Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók ★★★★

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
1. helyezett Egerszalók

3394 Egerszalók, Egerszalók, Forrás utca 4.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók a térképen

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók értékelése:

3. helyezett az 55 egerszalóki szállás közül

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók bemutatkozása

A 2010-ben nyílt négy csillag superior, 204 szobás Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalókon, a Laskó patak völgyében található, hat kilométer távolságra Eger városától. Egerszalók igazi nevezetessége a föld mélyéből feltörő termálforrás és a lefolyó víz által létrehozott mészkődomb, mely az évek során só-domb néven vált ismerté.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók képei

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók vélemények

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
Csodálatos élményekben volt részünk: finom ételek, szép, kényelmes szoba, Wellness, stb. Külön pozitívum a szokványostól eltérően a 11 órai távozás, így reggeli után még belefért egy csobbanás. Nagyszerű volt a 4 óránként megtartott magas színvonalú szauna szeánsz. Kicsit hangos volt az akkor, Bangó Margit által rendezett műsor a szálloda előtti téren.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 5.
Csodaszép helyen található. Az étterem első osztályú, rengeteg ízletes finom étel van. A szobák gyönyörű kilátást biztosítanak, a személyzet kedves és segítőkész! A wellness és a medencék több korosztálynak nyújtanak felhőtlen kikapcsolódás!!! Visszatérő vendégek vagyunk...

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 28.
Másodszor kerestük fel barátnőmmel ezt a pihenésre nagyon jó szállodát. Ismét nem csalódtunk a személyzet kedves,mosolygós,rendkívül szolgálatkészségében. Autóbusszal érkeztünk és a megállóban már várt minket a szálloda golfautója,így igazán kényelmesen utaztunk fel a bejárathoz. Az ételek finomak,változatosak voltak,különösen a vacsorák.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. június 28.
Ismét megadatott a lehetőség,hogy újra eltölthettem egy csodás napot ezen a gyönyörű helyen. Minden alkalommal elvarázsol. Ha tehetném többször is mennék.

Sütő András TOP étteremértékelő
2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk ebben a szállodában. Az előttem értékelők leírták a szálloda pozitív tulajdonságait amivel egyetértek. Én az apróbb hiányosságokra hívnám fel a figyelmet. A parkolásért külön 1500Ft számolnak fel naponként és így is vadászni kellett a parkolási helyet. A reggelinél és a vacsoránál nem szolgálnak fel diabetikus süteményeket.

2018. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. június 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos környezetben, varázslatos hétvégét töltöttünk. Köszönet a szálloda minden dolgozójának, hogy minden apró részlet is a helyén volt. Életemben már sok helyen megfordultam, de úgy érzem, ez a hely minden értékelésemben az első helyet érdemli! Szeretném újra igénybe venni a szálloda szolgáltatásait. Bevallom, nem sikerült mindent kiélvezni.

Mufti TOP fotófeltöltő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 6.
A szálloda épülete nagyon impozáns, domboldalon áll (lehet, hogy a természetet egy kicsit elcsúfítja) pazar kilátással a sódombokra. Legalábbis a superior plus szobákból. Egyszerű a szobák berendezése, de praktikus, tágas, nagy terasz, sok hely van a pakolásra.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 19.
A szállás viszonylag jó volt, kivéve azt, hogy a fürdőszoba nem volt leválasztva a lakószobától. Ha a fürdőszoba bejáratára tennének egy ajtót akkor nem lenne "légrés" a wc és a zuhanyzó ajtaja mellett. A fotel is cserére érett, mivel az ülő felületén a műbőr repedezett volt. A szobából a kilátás a wellnes tetejére szólt. A wellnes része és az étterem nagyon kellemes volt.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 20.
Rendkívül szép környezetben fekvő, kényelmes és minden igényt kielégítő hotel. A wellness részleg nagyon változatos, sok benti és kinti medencével, Kneipp kúrával. Gyerekekkel is nyugodt szívvel látogatható, mert sok programot szerveznek nekik is, és a játszószobában is órákat lehet tölteni. Este a fürdőzés rendkívül hangulatos a kivilágított sódomb alatt.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Alapvetően elégedett vagyok a hellyel, összességében tetszett. Kaja jó volt, szerencsére volt választék, személyzet udvarias volt, a wellness este kifejezetten hangulatos, a medence megfelelő hőmérsékletű, és nem voltak rejtett költségek. 1-2 apróság, ami azért levon az értékéből: az átlátszó wc ajtó (nálam ez botrány kategória), látszik, hogy régen volt nagyobb felújítás, a szellőző rendszer ventilátora brutál hangos (karbantartás?

Thermál Park Hotel
Egerszalók
5 nap/4 éjszaka 11.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázzsal, ajándék borral, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.12.20.
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Nosztalgia és Török fürdő belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.03. - 2018.10.18.
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 5.498,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, játszótér használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2018.10.19.
Villa Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel. parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2018.12.21.
Öreg Malom Apartman
Bogács
3 nap/2 éjszaka 7.250 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.19. - 2019.09.19.
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, teadélutánnal, kedvezményekkel
2018.10.19. - 2018.11.04.
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness és sport programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.02. - 2018.12.20.
Szakal Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 2.100,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.09.19. - 2019.09.19.
Natura Panzió
Szilvásvárad
2018.09.19. - 2018.12.15.
Fortuna Vendégház
Abádszalók
4 nap/3 éjszaka 7.900 - 8.567,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.09.19. - 2018.12.31.
Hotel Eger & Park
4 nap/3 éjszaka 13.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, fürdőbelépővel, ajándék kávéval és süteménnyel, éttermi kedvezménnyel, kedvezményes parkolással, Wi-FI internet elérhetőséggel
2018.07.02. - 2018.12.21.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.900 - 19.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2019.06.14.

Szállodák Egerszalók környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hajnali élmény (min. 2 éj)
Családi őszi szünet (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással - nyugdíjasok részére (min. 2 éj)

EgerszalókX