Boniiita

Boniiita adatlapja

Regisztráció2017.02.18
Utoljára itt2017.03.23

Kiváló 2017. március 23.a párjával járt itt
Mi nagyon jól éreztük magunkat. Átlagos éttermi árakon kaptunk nagyon finom ételeket, ráadásul eképesztően hangulatos helyen. A pincérnők pedig nagyon kedvesek voltak végig. :) Többször is étkeztünk ott és mindig nagyon finomak voltak. Az adagok talán lehettek volna nagyobbak, de kompenzálták azzal, hogy nagyon finoman főznek.
2017. február 18.barátokkal járt itt
Pozitívumok:
szép és hangulatos volt a szoba
finom volt a köszöntő ital és az ajándék óriás palacsinta
abszolút szakszerűen álltak hozzá a szobánkban elromlott berendezéshez és azonnal megjavíttatták

Negatívumok:
a honlapon nem volt feltüntetve, hogy a SZÉP kartyának mely zsebéből lehet vásárolni, így a helyszínen derült ki, hogy SZÉP kartya helyett készpénzzel tudom csak kifizetni a szállást
nem lehet bankkártyával fizetni
az étteremben, ahova az ellátás szólt, szakszerűtlen pincérek voltak, több alkalommal sokat kellett várni az ételre, s volt, hogy csak az asztalra vártunk majdnem 30 percet.
2017. február 18.a párjával járt itt
Alapvetően igényesen berendezett, felszerelt helyről van szó, viszont ennyi pénzért franciágy helyett 2 összetolt ágyat találtunk a szobánkban, a recepciós pedig nem igazán volt a legkedvesebb, akivel találkoztam eddig.
Alapvetően jól éreztük magunkat, de még egyszer nem adnék ki érte ennyi pénzt.