Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók ★★★★

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
3394 Egerszalók, Egerszalók, Forrás utca 4.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók a térképen

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók értékelése:

2. helyezett az 58 egerszalóki szállás közül

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók bemutatkozása

A 2010-ben nyílt négy csillag superior, 204 szobás Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalókon, a Laskó patak völgyében található, hat kilométer távolságra Eger városától. Egerszalók igazi nevezetessége a föld mélyéből feltörő termálforrás és a lefolyó víz által létrehozott mészkődomb, mely az évek során só-domb néven vált ismerté.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók képei

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 8.
Szép helyen szép szálloda, a személyzet extra kedves és segítőkész. Sajnos hangyák voltak a szobánkban az egyik bútor alatt, mert ott ételmaradékok voltak. Sajnosnott csak a bútor szétszerelésével lehet rendesen kitakarítani. A vacsoránál a választék roppant szegényes volt. Kisfiam tejfehérje érzékenység miatt talált magának valót de készítettek volna ha kérünk szinte bármit.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
A szálloda visszatérő vendégei vagyunk, mindennel maximálisan meg vagyunk elégedve, csodás kilátás, extra wellness , rengeteg medence, kedves személyzet, tiszta szobák.
Ami hiányosság, hogy az éttermi kínálat nagyon megromlott! Langyos , ízetlen ételek , kevés választék... egy 4* szállodához ez méltatlan.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 31.
Volt szerencsém ezen a szép helyen többször is megszállni már. A kilátás nagyon szép, a szobák tágasak és kényelmesek. A gyógyvíz nagyon kellemes. Az pedig,hogy vacsora után is még le lehet menni fürdeni ki a friss levegőre, háttérben a kivilágított Sódombra, az nagyon szuper szerintem. Az ételek minőségével és mennyiségével meg voltam elégedve minden alkalommal.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
Csodálatos élményekben volt részünk: finom ételek, szép, kényelmes szoba, Wellness, stb. Külön pozitívum a szokványostól eltérően a 11 órai távozás, így reggeli után még belefért egy csobbanás. Nagyszerű volt a 4 óránként megtartott magas színvonalú szauna szeánsz. Kicsit hangos volt az akkor, Bangó Margit által rendezett műsor a szálloda előtti téren.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 5.
Csodaszép helyen található. Az étterem első osztályú, rengeteg ízletes finom étel van. A szobák gyönyörű kilátást biztosítanak, a személyzet kedves és segítőkész! A wellness és a medencék több korosztálynak nyújtanak felhőtlen kikapcsolódás!!! Visszatérő vendégek vagyunk...

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 28.
Másodszor kerestük fel barátnőmmel ezt a pihenésre nagyon jó szállodát. Ismét nem csalódtunk a személyzet kedves,mosolygós,rendkívül szolgálatkészségében. Autóbusszal érkeztünk és a megállóban már várt minket a szálloda golfautója,így igazán kényelmesen utaztunk fel a bejárathoz. Az ételek finomak,változatosak voltak,különösen a vacsorák.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. június 28.
Ismét megadatott a lehetőség,hogy újra eltölthettem egy csodás napot ezen a gyönyörű helyen. Minden alkalommal elvarázsol. Ha tehetném többször is mennék.

Sütő András TOP étteremértékelő
2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 25. - 3 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk ebben a szállodában. Az előttem értékelők leírták a szálloda pozitív tulajdonságait amivel egyetértek. Én az apróbb hiányosságokra hívnám fel a figyelmet. A parkolásért külön 1500Ft számolnak fel naponként és így is vadászni kellett a parkolási helyet. A reggelinél és a vacsoránál nem szolgálnak fel diabetikus süteményeket.

2018. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. június 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos környezetben, varázslatos hétvégét töltöttünk. Köszönet a szálloda minden dolgozójának, hogy minden apró részlet is a helyén volt. Életemben már sok helyen megfordultam, de úgy érzem, ez a hely minden értékelésemben az első helyet érdemli! Szeretném újra igénybe venni a szálloda szolgáltatásait. Bevallom, nem sikerült mindent kiélvezni.

Mufti TOP fotófeltöltő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda épülete nagyon impozáns, domboldalon áll (lehet, hogy a természetet egy kicsit elcsúfítja) pazar kilátással a sódombokra. Legalábbis a superior plus szobákból. Egyszerű a szobák berendezése, de praktikus, tágas, nagy terasz, sok hely van a pakolásra.

Harmony Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Thermál Park Hotel
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 10.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.15-ig
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.247,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőital bekészítéssel, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Borostyán Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.21-ig
Park Hotel Minaret
4 nap/3 éjszaka 25.633,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, korlátlan italfogyasztással, szilveszteri programokkal, Gálavacsorával, táncos mulatsággal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.02.
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.500 Ft,- Ft/fő/éj ártól; félpanzióval, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.04.01-ig
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 8.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral, lovaskocsikázással vagy masszázzsal, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Katica Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 2.300,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.21-ig
Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 8.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3-5 éjszaka 8.480,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 10.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.16-ig

Szállodák Egerszalók környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

EgerszalókX