5700 Gyula, Part u. 3.

Szállások Gyula városában
Wellness csomagok Gyula városában

Fodor Halászcsárda Gyula vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 22.
sok éve járunk Gyulára szeretjük a halat naivan azt gondoltuk, hogy a Halászcsárdába ami a Körösök városában van igen finom halat fogunk enni. Kedves fiatal ember hozta az étlapot az első csalódás az ital rendelésnél volt sima szénsavas vagy bármilyen üdítőt nem tudott hozni, mert állítólag nem szállítottak. megjegyzem Gyulán minden vendéglőben óriási volt a választék.

botigyu TOP egyébhely értékelő
2020. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 16.
Voltunk itt néhány éve, és akkor azt mondtuk: soha többet. De most ajánlásra újra kipróbáltuk, és kellemesen csalódtunk. Hatfős családi vacsorára tértünk be este 7-kor. Jelezték, hogy csak 8-ig vannak nyitva, picit mintha sürgettek volna. Halászlevet és cigánypecsenyét kértünk, meglehetősen gyorsan az asztalunkra is került.

Mobilról küldte. | 2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 24.
Hétvégén voltunk ebédelni a családdal. A hely kívül, belül hangulatos. Gyors a kiszolgálás, kedves a személyzet. Az ételek nagyon látványosak, viszont sajnos semmi ízük, ráadásul kicsi adagot adnak mindenből. Kár, mert tényleg jó hely is lehetne.

zene47 TOP szállásértékelő
2019. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. október 19.
Csoporttal érkeztünk egy 2 napos utunk esti állomásáról. Mivel a szálláshelyünk közelében nem volt már hely a népes csoport számára,így egy hosszú gyalopglás után érkeztünk ide. Tele volt az étterem, egy másik csoport is akkor étkezett. Emiatt hosszabb várakozás után tudtunk megvacsorázni. Az étel a többségnek ízletes volt, de volt, aki túl száraznak találta a rántott húst.

botigyu TOP egyébhely értékelő
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 10.
Ebédelni tértünk be, és szinte kongott a kerthelyiség az ürességtől. Mindössze két asztalnál üldögéltek vendégek. Az italrendeléssel volt egy kis hercehurca, nem volt jegestea, aztán a narancslébe belerepült valami bogár, a kóla langyos volt. . . Rántott pontyszeletet sült burgonyával, tartárral és harcsapaprikást túróscsuszával rendeltünk.

2019. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. június 29.
Ajánlásra, jó halászlére vágyva tértünk be egy hétköznap kora délután. Nagy csalódás volt. A pincérek erőltetett, csak a szavakban megjelenő udvariassága és, az, hogy az étlap kihozatalakor még azt sem kérdezték meg iszunk-e valamit a kánikulában, már rossz előjel volt. A szinte üres étteremben 7-8 percet kellet várni a pincérre. Csak halászlét kértünk harcsából.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 26.
Rendkívül szánalmas és elmondhatatlanul gáz, amikor egy - nevében - "halászcsárda" pangasiusból készült halételeket szolgál fel (ráadásul rosszul elkészítve). Az meg mindennek a legalja, hogy pl. rántott harcsaként feltüntetve teszi mindezt. Aki jó halételekre vágyik, kerülje el ezt a helyet, mert legfeljebb árban közelít egy valódi, jó halászcsárdához.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
11 fős családi-baráti társaságként gyerekekkel szerettünk volna finom halételeket enni Gyulán...A halászlé finom volt(3fő kóstolta),de a sült süllő,a húsételek rettenetesek.Mi ilyen izetlen,sótlan ételeket még nem ettünk!Ugyhogy a 11 főből,cssk 3-an voltak elégedettek...Ha eljutok még Gyulára,ide biztos nem fogok bemenni...esetleg halászléra.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha Gyulán jártunk, akkor az elmúlt években mindig felkerestük a Halászcsárdát, és elégedettek voltunk mind az ételek minőségével, mind a kiszolgálással. A mostani látogatás hatalmas csalódás volt. Az étlapon szereplő francia hagymalevest cruoton helyett levesgyönggyel szolgálták fel, a rendelt sültkrumpli helyett petrezselymes krumplit hoztak, a görög salátából hiányzott a fetasajt, az olajbogyó, az olívaolaj, viszont volt benne salátalevél bőséggel és paradicsompaprika mindenféle öntet nélkül.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
3 éve itt szilvesztereztünk és akkor nagyon jól éreztük magunkat. Úgy döntöttünk, hogy megismételjük. Nem csalódtunk most sem. A vacsora csodálatos volt. Közben kedves kis műsorokkal szórakoztattak bennünket. Éjfélkor a lencse leves és korhely leves olyan jól esett, hogy másnap (illetve még az nap) visszamentünk ebédelni is. Fodor úr - a tulajdonos, vérbeli vendéglátós.

Legnépszerűbb csomagok Gyulán és környékén
Liza Apartman
2020.12.16. - 2021.10.23.
Neon 2 Panzió
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Erika Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Happy Moments Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kerékpár használattal, fürdőbelépővel, bográcsozási és grillezési lehetőséggel, Visit Gyula Card turisztikai kártyával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.02. - 2021.04.01.
Maja Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Erika Mini Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda
Füzesgyarmat
4 nap/3 éj 9.000,- Ft/fő/ éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.20.
Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat
Füzesgyarmat
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.05. - 2020.10.31.
Fészek Apartmanház
2-7 éjszaka 3.214,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.01.02. - 2020.12.24.
Villa Rusztika
4 nap/3 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.23. - 2021.01.02.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.01. - 2021.10.23.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Hétvégi álom (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 1 éj)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)

Fodor Halászcsárda GyulaX