CKinga

CKinga adatlapja

Regisztráció2016.05.18
Utoljára itt2016.09.24

Kiváló 2016. június 18.családjával járt itt
Szerintem nagyon jó kis étterem,mi a családdal akkor szoktunk menni,ha ünneplünk valamit. Sokan idegesítőnek tartják az olasz köszöngetést,csilingeléseket,de szerintem ez is megteremt egyfajta hangulatot. Volt szerencsém beszélgetni egy pincérrel,aki egész nap dolgozik,alig van ideje enni és ennek ellenére szeret ott dolgozni és mindig mosolyog és kedves.
2016. szeptember 24.a párjával járt itt
Párommal tértünk be teljesen véletlenül ebbe az elvarázsolt teázóba. Mintha kiléptünk volna a valóságból és valami szigeten lennénk,ahol csengővel jelzed ha választottál teát,és minden pincér nyakában egy teknős nyaklánc lóg. Teák nevei nagyon misztikusak voltak,drágák,de annál finomabbak!
Kiváló 2016. május 18.a párjával járt itt
2015. májusában jártam itt a barátommal. Félpanzióban aludtunk,nagyon kényelmes ágyakon. A felszerelés kiváló volt,sajnos a zuhanyban a víz nem mindig működött,de ha szóltunk akkor rögtön orvosolták a problémánkat. A pincérek hihetetlenül kedvesek voltak,egyiket csak Jackie Chen-nek hívtuk,mert nagyon hasonlított rá és egyáltalán nem vette sértésnek.
Felhasználó fényképei:
Arany Apartmanházak Zalakaros -