: 2021.01.26-ig
Artis Boutique Hotel
Érvényes: 2021.01.26-ig
Jufa Vulkán Fürdő Resort
Celldömölk
3 nap/2 éjszaka 24.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Vulkán Gyógy-és Élményfürdő és Szaunavilág korlátlan használattal, fitness terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internettel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Hegyalja Apartman
Cák
3 nap/2 éjszaka 3.875,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.11.01.
Harmónia Termál Hotel
2-4 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Éden Apartman
Bük, Bükfürdő
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Lövér
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-sziget használattal, meglepetés bekészítéssel, italakciókkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Danubius Hotel Bük
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 20.000 - 21.000,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, Fitness Stúdió használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Thermal Hotel Balance
Lenti
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, fürdőköpeny bekészítéssel, sportos programokkal, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig

Szállodák Szombathely környékén
Hotel Viktória Sárvár
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő
2012-ben teljesen megújult a Hotel Piroska; új, modern szobákkal, saját élményfürdővel,...
Augusztus 20-i ajánlat (min. 3 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Húsvét

SzombathelyX