Puchner Kastélyszálló Bikal ★★★★

Puchner Kastélyszálló Bikal
7346 Bikal, Rákóczi u. 22.

Puchner Kastélyszálló Bikal a térképen

Puchner Kastélyszálló Bikal értékelése:

1. helyezett az 1 bikali szállás közül
9. helyezett Dél Dunántúlon - 473 szállás közül

Puchner Kastélyszálló Bikal képei

Puchner Kastélyszálló Bikal

Puchner Kastélyszálló Bikal vélemények

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 11.
A szálloda környezete nagyon szép. A reggeli lehetne változatosabb. Többször nem volt a szobánkban meleg víz, a matracunkban hatalmas gubók voltak, amiktől reggelre fájó háttal ébredtünk. A birtok területén lehetne több világítás, mert többször a sötétben botorkáltunk. Összességében jól éreztük magunkat. A Marokkó rész nagyon hangulatos.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 1.

Elég részletesen megírtam elutazásom előtt az észrevételeimet,amit a recepción át is adtam a kolléganőjüknek.De összességében pazar,tényleg főúri napokat töltöttünk Önöknél!
Köszönöm és jó egészséget kívánok a további munkájukhoz!Tisztelettel Orbán Erika

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
November közepén töltöttünk el két napot a párommal. A környezet barátságos és nyugodt. Mi az udvarházban laktunk, ami sajnos kissé messze volt az étkezésre kijelölt épületektől, valamint a Wellness részlegektől is. Rossz idő esetén -ami nálunk is volt- kellemetlen a kószálás. A szobánk tiszta és kellemes hangulatú volt és megfelelő volt a hőmérséklete is.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 3.
Nagyon kellemes, csendes nyugodt környezetben, háborítatlanul lehet pihenni. Kiváló programokkal várják a vendégeket. A személyzet kedves, segítőkész, előzékeny, jó humorú. A kézműves programok nagyon érdekesek. A térkép volt kicsit nehezen értelmezhető, de ha bejárja az ember a területet, már könnyen kiismeri magát.

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 30.
Másodszor jártunk a kastély szállóban. Először kettesben majd baráti házaspárral. Fantasztikus, különleges-mind a környezet-mind a felkínált lehetőségek nem is beszélve az ételekről. Azt gondolná az ember, hogy ilyen mennyiségű szállóvendég esetén a konyha nagyüzemi--de NEM! Mind az ízvilág, a tálalás és nem utolsó sorban az étkezési helyszínek is első osztályúak.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az idő nem volt tökéletes, és emiatt 1-2 szolgáltatás elmaradt, mégis azt kell mondjam, hogy nagyon szép hely, és jó választás! Mi a vendégház-részen kaptunk szállást. 2 külön zárható lakrész, fürdőszoba, TV, klíma, hűtő, minibár, (bár onnan nem fogyasztottunk a "nem átlag magyar pénztárca-barát" árak miatt. ) és egy külön nappali, kandallóval, ami gondolom kérésre műödtethető.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 28.
Férjemmel hétköznap 2 éjszakát töltöttünk el a Hotelben. Ami tetszett a Marokkó fürdőrész. Romantikus. A szobánk a palota részben volt. Tiszta, nyugodt környezet, pedig az alsó szinten volt a fürdő mellett. A nyitvatartása volt ennek a fürdőrésznek nagyon rövid. Csak 6 óráig. Vacsora után át kell sétálni a másik épületbe fürödni, ami kb.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 1.
Kiváló ár- érték arányú szállás, többféle szobatípussal, változatos welllness részlegekkel. A középkort felidéző városrészlet a kedvencünk volt, nem beszélve a birtok fáiról, bokrairól, virágairól ( amiket a hőség kicsit megviselt, de így is csodálatos volt). Rengeteg munka, szervezés lehet ebben a projektben, minden tiszteletünk érte.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 29.
Szimpatikus a szállás, az egész birtok kialakítása. A wellnes kellemes kikapcsolódást nyújtott. Megjegyezném, hogy a szaunák nagyon kicsik, így szaunaszeánszra (bár volt lehetőség ) nem igazán alkalmas. A vacsora remek volt, változatos ízek, bőséges választékkal. Az élménybirtok nekem picit csalódás volt, többet vártam tőle.

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
Fantasztikus élmény volt az egész birtok. Újabb és ujabb élményekkel traktáltak minket. Annyira lenyűgöző minden apró részlet. A személyzet méltán illeszkedik a hangulatba. Tetszik, hogy programokkal és fellépő művészekkel emelik a hangulatot. A sokféle hangulatú szobák és lakosztályok. . . mindenki megtalálja a kedvére valót. A fürdők intimitása egyedülálló.

Bikal
2-3 éjszaka 10.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a vacsora ideje alatt korlátlan italfogyasztással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.03.29.
Bikal
4 nap/3 éjszaka 10.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a vacsora ideje alatt korlátlan italfogyasztással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.03.29.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
Akár 1 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és szauna használattal, gyermekjátszó használatával
2017.10.01. - 2017.12.23.
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs-kedvezménnyel, internet elérhetőséggel
2017.12.22. - 2017.12.26.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 13.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.27. - 2017.12.30.
Vitis Hotel
Villány
3 nap/2 éjszaka 10.600,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, 1 alkalommal vacsorával, borkóstolóval, üdvözlőitallal, masszázskuponnal, dézsafürdőzéssel, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.26. - 2017.12.22.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.400,- Ft/fő/éj ártól: leves ebéddel bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness kuponnal, koktél akcióval, gyermekjátszó használattal, kedvezményes parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.28. - 2018.03.02.
Meridian Thermal Hotel Akupunktúra és Természetgyógyászati Centrum Harkány
Harkány
5 nap/4 éjszaka 8.375,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és szauna használattal, fakultatív programmal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.19. - 2017.12.31.
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 9.810 - 14.880,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.04. - 2018.12.19.
Balla Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással
2017.02.01. - 2017.12.15.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs kuponnal, nordic walking bothasználattal, asztalteniszezési, biliárdozási lehetőséggel, játszótér és Kneipp-ösvény használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.21. - 2018.04.27.
Bikal
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kisállat simogatással és istálló látogatással, játszótér használattal, internet elérhetőséggel
2017.11.06. - 2017.12.22.

Szállodák Bikal környékén
Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok
A megújult Hotel Residence Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében,...
Baranya Hotel Harkány
A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos...
Ametiszt Hotel Harkány
Őszi árhullás (1 éjtől)
Kettesben (min. 2 éj)
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)

BikalX