Százéves Cukrászda Gyula
5700 Gyula, Erkel Ferenc tér 1.

Százéves Cukrászda Gyula a térképen

Szállások Gyula városában
Wellness csomagok Gyula városában

Százéves Cukrászda Gyula vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 3.
2020. október 23-ai hosszú hétvégét Gyulán töltöttük. Természetesen elmentünk a Százéves Cukrászdába is. Csak álltunk a pult előtt és nem is tudtunk választani. Szebbnél szebb sütemények, bon-bonok. Végül csak sikerült választani. A hölgy egy-egy tányérra tette a választtt süteményt és bekísért bennünket a belső helységbe, ahol mesebeli látvány fogadott.

Gardonnya TOP szállásértékelő
2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 13.
Nagyon szép cukrászda lehet, már tavasz óta nagyon vártam, hogy kipróbálhassam. Az őszi üdülésem harmadik napján, vagyis hétfő délután támadt hozzá kedvem. Csak 70 métert kellett gyalogolnom, és máris ott álltam mellette. Sajnos a fagylaltot nem próbálhattam ki, mert akkor éppen esett az eső. Viszont egy kis süteményt ehettem uzsonnára.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. október 11.
Itt az oldalon erről a cukrászdáról található az egyik legtöbb értékelés és rengeteg fotó is. Ami nem is meglepő, mert Gyula egyik ikonikus, országos szintű helye ez a műintézmény. Szerintem aki Gyulán jár, az valósínűleg nem hagyja ki, nem is érdemes! Mi is ellátogattunk ide a gyerekekkel, bár én már jártam itt egyszer korábban, amikor a kollégáimmal munkaügyben volt dolgunk a városban.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször jártunk Gyulán, de eddig még nem akadtunk rá erre a csodára. Sajnos eldugott helyen van és kivülről teljesen jellegtelen. A teljesen karácsonyi díszben álló tér mögött levő cukrászdán még egy kivilágított fény sem mutatta, hogy hol van. Mivel most felhívták figyelmünket, hogy okvetlenül nézzük meg, igy sikerült megtalálni.
Budaörs
Ábrahámhegy

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nehéz lenne elfogultság nélkül írni erről a helyről, azt hiszem, ahányszor csak Gyulán voltam, mindig el is látogattam ide. Fogalom a hely és ez a fogalom egybeforrt Gyulával. Most éppen egy társasággal voltunk szép őszben és a párnapos túra egyik fénypontja volt megint.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon hangulatos hely. Csodálatos bútorok, képek.
Szuper kiszolgálás!!
Sütik, csokik finomak, nagy a választék.

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 30. - 3 látogató hasznosnak vélte
a cukrászda neve százéves, azonban ha belépünk igaz hogy egy kicsit a múltban járunk korhű bútorok és ruhák párosulnak a mai kornak megfelelő minden igényt kielégítő nagyon finom cukrász termékekkel. Aki Gyulán jár igazán megbánhatja, ha ide nem tér be. Mindez még párosul egy egyedül álló múzeumi élménnyel.

frederico TOP fotófeltöltő
   Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal nyitásra érkeztünk. A süteményeket még akkor hordták ki. Kedvas fogadtatásba volt részünk. A megrendeléseket a pultnál kell leadni és a felszolgálo hozza ki akik a 19 század végi ruhákban voltak. A hely is e hangulatot árasztja. A süti és a kv jó volt.

esthajnal7 TOP fotófeltöltő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 9.
Pár napos gyulai pihenésünk során városnézés közben bukkantunk erre a cukrászdára. Nagyon meglepett a XIX. századi berendezés: a régi bútorokon kívül a felszolgálók is korhű ruhában dolgoznak. Hétköznap kora délután jártunk ott, amikor kevés vendég volt, csak 2-3 asztalnál ültek. Sajnos addigra a sós sütemények már elfogytak, csak torták, rétesek és bonbonok voltak kaphatók.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 21.
Wellness pihenés keretében voltunk Gyulán. A feleségemel korábban mi már többször voltunk a városban üdülni, de a kislányunk első ízben járt Gyulán, no, nézzünk be. Ez a hely más mint a többi, hiszen nem egy egyszerű vendéglátó ipari egység, hanem gyakorlatilag egy múzeumban költi el az ember a nyalánkságokat.

Legnépszerűbb csomagok Gyulán és környékén
Agod Apartman
4 nap/3 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Veronika Apartman De Luxe
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.29. - 2021.12.01.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
3 nap/2 éjszaka 9.350,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kültéri medence használattal, Visit Gyula Card használattal, parkolással
2021.06.21. - 2021.08.31.
Maja Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 15.500 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
2021.04.30. - 2021.12.29.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness centrum és fürdőköntös használattal, ajándék pezsgővel, virág csokor bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.24. - 2021.12.20.
Neon 2 Panzió
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 4.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Corvin Hotel
4 nap/3 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jakuzzi és finn szauna használattal, wellness kuponnal, kedvezménnyel, Visit Gyula turisztikai kedvezménykártyával
2021.05.21. - 2021.05.24.
Gesztenyés Vendégház
2-7 éjszaka 2.714,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2021.05.16. - 2021.09.12.
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda
Füzesgyarmat
2 nap/1 éjszaka 11.750 - 12.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, játszó szobával, billiárd, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.03. - 2021.12.29.
Hotel Szeghalom
Szeghalom
2 nap/1 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.03. - 2021.12.23.
Hárs Thermál Hotel
Gyomaendrőd
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Gyulán és környékén
Park Hotel Gyula Gyula
Arcanum Hotel Gyula
A 2014 szeptemberében nyílt Arcanum Hotel a rohanó és zsúfolt világtól elzártan, több hektáros...
Szállás félpanzióval
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Arcanum karácsony (min. 2 éj)

Százéves Cukrászda GyulaX