Puchner Kastélyszálló Bikal ★★★★

4,5Kényelem
4,6Szolgáltatás
4,6Étkezés
4,5Elhelyezkedés
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Park Hotel Harkany Harkány - Nyári harkányi kiruccanás fürd?belép?vel
Prémium Hotel Panoráma Siófok
156.000 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval

Puchner Kastélyszálló Bikal vélemények

Kiváló 2021. június 18.családjával járt itt
Állandó visszatérő vendégei vagyunk a szállodának. Sosem unjuk meg, nem lehet betelni vele. Többféle szálláshangulat közül választhatunk, mi már jó párat bejártunk. Rendkívül kedves a személyzet, a reggeli és a vacsora terén királyi felhozatallal találkozhatunk, minden isteni finom!
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy megosztotta véleményét! Örömmel olvastuk, hogy visszatérő vendégek, és hogy ez alkalommal is jól érezték magukat Birtokunkon. Köszönjük a kedves szavakat, bízunk benne, hogy a jövőben is visszatérnek még szállodánkba! Sok szeretettel várjuk vissza Önöket!
2021. július 6., Puchner Kastélyszálló, igazgató
2021. június 17.a párjával járt itt
Nagyon szép, rendezett környezet, kedves, figyelmes személyzet, tiszta kényelmes szobák, finom ételek, külön plusz pont hogy a családosoknak külön helyiségben lehet étkezni. Családosok számára Kánaán, sok program lehetőség a kicsiknek. A wellness részleg szép, a masszőr hölgy (Tímea) akinél mindketten voltunk a Feleségemmel, kedves figyelmes, jókezű.
Itt fényképeztem:
Puchner Kastélyszálló Bikal - SzobákPuchner Kastélyszálló Bikal - SzobákPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső kép
Még több kép (2 db) >>
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét! Örömmel olvastuk, hogy jól érezték magukat szállodánkban, és hogy számos szolgáltatásunkkal kapcsolatban nagyon meg voltak elégedve!
Igyekszünk minden vendégünk elvárásainak maximálisan megfelelni, akár kettesben, akár családdal érkeznek hozzánk.
2021. július 6., Puchner Kastélyszálló, igazgató
Kiváló 2021. január 9.a párjával járt itt
Mindenkinek ajánlom aki egy kicsit különlegesebb helyet szeretne kipróbálni. Mi a kastély részben szálltunk meg, ami gyönyörű volt. A reggeli is ezen a részen van, ahol fantasztikus a felhozatal. Minőségi tea, kávé, üdítő. Sok fajta meleg étel, töltött bundáskenyér, rántotta, virsli stb. Kérésre csinálnak tükörtojást vagy omlettet.
Itt fényképeztem:
Puchner Kastélyszálló Bikal - VendéglátásPuchner Kastélyszálló Bikal - WellnessPuchner Kastélyszálló Bikal - WellnessPuchner Kastélyszálló Bikal - VendéglátásPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - WellnessPuchner Kastélyszálló Bikal - Vendéglátás
Még több kép (5 db) >>
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 91 helyen első értékelőNépszerű író - 988 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. május 31.a párjával járt itt
Három éve voltunk utoljára a szállodában, a járvány után elsők között nyitottak meg már május 22-én, és a wellness részleg is megnyitott, így újra eljöttünk. Felár nélkül lakosztályt kaptunk a 2019-ben átadott Liget házban. A lakosztály két szintes , alul pici nappali, felül kicsi hálószoba előtérrel, a hálószobában a fejre még az alacsonyabbaknak is figyelni kell, nehogy beverjék az alacsony mennyezetbe.
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Puchner Kastélyszálló Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Bikal - VendéglátásPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - Medence/kertPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - KörnyékPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Bikal - Medence/kertPuchner Kastélyszálló Bikal - Medence/kertPuchner Kastélyszálló Bikal - Medence/kertPuchner Kastélyszálló Bikal - Környék
Még több kép (10 db) >>
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen, hogy megosztotta véleményét velünk! Örülünk neki, hogy ismételten ellátogattak hozzánk, és hogy összességében pozitív élményekkel távoztak. Szállodánkban eddig is, és a május 22-ei újranyitás óta – fokozott figyelemmel – továbbra is mindent megteszünk annak érdekében, hogy Vendégeink zavartalanul, biztonságos környezetben, a megszokott színvonal mellett kapcsolódhassanak ki.
2020. június 3., Puchner Kastélyszálló, igazgató
Kiváló 2020. február 28.a párjával járt itt
Csak apró bosszúság, amit lehet, meg sem kellene említeni, mert egyébként minden nagyon jó volt (a szálláson a paplanhuzat használhatatlan volt, mert kétharmadáig ért a paplannak). De ezt mi el is felejtjük. Viszont a rengeteg épített látnivaló teljesen lenyűgözött; az éttermi kínálat szintén, plusz a személyzet kedves, udvarias viselkedése is szót érdemel.
Kedves Tamás!

Köszönjük szépen, hogy megosztotta véleményét velünk, örömmel olvastuk, hogy jól érezték magukat szállodánkban. Széleskörű szolgáltatásainkat minden esetben próbáljuk a Vendégeink igényeihez igazítani, valamint folyamatosan törekszünk az elvárásokat maximálisan kiszolgálni.
2020. március 20., Puchner Kastélyszálló, igazgató
Kiváló 2020. február 27.a párjával járt itt
A szállás GYÖNYÖRŰ, az étkezés, ellátás KIFOGÁSTALAN, a programok NAGYSZERŰEK, az Élménybirtok SZENZÁCIÓS. Mindennel NAGYON meg vagyunk elégedve, minden olyan volt, mint amilyet az ajánlatban ígértek, a FÜRDŐK kicsit zsúfoltabbak voltak a vártnál, valószínűleg kinőtték már őket, de láttuk, hogy folyik a bővítés !
Kiváló 2020. február 26.családjával (gyerekekkel) járt itt
Tökéletes választás, gyerekekkel egy hosszú hétvégére. A wellness rész tágas, a marokkói fürdő nagyon hangulatos. Az élménybirtokot a gyerekek nagyon élvezték. Mind a reggelinél, mind a vacsoránál bőséges a választék, mindig találtunk a fogunkra való ételt.
4Tisztaság
Kiváló 2020. február 20.a párjával járt itt
Minden nagyon tetszett. Sok jó kommentet olvastunk róla, de még annál is kellemesebb volt a meglepetés amikor odaértünk. Anélkül lehet eltölteni egész napokat, hogy a birtokról ki kellene menni. A szoba, az ellátás, a fürdőről nem is beszélve tökéletes volt . Egyszóval nagyon jól éreztük magunkat, bárkinek merem ajánlani.
2020. február 19.a párjával járt itt
A környezet , szoba kialakítás, berendezés teljesen megfelelt az elképzelésnek (kényelmesen kemény ágy! ) . Az étkezés (fél panzió) kiváló volt, mind a mennyiség, választék és Ízek szempontjából is. Wellness marokkói része hangulatos a többi átlagos , semmi extra. Két csodás - nap sütéses - napot töltöttünk ott.
4Szolgáltatások
3Elhelyezkedés
Kiváló 2020. február 17.a párjával járt itt
A szállás egy kis faluban van. Nagyon csendes, reggelente a madark csicsergését lehetett csak hallanni. Az svédasztalos választék nagyon bőséges volt, és szerintem nincs olyan, aki ne találna fogára valót. Az étkezések alatti korlátlan ital fogyasztás is nagyon jó volt.
293 értékelés / 30 oldalon