Rosenstein Vendéglő Budapest

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Rosenstein Vendéglő Budapest vélemények

Gyenge 2024. február 19.családjával járt itt
Szomorúan tapasztaltam, hogy a nagy hírű vendéglő színvonala ennyire gyenge. Húsleves háziasan, maceszgombóccal csészében 2200 forintért felejthető, gyenge, kemény húsdarabokkal, sok sárgarépa-karikával. Libamájszeletek rántva, burgonyapürével 10800 Ft, kis darabokban sütve (4 db) hatalmas panírban, benne itt-ott rosszul átsült, papírvékonyságú limamáj darabok, melyek állaga helyenként ugyancsak furcsa.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. április 6.családjával járt itt
Családi ünneplésre érkeztünk az étterembe. A kevésbé vonzó környezet egy igazi gyöngyszemet rejteget. Hangulatos, családi környezet, egészen kitűnő ételek, rendkívül figyelmes, udvarias pincérek. Csak a legnagyobb elismerés illeti meg a csapat minden tagját. Az egyetlen nem abszolút pozitív észrevételem a kissé elszaladt árak. Mindenkinek jó szívvel ajánlom a felkeresését.
2076
Kiváló 2022. április 26.barátokkal járt itt
Nincs mit töprengeni az értékelésen, ez Budapest egyik legjobb étterme. Régen sokszor megfordultam ezen a környéken, de idáig észrevétlen maradt számomra. Most direkt keresgéltem helyet, itt meg is találtam, és semmit sem szabad a véletlenre bízni, hétköznap este bizony szükséges a telefonos, webes asztalfoglalás.
Rosenstein Vendéglő Budapest - Étel/italRosenstein Vendéglő Budapest - Étel/italRosenstein Vendéglő Budapest - BelsőRosenstein Vendéglő Budapest - BelsőRosenstein Vendéglő Budapest - Étel/italRosenstein Vendéglő Budapest - Étel/italRosenstein Vendéglő Budapest - Étel/italRosenstein Vendéglő Budapest - Étel/ital
Kiváló 2022. január 27.barátokkal járt itt
Házias, igényes magyar és zsidó konyhát visznek, de megjelenik az étlapon néhány nemzetközi fogás is. A hétnyelvű (magyar, héber, angol, német, olasz, francia és orosz) étlap egy Brilliat Savarin idézettel indít, ezt követi a séfajánlat a hremzlivel kísért fokhagymás báránycsülöktől a paprikás mártással és dödöllével kínált csirke supréme-en, rosé kacsamellen, bőrén sült fogason át a tejszínes vargányamártásos konfitált borjúpofáig.
Rosenstein Vendéglő Budapest - EgyébRosenstein Vendéglő Budapest - EgyébRosenstein Vendéglő Budapest - EgyébRosenstein Vendéglő Budapest - EgyébRosenstein Vendéglő Budapest - EgyébRosenstein Vendéglő Budapest - EgyébRosenstein Vendéglő Budapest - EgyébRosenstein Vendéglő Budapest - EgyébRosenstein Vendéglő Budapest - BelsőRosenstein Vendéglő Budapest - Étel/italRosenstein Vendéglő Budapest - Étel/italRosenstein Vendéglő Budapest - Étel/italRosenstein Vendéglő Budapest - Étel/italRosenstein Vendéglő Budapest - Étel/italRosenstein Vendéglő Budapest - BelsőRosenstein Vendéglő Budapest - Étel/ital
Kiváló 2021. október 23.a párjával járt itt
A férjemmel voltunk itt vacsorázni. Nagyon kedves volt a kiszolgáls és az ételek nagyon finomak és frissek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 387 feltöltött kép
Kiváló 2018. április 22.gyerekekkel járt itt
Régesrégi kolléga az étterem tulajdonosa, Rosenstein Tibor, bár az életben nem sikerült találkoznunk. Az éttermét, hírből ismertem, De amígy én hosszú éveket ccsináltam a kóser konyhát, az Ő vendéglője, csak zsidó identitású! Most volt alkalmam, a fiam meghívására ki is próbálni.
Kiváló 2017. július 12.családjával járt itt
Nekünk nagyon tetszett,rég kiválasztottuk az éttermet,egy újságban láttam az ajánlást,minden képpen ki akartuk próbálni.Hangulatos,családias,finom volt az étel,azok az ízek,egyszerüen kitűnő,remek a kiszolgálás,kedvesek a felszolgálók.
Köszönjük a kellemes délutánt.
Szerintem visszatérünk.
Rosenstein Vendéglő válasza
Nagyon szépen köszönjük a visszajelzést!
2018. április 17., Rosenstein Róbert, tulajdonos
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. május 14.családjával járt itt
Úgy gondoltuk, ha már ide jövünk, akkor a legklasszikusabb ismert zsidós fogások közül kérünk, maceszgombócos leves és sólet. Finomni minden finom volt. De: a maceszleves igen kicsi volt, a gombóc benne azért omlós, finom. Hoztak mellé csípősös tálat is erőspistával, zöld hegyessel, stb.
Kiváló 2017. március 3.a párjával járt itt
a párom kivánsága volt,hogy születésnapját a rosenstein vendéglőben szeretné egy vacsorával megkoronázni. már 3-héttel korábban lefoglalta az időpontot. még soha nem voltunk ott,igy próbáltam ismerősöktől,kollégáktól érdeklődni ki mit tud erről az étteremről.
2017. január 10., üzleti partnerrel járt itt
Mindkét alkalommal üzleti partner meghívására voltam a Rosensteinben. Mivel sokan ódákat zengtek róla, először a klasszikus libacomb/törtkrumpli/lilakáposzta kombót ettem, aznap nem lehetett jó napja a szakácsnak, mert a libacomb száraz volt, a törtkrumpli ízetlen, így nekem akkor elég nagy csalódás volt
A második alkalom sem indult jól, mert a raguleves nagyon savanyú volt.
Rosenstein Vendéglő Budapest a térképen
1087 BudapestMosonyi u. 3.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
magyar, nemzetközi
Paulaner