Puchner Kastélyszálló Bikal ★★★★

Puchner Kastélyszálló Bikal
7346 Bikal, Rákóczi u. 22.

Puchner Kastélyszálló Bikal a térképen

Puchner Kastélyszálló Bikal értékelése:

1. helyezett az 1 bikali szállás közül
6. helyezett Dél Dunántúlon - 497 szállás közül

Puchner Kastélyszálló Bikal képei

Puchner Kastélyszálló Bikal

Puchner Kastélyszálló Bikal vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 1.
A Fürdőházban szálltunk meg 3 éjszakára ,szerintem nagyon szuper hely ,tetszenek az ottani szinek,hangulatos és csendes. A wellness többféle és mindenki talál kedvére valót. Sokan voltunk, de nem volt sehol tömeg. A vacsoránál a választék bőséges és finom. Az Élménybirtok most nem működött,de sétálni lehetett ott is, nagyon hangulatos.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22.
Most voltunk harmadszor a Bikalon az élmény birtokon.Mindig jól éreztük magunkat.A reggeli megfelelő.A vacsora nagyon választékos és finom volt.Az ebéd a fogadóban kis adag is bőven elég volt.A fürdők tisztasága megfelelő.Az udvarház egy kicsit sötét.Mindenkinek ajánlani tudom a birtokot.

Értékelt: 2019. szeptember 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sok szállodában megfordultam már, de ennyi élményt és aktív pihenést még sehol nem éltem át. Udvarias, segítőkész személyzet, változatos, ízletesebbnél ízletesebb ételek, korlátlan étel- és italfogyasztás minőségi borokkal. Reneszánsz korabeli hangulat és pompa. Hatalmas, gondozott kert, élménybirtok kiállításokkal, állatokkal, középkori falu és vár.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 12.
Az udvarházi szoba nagyon hangulatos volt. A wellness részleg is megfelelt nekünk. Összességében nagyon jól éreztük magunkat. Hatalmas területen fekszik, így kinn is jól el lehetett tölteni az időt. Ami nekünk nem tetszett, hogy az élménybirtokon a kézműves foglalkozások nagyon rövid időben voltak elérhetők 11-15 óra között, s a kisfiam még alszik ebdég után.
Válasz az értékelésre - 2019. október 1.
Kedves Vendégünk!

Örülünk, hogy összességében jól érezték magukat! A programokért felelős kollégának jelezzük az észrevételüket a kézműves foglalkozások időpontjával kapcsolatban.

Üdvözlettel:
Kollár Márk
szállodaigazgató

Kollár Márk (Puchner Kastélyszálló)

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 28.
Nagyon szép, különleges hely, már nem először voltunk. Csalódás volt azonban a programok terén, nem tudtunk lovagolni, mert 2 perc alatt betelt a lehetőség, nem tudtunk ólomkatonát festeni, mert külsősökkel volt tele a falu, mindenhol egy órát álltunk sorba. . A szabaduló szobára 40 percet vártunk, mert egy szintén külsős csoport késett előttünk. .
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 24.
Kedves Vendégünk,
Nagyon sajnáljuk, hogy több programon sem tudtak részt venni, illetve a csoport késése miatt várniuk kellett. A kellemetlenségekért elnézésüket kérjük! A programkínálatunkat felülvizsgáljuk és bővítjük.

Üdvözlettel:
Kollár Márk
szállodaigazgató
Kollár Márk (Puchner Kastélyszálló)

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 25.
Nagyon érdekes, szép hely, sok színes programmal. Sajnos akadálymentesítés alig, a kerekesszekes vendég sem a fürdőhazba, sem a lovagi arénába nem tud egyedül bejutni, pedig biztosan sokan szeretnének ide ellátogatn. Több rámpa, egyenletesebb járda, egy-két lift nagyon jó lenne. A babakocsisok is biztosan örülnének.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 9.
Kiváló hely minden korosztály számára. Gyerekeseknek igazi paradicsom, de a pihenni vágyóknak is van külön felnőtt wellness, ahol nyugi van. A környezet gyönyörű,minden van amit csak akarsz, akár helyben, akár kirándulni van kedved. Több lehetőségből tudsz választani az igényeidnek megfelelően,van előkelőbb szárny, de van a fürdőház, ami azonnal a wellnesshez visz.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 26.
Szép, régies környezetben ( de teljes felszereltségű , tiszta szobákban ) pihenhettünk 4 napot / 3 éjszakát. A szolgáltatások minősége kiváló, szakképzett és kedves személyzettel találkoztunk. A kikapcsolódási lehetőségek élvezetesek voltak, kerti sakk, szabadtéri fürdési lehetőség is volt ( a teljesség igénye nélkül ).

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 21.
Az udvarházban voltunk elszállásolva. Az ételek nagyon finomak voltak. A személyzet nagyon kedves, segítőkész volt. Külön kiemelném Vikit, a Sportközpont dolgozóját, akivel nagyon érdekes, szinte baráti beszélgetés keretében ismerkedtünk meg a szállás történetével. A programjaik felnőttként is fantasztikusak voltak, kiemelném a Csík zenekar koncertet.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 20.
Nagyon kellemes nyaralás volt, ha tudunk, visszatérünk. Gyönyörű környezet, finom ételek, profi kiszolgálás, programok sokasága. Élveztük minden percét!

Bikal
3 nap/2 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kisállat - simogatással és istállós - látogatással, szabadtéri játszóház használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.03. - 2019.12.23.
Bikal
3 nap/2 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kisállat-simogatással és istálló-látogatással, fürdőköpeny használattal, családbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.25-ig
Komfort Hotel Platán
Harkány
4 nap/3 éjszaka 23.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri élőzenés vacsorával, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.02.
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.04-ig
Boutique Hotel Sopianae
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.201,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.01. - 2019.12.23.
Anikó Vendégház
Harkány
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.15-ig
Ametiszt Hotel
Harkány
5 nap/4 éjszaka 14.248,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, villányi kirándulással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.04.
Hotel Castello
Siklós
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szobai bekészítéssel, játszókuckó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.03. - 2019.12.20.
Harkányi Psoriasis Centrum
Harkány
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Gere Nyaralóház
Harkány
4 nap/3 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.05-ig
Siesta Club Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, naponta 1 óra privát wellness használattal, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Bikal
2 nap/1 éjszaka 9.700 - 11.975,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.15-ig

Szállodák Bikal környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Zichy Park Hotel Bikács
Szilveszter Harkányban (min. 4 éj)
Őszi miniszabi (2 éjtől)
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)

BikalX