Hotel Kerpely Dunaújváros
2400 Dunaújváros, Dózsa György út 35.

Hotel Kerpely Dunaújváros a térképen

Hotel Kerpely Dunaújváros értékelése:

2. helyezett a 2 dunaújvárosi szállás közül
173. helyezett Közép Dunántúlon - 391 szállás közül

Hotel Kerpely Dunaújváros bemutatkozása

A Hotel Kerpely Dunaújváros belvárosában található, minőségi szolgáltatást nyújtó, modern szálláshely. Egész évben 90 fő elszállásolására van lehetőség kellemes környezetben. Szállodánk kiválóan alkalmas konferenciák, szakmai napok, edzőtáborok, családi rendezvények lebonyolítására is. Az épület teljes mértékben akadálymentes, így mozgáskorlátozott vendégeink is gond nélkül vehetik igénybe szolgáltatásainkat. A szépen berendezett 2 és 3 ágyas szobák, valamint a 2+3 ágyas lakóegységek saját fürdőszobával, televízióval, hűtőszekrénnyel, internet-csatlakozási lehetőséggel rendelkeznek. Vendégeink részére biztosítjuk az emeletenkénti kiválóan felszerelt konyha használatát is.

Hotel Kerpely Dunaújváros képei

Szállások Dunaújváros városában
Wellness csomagok Dunaújváros városában

Hotel Kerpely Dunaújváros vélemények

Mobilról küldte. | 2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 18.
Alapvetően igényesen berendezett, felszerelt helyről van szó, viszont ennyi pénzért franciágy helyett 2 összetolt ágyat találtunk a szobánkban, a recepciós pedig nem igazán volt a legkedvesebb, akivel találkoztam eddig.
Alapvetően jól éreztük magunkat, de még egyszer nem adnék ki érte ennyi pénzt.

Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 36.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, programokkal, gyermekeknek ajándék jégkrémmel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2021.07.02. - 2021.08.19.

Szállodák Dunaújváros környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Kalocsai wellness (min. 2 éj)
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)

DunaújvárosX