Százéves Cukrászda Gyula
5700 Gyula, Erkel Ferenc tér 1.

Százéves Cukrászda Gyula a térképen

Százéves Cukrászda Gyula vélemények

Zsuzska77 TOP szállásértékelő
Zsuzska77 TOP étteremértékelő
   Mobilról küldte. | 2021. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. április 30.
Sokan ajánlották, ha Gyulán járunk feltétlenül keressük fel. Számunkra nagy csalódás volt. A négy szelet tortából, kettő száraz volt, és kb. háromnapos. A 850,- ft /szelet, azért nem olcsó, elváltak volna hogy friss legyen. Pont a 100 éves torta volt a legszárazabb, mely a cukrászda nevét kapta...

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 3.
2020. október 23-ai hosszú hétvégét Gyulán töltöttük. Természetesen elmentünk a Százéves Cukrászdába is. Csak álltunk a pult előtt és nem is tudtunk választani. Szebbnél szebb sütemények, bon-bonok. Végül csak sikerült választani. A hölgy egy-egy tányérra tette a választtt süteményt és bekísért bennünket a belső helységbe, ahol mesebeli látvány fogadott.

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 13.
Nagyon szép cukrászda lehet, már tavasz óta nagyon vártam, hogy kipróbálhassam. Az őszi üdülésem harmadik napján, vagyis hétfő délután támadt hozzá kedvem. Csak 70 métert kellett gyalogolnom, és máris ott álltam mellette. Sajnos a fagylaltot nem próbálhattam ki, mert akkor éppen esett az eső. Viszont egy kis süteményt ehettem uzsonnára.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. október 11.
Itt az oldalon erről a cukrászdáról található az egyik legtöbb értékelés és rengeteg fotó is. Ami nem is meglepő, mert Gyula egyik ikonikus, országos szintű helye ez a műintézmény. Szerintem aki Gyulán jár, az valósínűleg nem hagyja ki, nem is érdemes! Mi is ellátogattunk ide a gyerekekkel, bár én már jártam itt egyszer korábban, amikor a kollégáimmal munkaügyben volt dolgunk a városban.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször jártunk Gyulán, de eddig még nem akadtunk rá erre a csodára. Sajnos eldugott helyen van és kivülről teljesen jellegtelen. A teljesen karácsonyi díszben álló tér mögött levő cukrászdán még egy kivilágított fény sem mutatta, hogy hol van. Mivel most felhívták figyelmünket, hogy okvetlenül nézzük meg, igy sikerült megtalálni.
Budaörs
Ábrahámhegy

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nehéz lenne elfogultság nélkül írni erről a helyről, azt hiszem, ahányszor csak Gyulán voltam, mindig el is látogattam ide. Fogalom a hely és ez a fogalom egybeforrt Gyulával. Most éppen egy társasággal voltunk szép őszben és a párnapos túra egyik fénypontja volt megint.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon hangulatos hely. Csodálatos bútorok, képek.
Szuper kiszolgálás!!
Sütik, csokik finomak, nagy a választék.

dédunoka TOP egyébhely értékelő
2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 30. - 3 látogató hasznosnak vélte
a cukrászda neve százéves, azonban ha belépünk igaz hogy egy kicsit a múltban járunk korhű bútorok és ruhák párosulnak a mai kornak megfelelő minden igényt kielégítő nagyon finom cukrász termékekkel. Aki Gyulán jár igazán megbánhatja, ha ide nem tér be. Mindez még párosul egy egyedül álló múzeumi élménnyel.

frederico TOP fotófeltöltő
   Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal nyitásra érkeztünk. A süteményeket még akkor hordták ki. Kedvas fogadtatásba volt részünk. A megrendeléseket a pultnál kell leadni és a felszolgálo hozza ki akik a 19 század végi ruhákban voltak. A hely is e hangulatot árasztja. A süti és a kv jó volt.

esthajnal7 TOP fotófeltöltő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 9.
Pár napos gyulai pihenésünk során városnézés közben bukkantunk erre a cukrászdára. Nagyon meglepett a XIX. századi berendezés: a régi bútorokon kívül a felszolgálók is korhű ruhában dolgoznak. Hétköznap kora délután jártunk ott, amikor kevés vendég volt, csak 2-3 asztalnál ültek. Sajnos addigra a sós sütemények már elfogytak, csak torták, rétesek és bonbonok voltak kaphatók.

Legnépszerűbb csomagok Gyulán és környékén
Elizabeth Hotel
3-6 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőköpeny és wellness-törölköző használattal
2021.07.01. - 2021.08.31.
Gellény Lux Apartman
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 8.000,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.08. - 2021.08.31.
Mediterrán Szállás
4 nap/3 éjszaka 6.650,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.11.05. - 2021.12.31.
Liza Apartman
2021.06.22. - 2022.06.22.
Aqua Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.14. - 2021.12.20.
Szamócás Apartman
2021.08.01. - 2022.06.22.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.12.23.
Veronika Apartman De Luxe
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.29. - 2021.12.01.
Harmónia Villa
2021.06.22. - 2022.06.22.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üveg pezsgővel, rózsa bekészítéssel, privát wellness használattal, masszázskedvezménnyel
2021.05.24. - 2021.12.20.
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda
Füzesgyarmat
2 nap/1 éjszaka 11.750 - 12.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, játszó szobával, billiárd, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.09.01. - 2021.12.29.
Amália Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel, grillezési lehetőséggel
2019.12.19. - 2021.12.10.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Kényeztető hétköznapok nyáron (min. 4 éj)
Szállás félpanzióval
Szieszta nyári csomag (min. 3 éj)

Százéves Cukrászda GyulaX