Puchner Kastélyszálló Bikal ★★★★

Puchner Kastélyszálló Bikal
7346 Bikal, Rákóczi u. 22.

Puchner Kastélyszálló Bikal a térképen

Puchner Kastélyszálló Bikal képei

Puchner Kastélyszálló Bikal

Puchner Kastélyszálló Bikal vélemények

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 1.
Negyedik alkalommal voltunk. Azért mert tökéletes a pihenésre. Ha mégis valami hiányzik az az , hogy nincs szauna szeánsz! A szállás tényleg tökéletes de most olyan pechünk volt, hogy a felnőtt részben ( csendes wellness) a vendégek a piacon érezték magukat! ! ! A személyzet próbált csendet teremteni de a kedves vendégeket ez nem érdekelte! ! !

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 23.
Nagyon romantikus volt, kiváló ételeket fogyasztottunk, bőséges volt a választék is. Udvarias, mosolygós volt mindenki akivel találkoztunk. Fürdőkkel, szállással is meg voltunk maximálisan elégedve. Külön kiemelném, hogy nem csak a családosokra gondoltak, hanem a pihenni vágyókra is. Az éttermekben és a fürdőkben is van külön felnőtt részleg.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Puchner Kastélyszálló és Élménybirtok nagyon jó ár-érték aránnyal a kényesebb vendégek igényeinek is megfelel. A személyzet nagyon kedves, udvarias, a szobánk tágas és kényelmes volt, az ételek ízletesek, minőségi alapanyagokból készültek. A kisgyermekes családokat ügyesen leválasztották a pihenni kívánó felnőttektől úgy a wellnessben, mint az étkezéseknél.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 7.
Nagyon jól éreztük magunkat. Korábban is jártunk már a Puchner kastélyban, most a középkori faluban laktunk. A szoba stílusa, berendezése, hangulata nagyon romantikus volt. A személyzet igen készséges,mosolygós, segítőkész. Az ételekkel meg voltunk elégedve. Változatos, ízletes, bőséges. A programok inkább a gyermekes családoknak kedveztek, de mi is tudtunk választani.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Figyelmes személyzet, kényelmes szállás, üdítően szép környezet együttes hatásának köszönhetően nagyon jól éreztük magunkat. Az élménybirtok hangulata, épületei, szolgáltatásai pedig különösen nagy élményt jelentettek. Tiszta szívvel tudom ajánlani mindenkinek. További sikeres munkát kívánok!

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 12.
Vettem a fiam 5o. ik születésnapjára Bikalra mivel Én a 7o ikre tőlük kaptam a bikali szállást és azt mondtam hogy a gyerekeimnek is látni kell. Nagyon tetszett nekik is igy ha a pénztárcám meg engedi még szeretnék vissza menni a gyerekekkel. Minden nagyon szép az ételek finomak a szoba gyönyürű a palotába voltlunk a fürdő nagyon szép.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 7.
Két alkalommal történt pihenés alapján is csak felsőfokon tudunk nyilatkozni a környezetről, az ellátásról, a szolgáltatásokról, a személyzetről, egy szóval mindenről. A középkori falu és város egy unikum! Ha csak táblák szerint lehetett volna tájékozódni, egy kicsit nehéz lett volna odatalálni! (Másodszorra - 2018. májusában - ez már nem volt gond)

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 20.
3 éjszakàt töltöttünk Bikalon a csalàdommal. Szinte mindennel meg voltunk elégedve. Annyi hogy az ebéd lehetett volna vàltozatosabb. Ennek ellenére finom hàzias ételeket kaptunk. Ami nekem kicsit zavarò volt a szobàt lehetett volna picit alaposabban takarítani , példàul nem csak az ágyat bevetni hanem porszivozni is.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 18.
A korábban olvasott magasztalásoknak megfelelő ellátást nem tapasztaltam. A lefoglalt szoba pótágyazása nem az előzetesen elmondottaknak megfelelően történt. Számomra az ágyak elvislhetetlenül puhák voltak, így már első éjszaka inkább a földön feküdtem. Később kértem hozzá pokrócokat, mellyet 4x kellett újrakérni, mire kaptam is.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 7.
Szinte mindennel megvoltunk elégedve.Egyetlen negatívum volt :érkezéskor derült ki hogy a visszaigazolt 4 éjszakánk valójában csak 3 és csak ha kifizettük volna a plusz 1 éjt akkor maradhattunk volna .Pedig nem mi hibáztunk.

Bikal
2-3 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszótér használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.03.29.
Bikal
4 nap/3 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kisállat-simogatással, fürdőköpeny használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.31-ig
Adele Hotel
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.950 - 19.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Ametiszt Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 10.145,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2019.12.28-ig
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.30-ig
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszak 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
2 nap/1 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
3 nap/2 éjszaka 3.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Janus Boutique Hotel & Spa
2019.04.01. - 2019.12.04.
Hotel Dombóvár
Dombóvár
2 nap/1 éjszaka 4.200 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Corso Hotel Pécs
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.571 - 13.908,- Ft/fő/éj között: kávé- és tea bekészítéssel, Wi-Fi elérhetőséggel a szálloda teljes területén
Érvényes: 2020.10.31-ig
Bikal
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kisállat simogatással, játszótér használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.31-ig

Szállodák Bikal környékén
Zichy Park Hotel Bikács
Ametiszt Hotel Harkány
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Napi árak
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Pihenő napok (min. 2 éj)

BikalX