Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
9400 Sopron, Várisi u. 4.

Hotel Lövér Sopron a térképen

Hotel Lövér Sopron értékelése:

1. helyezett az 54 soproni szállás közül
22. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Hotel Lövér Sopron bemutatkozása

A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép környezetben, és kényelmes szobákkal, változatos programokkal, jól felszerelt konferenciarészleggel várja kedves vendégeit.

Hotel Lövér Sopron képei

Hotel Lövér Sopron

Hotel Lövér Sopron vélemények

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
10 évvel ezelőtt fedeztük fel a férjemmel a Hotel Lővért,már akkor is nagyon jó hely volt.A személyzet és maga a szállás is kitűnő. Szinte minden évben elmentünk.Kiváló az étterem,nagyon finom és sokféle ételek vannak.A tisztaságra nagyon oda figyelnek.Nagyon figyelmes és udvarias személyzet.Nagyon jól éreztük magunkat.
Válasz az értékelésre - 2019. június 7.
Kedves Vendégünk! Nagyon örülünk, hogy pihenésük helyszínéül ismét szállodánkat választották! Köszönjük szépen a hűségüket és a pozitív visszajelzését. Sok szeretettel várjuk Önöket vissza a szállodánkba és reméljük, hogy ismét emlékezetes pihenést tudunk Önöknek nyújtani.

zara TOP szállásértékelő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 19.
Kb egy éve voltam utoljára a szállodában, ami akkor sem volt tökéletes, de az emeleti szoba (kutyával) ezt némiképp kompenzálta. Most azonban kivételesen telefonon foglaltam, ahol közölték, hogy kutyával nincs emeleti szoba, közvetlen kertkapcsolatos van. Aztán kiderült, hogy első emeleti a szoba, nyilván betonos részre néz és a ajtó, ami a szobától nem messze a kertkapcsolatot jelentette volna, állandóan zárva volt.
Válasz az értékelésre - 2019. május 23.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük visszajelzését az ittjártam. hu oldalán keresztül! Ezúton is szeretnénk kifejezni örömünket, hogy ismét szállodánkat választotta pihenése helyszínéül! Sajnáljuk, hogy nem a helyszínen jelezte észrevételeit, szállodánk kiemelt figyelmet fordít a helyszínen történő probléma megoldásra.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
2019. húsvétján jártunk itt. A személyzet figyelmes, udvarias volt. A tisztaság kifogástalan. Az ételek gusztusosak és finomak voltak. A reggeli kínálata lehetett volna változatosabb, de így is megfelelő volt. Az üdvözlőitalnak külön örültünk. A fizetés gördülékenyen működött, a parkolás megoldott volt. A húsvéti nyuszi, kinder tojás, arcfestés kedvezett a gyerekeknek.
Válasz az értékelésre - 2019. április 26.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük az elismerő értékelést. Örülünk, hogy pozitív tapasztalatokkal távoztak tőlünk! Várjuk Önöket a jövőben is!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 29.
udvarias,segítőkész személyzet(külön dicséretet érdemelnek a recepción dolgozók),első osztályú finom és gyönyörűen tálalt ételek.
Gyors reagálás a külön kérésekre.
A fürdőszoba lehetett volna kényelmesebb.
A tisztaságra gondosan ügyeltek.
Jól éreztük magunkat.
Válasz az értékelésre - 2019. április 4.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen pozitív visszajelzésüket,
örülünk, hogy elégedettek voltak szállodánkkal.
Reméljük, hogy a jövőben ismételten ellátogatnak hozzánk!

freszter TOP egyébhely értékelő
2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 23.
Síeléssel kiegészített csalàdi pihenéshez vàlasztottuk a gyönyörű, erdős környezetben talàlható hotelt. A dolgozók kedvesek, a szoba szép és kényelmes. Reggelire nagyon széles ételvàlaszték van, vacsoràra is többféle főétel és desszert, valamint a félpanziós ellàtàs levesebéddel egészült ki.
Válasz az értékelésre - 2019. február 27.
2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 12.
A vizi és száraz tornát tartó kolléga foglalkozásai nagyon tetszettek, jó zenéket vàlasztott a gyakorlatokhoz. Jó kedve és öröme magával ragadta az aktív pihenni vágyókat. Az ételek és a személyzet kifogástalanok voltak.
Válasz az értékelésre - 2019. február 15.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen a dicsérő szavakat Köszönjük a pozitív visszacsatolást, hogy amit csinálunk, a vendégeinket elégedetté teszi! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk eltöltött idő. Reméljük mihamarabb visszatérnek hozzánk!
Várhelyi Ágnes (Hotel Lövér)

