Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén

4,2
a 26 demjéni szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén
Egri Korona Borház & Wellness Hotel DemjénEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén

Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén bemutatkozása

Az Egri Korona Borház & Wellness Hotel az egri borvidéken, Egertől 13 km-re, az egerszalóki hőforráshoz vezető úton található.
A Magyarországon szinte egyedülálló technológiájú borászati vállalkozás nemcsak magas minőségű borok előállításával foglalkozik, hanem – hasonlóan a francia chateaukhoz, vagy az ausztrál winerykhez – borkóstolók és nívós szakmai rendezvények lebonyolítását, a borturizmus felvirágoztatását tűzte ki célul.

Natura Vendégházak Demjén - Legjobb ár
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén vélemények

Kiváló 2023. augusztus 11.barátokkal járt itt
Nekünk nagyon tetszett , csak annyi nem volt igazából jó hogy este a szobákat zárták és sehova se lehetett menni, nekünk a medencék is szuper volt , az étel megfelelő volt , összetéve minden szuper jó , a szobánk tiszta és kényelmes volt , nagyon élveztük a barátnőmmel.
Átlagos 2021. szeptember 11.barátokkal járt itt
Számomra csalódás volt, a képek alapján jobbra számítottam. 4 napot voltunk ebből 2 nap csak az egyik medence volt feltöltve termál vízzel. 2 nap után töltötték a másik medencét amiben félig töltésnél épp hogy langyos volt a víz. a másik medencét pedig elkezdték leengedni.
2020. július 21.családjával járt itt
Többször voltam a Borház vendége. Az elhelyezkedés és a szolgáltatás színvonala kiemelkedő. A szobák viszont folyamatosan elhasználódnak, színvonaluk romlik. A szomszédos gombaüzem egy enyhe istállószagba borítja a környéket, gondolom ezzel jár a rengeteg légy jelenléte is, ami az étkezést megkeseríti.
Szörnyű 2020. január 12.a párjával járt itt
8 éve folyamatosan járunk ide. Évente kétszer szoktunk jönni, a személyzetet gyakorlatilag név szerint ismerjük. . . . . már aki itt maradt. . . . . folyamatosan cserélődik a szemályzet, a termál tó ki van adva külső üzemeltetőnek, kommunikáció a borház recepciójával NULLA! ! !
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2019. október 21.a párjával járt itt
Születésnapi ajándékomra kértem, hogy ide jöhessek. Már régóta vágytam egy hétvégét eltölteni a Korona Borházban. Szállásunk remek hely volt. Kérésünkre fsz-i szobát kaptunk az új apartmanházakban. Nagyon tetszett, hogy a szobánkból nyíló ajtón tudtunk a medencetérbe jutni. Szuper ötlet!
Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - BelsőEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - SzobákEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - SzobákEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - BelsőEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Külső képEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - BelsőEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Wellness
Kiváló 2019. július 16.családjával járt itt
Hatan, három család töltött itt egy emlékezetes hétvégét. A szolgáltatás, a welnes, az étkezés, kívánni valót nem hagyott maga után. A svédasztal megfelelő kínálattal, ízes ételekkel,nagyon egyben volt. Az éttermi személyzetnél hiányoltam viszont egy kis mosolyt, kedvességet, a recepción viszont nagyon szolgálatkészek voltak.
Kiváló 2019. június 15.a párjával járt itt
Öt év elteltével újra Demjénbe nyaraltunk. Az első alkalom után kicsit félve érkeztünk (minden tökéletes volt akkor augusztusban), de kellemesen csalódtunk. A személyzet kedves és szolgálatkész és ha szükség van rá talpraesett is, egy mosoly azért még beleférne, tisztelet a kivételnek.
Kiváló 2019. június 10.barátokkal járt itt
Már nem először jártunk itt, többször voltunk már az Egri Korona Borházban. Legutoljára 2019. május hónapban. A személyzet udvarias, a svédasztalos reggeli és vacsora finom és a választék is bőséges. Jó időben a szőlőbirtok közepén, kint terítenek meg. A kinti és benti wellness részleg szuper! Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Már az őszi időpontra is lefoglaltuk a szállásunkat.
Kiváló 2019. január 23.egyedül járt itt
Több alkalommal is vendégeskedtünk itt, hol kettesben hol baráti társasággal. A szállásunk minden alkalommal kiválló volt (1 es apartman)
Az étkezése akkor tetszett jobban amikor svédasztalos volt. A borkóstolók alkalmával kitűnő borokat kaptunk (selection borok)
Jól fel is tankoltunk minden alkalommal amikor hazaindultunk.
Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - BelsőEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - WellnessEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - BelsőEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - WellnessEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - BelsőEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Belső
Kiváló 2018. november 13.családjával járt itt
Gyönyörű környezetben, kiváló vendéglátásban volt részünk. Egyik kedvencünk a tófürdő volt, de élveztük a wellness részleg sokszínű kínálatát is. Különös hangulata volt annak, hogy a szállásunk teraszára kilépve a szőlősorok látványa fogadott bennünket. Aki ilyen helyen hibát talál, az nézzen magába!
Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Külső képEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Külső képEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - KörnyékEgri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Külső kép