Puchner Kastélyszálló Bikal ★★★★

Puchner Kastélyszálló Bikal
7346 Bikal, Rákóczi u. 22.

Puchner Kastélyszálló Bikal a térképen

kition TOP egyébhely értékelő
kition TOP fotófeltöltő
2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. május 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Három éve voltunk utoljára a szállodában, a járvány után elsők között nyitottak meg már május 22-én, és a wellness részleg is megnyitott, így újra eljöttünk. Felár nélkül lakosztályt kaptunk a 2019-ben átadott Liget házban. A lakosztály két szintes , alul pici nappali, felül kicsi hálószoba előtérrel, a hálószobában a fejre még az alacsonyabbaknak is figyelni kell, nehogy beverjék az alacsony mennyezetbe.
Válasz az értékelésre - 2020. június 3.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen, hogy megosztotta véleményét velünk! Örülünk neki, hogy ismételten ellátogattak hozzánk, és hogy összességében pozitív élményekkel távoztak. Szállodánkban eddig is, és a május 22-ei újranyitás óta – fokozott figyelemmel – továbbra is mindent megteszünk annak érdekében, hogy Vendégeink zavartalanul, biztonságos környezetben, a megszokott színvonal mellett kapcsolódhassanak ki.
Puchner Kastélyszálló, igazgató

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 28.
Csak apró bosszúság, amit lehet, meg sem kellene említeni, mert egyébként minden nagyon jó volt (a szálláson a paplanhuzat használhatatlan volt, mert kétharmadáig ért a paplannak). De ezt mi el is felejtjük. Viszont a rengeteg épített látnivaló teljesen lenyűgözött; az éttermi kínálat szintén, plusz a személyzet kedves, udvarias viselkedése is szót érdemel.
Válasz az értékelésre - 2020. március 20.
Kedves Tamás!

Köszönjük szépen, hogy megosztotta véleményét velünk, örömmel olvastuk, hogy jól érezték magukat szállodánkban. Széleskörű szolgáltatásainkat minden esetben próbáljuk a Vendégeink igényeihez igazítani, valamint folyamatosan törekszünk az elvárásokat maximálisan kiszolgálni.
Puchner Kastélyszálló, igazgató

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 27.
A szállás GYÖNYÖRŰ, az étkezés, ellátás KIFOGÁSTALAN, a programok NAGYSZERŰEK, az Élménybirtok SZENZÁCIÓS.
Mindennel NAGYON meg vagyunk elégedve, minden olyan volt, mint amilyet az ajánlatban ígértek, a FÜRDŐK kicsit zsúfoltabbak voltak a vártnál, valószínűleg kinőtték már őket, de láttuk, hogy folyik a bővítés !!!

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 26.
Tökéletes választás, gyerekekkel egy hosszú hétvégére. A wellness rész tágas, a marokkói fürdő nagyon hangulatos. Az élménybirtokot a gyerekek nagyon élvezték. Mind a reggelinél, mind a vacsoránál bőséges a választék, mindig találtunk a fogunkra való ételt.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 20.
Minden nagyon tetszett. Sok jó kommentet olvastunk róla, de még annál is kellemesebb volt a meglepetés amikor odaértünk. Anélkül lehet eltölteni egész napokat, hogy a birtokról ki kellene menni. A szoba, az ellátás, a fürdőről nem is beszélve tökéletes volt . Egyszóval nagyon jól éreztük magunkat, bárkinek merem ajánlani.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 19.
A környezet , szoba kialakítás, berendezés teljesen megfelelt az elképzelésnek (kényelmesen kemény ágy!) . Az étkezés (fél panzió) kiváló volt, mind a mennyiség, választék és Ízek szempontjából is.
Wellness marokkói része hangulatos a többi átlagos , semmi extra.
Két csodás - nap sütéses - napot töltöttünk ott.
Mindenkinek tudom ajánlani !

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
A szállás egy kis faluban van. Nagyon csendes, reggelente a madark csicsergését lehetett csak hallanni. Az svédasztalos választék nagyon bőséges volt, és szerintem nincs olyan, aki ne találna fogára valót. Az étkezések alatti korlátlan ital fogyasztás is nagyon jó volt. Talán egyetlen negatívum, hogy a hatalmas terület miatt az első utazás alkalmával szükség volt a térképre a tájékozódás miatt.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 11.
Különleges hely a család minden tagja kicsitől a nagyig találhat kedvére való szórakozást kikapcsolódást. Minden rendelkezésre áll ahhoz, hogy jól
érezhesse magát korban bármilyen összetételű család.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 1.
Hosszas tervezést követően végül számunkra nem megfelelő szobát választottam. Fontos volt, hogy fürdővel egy épületben legyen, de ennek voltak hátrányai. Kérésünkre a recepciós hölgy azonnal fel tudott ajánlani egy másik szobát, ami elhelyezkedésében is, hangulatában is nagyon tetszett. Kitűnt a hotelben dolgozók figyelmessége, udvariassága.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 30.
Sajnos a csendes wellnessben az egyik szauna a hétvégén alig működött. (a jelzett 85-90 fok helyett 60 fokot is alig ért el) . A gőz (a fürdőházban) szintén alulműködött. Az uszodában az ellenáramoltatóból az egyik rossz volt, a másik pedig úszásra alkalmatlan volt. Sajnos az ágymatrac is kényelmetlen, gödrös volt.

Hotel Kardosfa
Zselickisfalud
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, választható belépővel, üdvözlőitallal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 11.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2020.10.30.
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.04-ig
Flórián Vendégház
Villánykövesd
3 nap/2 éjszaka 8.250 - 9.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Cabernet
Villánykövesd
2-4 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pincelátogatással, liba borvacsorával, választható programmal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.30. - 2020.11.29.
Blum Vendégház & Pince
Villány
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Fresh Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetősséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.900 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.03. - 2021.09.29.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 22.126,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2020.10.22. - 2020.10.26.
Hotel Azúr
3 nap/2 éjszaka 16.720 - 41.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.01-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 21.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal,fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Gere Luxus Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Bikal környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Thermal Hotel Harkány Harkány
Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok
A megújult Hotel Residence Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében,...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
Október 23. (min. 2 éj)