Múzeumkert Étterem & Koktél Bár Esztergom

Ez a hely megszűnt!
2,9
a 69 esztergomi étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, pizzéria, söröző, bár, vendéglő
Múzeumkert Étterem & Koktél Bár Esztergom
Múzeumkert Étterem & Koktél Bár EsztergomMúzeumkert Étterem & Koktél Bár Esztergom

Múzeumkert Étterem & Koktél Bár Esztergom bemutatkozása

"Hangulat és minőség". . . ez jellemzi a történelmi Esztergom várának tövében található, gyalogosan és autóval is jól megközelíthető éttermünket! A 170 főt is befogadó helyen minden kedves idelátogató vendégünk megtalálhatja a kedvére valót akár a pihenést, akár a gasztronómiát illetően!

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Bazilika alatti Panzió Esztergom
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Múzeumkert Étterem & Koktél Bár Esztergom vélemények

Szörnyű 2017. július 29.családjával járt itt
Mivel a Csülök csárdában telt ház volt ebéd időben, a szomszédos Múzeumkertbe mentünk. Soha többet! Az étteremben üres asztaloknál ülő vendégek fogadtak, később rájöttünk miért. A "kedves" pincérnő kb. 10 perc múlva sem jött felvenni a rendelést, éppen úgy, ahogy az utánunk érkezőktől sem. Senkivel nem foglalkoztak.
Szörnyű 2017. április 16.barátokkal járt itt
Néhány évvel korábbi kellemes tapasztalat emlékét követve tértünk be ketten az étterembe. Első intő jel: morzsás, foltos asztalterítő, üres, rozsdás fedelű sótartó az asztalon. Közönséges modorú pincérnő, aki elfelejti kihozni a megrendelt italt, és amikor az étkezés végén megemlítem, neki, hogy volt még italrendelés is, zavarában elmeséli mit felejtett el mások rendeléséből.
Szörnyű 2017. április 12.barátokkal járt itt
Tétovázás után egy kisebb csoporttal SAJNOS bementünk ebbe az étteremnek nem nevezhető helyre. Már azt intő jelnek kellett volna tekinteni, hogy senki nem volt benn. A pincérnő tele szájjal mutatta az utat, hova üljünk, majd megkérdezte: "Nos, mégiscsak megfelelünk önöknek? Jól megnézték az étlapot kinn, nem lesz túl drága?
Átlagos 2016. augusztus 17.a párjával járt itt
Nyaralás során ültünk be ide a párommal, de már a második percben megbántam. A kiszolgálás igencsak gyatra volt, a "hölgy" mellettünk üvöltött le egy betérő vendéget, mivel az meg merte kérdezni, hogy Szép kártyát elfogadnak-e (ha már egyszer ki volt írva). (Különben nem, mikor mi ott voltunk, még sima kártyával sem lehetett fizetni.
Múzeumkert Étterem & Koktél Bár Esztergom - Belső
2016. június 1.gyerekekkel járt itt
A Múzeum étteremben egy nagyon kellemes estét töltöttünk el meghitt társaságban a fiammal és egy kedves helyi ismerősömmel. Az étlap tipikus magyar-olasz, csábított több fogás is, például a pontyhalászlé, amit 1590 forintért mérnek vagy a sült csülök lyoni hagymával, de mivel aznap már sokat ettünk, olyat választottunk, amit könnyen el lehet vinni, egy pizzát, ami korrekt volt, izgalommentes, tipikusan középeurópai, tehát nem vékony tésztájú, de nem is az amerikai pizza hut zsáner.
Múzeumkert Étterem & Koktél Bár Esztergom - Étlap/itallapMúzeumkert Étterem & Koktél Bár Esztergom - Étel/italMúzeumkert Étterem & Koktél Bár Esztergom - Étlap/itallapMúzeumkert Étterem & Koktél Bár Esztergom - Étlap/itallapMúzeumkert Étterem & Koktél Bár Esztergom - Étlap/itallapMúzeumkert Étterem & Koktél Bár Esztergom - BelsőMúzeumkert Étterem & Koktél Bár Esztergom - BelsőMúzeumkert Étterem & Koktél Bár Esztergom - Étel/italMúzeumkert Étterem & Koktél Bár Esztergom - Étel/ital
2016. május 21.a párjával járt itt
Éppen a délutáni csúcsforgalomban érkeztünk párommal, ebédelni. Bent nem volt hely, így kiszorultunk az utcára, igaz jött az eső. . "Majd lesz valami. " Közölték, hogy főételt nem ajánlanak, mert kb 1 órát kell várni, együnk levest, azt hamar kihozzák. Végül is találtunk tartalmasabb leveseket, így elfogadtuk az ajánlást.
Gyenge 2016. április 11.barátokkal járt itt
Többször is voltunk ezen a helyen de ez volt a csúcs. 3 fős társaságként ültünk be. Rajtunk kívül senki nem volt. Még felszolgáló sem. A tulajdonos ült egy asztalnàl és nem is zavartatta magát hogy vendégei vannak. Kb 10 perc után hajlandó volt felvenni a rendelést. Bár előtte a koszos asztal terítőt segítettünk neki kicserélni.
Szörnyű 2015. október 5.barátokkal járt itt
Október 04-én vasárnap 14 órakor a Múzeumkert éttermet választottuk ebédelni - 6 fő - egy fárasztó bicajozás után. Farkas éhesen, és igazán nem "délidőben a csúcsban" hanem már délután érkeztünk. Kint szerettünk volna leülni, mondták, hogy ott most nem lehet, mert a kolleganő beteg aki kint szolgálna ki bennünket.
Szörnyű 2015. szeptember 14.a párjával járt itt
Vasárnap voltunk Esztergomba, egy kis város látogatáson. Szerettünk volna egy kis hangulatos étteremben ebédelni. Sajnos nem sikerült. Ez volt az 5. hely ahová beültünk. Rátérve erre az étteremre, a pincér nem köszönt, megkérdeztük, hogy leülhetünk-e. Jött egy pincér hölgy megkérdezte, hogy a kollégája felvette-e a rendelést mondtuk, hogy nem.
Múzeumkert Étterem & Koktél Bár Esztergom - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. augusztus 19.barátokkal járt itt
Esztergomban kirándultunk barátainkkal és már nagyon éhesek voltunk, kerestünk gyorsan egy éttermet a Bazilika környékén. Engem rögtön megfogott a kihelyezett étlapon a camembert-rel töltött csirkemell áfonyás saláta ágyon, mert valami kis könnyűre vágytam. A többieket se kellett nagyon rábeszélni, hogy ezt az éttermet próbáljuk ki, mert mindenki talált a maga szájízének valót.
Múzeumkert Étterem & Koktél Bár Esztergom a térképen
2500 EsztergomBatthyány u. 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar