Boszi69

Boszi69 adatlapja

Regisztráció2019.06.15
Utoljára itt2019.06.15

2019. június 15.a párjával járt itt
Ismerősöm javaslatára esett a választásunk a szállásra. Sajnos az első élmények negatívak voltak,mert a szobánkban( fürdőházban tetőtéri) nem hűtött a légkondi, és 33 C volt, annak ellenére, hogy a külső hőmérséklet még csak 27 C volt. Ezt kétszer is jeleztük a recepción , de nem történt semmi.
Puchner Kastélyszálló válasza
Kedves Vendégünk, sajnos a klíma berendezés működésének hibáját egy alkatrész meghibásodása okozta, amit nem tudtunk azonnal cserélni, mert néhány napra volt szükség az alkatrész beszerzésére. Sajnos az esőzések miatt nagyon elszaporodtak a szúnyogok sor került már permetezésre, a szúnyoghálók felszerelése pedig még most is folyamatban van.
2019. július 4., , Puchner Kastélyszálló
Kiváló 2022. május 4.a párjával járt itt
Korábban akkor voltunk a fürdőben, amikor a szálloda részleg épült, és már akkor eldöntöttük, hogy visszatérünk, ha elkészül, mert nagyon tetszett. Középkorú párként már bejártuk az ország számos wellness szállodáját, és a Saliris-szal nagyon meg voltunk elégedve. Csodálatos környezetben, nagyon igényes , tiszta szálloda.