Puchner Kastélyszálló Bikal ★★★★

Puchner Kastélyszálló Bikal
7346 Bikal, Rákóczi u. 22.

Puchner Kastélyszálló Bikal a térképen

Puchner Kastélyszálló Bikal értékelése:

1. helyezett az 1 bikali szállás közül
8. helyezett Dél Dunántúlon - 485 szállás közül

Puchner Kastélyszálló Bikal képei

Puchner Kastélyszálló Bikal

Puchner Kastélyszálló Bikal vélemények

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 2.
Mindennel meg voltunk elégedve! Szimpatikus, segítőkész emberek, kényelmes-tágas lakosztály, még kisgyermekek is. Az étel választék és minőség kiváló, az eddigi legjobb, ahol jártunk. A wellness medencék tiszták, hőmérsékletük is nagyon jó volt. Az Élménybirtok is bejárható, szép, karbantartott, reneszánsz falu, állatsimogatóval, fogadóval, kedves emberekkel!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 23.
Sok jót hallottam a szálláshelyről és ezért is választottam,minden tökéletes és kitűnő volt,nagyon tettszett...állandó vendég leszek és minden évben visszafogok térni,mert annyira tettszett minden!Minden ismerősömnek ajánlani fogom!
Nagyon köszönöm,hogy itt lehettem!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Mi 2 gyermekkel voltunk itt 11 és 15 évesek,összességében tetszett,jól éreztük magunkat,bőséges volt a reggeli és a vacsora is,hatalmas választékkal,kérésre bármit elkészítettek. A welness részlegeket is mind kipróbáltuk,a család minden tagja talált számára megfelelő lazítást. A kültéri medencében a gyerekek órákig el voltak,mi addig a napágyakon pihentünk.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 11.
Mindennel teljesen elégedettek voltunk. Érdekes hely,pihenésre is és kikapcsolódásra is egyaránt alkalmas. A személyzet minden tagja kedves,figyelmes,segítőkész volt. Az ételekkel is meg voltunk elégedve mert választékos,finom,ízletes volt minden. Ha bárki megkérdi a véleményemet én biztosan ajánlani fogom az Önök szálláshelyét!

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Érkezéskor a recepción barátságos fogadásban volt részünk, a felvilágosítás, kérdéseinkre a válaszok teljes mértékben kielégítőek voltak. A szobánk, a vártnál nagyobb meglepetést okozott. A berendezése, kényelme a maximális fokozattnál magasabb szinten értékelhető.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Negyedik alkalommal voltunk. Azért mert tökéletes a pihenésre. Ha mégis valami hiányzik az az , hogy nincs szauna szeánsz! A szállás tényleg tökéletes de most olyan pechünk volt, hogy a felnőtt részben ( csendes wellness) a vendégek a piacon érezték magukat! ! ! A személyzet próbált csendet teremteni de a kedves vendégeket ez nem érdekelte! ! !

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon romantikus volt, kiváló ételeket fogyasztottunk, bőséges volt a választék is. Udvarias, mosolygós volt mindenki akivel találkoztunk. Fürdőkkel, szállással is meg voltunk maximálisan elégedve. Külön kiemelném, hogy nem csak a családosokra gondoltak, hanem a pihenni vágyókra is. Az éttermekben és a fürdőkben is van külön felnőtt részleg.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Puchner Kastélyszálló és Élménybirtok nagyon jó ár-érték aránnyal a kényesebb vendégek igényeinek is megfelel. A személyzet nagyon kedves, udvarias, a szobánk tágas és kényelmes volt, az ételek ízletesek, minőségi alapanyagokból készültek. A kisgyermekes családokat ügyesen leválasztották a pihenni kívánó felnőttektől úgy a wellnessben, mint az étkezéseknél.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 7.
Nagyon jól éreztük magunkat. Korábban is jártunk már a Puchner kastélyban, most a középkori faluban laktunk. A szoba stílusa, berendezése, hangulata nagyon romantikus volt. A személyzet igen készséges,mosolygós, segítőkész. Az ételekkel meg voltunk elégedve. Változatos, ízletes, bőséges. A programok inkább a gyermekes családoknak kedveztek, de mi is tudtunk választani.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Figyelmes személyzet, kényelmes szállás, üdítően szép környezet együttes hatásának köszönhetően nagyon jól éreztük magunkat. Az élménybirtok hangulata, épületei, szolgáltatásai pedig különösen nagy élményt jelentettek. Tiszta szívvel tudom ajánlani mindenkinek. További sikeres munkát kívánok!

Bikal
2-3 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszótér használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.29-ig
Bikal
3 nap/2 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszótér használattál, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.01. - 2019.03.31.
Siesta Club Hotel
Harkány
4 nap/3 éjszaka 6.650,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, minigolf és játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.01. - 2019.05.15.
Flórián Vendégház
Villánykövesd
3 nap/2 éjszaka 6.950 - 7.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.30-ig
Hársfa Vendégház
Bükkösd
2 nap/1 éjszaka 2.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Residence Konferencia és Wellness Hotel
4 nap/3 éjszaka 19.800,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2019.04.18. - 2019.04.22.
Gere Luxus Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 5.225,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Villa Campana
2 nap/1 éjszaka 6.450 - 8.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 17.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.14. - 2019.03.17.
Gere Art Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bikal
3 nap/2 éjszaka 19.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, sószoba használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig

Szállodák Bikal környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Zichy Park Hotel Bikács
Prémium Hotel Panoráma Siófok
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Tavaszi Ébredés a Birtokon! (min. 2 éj)
Nemzeti felüdülés (min. 2 éj)

BikalX