Puchner Kastélyszálló Bikal ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
Puchner Kastélyszálló Bikal
7346 Bikal, Rákóczi u. 22.

Puchner Kastélyszálló Bikal a térképen

kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 18.
Régóta nézegettem a Kastélyszállót, de most volt alkalmunk a Párommal felkeresnünk. 3 nap 2 éjszakát töltöttünk el itt, ami hatalmas élmény volt számunkra. Gyorsan megtanultuk, mi merre található. . el is hagyhattuk az első napon kapott térképet. A Középkori város egyik lakásában volt szerencsénk lakni, ami külön CSILLAGot érdemel! !

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 18.
Csak Ferenc József császár szavaival tudnám értékelni. "Minden nagyon jó, minden nagyon szép, mindennel meg vagyok elégedve!"
Köszönöm a szép napokat.

Tisztelettel Száraz István

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
A legjobb hely! Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek,aki különleges élményt szeretne. A szállástípusok egyediek és nagyon ötletesek! A személyzet kedves és figyelmes. Már nyolcszor jártunk itt,de még , biztosan visszatérünk! Minden januárban itt töltünk egy hetet, és nem tudjuk megunni! Kisgyermekes családoknak nagyszerű program az élménybirtokon tett látogatás.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 27.
Az első benyomás az volt, hogy valami nagyon kellemes helyre érkeztünk. A recepciónál barátságos. kedves személyzet fogadott, probléma mentes volt a becsekkolás. Ezután jött az igazi meglepetés, a szoba. Tágas, szépen berendezett, minden a helyén volt,csodásan nézett ki. Az étkezés tökéletesen megszervezve, általában bőséges választék, és nagyon finom.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
A szálloda és az élménypark szolgáltatásai kifejezetten alkalmasak több napos pihenésre.
Kisebb és nagyobb gyermekkel is mindenki megtalálja a számára legkedvezőbb programokat.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 29.

Az első nehézségek után már nagyon jól éreztük magunkat. Ugyanis amit kaptunk szobát azt börtönnek lehet titulálni, egy kicsit jobb kivitelben, holott lakosztálynak lett rendelve. Egy idős házaspárnak a lépcső sem megoldás. Ez volt a vendégház. Majd cseréltünk és az udvarházban kaptunk csak egy szobát, ami a lakosztályon is túlmenően gyönyörű, tágas, világos, udvarra néző ablakokkal, szép berendezésekkel.

2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. március 21.
Sajnos nagyot csalódtunk a helyben. A szobánk a palotafürdő fölött volt , nagyon meleg és párás , plusz konyhabűzös , és a mi izlésünk szerint sötét . Hagy kivánnivalót a tisztasága is. Mintha direkt lenne sötét , hogy ne lássuk a koszt. Maga a hely lehetne jobb, ha nem az árakkal akarnák megfogni a vendégeket. A négy csillagos szintet egyáltalán nem közelíti meg.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 21.
Megvoltunk elégedve a tisztasággal személyzettel kiszolgálással. Nagyon segítőkészek. Szobákban nagyon meleg van nem lehet szabályozni a fűtést. Világitás a palotáig nagyon kevés ideig világit mehetne hosszabban sötét van. szaunák sokszor nem üzemelnek. élménybirtok nagyon jó sok szórakozási lehetőség van. Összességben nagyon szép napokat töltöttünk párommal.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 20.
2018. március 9-től töltöttünk 7 és 9 éves lány unokáimmal 3 napot Puchner Kastélyszállóban. A recepción kedvesen fogadtak, minden tájékoztatással elláttak bennünket. A Reneszánsz Palota épületben a volt a szobánk, az épület, folyosó dizájnja nagyon tetszett és a nagy terű, erkélyes lakosztályt azonnal belaktuk.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 10.
Szép kényelmes szoba, parádés finom mennyei ételek ( bár a pörkölt hiányzott ezeken a napokon :)) kedves mosolygós segítőkész személyzet mindenhol,nagyszerű wellness élmény és kiváló programok! Várom várjuk hogy visszatérjünk erre a 10/11 es helyre :)

Bikal
3 nap/2 éjszaka 17.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, az étkezés ideje alatt korlátlan italfogyasztással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, választható programmal, kisállat-simogatással és istálló látogatással, játszótér használattal, hétvégenként kiemelt programokkal, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.31.
Bikal
2-3 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a vacsora ideje alatt korlátlan italfogyasztással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2018.04.02. - 2018.06.29.
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.27. - 2018.09.30.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
2-3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.11.05.
Hotel Cabernet
Villánykövesd
2-4 éjszaka 10.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.19. - 2018.12.31.
Zsályaliget Hotel és Élménypark
Pogány
3 nap/2 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg és élménypark használattal, kerékpár kölcsönzéssel, egy választható programmal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.02.01. - 2018.12.23.
Laterum Hotel
Pécs
4 nap/3 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.05.31.
Zichy Park Hotel
Bikács
2-4 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal, borkóstolóval, kedvezményes masszázzsal, parkolással
2018.06.15. - 2018.07.21.
8 nap/7 éjszaka 4.714,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2018.02.01. - 2018.12.15.
Baranya Hotel
Harkány
5 nap/4 éjszaka 7.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.03. - 2018.08.31.
Bikal
4 nap/3 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszótér használattal, internet elérhetőséggel
2018.04.02. - 2018.06.29.

Szállodák Bikal környékén
Thermal Hotel Harkány Harkány
Ametiszt Hotel Harkány
Tókert Fogadó Nagymányok
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Hűsítő élmény (min. 5 éj)
Karácsony Harkányban (min. 3 éj)
Hétvégi feltöltődés (min. 2 éj)

BikalX