craslorg

craslorg adatlapja

Ilyen vagyok
Vegetáriánus  •  Környezettudatos  •  Természetbarát  •  Kuponvadász  •  Aktívan pihenő
Regisztráció2014.08.12
Utoljára itt2016.09.10

2014. október 29.a párjával járt itt
Két napot töltöttünk ott a párommal ősszel. A személyzet kedves, nem néztek ránk furán az étteremben sem, hogy vegák vagyunk. Feltalálták magukat és ízletes kaját tudtunk vacsorázni. Reggelinél kellemes meglepetés volt, hogy az általános csomagolt margarin mellett többféle pástétom/ízesített, kikevert vajkrém, margarinkrém is volt.
Gyenge 2014. augusztus 12.a párjával járt itt
Párommal kettesben foglaltuk le a szállást még tavasszal. - Elvileg 14 órától lehet elfoglalni a szállást, mi 3/4 3-kor értünk oda és még így is kellett várni 3/4 órát, mire kaptunk kulcsot (ráadásul nem is az eredetileg kiírt szobába, mert az még akkor sem volt kész. . . ).
2016. július 20.családjával járt itt
Kellemes, normális szoba, ugyanakkor az ajtóval nem csak nekünk akadt problémánk, a folyosóról behallatszott, hogy mások is szenvednek, amikor bent van a kártya és anélkül kell nyitni (például kifelé menet a szobából, ami azért gyakran kell). A recepciós elmondása alapján pár éve tértek át, fura, hogy vagy nbem jelezték mások, vagy jelezték, de még nem foglalkoztak vele.