Hunguest Saliris Egerszalók ★★★★

Hunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Saliris EgerszalókHunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Saliris EgerszalókHunguest Saliris Egerszalók

A Hunguest Saliris legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár (1 éjtől)
Napi ár (1 éjtől)
56.000 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
Hunguest Saliris Egerszalók - Szerelmes szívek (min. 2 éj)
Szerelmes szívek
Silver Hotel Hajdúszoboszló
96.710 Ft / 2 fő / 2 éjtől csodás félpanzióval

Hunguest Saliris Egerszalók vélemények

Kiváló 2024. július 20.gyerekekkel járt itt
Ha a 4 liftből 3 működne (jó műszaki állapot) ,akkor könnyebben közlekedhetnénk a szállodán belül az egyes szintek között. 4/1 (max2) működött (volt jó)az ottlétünk alatt. Kiváló minden szolgáltatás,de az emberek szeretik a kényelmet. Ezért választják a gyors liftet. Azonkivül nem mindenki térde birja az állandó fel le lépcsőzèst.
Átlagos 2024. július 18.a párjával járt itt
A szép környezet, kiváló konyha, hatalmas üveg-felületek tetszettek. Az esti bögöly-támadások elviselhetetlenné tették a wellness részleg medencéit. Több alkalommal sikoltozás, menekülő embercsoportok zavarták a pihenést, mert vad bögöly-csapatok támadásokkal zavarták az embereket.
Kiváló 2024. július 12.gyerekekkel járt itt
Az ellátással az egész család maximálisan meg volt elégedve. A reggeli bőséges, a vacsora változatos volt, a kisebb gyerekeknek is készültek megfelelő ételek. A pincérek nagyon kedvesek. Kifejezetten örültünk a kapszulás kávéfőzőnek az ajándék kávéval. Az üveg ajtót a fürdő szobában és a toiletteben viszont kellemetlennek találtuk.
2024. július 11.a párjával járt itt
Tetszett a kilátás a sok féle medence a környezet. Nem tetszett hogy vacsorakor egy kancsó vizet nem tettek ki az asztalra. hiányoltam hogy a szaunát nem lehet használni a vendégeknek csak plusz költség fejében. Amerre jártunk eddig mindenhol lehetett korlátlanul használni ,tartalmazta az ár.
2024. július 10.a párjával járt itt
A személyzet nagyon udvarias, a szoba a 7. emeleten tiszta, praktikus és csodálatos kilátással volt.
A szerelmes éjek csomagban a "gyertyafényes vacsora" erős túlzás ami a két pohár pezsgőt illetve az 1 db gyertya kihozatalát jelentette közel 10. 000. - Ft felárért a többi poroszkáló vendég és rohangáló gyerekek között. Ez óriási csúsztatás és csalódás volt.
Átlagos 2024. június 24.a párjával járt itt
A terasz egy gazos gondozatlan, ápolatlan részre nézett. Az ellátás egy harmad osztályú étteremnek felelt meg a kiszolgálás szintén. Fizetés után nem kaptunk számlát! ! Többszöri telefon után e-mailen küldték el. Olyan szerviz dijjat számoltak fel hogy számunkra értelmezhetetlen hogy mire! ! !
2024. június 22.a párjával járt itt
Sajnélom hogy a felvonok ugy múkodnek hogy ha hívja akor nem jon a kozelebbik hanem amelyet hívott.
Egyszer megtortént hogy a meletti felvono ottvolt.
mint idosebb vendég es szerintem jo voln ha a kinti bazénokbo jol lehetne látni az orára ha javasolják az idot menyit jo használni. Az ora nem tudom rendbe volt_
Nem tudom hogy így segítek mert ez is pénzbe kerul.
Kiváló 2024. június 21.a párjával járt itt
Csodálatos kilátás az egyedülálló természetre, a sódombra , amely éjszaka csodás megvilágításban tündökölt. Nagyon tetszett nekünk a hatalmas fürdő választék, amelyet a hotelből közvetlenül elértünk úgy, hogy nem kellett elhagynunk az épületet. Tetszett a fedett garázs, a hatalmas , különleges épület komplexum és ennek érdekes fekvése. Az ételek nagyon finomak voltak, a kiszolgáló személyzet udvarias .
Kiváló 2024. június 15.gyerekekkel járt itt
Pozitív:Nagyon széphely, nyugis, óriási wellness részleg, finom ételek, bő választék a reggelinél és a vacsoránál. Kedves segítőkész személyzet. Mindenhol rend és tisztaság van. Ott töltöttem a születésnapomat, és a hoteltől kaptam külön süteményt, és a pincér felköszöntött. Nagyon jólesett ez a gesztus.
Kiváló 2024. június 12.a párjával járt itt
A szálloda besorolásának megfelelően minden rendben volt. A szállás, berendezés, kényelem, tisztaság,étkezés, a személyzet hozzállása, welness és fürdő részleg minden tökéletes volt.
A 250 km-es távolság ellenére reméljük, hogy újra vendégeik lehetünk egy elő- vagy utószezoni időpontban, amikor a hosszú utazás is elviselhetőbb.
Hunguest Saliris Egerszalók a térképen
3394 EgerszalókForrás utca 6.
• szauna • Fitnessz center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • gyógymedence • csúszda • bioszauna • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár