Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
9400 Sopron, Várisi u. 4.

Hotel Lövér Sopron a térképen

Hotel Lövér Sopron értékelése:

1. helyezett az 54 soproni szállás közül
22. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Hotel Lövér Sopron bemutatkozása

A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép környezetben, és kényelmes szobákkal, változatos programokkal, jól felszerelt konferenciarészleggel várja kedves vendégeit.

Hotel Lövér Sopron képei

Hotel Lövér Sopron

Hotel Lövér Sopron vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat. Az étel finom, a választék hatalmas. A szálloda elhelyezkedése tökéletes a pihenni vágyóknak. A személyzet kedves, udvarias, segítőkész. Mindennel meg voltunk elégedve, köszönjük.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12.
Mindennel nagyon elégedettek voltunk,a hotelben számos lehetőség van a szabadidő eltöltésére,így a saját tervezett programjaink nagy része elmaradt,ezért kénytelenek leszünk visszatérni.Vezetett túrákat senki ne hagyja ki!

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártam már a Hotelben, és mindig nagyon jól éreztem magam. Most egy barátnőmmel üdültünk egy hetet, és ő is nagyon jól érezte magát, bár az úszómedencét kicsit "rövidnek" találta, de azért így is úszott pár tempót. (úszóbajnok révén). Én a déli leveseknek örültem nagyon, mert bőven elég volt a vacsoráig, ami rendkívül nagy választékot kínált.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
Kis unokánkkal töltöttünk Önöknél 4 éjszakát. Mindennel nagyon elégedettek voltunk. Kiemelem az étkezést, ami kiváló volt, nagyon kedvesek voltak az étteremben dolgozók. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk!
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 7.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen a kedves szavakat és a pozitív értékelést! Szeretettel várjuk vissza Önöket szállodánkba!
Várhelyi Ágnes (Hotel Lövér)

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 5.
Hat napot töltöttünk a Hotel Lővérben és csak jót tudok írni: udvarias személyzet, tiszta szobák, finom ételek, segítőkész recepciósok. Külön dicséretet érdemel a reggeli vízi torna, valamint a városnézés és a Sörházdombi kilátóhoz szervezett esti fáklyás séta vezetője. Nagyon jól éreztük magunkat. Először jártunk a Lővérben, de mindenképpen visszatérünk.
Válasz az értékelésre - 2019. július 12.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen a dicsérő szavakat Köszönjük a pozitív visszacsatolást, hogy amit csinálunk, a vendégeinket elégedetté teszi! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk eltöltött idő. Reméljük mihamarabb visszatérnek hozzánk!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Igen mindent megkaptunk ami az akcios csomagban volt koszonjuk a Lover Hotelnek, koszonjuk a Szallasvadasz munkatarsainak, ugyhogy tiszta szivvel ajanlani tudjuk mindenkinek aki szereti a kikapcsolodast meg a finom eteleket, megha csak ket napra is. Koszonjuk, tisztelettel Eva Barcziova Szlovakiabol
Válasz az értékelésre - 2019. június 27.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen pozitív visszajelzésüket, örülünk, hogy elégedettek voltak szállodánkkal. Reméljük, hogy a jövőben ismételten ellátogatnak hozzánk!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
10 évvel ezelőtt fedeztük fel a férjemmel a Hotel Lővért,már akkor is nagyon jó hely volt.A személyzet és maga a szállás is kitűnő. Szinte minden évben elmentünk.Kiváló az étterem,nagyon finom és sokféle ételek vannak.A tisztaságra nagyon oda figyelnek.Nagyon figyelmes és udvarias személyzet.Nagyon jól éreztük magunkat.
Válasz az értékelésre - 2019. június 7.
Kedves Vendégünk! Nagyon örülünk, hogy pihenésük helyszínéül ismét szállodánkat választották! Köszönjük szépen a hűségüket és a pozitív visszajelzését. Sok szeretettel várjuk Önöket vissza a szállodánkba és reméljük, hogy ismét emlékezetes pihenést tudunk Önöknek nyújtani.

zara TOP szállásértékelő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 19.
Kb egy éve voltam utoljára a szállodában, ami akkor sem volt tökéletes, de az emeleti szoba (kutyával) ezt némiképp kompenzálta. Most azonban kivételesen telefonon foglaltam, ahol közölték, hogy kutyával nincs emeleti szoba, közvetlen kertkapcsolatos van. Aztán kiderült, hogy első emeleti a szoba, nyilván betonos részre néz és a ajtó, ami a szobától nem messze a kertkapcsolatot jelentette volna, állandóan zárva volt.
Válasz az értékelésre - 2019. május 23.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük visszajelzését az ittjártam. hu oldalán keresztül! Ezúton is szeretnénk kifejezni örömünket, hogy ismét szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Sajnáljuk, hogy nem a helyszínen jelezte észrevételeit, szállodánk kiemelt figyelmet fordít a helyszínen történő probléma megoldásra.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
2019. húsvétján jártunk itt. A személyzet figyelmes, udvarias volt. A tisztaság kifogástalan. Az ételek gusztusosak és finomak voltak. A reggeli kínálata lehetett volna változatosabb, de így is megfelelő volt. Az üdvözlőitalnak külön örültünk. A fizetés gördülékenyen működött, a parkolás megoldott volt. A húsvéti nyuszi, kinder tojás, arcfestés kedvezett a gyerekeknek.
Válasz az értékelésre - 2019. április 26.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük az elismerő értékelést. Örülünk, hogy pozitív tapasztalatokkal távoztak tőlünk! Várjuk Önöket a jövőben is!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 29.
udvarias,segítőkész személyzet(külön dicséretet érdemelnek a recepción dolgozók),első osztályú finom és gyönyörűen tálalt ételek.
Gyors reagálás a külön kérésekre.
A fürdőszoba lehetett volna kényelmesebb.
A tisztaságra gondosan ügyeltek.
Jól éreztük magunkat.
Válasz az értékelésre - 2019. április 4.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen pozitív visszajelzésüket,
örülünk, hogy elégedettek voltak szállodánkkal.
Reméljük, hogy a jövőben ismételten ellátogatnak hozzánk!

Hotel Lövér
3 nap/2 éjszaka 8.798 - 11.475,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Hotel Lövér
5 nap/4 éjszaka 7.763 - 10.496,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Sopron Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.968 - 22.956,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
Érvényes: 2021.08.29-ig
Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, erdei kirándulással, városnézéssel
Érvényes: 2020.12.24-ig
Palatinus Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.813 - 15.803,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.15-ig
Civitas Boutique Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.486 - 10.979,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.08.15-ig
EMAN Apartmanház Sárvár
Érvényes: 2020.09.16-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
3 nap/2 éjszaka 25.488 - 29.600,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Vadkert Major
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Artis Boutique Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 24.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.16-ig
Hotel Írottkő
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.30-ig
Hotel Lövér
5 nap/4 éjszaka 8.625 - 11.663,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel

Szállodák Sopronban és környékén
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)

SopronX