brian

brian adatlapja

Regisztráció2014.07.07
Utoljára itt2015.08.06

Szörnyű 2015. április 12.barátokkal járt itt
Én voltam az első értékelő erről a helyről, de most utoljára értékelem és vélhetően utoljára jártam ott. Nagyot fordult a világ az első értékelésem óta. Rendszeresen jártunk ide, de, amit pár napja tapasztaltunk, az minősíthetetlen. A rendelést felvevő leányzó értelmi szintje olyan mélyen van, hogy teljesen reménytelen kérdezni tőle.
Átlagos 2014. július 27.barátokkal járt itt
Spontán ötlettől vezérelve kerestük fel egy szombat este a helyet. Hallottuk, hogy óriási és ízletes a gyros tál, gondoltuk, hogy mégiscsak a szentendrei Duna part, kellemes este és vacsora lesz. Mivel én vagyok a vendég, elvárnám, hogy egyfelől a pincér ne unott fejjel, az orra alatt motyogva dünnyögjön valamit, de legfőképp nem szokás tegezni a vendégeket.
Átlagos 2014. július 7.barátokkal járt itt
Mások ajánlását olvasva jutottunk arra az elhatározásra, hogy a barátaimmal felkeressük a Kehida Familyt. A fotók, a leírások és a 3D virtuális túra többet sejtetett. Sajnos maradéktalanul nem vagyunk elégedettek. A szobák ugyan tiszták voltak, de érkezésünkkor az erkélyüvegeken ujj és kézlenyomatok voltak.