Görög Kancsó Étterem Szentendre
2000 Szentendre, Dunakorzó 9.

Görög Kancsó Étterem Szentendre a térképen

Görög Kancsó Étterem Szentendre vélemények

dolomit7 TOP étteremértékelő
dolomit7 TOP egyébhely értékelő
2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 20.
Dunára néző asztal hétköznap Szentendrén. . Ebéd- étlap választása, a pincér igen nyegle stílusban elő adja . Gyümölcslevesük igen finom. a marhapörkölt is, a rántott hal karikák is gusztusosan voltak tálalva. A limonádét ízlésesen díszítve kaptuk,nemcsak hideg víz volt az egész. Szép kártyát elfogattak fizetésnél. Elüldögélne az ember órákig ilyen nyugodt Duna parton.

Sütő András TOP étteremértékelő
Sütő András TOP egyébhely értékelő
2019. szeptemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A felszolgáló udvarias volt, csak a végén mikor fizettünk és kérdeztük, hogy a felszolgálás díja benne van-e a számlaösszegében azt mondta,hogy nincs és nem is érti miért, én miután sokalltam az árat amit fizettünk otthon neten keresztül megnéztem az étlapot, ott rajta van, csak Angolul, hogy benne van, ez volt az átverés mert mi adtunk borravalót.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 25.
Több alkalommal étkeztünk ezen a nagyszerű helyen, ahol mindig teljesen elégedettek voltunk. Kiváló és felejthetetlen élményben részesültünk minden ebéd elköltésekor, azóta "Muszaka" az egyik becenevem. Kedves személyzet, gyors kiszolgálás, kiváló ételek és italok, jó fekvés... kell ennél több? Ajánlom!

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 2.
Egy esős napon tévedtünk be ebédelni,az étterem külső teraszán ültünk. A pincér kissé rossz (időjárásnak megfelelő)hangulatban fogadott bennünket. Az ételek választéka megfelelő,az adagok is jó nagyok voltak. A városkában hétfő délután szinte 2-3 étterem volt nyitva,amin nagyon elcsodálkoztunk. Választásunk nekünk jól sikerült az ételek finomak voltak.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 11.
Több, mint 50 perc után kaptuk meg az ételt. A várakozás alatt a pincérek több embert is elküldtek, egyet abból az indokból, mert csak inni akartak, és ‘ebédidö’ volt (megjegyzem 4 asztalnál több nem volt foglalt). Egy másik társaságot meg azért küldtek el, mert enni akartak, de a ‘siesta time’ (ahogy a pincér fogalmazott) miatt legalább egy órát kellett volna várniuk.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 26.
A pincérek modorán van mit fejleszteni! Ezen stílus további vendégeket is elriaszthat. Az ilyen embereknek nem fontos a vendéglátásban dolgozni, valamint a munkájához tartozó feladatot végrehajtani, miszerint az étlapot az asztalhoz szolgáltassa.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 11.
Hangulatos vendéglő, a Duna partján. Igaz mi a legnagyobb kánikulában délután jártunk ott. Étel választásunk Santorini birkacsülök, görög citromos sütemény volt. Birka csülök annyira nem volt jó mint amennyit fizettünk érte. Görög citromos sütemény olyan száraz volt, hogy a villával nagyon nehezen lehetett megenni. A kiszolgálás figyelmes volt! ! !

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 24.
Minden nyáron visszatérő vendégek vagyunk a Görög kancsó étterembe kiváló éttermi kiszolgálás a 4 éves kisfiamnak még rajz táblát is hoztak a felszolgálók hogy ne unatkozzon míg a megrendelt ételünk elkészül , nagyon figyelmesek.

ádica TOP fotófeltöltő
2016. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Január elején a barátnőmmel szentendrei kiruccanásunk alkalmából tértünk be a Görög kancsó étterembe. Kint téli hideg, a kis külső zárt teraszon pedig kellemes meleg. A híres lángosukat akartuk megkóstolni, s perceken belül ott illatozott előttünk, egy pohár fahéj, narancs illatú forraltbor kíéretében. Lelkünket-testünket kellemesen átjárta a meleg, s illatos étel-ital.

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. december 27. - 3 látogató hasznosnak vélte
Ajánlották az éttermet , hát megpróbáltuk kipróbálni. . . mivel gyerekek is voltak a társaságban meg mertem kérdezni -esetleg pizza van -e , bár ez görög étterem(magyar ételek ugyanis pl halászlé volt az étlapon). A pincér nagy hangon oktatott ki a többi vendég előtt hogy tudom e hova jöttem ez görög étterem, kicsit sem volt kedves, kicsit sem volt diszkrét.

Legnépszerűbb csomagok Szentendrén és környékén
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.11. - 2021.08.11.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.11. - 2021.08.11.
Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szoba bekészítéssel, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.30. - 2020.10.23.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 12.867 - 31.137,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2021.10.31.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 11.453 - 23.579,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2021.07.04.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.25. - 2020.08.31.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness- és fitness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.22. - 2020.08.31.
Faházas Villapark
Ráckeve
2020.08.10. - 2021.08.11.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kávé és teafogyasztással, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, wifi elérhetőséggel
2020.07.14. - 2020.12.27.
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 6.559 - 130.011,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2019.11.01. - 2022.01.02.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.958 - 22.568,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.12.22.
Central Hotel 21
2 nap/1 éjszaka 6.055,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Szentendre környékén
Tó Wellness Hotel Szentendre
City Hotel Unió  Szentendre
Royal Club Hotel Szentendre
Augusztus 20 - hosszú hétvége (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Görög Kancsó Étterem SzentendreX