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Májusban töltöttünk el 5 napot a hotelben. Akkor van a házassági évfordulónk. Mikor elfoglaltuk a szobát, egy üveg behűtött pezsgő 2 pohárral várt minket egy üdvözlőkártyával! Nagyon köszönjük a figyelmességet! ! ! Jól éreztük magunkat,a recepción nagyon figyelmesek voltak. A reggeli és a vacsora nagyon választékos és finom!
Válasz az értékelésre - 2018. december 21.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
Az alkalmazottak rendkívül segítőkészek voltak. A torta amit Önöknél rendeltem a lányom szülinpjára sajnos nem úgy sikerült, ahogy elképzeltem, (csoki torta volt, vajkrémeset készítettek, én pedig azt kértem, hogy "csak vajkrémes ne legyen". ) Tejszínkrémesben állapodtunk meg. Sajnos a sószobáról lemaradtunk, mert oda nem tudtak időpontot biztosítani a számunkra.
Válasz az értékelésre - 2018. november 9.
Kedves Vendégünk! Köszönettel olvastuk visszajelzésüket, igazán örülünk annak, hogy sok pozitív élménnyel gazdagodtak, és bízunk abban, hogy pihenésük alatt sikerült maximálisan feltöltődniük. Sajnálattal olvastuk, hogy néhány negatívum felmerült a nálunk töltött idő alatt. Mindent meg fogunk tenni azért, hogy hibáinkat korrigálni tudjuk és a jövőben még színvonalasabb szolgáltatást nyújthassunk.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 2.
Az ágy a szobánkban nagyon rossz volt! A szivacs amin aludtunk koszos volt és alvásra teljesen alkalmatlan.
Kis gyerekkel a szálloda ideális, nagyon jól felkészültek a gyerekek fogadására.
Válasz az értékelésre - 2018. november 9.
Kedves Vendégünk,
Köszönjük visszajelzését! Ezúton is szeretnénk kifejezni örömünket, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül! Sajnáljuk, hogy nem a helyszínen jelezték az ággyal kapcsolatos észrevételeiket, szállodánk kiemelt figyelmet fordít a helyszínen történő probléma megoldásra. Reméljük a közeljövőben újra Vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!

Alice Csiba TOP szállásértékelő
2018. októberben járt itt
Értékelt: 2018. október 22.
Mar majdnem törzsvendegek vagyunk a Hotel löverben, mar harmadszor szalltunk meg itt, es azt hiszem hogy legközelebb is a lövert fogjuk valasztani. Nagyon kedves fogadtatas volt a recepcion, az urak nagyon kedvesek es szolgalatkeszek voltak, de a hölgy akinel kijelentkeztünk modortalan, unalmas keppel szamolta ki, hogy csak idegenforgalmi adot kell fizetnünk, ugyanis a foglalasnal mar atutaltam az összeget, es vegül meg a szamlat is elfelejtette oda adni, kesöbb vettük eszre.
Válasz az értékelésre - 2018. október 26.
Kedves Vandégünk! Köszönjük szépen a dicsérő szavakat! Köszönjük a pozitív visszacsatolást, hogy amit csinálunk, a vendégeinket elégedetté teszi! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk eltöltött idő. Elnézést kérünk a kellemetlenségért! Reméljük mihamarabb visszatérnek hozzánk!

Hotel Lövér
5 nap/4 éjszaka 11.250 - 15.975,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Hotel Lövér
3 nap/2 éjszaka 11.093 - 17.136,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Sopron Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.017 - 21.892,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
Érvényes: 2021.03.10-ig
Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, erdei kirándulással, városnézéssel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Palatinus Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.497 - 12.556,- Ft/fő/éj között: reggelivel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.15-ig
Civitas Boutique Hotel
Napi árak, félpanzióval, reggelivel, reggelivel, WIFI-vel
Danubius Health Spa Resort Sárvár
5 nap/4 éjszaka 13.200 - 16.800,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, fitness részleg használattal
Érvényes: 2019.12.28-ig
Harmónia Termál Hotel
2-7 éjszaka 10.813,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és sószoba használattal, üdvözlőitallal, kedvezményes éttermi fogyasztással, sárvári arborétum belépővel, gyerek játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Joó Fogadó Wellness Panzió
Rábapaty
4 nap/3 éjszaka 11.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Greenfield Hotel Golf & Spa
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.010 - 18.900,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.30-ig
Hotel Bassiana
4 nap/3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 13.050 - 15.030,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel

Szállodák Sopronban és környékén
Hotel Viktória Sárvár
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Wellness ízelítő (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (2 éjtől)
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

SopronX