Puchner Kastélyszálló Bikal ★★★★

Puchner Kastélyszálló Bikal
7346 Bikal, Rákóczi u. 22.

Puchner Kastélyszálló Bikal a térképen

Puchner Kastélyszálló Bikal

Puchner Kastélyszálló Bikal vélemények

Dóra9201 TOP szállásértékelő
2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. január 9.
Mindenkinek ajánlom aki egy kicsit különlegesebb helyet szeretne kipróbálni. Mi a kastély részben szálltunk meg, ami gyönyörű volt. A reggeli is ezen a részen van, ahol fantasztikus a felhozatal. Minőségi tea, kávé, üdítő. Sok fajta meleg étel, töltött bundáskenyér, rántotta, virsli stb. Kérésre csinálnak tükörtojást vagy omlettet.

kition TOP szállásértékelő
kition TOP étteremértékelő
kition TOP egyébhely értékelő
kition TOP fotófeltöltő
2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. május 31. - 3 látogató hasznosnak vélte
Három éve voltunk utoljára a szállodában, a járvány után elsők között nyitottak meg már május 22-én, és a wellness részleg is megnyitott, így újra eljöttünk. Felár nélkül lakosztályt kaptunk a 2019-ben átadott Liget házban. A lakosztály két szintes , alul pici nappali, felül kicsi hálószoba előtérrel, a hálószobában a fejre még az alacsonyabbaknak is figyelni kell, nehogy beverjék az alacsony mennyezetbe.
Válasz az értékelésre - 2020. június 3.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen, hogy megosztotta véleményét velünk! Örülünk neki, hogy ismételten ellátogattak hozzánk, és hogy összességében pozitív élményekkel távoztak. Szállodánkban eddig is, és a május 22-ei újranyitás óta – fokozott figyelemmel – továbbra is mindent megteszünk annak érdekében, hogy Vendégeink zavartalanul, biztonságos környezetben, a megszokott színvonal mellett kapcsolódhassanak ki.
Puchner Kastélyszálló, igazgató

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 28.
Csak apró bosszúság, amit lehet, meg sem kellene említeni, mert egyébként minden nagyon jó volt (a szálláson a paplanhuzat használhatatlan volt, mert kétharmadáig ért a paplannak). De ezt mi el is felejtjük. Viszont a rengeteg épített látnivaló teljesen lenyűgözött; az éttermi kínálat szintén, plusz a személyzet kedves, udvarias viselkedése is szót érdemel.
Válasz az értékelésre - 2020. március 20.
Kedves Tamás!

Köszönjük szépen, hogy megosztotta véleményét velünk, örömmel olvastuk, hogy jól érezték magukat szállodánkban. Széleskörű szolgáltatásainkat minden esetben próbáljuk a Vendégeink igényeihez igazítani, valamint folyamatosan törekszünk az elvárásokat maximálisan kiszolgálni.
Puchner Kastélyszálló, igazgató

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 27.
A szállás GYÖNYÖRŰ, az étkezés, ellátás KIFOGÁSTALAN, a programok NAGYSZERŰEK, az Élménybirtok SZENZÁCIÓS.
Mindennel NAGYON meg vagyunk elégedve, minden olyan volt, mint amilyet az ajánlatban ígértek, a FÜRDŐK kicsit zsúfoltabbak voltak a vártnál, valószínűleg kinőtték már őket, de láttuk, hogy folyik a bővítés !!!

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 26.
Tökéletes választás, gyerekekkel egy hosszú hétvégére. A wellness rész tágas, a marokkói fürdő nagyon hangulatos. Az élménybirtokot a gyerekek nagyon élvezték. Mind a reggelinél, mind a vacsoránál bőséges a választék, mindig találtunk a fogunkra való ételt.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 20.
Minden nagyon tetszett. Sok jó kommentet olvastunk róla, de még annál is kellemesebb volt a meglepetés amikor odaértünk. Anélkül lehet eltölteni egész napokat, hogy a birtokról ki kellene menni. A szoba, az ellátás, a fürdőről nem is beszélve tökéletes volt . Egyszóval nagyon jól éreztük magunkat, bárkinek merem ajánlani.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 19.
A környezet , szoba kialakítás, berendezés teljesen megfelelt az elképzelésnek (kényelmesen kemény ágy!) . Az étkezés (fél panzió) kiváló volt, mind a mennyiség, választék és Ízek szempontjából is.
Wellness marokkói része hangulatos a többi átlagos , semmi extra.
Két csodás - nap sütéses - napot töltöttünk ott.
Mindenkinek tudom ajánlani !

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
A szállás egy kis faluban van. Nagyon csendes, reggelente a madark csicsergését lehetett csak hallanni. Az svédasztalos választék nagyon bőséges volt, és szerintem nincs olyan, aki ne találna fogára valót. Az étkezések alatti korlátlan ital fogyasztás is nagyon jó volt. Talán egyetlen negatívum, hogy a hatalmas terület miatt az első utazás alkalmával szükség volt a térképre a tájékozódás miatt.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 11.
Különleges hely a család minden tagja kicsitől a nagyig találhat kedvére való szórakozást kikapcsolódást. Minden rendelkezésre áll ahhoz, hogy jól
érezhesse magát korban bármilyen összetételű család.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 1.
Hosszas tervezést követően végül számunkra nem megfelelő szobát választottam. Fontos volt, hogy fürdővel egy épületben legyen, de ennek voltak hátrányai. Kérésünkre a recepciós hölgy azonnal fel tudott ajánlani egy másik szobát, ami elhelyezkedésében is, hangulatában is nagyon tetszett. Kitűnt a hotelben dolgozók figyelmessége, udvariassága.

Hotel Arborétum
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.12.27-ig
Napsugár Villa B
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
2 nap/1 éjszaka 5.200 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Aranypart Camping
2 nap/1 éjszaka 4.313 - 10.350,- Ft/fő/éj között: önellátással, játszótér és medence használattal, parkolással
Érvényes: 2021.09.30-ig
Thermal Hotel Harkány
Harkány
5-6 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, reumatológiai állapotfelmérő vizsgálattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Paprika Vendégház
Harkány
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.15-ig
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Gere Nyaralóház
Harkány
4 nap/3 éjszaka 6.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Zselicvölgy Szabadidőfarm
Hajmás
5 nap/4 éjszaka 11.813,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, farmlátogatással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.31.
Gálosfa Vendégház
Gálosfa
4 nap/3 éjszaka 11.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.31.

Szállodák Bikal környékén
Thermal Hotel Harkány Harkány
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Ametiszt Hotel Harkány
Szenzációs senior akció (min. 5 éj)
Nyárindító Wellness Pihenés (min. 2 éj)
Pezsdítő nyár Harkányban (min. 3 éj)

BikalX