Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók ★★★★

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
1. helyezett Egerszalók

3394 Egerszalók, Egerszalók, Forrás utca 4.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók a térképen

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók értékelése:

2. helyezett az 55 egerszalóki szállás közül

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók bemutatkozása

A 2010-ben nyílt négy csillag superior, 204 szobás Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalókon, a Laskó patak völgyében található, hat kilométer távolságra Eger városától. Egerszalók igazi nevezetessége a föld mélyéből feltörő termálforrás és a lefolyó víz által létrehozott mészkődomb, mely az évek során só-domb néven vált ismerté.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók képei

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók vélemények

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 5.
Csodaszép helyen található. Az étterem első osztályú, rengeteg ízletes finom étel van. A szobák gyönyörű kilátást biztosítanak, a személyzet kedves és segítőkész! A wellness és a medencék több korosztálynak nyújtanak felhőtlen kikapcsolódás!!! Visszatérő vendégek vagyunk...

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 28.
Másodszor kerestük fel barátnőmmel ezt a pihenésre nagyon jó szállodát. Ismét nem csalódtunk a személyzet kedves,mosolygós,rendkívül szolgálatkészségében. Autóbusszal érkeztünk és a megállóban már várt minket a szálloda golfautója,így igazán kényelmesen utaztunk fel a bejárathoz. Az ételek finomak,változatosak voltak,különösen a vacsorák.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. június 28.
Ismét megadatott a lehetőség,hogy újra eltölthettem egy csodás napot ezen a gyönyörű helyen. Minden alkalommal elvarázsol. Ha tehetném többször is mennék.

Sütő András TOP étteremértékelő
2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk ebben a szállodában. Az előttem értékelők leírták a szálloda pozitív tulajdonságait amivel egyetértek. Én az apróbb hiányosságokra hívnám fel a figyelmet. A parkolásért külön 1500Ft számolnak fel naponként és így is vadászni kellett a parkolási helyet. A reggelinél és a vacsoránál nem szolgálnak fel diabetikus süteményeket.

2018. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. június 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos környezetben, varázslatos hétvégét töltöttünk. Köszönet a szálloda minden dolgozójának, hogy minden apró részlet is a helyén volt. Életemben már sok helyen megfordultam, de úgy érzem, ez a hely minden értékelésemben az első helyet érdemli! Szeretném újra igénybe venni a szálloda szolgáltatásait. Bevallom, nem sikerült mindent kiélvezni.

Mufti TOP fotófeltöltő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 6.
A szálloda épülete nagyon impozáns, domboldalon áll (lehet, hogy a természetet egy kicsit elcsúfítja) pazar kilátással a sódombokra. Legalábbis a superior plus szobákból. Egyszerű a szobák berendezése, de praktikus, tágas, nagy terasz, sok hely van a pakolásra.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 19.
A szállás viszonylag jó volt, kivéve azt, hogy a fürdőszoba nem volt leválasztva a lakószobától. Ha a fürdőszoba bejáratára tennének egy ajtót akkor nem lenne "légrés" a wc és a zuhanyzó ajtaja mellett. A fotel is cserére érett, mivel az ülő felületén a műbőr repedezett volt. A szobából a kilátás a wellnes tetejére szólt. A wellnes része és az étterem nagyon kellemes volt.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 20.
Rendkívül szép környezetben fekvő, kényelmes és minden igényt kielégítő hotel. A wellness részleg nagyon változatos, sok benti és kinti medencével, Kneipp kúrával. Gyerekekkel is nyugodt szívvel látogatható, mert sok programot szerveznek nekik is, és a játszószobában is órákat lehet tölteni. Este a fürdőzés rendkívül hangulatos a kivilágított sódomb alatt.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Alapvetően elégedett vagyok a hellyel, összességében tetszett. Kaja jó volt, szerencsére volt választék, személyzet udvarias volt, a wellness este kifejezetten hangulatos, a medence megfelelő hőmérsékletű, és nem voltak rejtett költségek. 1-2 apróság, ami azért levon az értékéből: az átlátszó wc ajtó (nálam ez botrány kategória), látszik, hogy régen volt nagyobb felújítás, a szellőző rendszer ventilátora brutál hangos (karbantartás?

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már harmadszor kerestük fel a sódomb szomszédságában lévő szállodát. Most is, mint az előző két alkalommal, nagyon jól éreztük magunkat. Nagy a wellness részleg és különösen jó a sok kinti medence. Időjárástól függetlenül jól el lehet tölteni a napot. A szálloda személyzete barátságos, a szobák kényelmesek és az ellátásra sem lehet panasz.

Thermál Park Hotel
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, kuponokkal, játszótér használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.15. - 2018.09.30.
D&A Apartmanház
Egerszalók
6 nap/5 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.04. - 2018.08.26.
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
2-4 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, játszótér használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.31.
Villa Apartmanház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 6.167,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.07.22. - 2019.07.18.
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.09.03. - 2019.01.01.
Imola Udvarház
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 14.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.10.01. - 2019.07.18.
Szikla Vendégház
Istenmezeje
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Servita Udvarház Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2018.09.03. - 2019.07.18.
Öreg Malom Apartman
Bogács
3 nap/2 éjszaka 7.250 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Piramis Fürdő és Üdülőpark
Demjén
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 9.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.07.19. - 2019.07.18.
Gabriella Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel, múzeum belépővel, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2019.01.31.

Szállodák Egerszalók környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Eger & Park Eger
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Hajnali romantika (min. 2 éj)
Szenteste Miskolctapolcán (min. 3 éj)
Kedvezményes kikapcsolódás egész évben (min. 3 éj)

EgerszalókX