Privát Fogadó Étterem Bükkszentkereszt

Privát Fogadó Étterem Bükkszentkereszt
Privát Fogadó Étterem BükkszentkeresztPrivát Fogadó Étterem Bükkszentkereszt
Privát Fogadó Étterem BükkszentkeresztPrivát Fogadó Étterem Bükkszentkereszt

Privát Fogadó Étterem Bükkszentkereszt bemutatkozása

Magyarország egyik legszebb vidékén, a Bükk hegység szívében, Bükkszentkereszten található az éttermünk.

Télen-nyáron várjuk kedves vendégeinket éttermünkben, valamint hozzá tartozó panziónkban.
Jellemző ránk a magyaros, valamint tájjelegű ételeink kínálata és a családias vendégszeretet.

Hotel Szeleta Lillafüred - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
Hotel Szeleta Lillafüred
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Privát Fogadó Étterem Bükkszentkereszt vélemények

Kiváló 2017. március 23.a párjával járt itt
Mi nagyon jól éreztük magunkat. Átlagos éttermi árakon kaptunk nagyon finom ételeket, ráadásul eképesztően hangulatos helyen. A pincérnők pedig nagyon kedvesek voltak végig. :) Többször is étkeztünk ott és mindig nagyon finomak voltak. Az adagok talán lehettek volna nagyobbak, de kompenzálták azzal, hogy nagyon finoman főznek. Mindenkinek csak ajánlani tudom :)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2016. október 10.barátokkal járt itt
Barátokkal voltunk az étteremben a gombanapok alkalmából. Az étterem az alkalomhoz illően, gombás étlappal is készült. Lehet kérni házi szörpöket, amik tényleg gyümölcsből készültek. A levesek (többet is kóstoltunk)ízletesek voltak. A főételek viszont már eléggé megosztották a társaságot. A főételek legalábbis az enyém elhűlt volt.
Átlagos 2015. április 8.a párjával járt itt
A szálláshoz nem kaptunk törülközőt, a tv-készülék távirányítójába én tettem elemeket, hogy müködjön. A teakonyhában a meleg vizes csap nem müködött. A személyzet kedves és szívélyes volt. A napi 12-15h közötti menűt még 15. 15h-kor is biztosították.
Kiváló 2014. szeptember 27.a párjával járt itt
Kicsit eldugott helyen van,de annál hangulatosabb,családias környezet. A padokon meleg suba,mellette kandalló. Helyi specialitású szörpök,lekvárok kirakata a polcon. A bodzaszörp,meglepő,de piros, kicsit ízetlen volt. Sok volt benne a higitás,viszont a 2 személyes táljuk bő és finom,a 100 kg-s férjemmel ketten nem bírtunk vele.
Privát Fogadó Étterem Bükkszentkereszt - Étel/ital
Kiváló 2014. január 31.a párjával járt itt
Télen jártunk itt. Fogadás jó volt. Tiszta szoba és udvarias fogadásban volt részünk.
Éttermükben ízletes és bő választékban lehetett válogatni. Ár arány is megfelelő volt. Csendes,diszkrét hely. Bár a közlekedés a szállás és az étterem közt, volt némi problémánk. De megoldottuk! Meg vagyok elégedve mindennel. Gyönyörű 2 napot töltöttünk itt el.
Privát Fogadó Étterem Bükkszentkereszt a térképen
3557 BükkszentkeresztErdészkert út 5.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V