Puchner Kastélyszálló Bikal ★★★★

Puchner Kastélyszálló Bikal
7346 Bikal, Rákóczi u. 22.

Puchner Kastélyszálló Bikal a térképen

grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 8.
Hirtelen elhatározásból több év után újra megszálltunk a Puchner kastélyban. Nagyon tetszettek a kalandpark területén végrehajtott fejlesztések, bővítések. Mivel, hogy nem volt mindig jó időnk, most szembesültünk igazán azzal a helyzettel, ami az objektumok szétszórt voltára. Máshol van a reggeli, a vacsora és megint máshol vannak a fürdők.

freszter TOP egyébhely értékelő
2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 3.
A kastélyszálló minden épülete és a park is gyönyörű, de kisgyerekekkel nem mindenhol biztonságos. Közvetlenül a szálló mellett található a középkori Élménybirtok - jelenleg nem szerepel az ittjartam. hu-n -, ami különleges szórakozási lehetőséget nyújt. A szálló területén is nyagyon sok programlehetőség van, majdnem minden korosztály részére, gyönyörű környezetben.

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 2.
Már többször (kb. 4-5-ször jártunk)itt és soha nem okozott csalódást. Minden alkalommal családommal jártam itt. A szálláshely igen változatos,attól függ,hogy melyik épületben száll meg az ember. Nekünk legjobban a kastély tetszett,tágas és kényelmes. Az ételek bőségesek,változatosak,kiválóak. A kiszolgálás kedves,udvarias. Rend van és tisztaság mindenhol.

2018. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 30.
Március elején jártunk egy rövid kikapcsolódáson Bikalon. A szálloda több, különálló épületből áll, ami nem is lett volna probléma, ha nem esett volna a hó. Meglepő módon, a járdáról nem volt ellapátolva a hó. Így elég kellemetlen volt az épületek közti átjárás. A Palota részlegen a szoba rendezett, tiszta, de sötét volt.

Értékelt: 2018. május 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kezdjük a jó résszel! A reggeli és vacsora teljes mértékben megfelelő volt, s főként az utóbbi esetén le a kalappal a szakácsok előtt! A választék elegendő, csak kicsit sétálni kell a szoba elhelyezkedésének függvényében. A recepciókon, illetve a személyzet kellően korrektek és udvariasak. Csak ne akarjon senki se elmenni a szabadulós játékra! ! !

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
Nagyon jól éreztük magunkat a birtokon, nem a megszokott szállodai elhelyezés, de ugyanaz a színvonal. A különböző épületek sokszínűsége érdekesebbé tette a helyet, más volt mint a hagyományos szállodák. Az élménybirtok középkori hangulata mindannyiunkat időutazásra vitt. A programok, és a látnivalók, foglalkozások, mind-mind remek volt.

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
Értékelt: 2018. május 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Régóta nézegettem a Kastélyszállót, de most volt alkalmunk a Párommal felkeresnünk. 3 nap 2 éjszakát töltöttünk el itt, ami hatalmas élmény volt számunkra. Gyorsan megtanultuk, mi merre található. . el is hagyhattuk az első napon kapott térképet. A Középkori város egyik lakásában volt szerencsénk lakni, ami külön CSILLAGot érdemel! !

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 18.
Csak Ferenc József császár szavaival tudnám értékelni. "Minden nagyon jó, minden nagyon szép, mindennel meg vagyok elégedve!"
Köszönöm a szép napokat.

Tisztelettel Száraz István

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
A legjobb hely! Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek,aki különleges élményt szeretne. A szállástípusok egyediek és nagyon ötletesek! A személyzet kedves és figyelmes. Már nyolcszor jártunk itt,de még , biztosan visszatérünk! Minden januárban itt töltünk egy hetet, és nem tudjuk megunni! Kisgyermekes családoknak nagyszerű program az élménybirtokon tett látogatás.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 27.
Az első benyomás az volt, hogy valami nagyon kellemes helyre érkeztünk. A recepciónál barátságos. kedves személyzet fogadott, probléma mentes volt a becsekkolás. Ezután jött az igazi meglepetés, a szoba. Tágas, szépen berendezett, minden a helyén volt,csodásan nézett ki. Az étkezés tökéletesen megszervezve, általában bőséges választék, és nagyon finom.

Bikal
4 nap/3 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kisállat-simogatással, fürdőköpeny használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.02. - 2018.10.19.
Bikal
2-3 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kisállat simogatással, fürdőköpeny használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.02. - 2018.10.19.
Varázsfészek Vendégház
Majs
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.22. - 2019.08.18.
Maushaus Vendégház
Véménd
Akár 1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna használattal, szabadtéri főzőhely és hatalmas kert használattal, parkolással
2018.02.19. - 2018.12.31.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 26.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal, szauna szeánsszal, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.26.
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2019.01.03.
Szilvia Vendégház
Pellérd
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.26. - 2018.11.15.
Bikal
3 nap/2 éjszaka 17.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, az étkezés ideje alatt korlátlan italfogyasztással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, választható programmal, kisállat-simogatással és istálló látogatással, játszótér használattal, hétvégenként kiemelt programokkal, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.31.
Czanadomb Vendégház
Cserkút
2 nap/1 éjszaka 3.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.18. - 2019.08.18.
Komfort Hotel Platán
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, turisztikai kedvezménykártyával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.02.24. - 2018.11.10.
Égerliget Vendégház
Harkány
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2018.08.19. - 2019.08.18.
2018.07.01. - 2018.08.31.

Szállodák Bikal környékén
Hotel Castello Siklós
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Thermal Hotel Harkány Harkány
Ametiszt Hotel Harkány
Castello nyári szünet (min. 2 éj)
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)
Déli napsütés Harkányban - hétköznap (min. 4 éj)

BikalX