Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók ★★★★

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
3394 Egerszalók, Egerszalók, Forrás utca 4.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók a térképen

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók értékelése:

1. helyezett az 58 egerszalóki szállás közül

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók bemutatkozása

A 2010-ben nyílt négy csillag superior, 204 szobás Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalókon, a Laskó patak völgyében található, hat kilométer távolságra Eger városától. Egerszalók igazi nevezetessége a föld mélyéből feltörő termálforrás és a lefolyó víz által létrehozott mészkődomb, mely az évek során só-domb néven vált ismerté.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók képei

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók vélemények

mary-anna TOP szállásértékelő
2019. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. november 24.
Konferencián vettünk részt. Nagyon jó a konferenciaterem. A lift kevésnek bizonyult. Kipróbáltuk a wellnesst is, nagyon kellemes. A szomszéd szobából nagy volt az áthallás, de kérésünkre azonnal megoldották. Furcsa volt, hogy a garázs az ötödiken volt, mi pedig az első emeleten. Innen nyoma se volt a híres kilátásnak.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 13.
Egy éjszakára foglaltunk szállást. A fürdő és a fitness terem miatt választottuk. A szállás nagyon kultúrát, tiszta. Az étkezések alkalmával az ételek mennyisége és minősége kifogástalan. A fitness termet sajnos nem tudtam használni, mert a szóró anyag szerint 7 órakor, a szobainformáció szerint 8 órakor, a fitness terem bejáratánál 10 órai nyitás volt kiírva.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 10.
A szálloda visszatérő vendégei vagyunk, többször jártunk már a szállodában. Mindennel maximálisan meg vagyunk elégedve, csodás kilátás, extra wellness , rengeteg medence, kedves személyzet, tiszta szobák. A víz gyógyító ereje érezhető, igazi felüdülés a testnek és a léleknek. Ami hiányosság, hogy nincs lehetőség inni, csap csak a mosdóban van, vagy az étteremben.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 8.
Szép helyen szép szálloda, a személyzet extra kedves és segítőkész. Sajnos hangyák voltak a szobánkban az egyik bútor alatt, mert ott ételmaradékok voltak. Sajnosnott csak a bútor szétszerelésével lehet rendesen kitakarítani. A vacsoránál a választék roppant szegényes volt. Kisfiam tejfehérje érzékenység miatt talált magának valót de készítettek volna ha kérünk szinte bármit.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
A szálloda visszatérő vendégei vagyunk, mindennel maximálisan meg vagyunk elégedve, csodás kilátás, extra wellness , rengeteg medence, kedves személyzet, tiszta szobák.
Ami hiányosság, hogy az éttermi kínálat nagyon megromlott! Langyos , ízetlen ételek , kevés választék... egy 4* szállodához ez méltatlan.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 31.
Volt szerencsém ezen a szép helyen többször is megszállni már. A kilátás nagyon szép, a szobák tágasak és kényelmesek. A gyógyvíz nagyon kellemes. Az pedig,hogy vacsora után is még le lehet menni fürdeni ki a friss levegőre, háttérben a kivilágított Sódombra, az nagyon szuper szerintem. Az ételek minőségével és mennyiségével meg voltam elégedve minden alkalommal.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
Csodálatos élményekben volt részünk: finom ételek, szép, kényelmes szoba, Wellness, stb. Külön pozitívum a szokványostól eltérően a 11 órai távozás, így reggeli után még belefért egy csobbanás. Nagyszerű volt a 4 óránként megtartott magas színvonalú szauna szeánsz. Kicsit hangos volt az akkor, Bangó Margit által rendezett műsor a szálloda előtti téren.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 5.
Csodaszép helyen található. Az étterem első osztályú, rengeteg ízletes finom étel van. A szobák gyönyörű kilátást biztosítanak, a személyzet kedves és segítőkész! A wellness és a medencék több korosztálynak nyújtanak felhőtlen kikapcsolódás!!! Visszatérő vendégek vagyunk...

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 28.
Másodszor kerestük fel barátnőmmel ezt a pihenésre nagyon jó szállodát. Ismét nem csalódtunk a személyzet kedves,mosolygós,rendkívül szolgálatkészségében. Autóbusszal érkeztünk és a megállóban már várt minket a szálloda golfautója,így igazán kényelmesen utaztunk fel a bejárathoz. Az ételek finomak,változatosak voltak,különösen a vacsorák.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. június 28.
Ismét megadatott a lehetőség,hogy újra eltölthettem egy csodás napot ezen a gyönyörű helyen. Minden alkalommal elvarázsol. Ha tehetném többször is mennék.

Harmony Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Thermál Park Hotel
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 12.896 - 13.950,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.25-ig
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 9998,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.15-ig
Sweet-Life Wellnes Apartman
Érvényes: 2020.10.25-ig
Borostyán Vendégház
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskedvezménnyel, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.03.31.
Kilátó Vendégház és Étterem
Galyatető
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.04.01-ig
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Bacchus Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.23-ig
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 5.967,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Egerszalók környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Hotel Villa Völgy Eger
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Pezsdítő wellness hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár nyugdíjasok részére (min. 2 éj)

EgerszalókX