Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom
2500 Esztergom, Prímás sziget Helischer út 2.

Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom a térképen

egzotikus fogások ...
Gépzene:
jazz
magyar, angol, német, Japán
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, akadálymentes ...
Gösser, Soproni Fekete Démon, Edelweiss

Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom bemutatkozása

Étlapunkon a hagyományos népi ételektől kezdve a mai modern táplálkozás igényeit kielégítő ételekig mindent megtalál. Vendéglőnk az a'la carte kiszolgálás mellett felkészült csoportok fogadására is. Ha rafináltabb, különlegesebb étkekre vágyik, akkor is jó helyen jár: étlapunkat böngészve egészen biztosan talál olyan ínyencségeket, amelyeket máshol nem. És biztosan talál hozzájuk olyan borokat is, amelyek még finomabbá tesznek minden falatot. Ha házias fogásokra támadt gusztusa, akkor sem kell tovább mennie, szakácsaink e percekben is jónéhány ismerős finomságon dolgoznak a konyhában. Pincérünk pedig csak azt várja, hogy Ön lapozzon, válogasson kedvére, és találja meg, hogy mivel tudunk ma leginkább a kedvében járni. Ám kínálatunk messze több, mint amit az étlapunk oldalain olvashat. Nincs az étlapon a figyelmesség és kedvesség, ahogyan a hozzánk először betérőket kínáljuk hellyel, nincs rajta mindezen túl a viszontlátás öröme, amellyel a visszatérő vendéget fogadjuk. És nincs rajta az elégedettség sem, amelyet reményeink szerint Ön érez majd, amikor eszébe jutnak a nálunk töltött órák.

Reméljük, megtisztel bennünket a jövőben!

Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom képei

Deszk
Battonya
Létavértes

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 27.
A város egyik legnépszerűbb étterme, átütőnek nem mondanám, de átlag feletti, annyi biztos. Jó volt lazac, az én ízlésemnek kicsit túlment, de legyen ez az én bajom, a fő, hogy szaftos maradt, élvezet volt enni. Hasonló színvonalon készítették el és kacsamájat is. Ezek után hideg zuhany volt a gyenge, túl zselatinos panna cotta, aminek nagy része ott maradt.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ittjartam. hu rangsora szerint a legjobb esztergomi étterem a Csülök Csárda, bár én nem feltétlenül osztom ezt a véleményt, illetve tekintettel arra, hogy itt már amúgy is ettem korábban, a 2. legjobbnak rangsorolt éttermet kerestük fel. Az Esztergomból Párkányba átvezető Mária Valéria híd lábánál, tehát a Duna-partnál található megnyerő külsejű étterem.

2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 11.
Már többször jártam ebben az étteremben. Először céges csapatépítő kiránduláskor , utóbb kétszer is családi ebéd alkalmával. Már a céges kiránduláson nagyon megtetszett a belső tér és a külső terasz hangulatos, tényleg a nevéhez igazodóan mediterrán jellegű kialakitása. Családomat már bátran kalauzoltam befelé.

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 15.
Mi csak vacsorázni mentünk a fogadóba, de nem csalódtunk. Nagyon barátságos hely gyönyörűen kialakítva a kerti része élő zene. Nagyon hangulatos. A pincérek kedvesek segítőkészek a választásban. Nagyon finom volt a koktél, a vacsora és a desszert. Még biztosan be térünk ide egy vacsorára.

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Augusztusi hajókirándulás alkalmával tértünk be ide vacsorázni. A Mária Valéria híd közelében. Már a szívélyes fogadtatásból érezhettük, hogy a személyzet a vendégek megelégedésére törekszik. Nem csalódtunk. Gyors, előzékeny kiszolgálás után az ízletes vacsoránkat dicsérhettük. Ízletes, bőséges, jó ár-érték arányú ételek. Kellemes időben a kerthelyiségben vacsoráztunk.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vaslapon sült sertés szűz érmet fogyasztottunk.
Nagyon finom volt,bár első látásra kevésnek tűnt.Elfogyasztas után jollakva tavoztunk.
Ami nem tetszett:Az asztalokon kint volt a pohár és az evőeszköz.Ami felszedte a város porátJavaslom,akkor tegyèk ki amikor érkezik a vendég.
A pincérek kedvesek,gyorsak voltak.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 13.
Csodás vacsorát töltöttünk el párommal, az ételek mennyeik volt. Finom ízek, kellemes környezet, kedves kiszolgálás. Csak ajánlani tudjuk.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 31.
2017. 07. 29. -én 14 főre foglaltunk helyet családi ünnepre. A terasz kifejezetten rossz levegőjű bűzös volt. Beszorult rossz levegővel. A nyári vajgaluskás zöldborsó leves egy zsírban úszó, galuska nélküli zöldségleves volt. A vegyes grilltálon a zöldségek nyersek, a húsok viszont túlsütött kiszáradt, késsel sem elvágható élvezhetetlenek voltak.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem kellemes belső térrel és hangulatos terasszal üzemel. Élő háttérzene is volt ez alkalommal. Udvarias, figyelmes, gyors volt a kiszolgálás. Nagyon finom ételek ínycsiklandóan tálalva, megfelelően nagy adagok. Nagyon kellemes környezet. Minden téren tökéletes. Már sokadszorra jártunk itt és most is csak azt tudom mondani, mint mindig: ide mindig érdemes visszatérni.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Megérkezésünkkor teljes teltház volt az étteremben, de az előzékeny és rugalmas pincérek pillanatokon belül szorítottak mind az ötünknek helyet az étterem teraszán. A kiszolgálás gyors és udvarias, a kiválasztott étkek bőségesek és finomak voltak. A mellékhelység rendkívül tiszta és különleges hangulatú volt, így nem is csoda, hogy két nap múlva ismét ellátogattunk az étterembe, amelyet másoknak is szívből ajánlok.

Legnépszerűbb csomagok Esztergomban és környékén
Grand Hotel Esztergom
2 nap/1 éjszaka 31.400 - 62.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
2021.07.01. - 2021.08.31.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 21.579 - 30.849,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot kölcsönzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.12.22.
Hotel Benczúr
2 nap/1 éjszaka 8.698 - 33.398,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2021.12.28.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 10.465,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal
2021.05.20. - 2021.05.24.
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.307,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2021.05.20. - 2021.05.24.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 8.570,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.05.12. - 2021.12.29.
Kristály Imperial Hotel
Tata
3 nap/2 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes masszázzsal, Sóklinika próbaalkalommal, vízsugaras masszázzsal, Dunamente kedvezménykártyával, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.07. - 2021.12.28.
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.14. - 2021.11.28.
Hotel Adalbert - Szent György Ház
2-4 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.12. - 2021.06.14.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2-6 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, animátor programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.11. - 2021.08.30.
Atrium Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.564,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Promenade City Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.341 - 29.348,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2023.04.26.

Szállodák Esztergomban és környékén
Vital Hotel Nautis Esztergom
Tó Wellness Hotel Esztergom
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Wellness Pihenés (min. 2 éj)

Mediterraneo Vendégfogadó EsztergomX