Puchner Kastélyszálló Bikal ★★★★

Puchner Kastélyszálló Bikal
7346 Bikal, Rákóczi u. 22.

Puchner Kastélyszálló Bikal a térképen

Puchner Kastélyszálló Bikal értékelése:

1. helyezett az 1 bikali szállás közül
8. helyezett Dél Dunántúlon - 490 szállás közül

Puchner Kastélyszálló Bikal képei

Puchner Kastélyszálló Bikal

Puchner Kastélyszálló Bikal vélemények

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
Nagyon-nagyon tetszik a szisztéma, ami köré felépítették az egészet. Kellemes szobák, finom ételek. Nagyon jó kikapcsolódás az egész család számára. Kifejezetten előnyös, hogy van csendes wellness, sajnos a medencés fürdőházban, apuka-anyuka bemutatta a gyerekeknek,hogy mekkora "bombákat" lehet ugrani, éppen amikor ott voltunk.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat, nagy meglepetés volt, hogy programok is várnak ránk. Remekül beszélgethettünk egy pohár bor mellett. A személyzet nagyon figyelmes, diszkrét volt.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta visszajáró törzsvendégek vagyunk. Maga a hely egyedülálló, ötletes és szép. Ritka az országban a vacsoránál a korlátlan italfogyasztás lehetősége. Ezek a tulajdonságok egyre népszerűbbé teszik a helyet. Sajnos ez egy kicsit a minőség rovására megy. Vacsoránál már nem olyan jók az ételek mint régebben.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 30.
Rendkívül tiszta és jól felszerelt a szoba! Nagyon kedves a személyzet, mindenben segítőkészek voltak. Első osztályú ételek. Nagyon tetszett a gyereksarok az étkezések ideje alatt.

Ami kicsit negatív: az ágymatrac süppedős kissé.
Válasz az értékelésre - 2019. május 8.
Kedves Viktor,

A matrac állapotát ellenőrizzük és cseréjük.

Üdvözlettel:

Kollár Márk
szállodaigazgató
Kollár Márk (Puchner Kastélyszálló)

Tündér TOP szállásértékelő
   Mobilról küldte. | 2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
A születésnapomat ünnepeltük itt. Midennel nagyon meg voltunk elegedve. A szemelyzet annyira figyelmes,hogy a születésnapom estéjén nevre szóló megterített asztallal vártak egy üdvözlőlappal az asztalon. Isteni finomak az ételek.Nagyon kedves a személyzet. A műsorok szórakoztatóak és kedves,barátságos mindenki

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 3.
Csodálatos a környezet, a szobák, mindent elkövettek a kényelmünkért és a kívánságaink teljesítéséért. Az étterem választéka és minősége kiváló, a kísérő programok, előadások, bemutatók mind nagyon tetszettek. Lendületes, barátságos ,természetközeli az egész hely. A Wellness is tökéletes. Mi három felnőttel és egy 15 hónapos picivel voltunk, nagyon szép közös hétvége volt.

2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 31.
Rendkívül kellemes elhelyezés, csodás franciaágy és egyéb felszerelések a szoba különböző részeiben /talán csak a mosdó nem tetszett, de manapság ez a kis "csónakocska " a divat. /
A változatos, svédasztalos reggeli és vacsora kitűnő volt / talán csak az ide-oda rohangászás a reggelinél 1-1 étellel az asztalig, az volt kicsit "fárasztó " /.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda nagy előnye, hogy figyelembe veszi mind a családok, mind a pihenni vágyók igényeit. Külön részt tart fenn a kisgyerekeseknek az étteremben és a wellness területén is. A hét minden napjára kínál programokat.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Baráti ajánlás alapján foglaltunk helyet a kastélyban. A szoba, a fürdők nem okoztak csalódást, tökéletes volt. A személyzet kedves és segítőkész; a reggeli választéka nagyon széles volt. Viszont a vacsoráé. . . nos leginkább a szegényes és a fantáziátlan a jó szó rá. Se nem választékos se nem ízletes nem volt.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 22.
Másodszorra voltunk itt. Nagyon jól éreztük magunkat,bár sajnos csak rövid időt töltöttünk. A személyzet kedves és barátságos. Az étkezéssel sem volt gondunk, és nagyon jó dolog szerintem, hogy az ital is svédasztalos.

Bikal
6 nap/5 éjszaka 13.920,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a vacsora ideje alatt korlátlan italfogyasztással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, élménybirtok belépővel, kisállat-simogatással és istálló látogatással, internet elérhetőséggel
2019.07.07. - 2019.08.24.
Bikal
3 nap/2 éjszaka 17.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a vacsora ideje alatt korlátlan italfogyasztással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, választható programmal, kisállat-simogatással és istálló látogatással, játszótér használattal, internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.25.
Borbolya Apartmanok
Cserkút
Hotel Cabernet
Villánykövesd
4 nap/3 éjszaka 14.663,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.06. - 2019.06.11.
CE Plaza Hotel
Akár 1 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Andrea & Mónika Vendégház
Harkány
6 nap/5 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.08.31.
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Gere Apartmanház
Harkány
Laterum Hotel
Pécs
2 nap/1 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
CE Napfény Hotel
Akár 1 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.29-ig
Bikal
2-3 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a vacsora ideje alatt korlátlan italfogyasztással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig

Szállodák Bikal környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Ametiszt Hotel Harkány
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Pihenő napok (min. 2 éj)
Pezsdítő nyár Harkányban (min. 3 éj)

BikalX