Puchner Kastélyszálló Bikal ★★★★

Puchner Kastélyszálló Bikal
7346 Bikal, Rákóczi u. 22.

Puchner Kastélyszálló Bikal a térképen

Puchner Kastélyszálló Bikal értékelése:

1. helyezett az 1 bikali szállás közül
7. helyezett Dél Dunántúlon - 494 szállás közül

Puchner Kastélyszálló Bikal képei

Puchner Kastélyszálló Bikal

Puchner Kastélyszálló Bikal vélemények

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 9.
Kiváló hely minden korosztály számára. Gyerekeseknek igazi paradicsom, de a pihenni vágyóknak is van külön felnőtt wellness, ahol nyugi van. A környezet gyönyörű,minden van amit csak akarsz, akár helyben, akár kirándulni van kedved. Több lehetőségből tudsz választani az igényeidnek megfelelően,van előkelőbb szárny, de van a fürdőház, ami azonnal a wellnesshez visz.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 26.
Szép, régies környezetben ( de teljes felszereltségű , tiszta szobákban ) pihenhettünk 4 napot / 3 éjszakát. A szolgáltatások minősége kiváló, szakképzett és kedves személyzettel találkoztunk. A kikapcsolódási lehetőségek élvezetesek voltak, kerti sakk, szabadtéri fürdési lehetőség is volt ( a teljesség igénye nélkül ).

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 21.
Az udvarházban voltunk elszállásolva. Az ételek nagyon finomak voltak. A személyzet nagyon kedves, segítőkész volt. Külön kiemelném Vikit, a Sportközpont dolgozóját, akivel nagyon érdekes, szinte baráti beszélgetés keretében ismerkedtünk meg a szállás történetével. A programjaik felnőttként is fantasztikusak voltak, kiemelném a Csík zenekar koncertet.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 20.
Nagyon kellemes nyaralás volt, ha tudunk, visszatérünk. Gyönyörű környezet, finom ételek, profi kiszolgálás, programok sokasága. Élveztük minden percét!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 19.
A szobánk szuper volt. Az ételek finomak voltak. A személyzet kedves segítőkész. Mi a Palotában laktunk. Az egyetlen problémánk, hogy nagyon messze volt a fürdőtől. Legközelebb majd közelebbi szállást kérünk. Az élménybirtok rész is szuper. Kár, hogy ott nincs minden nap valami program. A csütörtöki nap (sok programmal) az élménybírótokon nagyon jó volt az eső ellenére is.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 26.
Harmadik alkalommal járunk itt! Változatlanul tettszik minden, a kaja nagyon jó változatos, a személyzet, példaértékű, a wellness részek, hozzák minden kívánságát az embernek! Összességében nálam marad a "legjobb" jelző! Sajnálatos, hogy nincs minden nap nyitva a "öreg város" mert üresen bizony hamar körbe járható látvány nélkül. .

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 15.
Ismerősöm javaslatára esett a választásunk a szállásra. Sajnos az első élmények negatívak voltak,mert a szobánkban( fürdőházban tetőtéri) nem hűtött a légkondi, és 33 C volt, annak ellenére, hogy a külső hőmérséklet még csak 27 C volt. Ezt kétszer is jeleztük a recepción , de nem történt semmi. Ablakot nem lehetett nyitva hagyni, mert rengeteg a szúnyog.
Válasz az értékelésre - 2019. július 4.
Kedves Vendégünk, sajnos a klíma berendezés működésének hibáját egy alkatrész meghibásodása okozta, amit nem tudtunk azonnal cserélni, mert néhány napra volt szükség az alkatrész beszerzésére. Sajnos az esőzések miatt nagyon elszaporodtak a szúnyogok sor került már permetezésre, a szúnyoghálók felszerelése pedig még most is folyamatban van.
Kollár Márk (Puchner Kastélyszálló)

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 30.
Rendkívül jól éreztük magunkat párommal a Puchner Kastélyszállóban. Különleges élmény volt az óvárosban sétálni a zenei aláfestéssel tényleg a középkorban érezte magát a vendég. A fürdőház különlegessége is elvarázsolt. A hasonló korhű étterem amelyben a vacsorát elfogyaszthattuk szintén érdekessé tette a pihenést. Finom, bőséges ételek. Kedves személyzet.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 29.
Gyönyörű környezet, bőséges finom ételek, vacsoránál a korlátlan ital fogyasztás nagyon pozitívum. Jó ötlet, hogy a felnőttek külön étkezhettek a gyerek zsivajtól. A szobában úgy nyikorgott az ágy (kastély rész) hogy minden fordulásnak ébredés lett a vége. A hőmérséklet 25 fok volt, ami kicsit magas. Hiába volt klíma a távirányítók nem voltak május végén kiadva.

Értékelt: 2019. május 24. - 4 látogató hasznosnak vélte
Hideg, esős időt fogtunk ki. Ez nagyon beárnyékolta az öt napunkat. Legutóbbi ottjártunk óta nagyon szépen lett átalakítva a reggeliző és a kastély étterme. Telt ház ellenére nem volt zsúfoltság. Sajnos a csendes wellness részleget analfabéták is látogatták, akik olvasni nem tudnak. Volt aki egész nap telefonált, állandóan csörgött a telefonja vagy állandóan hívott valakit.

Bikal
3 nap/2 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kisállat-simogatással és istálló-látogatással, fürdőköpeny használattal, családbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.25.
Bikal
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős programokkal, kisállat simogatással és játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Hotel Arkadia
Pécs
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Thermal Hotel Igal
Igal
5 nap/4 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egyszeri alkalommal gőzölgő levessel és egytálétellel, érkezéskor egy pohár borral, fürdőbelépővel, masszázs és koktél utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Corso Hotel Pécs
Pécs
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, frissítő limonádéval, kisvonat jeggyel, borkóstolóval, kerékpárhasználattal, kedvezményekkel, Wi-Fi elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.20-ig
CE Napfény Hotel
Akár 1 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.29-ig
Fresh Hotel
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Komfort Hotel Platán
Harkány
4 nap/3 éjszaka 11.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.20-ig
Thermal Hotel Harkány
Harkány
2-6 éjszaka 11.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, reumatológiai állapotfelmérő vizsgálattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Andrea & Mónika Vendégház
Érvényes: 2020.08.18-ig
Gabriella Apartman
Érvényes: 2020.08.18-ig
Bikal
4 nap/3 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kisállat-simogatással és istálló-látogatással, fürdőköpeny használattal, családbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.25.

Szállodák Bikal környékén
Hotel Castello Siklós
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Mediterrán őszi hétköznapok (min. 2 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes nyári hétvégék Harkányban (min. 2 éj)

BikalX