chocolate

chocolate adatlapja

Regisztráció2018.06.16
Utoljára itt2024.02.21

Gyenge 2024. február 19.családjával járt itt
Szomorúan tapasztaltam, hogy a nagy hírű vendéglő színvonala ennyire gyenge. Húsleves háziasan, maceszgombóccal csészében 2200 forintért felejthető, gyenge, kemény húsdarabokkal, sok sárgarépa-karikával. Libamájszeletek rántva, burgonyapürével 10800 Ft, kis darabokban sütve (4 db) hatalmas panírban, benne itt-ott rosszul átsült, papírvékonyságú limamáj darabok, melyek állaga helyenként ugyancsak furcsa.
Szörnyű 2022. május 22.barátokkal járt itt
Egy évvel ezelőtt kiváló értékelést adtam a rendkívül finom, árban kedvező egész tortára. Azóta egyszer voltam ott, és igencsak romlott a minőség. A tegnapi napon (szombat) újabb kísérletet tettem, három szelet süteményt vettünk. Az árak itt is felmentek, de még mindig viszonylag olcsóbb, mint a legtöbb helyen.
Átlagos 2020. november 8.egyedül járt itt
Egy teljesen átlagos, unalmas hely, semmi különleges finomsággal. A sütemények is unalmasak. Tipikusan az a cukrászda, ahová csak akkor megy be az ember, ha éppen arra jár és muszáj valamit vennie. Az Estike nevű tallérokat ki kellett dobni, annyira túlszáradtak. Valószínű, régiek voltak, és mivel nem romlik, inkább eladták.