Puchner Kastélyszálló Bikal ★★★★

Puchner Kastélyszálló Bikal
7346 Bikal, Rákóczi u. 22.

Puchner Kastélyszálló Bikal a térképen

Puchner Kastélyszálló Bikal értékelése:

1. helyezett az 1 bikali szállás közül
7. helyezett Dél Dunántúlon - 503 szállás közül

Puchner Kastélyszálló Bikal képei

Puchner Kastélyszálló Bikal

Puchner Kastélyszálló Bikal vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 28.
Csak apró bosszúság, amit lehet, meg sem kellene említeni, mert egyébként minden nagyon jó volt (a szálláson a paplanhuzat használhatatlan volt, mert kétharmadáig ért a paplannak). De ezt mi el is felejtjük. Viszont a rengeteg épített látnivaló teljesen lenyűgözött; az éttermi kínálat szintén, plusz a személyzet kedves, udvarias viselkedése is szót érdemel.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 27.
A szállás GYÖNYÖRŰ, az étkezés, ellátás KIFOGÁSTALAN, a programok NAGYSZERŰEK, az Élménybirtok SZENZÁCIÓS.
Mindennel NAGYON meg vagyunk elégedve, minden olyan volt, mint amilyet az ajánlatban ígértek, a FÜRDŐK kicsit zsúfoltabbak voltak a vártnál, valószínűleg kinőtték már őket, de láttuk, hogy folyik a bővítés !!!

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 26.
Tökéletes választás, gyerekekkel egy hosszú hétvégére. A wellness rész tágas, a marokkói fürdő nagyon hangulatos. Az élménybirtokot a gyerekek nagyon élvezték. Mind a reggelinél, mind a vacsoránál bőséges a választék, mindig találtunk a fogunkra való ételt.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 20.
Minden nagyon tetszett. Sok jó kommentet olvastunk róla, de még annál is kellemesebb volt a meglepetés amikor odaértünk. Anélkül lehet eltölteni egész napokat, hogy a birtokról ki kellene menni. A szoba, az ellátás, a fürdőről nem is beszélve tökéletes volt . Egyszóval nagyon jól éreztük magunkat, bárkinek merem ajánlani.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 19.
A környezet , szoba kialakítás, berendezés teljesen megfelelt az elképzelésnek (kényelmesen kemény ágy!) . Az étkezés (fél panzió) kiváló volt, mind a mennyiség, választék és Ízek szempontjából is.
Wellness marokkói része hangulatos a többi átlagos , semmi extra.
Két csodás - nap sütéses - napot töltöttünk ott.
Mindenkinek tudom ajánlani !

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
A szállás egy kis faluban van. Nagyon csendes, reggelente a madark csicsergését lehetett csak hallanni. Az svédasztalos választék nagyon bőséges volt, és szerintem nincs olyan, aki ne találna fogára valót. Az étkezések alatti korlátlan ital fogyasztás is nagyon jó volt. Talán egyetlen negatívum, hogy a hatalmas terület miatt az első utazás alkalmával szükség volt a térképre a tájékozódás miatt.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 11.
Különleges hely a család minden tagja kicsitől a nagyig találhat kedvére való szórakozást kikapcsolódást. Minden rendelkezésre áll ahhoz, hogy jól
érezhesse magát korban bármilyen összetételű család.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 1.
Hosszas tervezést követően végül számunkra nem megfelelő szobát választottam. Fontos volt, hogy fürdővel egy épületben legyen, de ennek voltak hátrányai. Kérésünkre a recepciós hölgy azonnal fel tudott ajánlani egy másik szobát, ami elhelyezkedésében is, hangulatában is nagyon tetszett. Kitűnt a hotelben dolgozók figyelmessége, udvariassága.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 30.
Sajnos a csendes wellnessben az egyik szauna a hétvégén alig működött. (a jelzett 85-90 fok helyett 60 fokot is alig ért el) . A gőz (a fürdőházban) szintén alulműködött. Az uszodában az ellenáramoltatóból az egyik rossz volt, a másik pedig úszásra alkalmatlan volt. Sajnos az ágymatrac is kényelmetlen, gödrös volt.

Értékelt: 2020. január 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Indulás előtt olvastam a véleményeket a Hotelról,negatívat/ pozitívat egyaránt,de soha nem az alapján választok. Mint az értékelésem is bizonyítja jól tettem most is. Nagyon szép a környezet,tisztaság minden hol. Ételek finomak,változatosak voltak. Program is volt elegendő pedig hét közben voltunk. Gratulálok az egész Puchner ˇ"Csapatnak" a jól összehangolt munkájukért.

Hotel Castello
Siklós
2-6 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, élőzenés estekkel, wellness-részleg és szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.14. - 2020.08.31.
Danubius Hotel Palatinus
Pécs
2 nap/1 éjszaka 6.930 - 12.600,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
CE Plaza Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.450 - 24.950,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, kedvezményekkel, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.30.
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Gere Luxus Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 5.225,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 9.360 - 17.280,- Ft/fő/éj között: reggelivel, üdvözlőitallal, játszótérrel
2020.06.12. - 2020.09.26.
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.250 - 6.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Gere Art Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 4.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.450 Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Szent Lukács Rehabilitációs Központ és a Gunarasi Fürdő szolgáltatásaival, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.20. - 2020.08.29.
Gere Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 3.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Bikal környékén
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok
A megújult Hotel Residence Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében,...
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Tombol a nyár! (1 éjtől)
Pünkösd