Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók ★★★★

a 60 egerszalóki szállás közül
Kategória
Négy csillagos szálloda
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel EgerszalókSaliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
439 fotó

4,4Kényelem
4,5Szolgáltatás
4,7Étkezés
4,8Elhelyezkedés
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!

A Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók legnépszerűbb csomagjai

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók - Legjobb ár (min. 2 éj)
Legjobb ár
100.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
2022.12.22-ig
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók - Jég-sör-méz-só ajánlat (min. 3 éj)
Jég-sör-méz-só ajánlat
159.000 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval
2022.12.22-ig
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók - Pünkösd (min. 3 éj)
Pünkösd
198.000 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval
06.02-06.
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók - Sómágia ajánlat (min. 2 éj)
Sómágia ajánlat
114.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
2022.12.22-ig
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Kikapcsolódás Hévízen fürdőbelépővel
Palace Hotel Hévíz
66.110 Ft / 2 fő / 2 éj-től kiváló félpanzióval

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók vélemények

Kiváló 2022. május 20.gyerekekkel járt itt
Nagyon szolgálatkész a személyzet, idő előtt (15.00) elfoglalhattuk a lakosztályt már 14:00 órakor mihelyt megérkeztünk. Kisunokánkkal voltunk, aki 3 éves és szuper volt az elhelyezés. Sajnos ottfelejtettünk valamit, amit készségesen megígértek, hogy utánunk küldik. Biztos hogy megyünk még a SALIRIS hotelba.
Gyenge 2022. május 18.gyerekekkel járt itt
Az árához képest nem ad annyit ez a szálláshely. A tisztaság kifogásolható, a légtechnikai berendezés használata után néhány perccel nagyon hangos kattogással áll le, a személyzet nem kedves. Távozáskor semmit nem kérdeznék, hogy elégedettek voltunk e, minden rendben volt stb. csak fizetsz és mész. 1-2 pincér volt jobb fej, de ennyi. Amibe nem lehet belekötni az az étel, változatos és finom.
2Személyzet
2Tisztaság
2Ár / érték arány
3Kényelem
4Szolgáltatások
5Elhelyezkedés
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 27 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2022. május 6.a párjával járt itt
Többektől hallottam erről a helyről, ezért úgy gondoltam, hogy teszteljük. A szálloda a település határán található szép környezetben. Ez a hotel közvetlen környezetéről nem mondható el maradéktalanul, az ablakunk gazos területre nézett. A szoba kényelmes, de kissé kopott volt, különösen a padlószőnyeg érett meg cserére.
4Tisztaság
4Szolgáltatások
4Elhelyezkedés
Kiváló 2022. május 6.a párjával járt itt
Már harmadszor jártuk Önöknél.
Szívesen jövünk vissza. Elsősorban a víz ami vonz.
Természetesen az étel is nagyon finom,az egyéb szolgáltatások is kitűnőek. A kozmetikusuk csodálatos. Persze mindenki kedves,előzékeny Gyönyörű a kilátás,szép,érdekes a környéke a hotelnak.
Jó csapat !
Ismét jövünk. Köszönjük. Dukán Lászlóné Éva Ajka.
Kiváló 2022. május 4.a párjával járt itt
Korábban akkor voltunk a fürdőben, amikor a szálloda részleg épült, és már akkor eldöntöttük, hogy visszatérünk, ha elkészül, mert nagyon tetszett. Középkorú párként már bejártuk az ország számos wellness szállodáját, és a Saliris-szal nagyon meg voltunk elégedve. Csodálatos környezetben, nagyon igényes , tiszta szálloda.
Kiváló 2022. május 1.a párjával járt itt
Barátaink ajánlása alapján jártunk ott. Minden olyan volt, ahogy elmesélték. Nagyon meg voltunk elégedve a recepcióval, a személyzet kedves volt és udvarias. Az étkezésekkor bőséges kínálat és finom ételek vártak ránk.
Viszont a parkolási lehetőség hagy még fejleszteni valót - az egyetlen ingyenes parkoló több napig zárva volt.
Kiváló 2022. április 27.gyerekekkel járt itt
A kinti wellness rész nagyon kellemes,mondhatnám a nyugalom szigete!
Kikapcsolódás teljes mértékben,napozás,kellemes meleg fürdő,gyönyörű táj,jó levegő! Az étteremben kitűnő ételeket fogyaszthattunk!
Az ajándék arcmasszázs is nagyon jól esett,a kozmetikus kishölgy kedves és arany keze van!
A szauna részben azonban nem dolgozott 1-2szauna,gőzfürdő!
2022. április 24.a párjával járt itt
Az érkezés és a távozás nem volt szerencsés a közbenső időszak kifogástalan volt. Érkezéskor meglepődtünk hogy a szauna használata nincs benne az árban azért naponta és fejenként 2000 Ft ot kell fizetni. Ahhoz képest hogy mennyit kellett befizetni és mennyibe fog kerülni a 4 éjszaka, ezt kicsinyességnek tartom.
Kiváló 2022. április 23.csoporttal járt itt
A 105- ős szobában laktunk, a szoba jó volt. Gyönyörű kilátás a sódombra.
Szerettem volna felmenni a sódombra, de ez csak nagy kerülővel lett volna lehetséges, jó lenne egy közelebbi megközelítési lehetőség.
A szobából kinézve a füves rész nagyon elhanyagolt, ezt mindenképpen rendbe kellene tenni, ez így nem illik egy ilyen neves szállodához.
Kiváló 2022. március 23.a párjával járt itt
Sok látnivaló való van a közelben. Nagyon szép és jó hely a kirándulni vágyóknak. Pénztárcabarát. Ár arany értékben kiváló. Kedves udvarias kiszolgálás. Szép tiszta, rendezett. Nagyon jól éreztük magunkat. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
333 értékelés / 34 oldalon
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók a térképen
3394 EgerszalókForrás utca 6.
Foglalás: +36 1 4578450 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
Kijelentkezés
Wellness szolgáltatások
• szauna • Fitnessz center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • gyógymedence • csúszda • bioszauna • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
Internet
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, kamerával felügyelt: 2500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 2500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Étkezés
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Kapcsolódó cikkek
Legnépszerűbb cikkek