Mauro Ristorante Pizzeria Gelateria Zamárdi

3,5
a 38 zamárdi étterem közül
étterem, pizzéria
Mauro Ristorante Pizzeria Gelateria Zamárdi
Mauro Ristorante Pizzeria Gelateria ZamárdiMauro Ristorante Pizzeria Gelateria Zamárdi

Bohém Birtok Zamárdi - Napi árak
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Mauro Ristorante Pizzeria Gelateria Zamárdi vélemények

Szörnyű 2021. július 19.családjával járt itt
Semmi köze az Olasz ételekhez!
Óriási csalódás ez a hely,inkább 1 mekit vállasztottam volna!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. augusztus 23.családjával járt itt
Többször jártunk már itt, többek közt a kellemes környezet, az olaszos hangulat és a gluténmentes pizza miatt. Nah de! Nem volt gluténmentes pizza! Így a párom salátát evett. . . pont azért mentünk oda, hogy ő is normálisan vacsorázhasson. . . A pizzák nem egy időben értek ki. . . bár még mindig finomak.
Mauro Ristorante Pizzeria Gelateria Zamárdi - Étel/ital
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2018. július 26.egyedül járt itt
Nagyüzemi faloda, az ételek elkészítési nívójára a slampos és a körülbelül a legmegfelelőbb jelző. A carbonara egyenesen siralmas, egy valamirevaló olasz még az útlevelét is visszaadná egy ilyen láttán. . . A főételek nem egyidőben történő felszolgálása szintén megbocsáthatatlan. A Mauro, az a hely amit csak messziről elkerülni érdemes.
Gyenge 2018. július 17.gyerekekkel járt itt
2018 július elején 3 fő ebédelt az étteremben, a gyümölcsleves mennyisége és minősége egy átlagos menzának felelt meg túl sok (0,5 liter) és felejthető. Lasagna tocsogott a besamelmártástól és nem találtam a paradicsom mártást, pizza vékony az oké, de kiszáradt nehezen vágható és rágható tészta és a paradicsom itt is csak érintőleges inkább nincs mint van.
Kiváló 2018. július 15.a párjával járt itt
Már a tihanyi kompon barátkoztam a honlappal, hogy a Mauro-ban ebédelünk. A honlapon furcsának tartottam, hogy nem lehet asztalt foglalni. Eltéveszthetetlen imponáns felirat jelzi, hogy megérkeztünk. És a zsúfolt nap ellenére találtak nekünk egy megfelelő asztalt. Az étterem valóban délolasz hangulatot árasztott és az étlap/itallap is azt sugallja, hogy sokkal több, mint a "tucat-pizzériák".
Mauro Ristorante Pizzeria Gelateria Zamárdi - Étel/italMauro Ristorante Pizzeria Gelateria Zamárdi - Étel/italMauro Ristorante Pizzeria Gelateria Zamárdi - Étel/ital
Kiváló 2017. szeptember 27.családjával járt itt
Barátaim ajánlották, ha ott nyaralunk ne hagyjuk ki a Maurot. Esténként hosszú sor kígyózikma bejutáshoz. Nekünk szerencsénk volt bár kora délután mentünk és nem kellett várni. Nagyon kedvesek és roppant gyorsak a felszolgálók, a pizza remek, nagy a választék az étlapon. Mindenki talál az ízlésének megfelelőt.
2017. június 14.a párjával járt itt
Bár még sose jártam Olaszországban, de kb ezt tudom róluk elképzelni az elmondások alapján.
Hangosak, zajosak és mindig sietnek.
Értsd: MINDENKI hangosan köszön az érkező vendégnek, a pincérek meg szinte szaladgálnak.
Akit ez zavar, ne menjen oda.
Akit nem és szeretne finom pizzát vagy valami mást enni, annak jó szívvel ajánlom.
Az árak balatoni viszonylatban nem magasak.
Közvetlen a szabadstrandnál.
Szörnyű 2017. május 24.egyedül járt itt
5 évvel ezelőtti csalódás után, úgy gondoltam adok még egy esélyt a pizzának. Oda értem és a pincértől kérdeztem hogy jó a pizza, erre ő természetesen, olasz szakács készíti. Kezdtem reménykedni. . . . . de hiába :-(
Sajnos hamarosan kiderült hogy 5 év alatt semmit nem változott, kb. úgy nézett ki mint egy pár 100 forintos mirelit pizza.
Kiváló 2016. október 5.családjával járt itt
Imádom, hogy már a belépés pillanatától maximális figyelmet kap minden vendég. A pincérek "Bongiorno"val üdvözölnek, asztalhoz kísérnek. Bármilyen extra kívánságot gond nélkül teljesítenek :) Nem olcsó hely, de akárhányszor arra járunk, mindig betérünk, mert az ember azt kapja a pénzéért amit vár. Isteni olasz konyha, hibátlan ételek.
2016. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Pizzát ettünk itt a családdal, nem volt rossz, de ettünk már jobbat is. Kisgyermekkel mentünk, maximalis kiszolgálást kaptunk.