budaörs

budaörs adatlapja

Regisztráció2014.07.13
Utoljára itt2015.06.16

Átlagos 2014. július 13.a párjával járt itt
Véletlenül tértünk be ebéd időben. A hely barátságos. Kisebb hibák, az ajtó mögé eldugott letört lámpa és a hátsó fal mögül kikukucskáló összevissza bepakolt szék lábak és részek. A kiszolgálás kifogásolható volt. Az elején az etikettnek megfelelően szolgáltak ki, majd a desszertnél ez már eltűnt és a kezünkbe nyomták az ételt.
Gyenge 2014. július 13.a párjával járt itt
Esztergomi szállásunkon ajánlották. Megérkezésünkkor rögtön tegeztek és kellemetlenül a hölgytől vették volna fel a rendelést. A teraszra invitáltak minket ahol nem ülhettünk le az általunk kiválasztott 3 fős asztalhoz, mert csak ketten voltunk. Az étel minőségét tekintve, nem voltunk elájulva feleslegesen óriási adagot kaptunk, semmi extra, magyar ételek több fűszerrel.
Kiváló 2014. július 13.a párjával járt itt
Esztergomi kirándulásunk alkalmával a sok kipróbált közül ez az étterem volt a legjobb! A pincérek udvariasak, etikettet betartják, tisztelettel bánnak a vendéggel. Széles étel választék melyből többet is volt szerencsénk megkóstolni. Friss , ízletes és laktatató (nem óriás) ételeket kaptunk. Kint a teraszon ültünk, gyertya fényes hangulatban.