Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
9400 Sopron, Várisi u. 4.

Hotel Lövér Sopron a térképen

Hotel Lövér Sopron értékelése:

1. helyezett az 56 soproni szállás közül
17. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Hotel Lövér Sopron bemutatkozása

A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép környezetben, és kényelmes szobákkal, változatos programokkal, jól felszerelt konferenciarészleggel várja kedves vendégeit.

Hotel Lövér Sopron képei

Hotel Lövér Sopron

Hotel Lövér Sopron vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 4.
Gyönyörű négy nyári és "forró" napot töltöttünk Sopronban a férjemmel a Hotel Lövérekben. A szálloda csodálatos helyen van. Fenséges kilátású szobánk volt. Mindenki a szállodában nagyon figyelmes, kedves és segítőkész. Az ételek nagyon finomak voltak. A tisztaság is nagyon rendben volt.

2020. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. március 13.
Mindennel meg voltunk elégedve a férjemmel. Az ételek nagyon finomak voltak, a kiszolgálás figyelmes, úgy szintén a recepciós munkatársak is kedvesek voltak.
Válasz az értékelésre - 2020. április 2.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
A szálloda kiváló helyen fekszik. A belváros gyalog is könnyen elérhető és a kirándulások kiindulópontjának is remek. A szállodában a wifi tökéletesen működik. A wellness részleg kicsi, és nem tartom jó megoldásnak azt, hogy a jacuzzi minden fél órában negyed órát működik csak. Egyébként a személyzet, a tisztaság és az ételek rendben voltak, összességében elégedettek voltunk.
Válasz az értékelésre - 2020. március 16.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 29.
A szálloda nagyon szép helyen található, a környéken sok túrázási, kirándulási lehetőség van. A szálláshely tiszta, csendes, a személyzet kedves, udvarias. Az étkezéseknél a reggeli, és vacsora kínálat bőséges, az ételek ízletesek. Ott tartózkodásunk alatt a tartalmas időtöltést szervezett programok színesítették pl.
Válasz az értékelésre - 2019. november 14.

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 25.
Sopron várost és környékét szerettük volna megnézni, azért ezt a szállodát választottuk, mert jó helyen van, árérték arányban jó volt, jók voltak az értékelések, bár tudtuk, nem egy modern szállodába fogunk menni. Hát nem csalódtunk. A szobával annyira nem voltunk megelégedve, kicsit elmaradott (szőnyeg, bútorok, a fürdőszobába a zuhanynál lévő csap, a zuhanyfüggöny).

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat. Az étel finom, a választék hatalmas. A szálloda elhelyezkedése tökéletes a pihenni vágyóknak. A személyzet kedves, udvarias, segítőkész. Mindennel meg voltunk elégedve, köszönjük.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük az elismerő értékelést. Örülünk, hogy pozitív tapasztalatokkal távoztak tőlünk! Várjuk Önöket a jövőben is!

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12.
Mindennel nagyon elégedettek voltunk,a hotelben számos lehetőség van a szabadidő eltöltésére,így a saját tervezett programjaink nagy része elmaradt,ezért kénytelenek leszünk visszatérni.Vezetett túrákat senki ne hagyja ki!
Válasz az értékelésre - 2019. október 17.
Kedves Katalin! Köszönjük szépen a dicsérő szavakat! Köszönjük a pozitív visszacsatolást, hogy amit csinálunk, a vendégeinket elégedetté teszi! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk eltöltött idő. Reméljük mihamarabb visszatérnek hozzánk!

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártam már a Hotelben, és mindig nagyon jól éreztem magam. Most egy barátnőmmel üdültünk egy hetet, és ő is nagyon jól érezte magát, bár az úszómedencét kicsit "rövidnek" találta, de azért így is úszott pár tempót. (úszóbajnok révén). Én a déli leveseknek örültem nagyon, mert bőven elég volt a vacsoráig, ami rendkívül nagy választékot kínált.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
Kis unokánkkal töltöttünk Önöknél 4 éjszakát. Mindennel nagyon elégedettek voltunk. Kiemelem az étkezést, ami kiváló volt, nagyon kedvesek voltak az étteremben dolgozók. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk!
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 7.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen a kedves szavakat és a pozitív értékelést! Szeretettel várjuk vissza Önöket szállodánkba!
Várhelyi Ágnes (Hotel Lövér)

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 5.
Hat napot töltöttünk a Hotel Lővérben és csak jót tudok írni: udvarias személyzet, tiszta szobák, finom ételek, segítőkész recepciósok. Külön dicséretet érdemel a reggeli vízi torna, valamint a városnézés és a Sörházdombi kilátóhoz szervezett esti fáklyás séta vezetője. Nagyon jól éreztük magunkat. Először jártunk a Lővérben, de mindenképpen visszatérünk.
Válasz az értékelésre - 2019. július 12.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen a dicsérő szavakat Köszönjük a pozitív visszacsatolást, hogy amit csinálunk, a vendégeinket elégedetté teszi! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk eltöltött idő. Reméljük mihamarabb visszatérnek hozzánk!

Hotel Lövér
5 nap/4 éjszaka 11.475 - 16.575,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.12.19-ig
Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 21.000,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2022.01.31-ig
Sopron Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.526 - 19.502,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
Érvényes: 2021.09.12-ig
Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.23-ig
Palatinus Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.705 - 19.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Civitas Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.709 - 19.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Pólus Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 13.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.13-ig
Joó Fogadó Wellness Panzió
Rábapaty
3 nap/2 éjszaka 10.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és konditerem használattal, parkolással, wifi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hotel Bassiana
2 nap/1 éjszaka 10.125 - 13.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.28-ig
EMAN Apartmanház Sárvár
2-3 éjszaka 18.333,- Ft/család/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Wolf Panzió
4 nap/3 éjszaka 7.183,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.03.01-ig
Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 12.150 - 18.900,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.12.19-ig

Szállodák Sopron környékén
Wolf Panzió Sárvár
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Szuperakció (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 3 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)

SopronX