Mediterraneo Vendégfogadó étterme Esztergom
2500 Esztergom, Prímás sziget Helischer út 2.

Mediterraneo Vendégfogadó étterme Esztergom a térképen

egzotikus fogások ...
Gépzene:
jazz
magyar, angol, német, Japán
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, akadálymentes ...
Gösser, Soproni Fekete Démon, Edelweiss

Mediterraneo Vendégfogadó étterme Esztergom bemutatkozása

Étlapunkon a hagyományos népi ételektől kezdve a mai modern táplálkozás igényeit kielégítő ételekig mindent megtalál. Vendéglőnk az a'la carte kiszolgálás mellett felkészült csoportok fogadására is. Ha rafináltabb, különlegesebb étkekre vágyik, akkor is jó helyen jár: étlapunkat böngészve egészen biztosan talál olyan ínyencségeket, amelyeket máshol nem. És biztosan talál hozzájuk olyan borokat is, amelyek még finomabbá tesznek minden falatot. Ha házias fogásokra támadt gusztusa, akkor sem kell tovább mennie, szakácsaink e percekben is jónéhány ismerős finomságon dolgoznak a konyhában. Pincérünk pedig csak azt várja, hogy Ön lapozzon, válogasson kedvére, és találja meg, hogy mivel tudunk ma leginkább a kedvében járni. Ám kínálatunk messze több, mint amit az étlapunk oldalain olvashat. Nincs az étlapon a figyelmesség és kedvesség, ahogyan a hozzánk először betérőket kínáljuk hellyel, nincs rajta mindezen túl a viszontlátás öröme, amellyel a visszatérő vendéget fogadjuk. És nincs rajta az elégedettség sem, amelyet reményeink szerint Ön érez majd, amikor eszébe jutnak a nálunk töltött órák.

Reméljük, megtisztel bennünket a jövőben!

Mediterraneo Vendégfogadó étterme Esztergom képei

Mediterraneo Vendégfogadó étterme Esztergom vélemények

2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 11.
Már többször jártam ebben az étteremben. Először céges csapatépítő kiránduláskor , utóbb kétszer is családi ebéd alkalmával. Már a céges kiránduláson nagyon megtetszett a belső tér és a külső terasz hangulatos, tényleg a nevéhez igazodóan mediterrán jellegű kialakitása. Családomat már bátran kalauzoltam befelé.

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 15.
Mi csak vacsorázni mentünk a fogadóba, de nem csalódtunk. Nagyon barátságos hely gyönyörűen kialakítva a kerti része élő zene. Nagyon hangulatos. A pincérek kedvesek segítőkészek a választásban. Nagyon finom volt a koktél, a vacsora és a desszert. Még biztosan be térünk ide egy vacsorára.

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Augusztusi hajókirándulás alkalmával tértünk be ide vacsorázni. A Mária Valéria híd közelében. Már a szívélyes fogadtatásból érezhettük, hogy a személyzet a vendégek megelégedésére törekszik. Nem csalódtunk. Gyors, előzékeny kiszolgálás után az ízletes vacsoránkat dicsérhettük. Ízletes, bőséges, jó ár-érték arányú ételek. Kellemes időben a kerthelyiségben vacsoráztunk.

Szilvimi TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vaslapon sült sertés szűz érmet fogyasztottunk.
Nagyon finom volt,bár első látásra kevésnek tűnt.Elfogyasztas után jollakva tavoztunk.
Ami nem tetszett:Az asztalokon kint volt a pohár és az evőeszköz.Ami felszedte a város porátJavaslom,akkor tegyèk ki amikor érkezik a vendég.
A pincérek kedvesek,gyorsak voltak.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 13.
Csodás vacsorát töltöttünk el párommal, az ételek mennyeik volt. Finom ízek, kellemes környezet, kedves kiszolgálás. Csak ajánlani tudjuk.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 31.
2017. 07. 29. -én 14 főre foglaltunk helyet családi ünnepre. A terasz kifejezetten rossz levegőjű bűzös volt. Beszorult rossz levegővel. A nyári vajgaluskás zöldborsó leves egy zsírban úszó, galuska nélküli zöldségleves volt. A vegyes grilltálon a zöldségek nyersek, a húsok viszont túlsütött kiszáradt, késsel sem elvágható élvezhetetlenek voltak.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem kellemes belső térrel és hangulatos terasszal üzemel. Élő háttérzene is volt ez alkalommal. Udvarias, figyelmes, gyors volt a kiszolgálás. Nagyon finom ételek ínycsiklandóan tálalva, megfelelően nagy adagok. Nagyon kellemes környezet. Minden téren tökéletes. Már sokadszorra jártunk itt és most is csak azt tudom mondani, mint mindig: ide mindig érdemes visszatérni.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Megérkezésünkkor teljes teltház volt az étteremben, de az előzékeny és rugalmas pincérek pillanatokon belül szorítottak mind az ötünknek helyet az étterem teraszán. A kiszolgálás gyors és udvarias, a kiválasztott étkek bőségesek és finomak voltak. A mellékhelység rendkívül tiszta és különleges hangulatú volt, így nem is csoda, hogy két nap múlva ismét ellátogattunk az étterembe, amelyet másoknak is szívből ajánlok.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kellemes Vendégfogadó! A Pincérek értik a szakmájukat, nem tolakodóan, de mindig jelen vannak. Rugalmasan kezelik a Vendég érdekében az ételek "össze válogatását". Figyelembe veszik a kéréseket. Az adagok Nagyok, és ízletesek. A kilátás jó, és a terasz (nyári időszakban) pompás lehet. Gondoltak arra is, hogy többnyire autóval érkeznek a Vendégek, mert a parkolás megoldott, közvetlen az Étteremnél.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi a családdal az étteremben jártunk
Segítőkész barátságos kedves pincérünk volt
Az étel hihetetlenül finom az adagokkal sem fukarkodnak
Talán (van akinek) nem a legolcsóbb de szerintem korrekt áron minőségi ételt és kiszolgálást kaptunk
Én csak ajánlani tudom

Legnépszerűbb csomagok Esztergomban és környékén
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.23. - 2020.10.31.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.14. - 2021.08.14.
Hotel Árpád
Tatabánya
2 nap/1 éjszaka 7.350 - 9.600,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.14. - 2022.01.01.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.14. - 2021.12.30.
Green Garden Plus Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.545,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Kristály Imperial Hotel
Tata
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes masszázzsal, Sóklinika próbaalkalommal, vízsugaras masszázzsal, Dunamente kedvezménykártyával, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.28.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 16.767,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Jagelló Business Hotel
2020.08.13. - 2021.08.14.
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázs kuponnal, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.01. - 2020.12.20.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.14. - 2021.08.14.
Öreg-tó Hotel
Tata
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, privát szauna használattal
2020.06.26. - 2020.09.30.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.16. - 2021.01.03.

Szállodák Esztergom környékén
Tó Wellness Hotel Esztergom
City Hotel Unió  Esztergom
Royal Club Hotel Esztergom
Augusztus 20 - hosszú hétvége (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Mediterraneo Vendégfogadó étterme EsztergomX