Bodnár László

Bodnár László adatlapja

Regisztráció2015.09.13
Utoljára itt2015.09.13

Kiváló 2015. szeptember 13.a párjával járt itt
Az eltöltött egy hét alatt nagyon jól éreztük magunkat, a szállodában már visszatérő vendégek voltunk, az ellátással, a kiszolgálással a legmesszebbmenőkig meg voltunk elégedve, mindenkinek csak ajánlani tudom!
Kiváló 2017. május 11.a párjával járt itt
Három szép napot töltöttünk a Hotel Koronában a feleségemmel. A személyzet nagyon kedves volt, az étkezés, a menü nagyon finom volt, a szálloda szépen felújított és a tisztasága is kiváló. Mindenkinek csak ajánlani tudom ! Legközelebb is itt fogunk megszállni ha Hajdúszoboszlóra látogatunk ! Tisztelettel: Bodnár László.
Hotel Korona Hajdúszoboszló válasza
Kedves László!

Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk. Szeretettel várjuk Önöket mielőbb. Idő elteltével bővültek szolgáltatásaink, igyekszünk még szebbé és kényelmesebbé varázsolni szállodánkat.
2018. január 20., , Hotel Korona Hajdúszoboszló
Kiváló 2022. szeptember 30.barátokkal járt itt
Barátnőimmel ( 4 fős kis csoport ) 2 éjszakát töltöttünk el a Hunguest Hotel Aqua-Sol Hotelban. Már tavasszal is jártunk itt, és mindkét alkalommal meg voltunk elégedve a szállással, az étkezéssel és a személyzet segítő készségével. Összességében mi nagyon jól éreztük magunkat, és ha lehetőségünk lesz újabb utazásra akkor is ezt a szállodát fogjuk választani!