Puchner Kastélyszálló Bikal ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Puchner Kastélyszálló Bikal
7346 Bikal, Rákóczi u. 22.

Puchner Kastélyszálló Bikal a térképen

Puchner Kastélyszálló Bikal értékelése:

1. helyezett az 1 bikali szállás közül
7. helyezett Dél Dunántúlon - 476 szállás közül

Puchner Kastélyszálló Bikal képei

Puchner Kastélyszálló Bikal

Puchner Kastélyszálló Bikal vélemények

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 29.
Kellemes hely, bár sajnos télen tudtunk menni, ezért a szálló adta sok kinti lehetőségek közül nem tudtunk kipróbálni semmit. Az ételek finomak voltak, mind a két lovagi menük kipróbáltuk az ott tartózkodásunk alatt,nagyon bőséges adagot adnak, bár nem tartom kifejezetten finomnak az ételeket, a 4 csillagos szállodák legtöbbje finomabb ételeket tálal.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 25.
Januárban töltöttünk el egy hétvégét a Puchner kastélyszállóban, ami az Élménybirtok programjaival és a Fürdőkkel kiváló kikapcsolódást nyújtott. Kellemes meglepetés volt az Ágens Társulat által szervezett előadások (Színdarabok, Kurtizánképzés), ezeket ki ne hagyja, aki oda látogat! Mind felnőtteknek, mind gyerekes családoknak számtalan programlehetőség kínálkozik.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 16.
Nem első alkalommal voltunk és megyünk még, mert az elvárásoknak mindig megfelel a hely. Nem adják lejjebb évek óta, láthatóan mindenki jól érzi magát. Mi a két ünnep között voltunk, nagyon kellemes pihenőhely, gyönyörű környezetben. Feltöltődtünk és persze a megszokott hétköznapokba visszajönni nem volt túl jó, így várjuk a következő lehetőséget, hogy mehessünk.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 15.
Mi hét év otthon ülés után jutottunk el végre kettesben a párommal a Puchner Castle Hotelba. Remek kikapcsolódást nyújtott a gyerekek nélkül. Végre kettesben. :)
Bowlingoztunk,koktéloztunk,nagyokat sétáltunk na és persze a fürdő részleg is remek volt. Gyerek zsivaj mentes kikapcsolódás a Palota wellness részlegben. :) Fenséges svédasztalos reggeli és vacsora.

Ildikóka TOP szállásértékelő
2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 14.
Már megint és még mindig. Szilveszterkor és Újévkor is dolgoztam! (vendéglátó)Gondoltam megérdemlek egy pót szilvesztert,nosza! Gondoltam biztosra megyek. Többször voltunk,Udvarház rajongó vagyok. Mondták,hogy történt egy kis baj,sajnos fel kell mennünk az U. 22. -be! Hála Istennek,kaptunk egy szuperebb szobát,mint ahol a földszinten szoktunk lenni!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 11.
Egyszerűen tökéletes! Aki még nem volt itt csak ajánlani tudom. Én adok még egy csillagot. Bőséges,választékos ételek. A programok miatt nem zsúfolt. Tiszta környezet. A fürdő részleg nyugodt,elkülönítve a gyerek medence. Így az esetleges kis ricsaj nem zavarja a pihenni vágyókat. Tehát aki pihenni vágyik remek kikapcsolódás. Egy kis séta meg nem árt vacsora után!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 10.
A személyzet kedves, gondoskodó ránk figyelése közepette csodás pihenésben volt részünk az udvarházban. Az ételek nagyon finomak voltak, a különleges középkori hangulatú szobában pedig zavartalanul tölthettük el éjszakáinkat a kényelmes,puha matracon. Mindent megtaláltunk itt, amire szükségünk volt.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 8.
Csodálatos környezetben, kiváló kiszolgálásban, fantasztikus miliőben sikerült eltölteni egy frenetikus hétvégét párommal a Puchnerben. Tiszta szívből tudom ajánlani mindenkinek.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Különleges,szép élmény.szórakoztató program,kellemes környezet.Kiváló személyzet,hangulatos,korhű építészet.
A szilveszteri dekor és kiszolgálás kifogástalan.A tűzijáték profi,a műsor gyenge közepes.
Igen kellemes időtöltés,szívesen ajánljuk.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 30.
Mindennel meg voltam elégedve, szoba tökéletes, tiszta, a személyzet megfelelő, az étkezés nagyon jó, minden finom volt, a környezet nagyon szép,semmit nem változtatnék, biztos , hogy visszamegyek, és a barátaimat is viszem, és reklámozom.
Válasz az értékelésre - 2018. január 2.
Kedves Anna, köszönjük szépen a véleményét! Sok szeretettek várjuk vissza szállodánkba!
Pék Judit (Puchner Kastélyszálló)

Bikal
2-3 éjszaka 10.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a vacsora ideje alatt korlátlan italfogyasztással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.03.29.
Bikal
4 nap/3 éjszaka 10.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a vacsora ideje alatt korlátlan italfogyasztással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.03.29.
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyümölcstál bekészítéssel, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.06.30.
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
3-4 éjszaka 13.738,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2018.03.29. - 2018.04.02.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.18. - 2018.05.21.
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal, kávé- és sütisarokkal, masszázskuponnal, késői kijelentkezéssel, internet elérhetőséggel
Hotel Nostra
8 nap/7 éjszaka 5.929,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ping-pong, tollaslabda használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.16. - 2018.09.02.
Zichy Park Hotel
Bikács
4 nap/3 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyermekprogramokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, internet elérhetőséggel
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2017.01.06. - 2018.03.30.
Hotel Millennium
Pécs
2-3 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázsfotel használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Diószeghy-Villa
8 nap/7 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2018.05.05. - 2018.09.29.
Bikal
2-3 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a vacsora ideje alatt korlátlan italfogyasztással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2018.04.02. - 2018.06.29.

Szállodák Bikal környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Prémium Hotel Panoráma Siófok
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Húsvéti wellness piknik (min. 3 éj)
Nemzeti felüdülés (min. 3 éj)
Meghitt napok (min. 2 éj)

BikalX