Nándori Cukrászda Budapest

2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Nándori Cukrászda Budapest vélemények

Szörnyű 2022. május 22.barátokkal járt itt
Egy évvel ezelőtt kiváló értékelést adtam a rendkívül finom, árban kedvező egész tortára. Azóta egyszer voltam ott, és igencsak romlott a minőség. A tegnapi napon (szombat) újabb kísérletet tettem, három szelet süteményt vettünk. Az árak itt is felmentek, de még mindig viszonylag olcsóbb, mint a legtöbb helyen.
Kiváló 2021. június 23.egyedül járt itt
A Nándori cukrászdába elég rég nem tértem be, most kihasználva, hogy van teraszuk is, bementem egy mákos meggyes sütire meg egy frissen facsart narancslére. A kiszolgálás kifejezetten kedves, a beltér hangulatos. A parányi, utcán berendezett teraszon ültem le, védettségi igazolvány híján, bár jobb szerettem volna inkább bent.
Nándori Cukrászda Budapest - Étel/italNándori Cukrászda Budapest - BelsőNándori Cukrászda Budapest - BelsőNándori Cukrászda Budapest - BelsőNándori Cukrászda Budapest - BelsőNándori Cukrászda Budapest - Külső képNándori Cukrászda Budapest - Étel/italNándori Cukrászda Budapest - Külső képNándori Cukrászda Budapest - Étel/italNándori Cukrászda Budapest - Étel/italNándori Cukrászda Budapest - Étel/italNándori Cukrászda Budapest - BelsőNándori Cukrászda Budapest - Étel/ital
Gyenge 2020. július 31.egyedül járt itt
Ismerős ajánlására mentem el a cukrászdába. Esküvői torta iránt érdeklődtem volna, illetve ha már ott voltam vettem 2 szelet süteményt is, hogy tudjam milyen ízekre lehet számítani. A kiszolgáló hölgy udvariatlan, türelmetlen, ellenséges volt. Mikor a tortaszeleteket csomagolta, akkor a kolléganőjének morgott.
2055
Kiváló 2018. december 30.egyedül járt itt
Az volt a hiba, hogy eddig nem jártam ide. Súlyos tévedés! De ma pótoltam és nyilván még máskor is pótolom! mert itt megállsz, megbotlasz az utcán a cukrászda fílingjébe, és akarod vagy nem, bevonz. Na, nem is tiltakoztam nagyon! Tényleg mesebeli kis fészek, tényleg nagyon kedvesek az ott rám várók, és amit kiválasztottam, hmmmm, a zalavári gesztenyés talán az egyik legjobb süti, amire emlékszem mostanában!
Nándori Cukrászda Budapest - EgyébNándori Cukrászda Budapest - Étel/italNándori Cukrászda Budapest - Étel/italNándori Cukrászda Budapest - Étel/italNándori Cukrászda Budapest - Étel/italNándori Cukrászda Budapest - Étel/italNándori Cukrászda Budapest - BelsőNándori Cukrászda Budapest - BelsőNándori Cukrászda Budapest - Külső képNándori Cukrászda Budapest - Külső képNándori Cukrászda Budapest - EgyébNándori Cukrászda Budapest - Étel/ital
Kiváló 2017. január 14., kollégákkal járt itt
Nem is tudom, hogyan maradhatott ki az értékelésből. . . a fotókat már hónapokkal ezelőtt feltöltöttem, de valahogy az írás ismét elfelejtődött. A Bakáts téri cukrászdát az egyik kolléganőm ajánlotta. A hasonszőrű édesszájú munkatársakkal a valamirevaló cukrászdákat gyűjtöttük össze egy csokorra, a klasszikus vonalból.
Nándori Cukrászda Budapest - EgyébNándori Cukrászda Budapest - EgyébNándori Cukrászda Budapest - EgyébNándori Cukrászda Budapest - EgyébNándori Cukrászda Budapest - EgyébNándori Cukrászda Budapest - EgyébNándori Cukrászda Budapest - EgyébNándori Cukrászda Budapest - EgyébNándori Cukrászda Budapest - EgyébNándori Cukrászda Budapest - EgyébNándori Cukrászda Budapest - EgyébNándori Cukrászda Budapest - EgyébNándori Cukrászda Budapest - EgyébNándori Cukrászda Budapest - EgyébNándori Cukrászda Budapest - EgyébNándori Cukrászda Budapest - Étel/italNándori Cukrászda Budapest - Étel/italNándori Cukrászda Budapest - Étel/italNándori Cukrászda Budapest - Étel/italNándori Cukrászda Budapest - Étel/italNándori Cukrászda Budapest - Étel/italNándori Cukrászda Budapest - BelsőNándori Cukrászda Budapest - BelsőNándori Cukrászda Budapest - Külső képNándori Cukrászda Budapest - Étel/italNándori Cukrászda Budapest - EgyébNándori Cukrászda Budapest - Külső képNándori Cukrászda Budapest - Külső képNándori Cukrászda Budapest - Étel/italNándori Cukrászda Budapest - Étel/italNándori Cukrászda Budapest - Étel/italNándori Cukrászda Budapest - Étel/italNándori Cukrászda Budapest - Étel/italNándori Cukrászda Budapest - Étel/italNándori Cukrászda Budapest - Étel/italNándori Cukrászda Budapest - Étel/italNándori Cukrászda Budapest - Étel/italNándori Cukrászda Budapest - Étel/italNándori Cukrászda Budapest - BelsőNándori Cukrászda Budapest - Étel/italNándori Cukrászda Budapest - Étel/italNándori Cukrászda Budapest - Étel/italNándori Cukrászda Budapest - Külső képNándori Cukrászda Budapest - BelsőNándori Cukrászda Budapest - Külső képNándori Cukrászda Budapest - Külső kép
Kiváló 2017. január 14.egyedül járt itt
A Gault Millau kalauz 2017-es kiadványának bemutatóján a kalauz kiadóvállalatának elnöke Comme de Cherize (remélem jól írtam) azt mondta, hogy a világ három jelentős étteremkalauza a Michelin, a Gault Millau és a Tripadvisor. Egyben azt is hozzátette, hogy ezutóbbi esetében az értékelések 40% befolyásolt értékelés.