Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
9400 Sopron, Várisi u. 4.

Hotel Lövér Sopron a térképen

Hotel Lövér Sopron értékelése:

1. helyezett az 56 soproni szállás közül
15. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1056 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Lövér Sopron bemutatkozása

A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép környezetben, és kényelmes szobákkal, változatos programokkal, jól felszerelt konferenciarészleggel várja kedves vendégeit.

Hotel Lövér Sopron képei

Hotel Lövér Sopron

Hotel Lövér Sopron vélemények

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 29.
A szálloda nagyon szép helyen található, a környéken sok túrázási, kirándulási lehetőség van. A szálláshely tiszta, csendes, a személyzet kedves, udvarias. Az étkezéseknél a reggeli, és vacsora kínálat bőséges, az ételek ízletesek. Ott tartózkodásunk alatt a tartalmas időtöltést szervezett programok színesítették pl.
Válasz az értékelésre - 2019. november 14.

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 25.
Sopron várost és környékét szerettük volna megnézni, azért ezt a szállodát választottuk, mert jó helyen van, árérték arányban jó volt, jók voltak az értékelések, bár tudtuk, nem egy modern szállodába fogunk menni. Hát nem csalódtunk. A szobával annyira nem voltunk megelégedve, kicsit elmaradott (szőnyeg, bútorok, a fürdőszobába a zuhanynál lévő csap, a zuhanyfüggöny).
Válasz az értékelésre - 2019. október 17.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel!

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat. Az étel finom, a választék hatalmas. A szálloda elhelyezkedése tökéletes a pihenni vágyóknak. A személyzet kedves, udvarias, segítőkész. Mindennel meg voltunk elégedve, köszönjük.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük az elismerő értékelést. Örülünk, hogy pozitív tapasztalatokkal távoztak tőlünk! Várjuk Önöket a jövőben is!

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12.
Mindennel nagyon elégedettek voltunk,a hotelben számos lehetőség van a szabadidő eltöltésére,így a saját tervezett programjaink nagy része elmaradt,ezért kénytelenek leszünk visszatérni.Vezetett túrákat senki ne hagyja ki!
Válasz az értékelésre - 2019. október 17.
Kedves Katalin! Köszönjük szépen a dicsérő szavakat! Köszönjük a pozitív visszacsatolást, hogy amit csinálunk, a vendégeinket elégedetté teszi! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk eltöltött idő. Reméljük mihamarabb visszatérnek hozzánk!

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártam már a Hotelben, és mindig nagyon jól éreztem magam. Most egy barátnőmmel üdültünk egy hetet, és ő is nagyon jól érezte magát, bár az úszómedencét kicsit "rövidnek" találta, de azért így is úszott pár tempót. (úszóbajnok révén). Én a déli leveseknek örültem nagyon, mert bőven elég volt a vacsoráig, ami rendkívül nagy választékot kínált.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
Kis unokánkkal töltöttünk Önöknél 4 éjszakát. Mindennel nagyon elégedettek voltunk. Kiemelem az étkezést, ami kiváló volt, nagyon kedvesek voltak az étteremben dolgozók. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk!
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 7.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen a kedves szavakat és a pozitív értékelést! Szeretettel várjuk vissza Önöket szállodánkba!
Várhelyi Ágnes (Hotel Lövér)

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 5.
Hat napot töltöttünk a Hotel Lővérben és csak jót tudok írni: udvarias személyzet, tiszta szobák, finom ételek, segítőkész recepciósok. Külön dicséretet érdemel a reggeli vízi torna, valamint a városnézés és a Sörházdombi kilátóhoz szervezett esti fáklyás séta vezetője. Nagyon jól éreztük magunkat. Először jártunk a Lővérben, de mindenképpen visszatérünk.
Válasz az értékelésre - 2019. július 12.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen a dicsérő szavakat Köszönjük a pozitív visszacsatolást, hogy amit csinálunk, a vendégeinket elégedetté teszi! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk eltöltött idő. Reméljük mihamarabb visszatérnek hozzánk!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Igen mindent megkaptunk ami az akcios csomagban volt koszonjuk a Lover Hotelnek, koszonjuk a Szallasvadasz munkatarsainak, ugyhogy tiszta szivvel ajanlani tudjuk mindenkinek aki szereti a kikapcsolodast meg a finom eteleket, megha csak ket napra is. Koszonjuk, tisztelettel Eva Barcziova Szlovakiabol
Válasz az értékelésre - 2019. június 27.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen pozitív visszajelzésüket, örülünk, hogy elégedettek voltak szállodánkkal. Reméljük, hogy a jövőben ismételten ellátogatnak hozzánk!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
10 évvel ezelőtt fedeztük fel a férjemmel a Hotel Lővért,már akkor is nagyon jó hely volt.A személyzet és maga a szállás is kitűnő. Szinte minden évben elmentünk.Kiváló az étterem,nagyon finom és sokféle ételek vannak.A tisztaságra nagyon oda figyelnek.Nagyon figyelmes és udvarias személyzet.Nagyon jól éreztük magunkat.
Válasz az értékelésre - 2019. június 7.
Kedves Vendégünk! Nagyon örülünk, hogy pihenésük helyszínéül ismét szállodánkat választották! Köszönjük szépen a hűségüket és a pozitív visszajelzését. Sok szeretettel várjuk Önöket vissza a szállodánkba és reméljük, hogy ismét emlékezetes pihenést tudunk Önöknek nyújtani.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 19.
Kb egy éve voltam utoljára a szállodában, ami akkor sem volt tökéletes, de az emeleti szoba (kutyával) ezt némiképp kompenzálta. Most azonban kivételesen telefonon foglaltam, ahol közölték, hogy kutyával nincs emeleti szoba, közvetlen kertkapcsolatos van. Aztán kiderült, hogy első emeleti a szoba, nyilván betonos részre néz és a ajtó, ami a szobától nem messze a kertkapcsolatot jelentette volna, állandóan zárva volt.
Válasz az értékelésre - 2019. május 23.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük visszajelzését az ittjártam. hu oldalán keresztül! Ezúton is szeretnénk kifejezni örömünket, hogy ismét szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Sajnáljuk, hogy nem a helyszínen jelezte észrevételeit, szállodánk kiemelt figyelmet fordít a helyszínen történő probléma megoldásra.

Hotel Lövér
3 nap/2 éjszaka 10.328 - 12.852,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Hotel Lövér
3 nap/2 éjszaka 11.475 - 14.280,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Sopron Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.117 - 16.525,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
Érvényes: 2021.09.12-ig
Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, erdei kirándulással, városnézéssel
Érvényes: 2020.12.24-ig
Palatinus Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.636 - 17.024,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.15-ig
Civitas Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.546,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Pólus Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményes éttermi fogyasztással és Sopron Gokart pálya használattal, parkolással, WI-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Csiga Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.11-ig
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 6.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátás, délutáni kávéval, kedvezményes fürdőbelépővel, fitneszterem és játékszoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
Akár 1 éjszaka 35.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.16-ig
Wolf Panzió
3-5 éjszaka 5.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Lövér
5 nap/4 éjszaka 10.875 - 12.188,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel

Szállodák Sopronban és környékén
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)

SopronX