Brekkancs

Brekkancs adatlapja

Regisztráció2016.08.18
Utoljára itt2018.08.14

Szörnyű 2016. augusztus 18. járt itt
2016. augusztusában volt szerencsénk itt vacsorázni. Francia hagymalevest rendeltem, ami legnagyobb meglepetésére itt delikátból és hozzáadott sajtból áll, hagymával viszont nem találkozott, a régi vadvízi evezések vadregényes hangulatát idézte. A zsemlekruton egy előzetesen kiszáradt kenyérdarabból készült, tovább erősítve ezt a remek kombót.
Kiváló 2016. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Már többször járunk gyulán, de egyszer sem mulasztottuk el meglátogatni a cukrászdát. Itt még sosem sikerült csalódnom, a kiszolgálás, a sütemények, a hely hangulata mindig elvarázsol. Bátran ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2016. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Gyorséttermi szinten csak dícsérni tudom. A személyzet kedves, segítőkész, az ételek nagyon finomak, az adagok nagyok, plusz pontként említeném, hogy vegetáriánusként is mindig találtunk fogunkra valót. Az árak megfizethetők, az egyetlen negatívum, amit említeni tudok az a hosszú sorbanállás, de ez még elviselhető.
Felhasználó fényképei:
Korona Gyorsétterem Szarvas - Korona Gyorsétterem Szarvas - Korona Gyorsétterem Szarvas - Korona Gyorsétterem Szarvas -