Puchner Kastélyszálló Bikal ★★★★

Puchner Kastélyszálló Bikal
7346 Bikal, Rákóczi u. 22.

Puchner Kastélyszálló Bikal a térképen

Puchner Kastélyszálló Bikal képei

Puchner Kastélyszálló Bikal

Puchner Kastélyszálló Bikal vélemények

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 12.
Vettem a fiam 5o. ik születésnapjára Bikalra mivel Én a 7o ikre tőlük kaptam a bikali szállást és azt mondtam hogy a gyerekeimnek is látni kell. Nagyon tetszett nekik is igy ha a pénztárcám meg engedi még szeretnék vissza menni a gyerekekkel. Minden nagyon szép az ételek finomak a szoba gyönyürű a palotába voltlunk a fürdő nagyon szép.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 7.
Két alkalommal történt pihenés alapján is csak felsőfokon tudunk nyilatkozni a környezetről, az ellátásról, a szolgáltatásokról, a személyzetről, egy szóval mindenről. A középkori falu és város egy unikum! Ha csak táblák szerint lehetett volna tájékozódni, egy kicsit nehéz lett volna odatalálni! (Másodszorra - 2018. májusában - ez már nem volt gond)

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 20.
3 éjszakàt töltöttünk Bikalon a csalàdommal. Szinte mindennel meg voltunk elégedve. Annyi hogy az ebéd lehetett volna vàltozatosabb. Ennek ellenére finom hàzias ételeket kaptunk. Ami nekem kicsit zavarò volt a szobàt lehetett volna picit alaposabban takarítani , példàul nem csak az ágyat bevetni hanem porszivozni is.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 18.
A korábban olvasott magasztalásoknak megfelelő ellátást nem tapasztaltam. A lefoglalt szoba pótágyazása nem az előzetesen elmondottaknak megfelelően történt. Számomra az ágyak elvislhetetlenül puhák voltak, így már első éjszaka inkább a földön feküdtem. Később kértem hozzá pokrócokat, mellyet 4x kellett újrakérni, mire kaptam is.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 7.
Szinte mindennel megvoltunk elégedve.Egyetlen negatívum volt :érkezéskor derült ki hogy a visszaigazolt 4 éjszakánk valójában csak 3 és csak ha kifizettük volna a plusz 1 éjt akkor maradhattunk volna .Pedig nem mi hibáztunk.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálláshelyünk tiszta, szép, igényes volt. Olyan mint a képeken. A személyzet egész nap mosolygós, segítőkész, kedves volt pedig egész nap keményen dolgoznak. A kiszolgálás kifogástalan. Az ételek isteni finomak ,változatos, a gyerekeknek is van minden reggelinél és a vacsoránál is. A medencék tiszták. A kert csodaszép. Gyerekbarát hely .

Csilla TOP szállásértékelő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
Augusztusban töltöttünk 3 éjszakát párommal,nagy szerencse hogy a palotában foglaltam szobát. Tágas szoba jó nagy erkéllyel. légkondicionálóval,kissé kényelmetlen ágyakkal. A palota wellnese ,bár 9-kor nyit csak felnőtteket fogad. Ezért aránylag csöndes volt,és nem volt zsúfolt. Ezt inkább pároknak ajánljuk. A fürdőház wellnese tele családokkal ,gyerekekkel,mozdulni sem lehetett.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Júliusban egy rendezvényen töltöttünk egy éjszakát a szállóban. Nagyon tetszett a szálló és környezete, ám a kánikulában a tetőtéri szobában a légkondicionáló ellenére sem volt kellemes tartózkodni, ezért inkább az uszodában, illetve az élménybirtokon tartózkodtunk szabadidőnkben. A kiszolgálás megfelelő volt, viszont a wellness részleget túl későn nyitják (9.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20.
Idén másodjára jártunk itt, mert tavaly nagyon elvarázsolódtunk. Most kicsit csalódás volt. A programok és az étkezés most is jók voltak, de sajnos idén a Fürdőházban kaptunk szállást. Az ágyak kényelmetlenek voltak, a fürdőszoba és a wc pedig nem volt rendesen kitakarítva (sarokban pókháló, előző lakók által otthagyott hajcsomó), ráadásul itt tartózkodásuk alatt majdnem végig csatorna szag is terjengett a szobában.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 19.
„Kenyeret és cirkuszt. ” Már a rómaiak is tudták, hogy mi kell az élményekben bővelkedő szórakozáshoz. És Bikalon az élménybirtok erre a jelmondatra épült. Egy tombola fődíjnak köszönhetően, családunk ismét irányba vehette ezt a Baranya megyei községet és visszatérhettünk a varázslatos középkorba, ami ezen a helyen egyáltalán nem sötét.

Bikal
2-3 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, családi programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.24. - 2018.12.29.
Bikal
4 nap/3 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kisállat-simogatással, fürdőköpeny használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.11.04. - 2018.12.21.
Thermal Hotel Igal
Igal
5 nap/4 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyógyfürdő-belépővel, masszázs- és koktélkuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.20-ig
Boutique Hotel Sopianae
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Gere Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 3.555,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kálvária-Rácz Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 8.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyümölcskosár bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.30-ig
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 12.645 - 19.899,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2018.12.04-ig
Hotel Dombóvár
Dombóvár
2 nap/1 éjszaka 4.200 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hubertus Vendégház
Bükkösd
2 nap/1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Diószeghy-Villa
2019.05.01. - 2019.09.30.
Ágoston Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.03.31-ig
Bikal
4 nap/3 éjszaka 33.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, vacsoraesttel, családi és gyermek programokkal, kisállat-simogatással, fürdőköpeny használattal
2018.12.29. - 2019.01.01.

Szállodák Bikal környékén
Thermal Hotel Harkány Harkány
Ametiszt Hotel Harkány
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Őszi szünet (min. 2 éj)
Napi árak
Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

BikalX