Rosenstein Vendéglő Budapest

4,7Kiszolgálás
4,6Hangulat
3,7Ár / érték
4,8Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2022.08.28-ig
Hotel Vital Zalakaros
80.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Rosenstein Vendéglő Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 329 városban járt márFelfedező - 796 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 13378 feltöltött kép
Kiváló 2022. április 26.barátokkal járt itt
Nincs mit töprengeni az értékelésen, ez Budapest egyik legjobb étterme. Régen sokszor megfordultam ezen a környéken, de idáig észrevétlen maradt számomra. Most direkt keresgéltem helyet, itt meg is találtam, és semmit sem szabad a véletlenre bízni, hétköznap este bizony szükséges a telefonos, webes asztalfoglalás.
4Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Rosenstein Vendéglő Budapest - Étel/italRosenstein Vendéglő Budapest - Étel/italRosenstein Vendéglő Budapest - BelsőRosenstein Vendéglő Budapest - BelsőRosenstein Vendéglő Budapest - Étel/italRosenstein Vendéglő Budapest - Étel/italRosenstein Vendéglő Budapest - Étel/italRosenstein Vendéglő Budapest - Étel/ital
Még több kép (5 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 317 városban járt márFelfedező - 1991 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 16840 feltöltött kép
Kiváló 2022. január 27.barátokkal járt itt
Házias, igényes magyar és zsidó konyhát visznek, de megjelenik az étlapon néhány nemzetközi fogás is. A hétnyelvű (magyar, héber, angol, német, olasz, francia és orosz) étlap egy Brilliat Savarin idézettel indít, ezt követi a séfajánlat a hremzlivel kísért fokhagymás báránycsülöktől a paprikás mártással és dödöllével kínált csirke supréme-en, rosé kacsamellen, bőrén sült fogason át a tejszínes vargányamártásos konfitált borjúpofáig.
Itt fényképeztem:
Rosenstein Vendéglő Budapest - EgyébRosenstein Vendéglő Budapest - EgyébRosenstein Vendéglő Budapest - EgyébRosenstein Vendéglő Budapest - EgyébRosenstein Vendéglő Budapest - EgyébRosenstein Vendéglő Budapest - EgyébRosenstein Vendéglő Budapest - EgyébRosenstein Vendéglő Budapest - EgyébRosenstein Vendéglő Budapest - BelsőRosenstein Vendéglő Budapest - Étel/italRosenstein Vendéglő Budapest - Étel/italRosenstein Vendéglő Budapest - Étel/italRosenstein Vendéglő Budapest - Étel/italRosenstein Vendéglő Budapest - Étel/italRosenstein Vendéglő Budapest - BelsőRosenstein Vendéglő Budapest - Étel/ital
Még több kép (13 db) >>
Kiváló 2021. október 23.a párjával járt itt
A férjemmel voltunk itt vacsorázni. Nagyon kedves volt a kiszolgáls és az ételek nagyon finomak és frissek.
5Tisztaság
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 377 feltöltött kép
Kiváló 2018. április 22.gyerekekkel járt itt
Régesrégi kolléga az étterem tulajdonosa, Rosenstein Tibor, bár az életben nem sikerült találkoznunk. Az éttermét, hírből ismertem, De amígy én hosszú éveket ccsináltam a kóser konyhát, az Ő vendéglője, csak zsidó identitású! Most volt alkalmam, a fiam meghívására ki is próbálni.
Még több kép (5 db) >>
Kiváló 2017. július 12.családjával járt itt
Nekünk nagyon tetszett,rég kiválasztottuk az éttermet,egy újságban láttam az ajánlást,minden képpen ki akartuk próbálni.Hangulatos,családias,finom volt az étel,azok az ízek,egyszerüen kitűnő,remek a kiszolgálás,kedvesek a felszolgálók.
Köszönjük a kellemes délutánt.
Szerintem visszatérünk.
4Tisztaság
Rosenstein Vendéglő válasza
Nagyon szépen köszönjük a visszajelzést!
2018. április 17., Rosenstein Róbert, tulajdonos
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. május 14.családjával járt itt
Úgy gondoltuk, ha már ide jövünk, akkor a legklasszikusabb ismert zsidós fogások közül kérünk, maceszgombócos leves és sólet. Finomni minden finom volt. De: a maceszleves igen kicsi volt, a gombóc benne azért omlós, finom. Hoztak mellé csípősös tálat is erőspistával, zöld hegyessel, stb.
2Ár / érték arány
Kiváló 2017. március 3.a párjával járt itt
a párom kivánsága volt,hogy születésnapját a rosenstein vendéglőben szeretné egy vacsorával megkoronázni. már 3-héttel korábban lefoglalta az időpontot. még soha nem voltunk ott,igy próbáltam ismerősöktől,kollégáktól érdeklődni ki mit tud erről az étteremről.
4Tisztaság
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 30 városban járt márFelfedező - 30 helyen első értékelőNépszerű író - 673 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2017. január 10., üzleti partnerrel járt itt
Mindkét alkalommal üzleti partner meghívására voltam a Rosensteinben. Mivel sokan ódákat zengtek róla, először a klasszikus libacomb/törtkrumpli/lilakáposzta kombót ettem, aznap nem lehetett jó napja a szakácsnak, mert a libacomb száraz volt, a törtkrumpli ízetlen, így nekem akkor elég nagy csalódás volt
A második alkalom sem indult jól, mert a raguleves nagyon savanyú volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. november 25., kollégákkal járt itt
Tényleg lepukkant környéken (Keleti Pu. mellett)igen kellemes meglepetés ez az étterem! Kulturált, kellemes környezet, kiváló étlap, kedves és udvarias fiatal pincérek. Valaki már írta, néha már túl udvariasak is! A tálalás és az ételek külleme már beindítja az ízlelőbimbókat. . . .
4Ár / érték arány
Kiváló 2016. november 20., kollégákkal járt itt
A liba ételek kíválóak a bárány tökéletes. Az ételek megfizethetőek a magas minőségük mellett.
18 értékelés / 2 oldalon
Rosenstein Vendéglő Budapest a térképen
1087 BudapestMosonyi u. 3.
06 1 333 3492
Szolgáltatások
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
Konyha jellege
magyar, nemzetközi