Százéves Cukrászda Gyula

Százéves Cukrászda Gyula
Százéves Cukrászda GyulaSzázéves Cukrászda Gyula
Százéves Cukrászda GyulaSzázéves Cukrászda Gyula

Százéves Cukrászda Gyula bemutatkozása

A cukrászdát 1840-ben Salis András cukrászmester alapította. Az egykori cukrászműhely helyén cukrászmúzeumot rendeztek be. 2004-ben és 2014-ben felújították a cukrászdát. 2004 óta Balogh László cukrászmester és a Kézműves Cukrászat üzemelteti. A Százéves cukrászdában kóstolhatunk minőségi süteményeket, főzött fagylaltokat illetve Cadeau kézműves bonbonokat és csokoládékat.

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
2024.05.31-ig
Elizabeth Hotel Gyula

Százéves Cukrászda Gyula vélemények

Kiváló 2023. június 25.a párjával járt itt
Lenyűgöző berendezéssel és környezettel várja a vendéket a cukrászda, igazán autentikus hangulattal, minden jó állapotban és tisztaságban. A fagyit kóstoltuk, ára 500 Ft/gombóc, finom volt és nem csak a hagyományos ízek közül választhattunk. Fagyizás vagy sütizés után érdemes hátramenni és megtekinteni a régi cukrászati kellékek kiállítását.
Szörnyű 2022. október 11.a párjával járt itt
2022 10 10 hétfön délkörül voltunk a cukrászdába sajnálom hogy az eladok illetve közülük a fekete hajú erdélyi kinézetű nincs udvarias válaszra nevelve. nem volt kiirva hogy kérdezni nem szabad érdemes lenne a tulajdonosnak próbavásárlot megbizni ellenörzésre és a nem oda valokat eltávolítani mert az hogy drága valami az egy dolog de az udvarias kiszolgálás az már elemikövetelmény lenne.
Átlagos 2021. július 5.gyerekekkel járt itt
A hely nagy híre miatt néztük meg a helyét, de nem csábultunk el.
Sütiből nem volt választék. A fagyi finom volt 300 ft/ gombóc. 1 tábla csoki 990 Ft.
A személyzet kedves. Mindenre figyelnek.
Százéves Cukrászda Gyula - Külső kép
Átlagos 2021. április 30.a párjával járt itt
Sokan ajánlották, ha Gyulán járunk feltétlenül keressük fel. Számunkra nagy csalódás volt. A négy szelet tortából, kettő száraz volt, és kb. háromnapos. A 850,- ft /szelet, azért nem olcsó, elváltak volna hogy friss legyen. Pont a 100 éves torta volt a legszárazabb, mely a cukrászda nevét kapta...
Százéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - Étel/ital
Kiváló 2020. november 3.a párjával járt itt
2020. október 23-ai hosszú hétvégét Gyulán töltöttük. Természetesen elmentünk a Százéves Cukrászdába is. Csak álltunk a pult előtt és nem is tudtunk választani. Szebbnél szebb sütemények, bon-bonok. Végül csak sikerült választani. A hölgy egy-egy tányérra tette a választtt süteményt és bekísért bennünket a belső helységbe, ahol mesebeli látvány fogadott.
2020. október 13.barátokkal járt itt
Nagyon szép cukrászda lehet, már tavasz óta nagyon vártam, hogy kipróbálhassam. Az őszi üdülésem harmadik napján, vagyis hétfő délután támadt hozzá kedvem. Csak 70 métert kellett gyalogolnom, és máris ott álltam mellette. Sajnos a fagylaltot nem próbálhattam ki, mert akkor éppen esett az eső. Viszont egy kis süteményt ehettem uzsonnára. Fagyizni végül máshol sikerült nekem.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 264 városban járt márFelfedező - 3337 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 95065 feltöltött kép
Kiváló 2020. október 11.gyerekekkel járt itt
Itt az oldalon erről a cukrászdáról található az egyik legtöbb értékelés és rengeteg fotó is. Ami nem is meglepő, mert Gyula egyik ikonikus, országos szintű helye ez a műintézmény. Szerintem aki Gyulán jár, az valósínűleg nem hagyja ki, nem is érdemes!
Százéves Cukrászda Gyula - Külső képSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - Külső képSzázéves Cukrászda Gyula - Külső képSzázéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - Külső képSzázéves Cukrászda Gyula - Külső képSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - Külső képSzázéves Cukrászda Gyula - Külső kép
Kiváló 2019. december 8.a párjával járt itt
Már többször jártunk Gyulán, de eddig még nem akadtunk rá erre a csodára. Sajnos eldugott helyen van és kivülről teljesen jellegtelen. A teljesen karácsonyi díszben álló tér mögött levő cukrászdán még egy kivilágított fény sem mutatta, hogy hol van. Mivel most felhívták figyelmünket, hogy okvetlenül nézzük meg, igy sikerült megtalálni.
Százéves Cukrászda Gyula - Külső képSzázéves Cukrászda Gyula - Külső képSzázéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - Egyéb
2044
41950
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 677 városban járt márFelfedező - 2199 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 41950 feltöltött kép
Kiváló 2019. október 1.barátokkal járt itt
Nehéz lenne elfogultság nélkül írni erről a helyről, azt hiszem, ahányszor csak Gyulán voltam, mindig el is látogattam ide. Fogalom a hely és ez a fogalom egybeforrt Gyulával. Most éppen egy társasággal voltunk szép őszben és a párnapos túra egyik fénypontja volt megint.
Százéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - Étlap/itallapSzázéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - EgyébSzázéves Cukrászda Gyula - Belső
Kiváló 2019. június 4.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos hely. Csodálatos bútorok, képek.
Szuper kiszolgálás!!
Sütik, csokik finomak, nagy a választék.