Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
9400 Sopron, Várisi u. 4.

Hotel Lövér Sopron a térképen

Hotel Lövér Sopron értékelése:

1. helyezett az 56 soproni szállás közül
29. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1084 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Lövér Sopron bemutatkozása

A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép környezetben, és kényelmes szobákkal, változatos programokkal, jól felszerelt konferenciarészleggel várja kedves vendégeit.

Hotel Lövér Sopron képei

Hotel Lövér Sopron

Hotel Lövér Sopron vélemények

Dóra9201 TOP szállásértékelő
2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. január 9.
Az egész hotel szinte tökéletes. 6 éjszakát töltöttünk itt, szerintem, ha 1-2 dolgon javítanának, akkor már tényleg a csúcsok csúcsa lenne. Ami szinte rögtön feltűnt, hogy a járványügyi szabályokat maximálisan betartják, a folyamatos fertőtlenítés, távolságtartást az asztaloknál. Ezekért 5 csillag jár.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 4.
Gyönyörű négy nyári és "forró" napot töltöttünk Sopronban a férjemmel a Hotel Lövérekben. A szálloda csodálatos helyen van. Fenséges kilátású szobánk volt. Mindenki a szállodában nagyon figyelmes, kedves és segítőkész. Az ételek nagyon finomak voltak. A tisztaság is nagyon rendben volt.
Válasz az értékelésre - 2020. november 19.
Köszönjük szépen értékelésüket.
Reméljük a jövőben ismételten ellátogatnak szállodánkba.

2020. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. március 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindennel meg voltunk elégedve a férjemmel. Az ételek nagyon finomak voltak, a kiszolgálás figyelmes, úgy szintén a recepciós munkatársak is kedvesek voltak.
Válasz az értékelésre - 2020. április 2.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
A szálloda kiváló helyen fekszik. A belváros gyalog is könnyen elérhető és a kirándulások kiindulópontjának is remek. A szállodában a wifi tökéletesen működik. A wellness részleg kicsi, és nem tartom jó megoldásnak azt, hogy a jacuzzi minden fél órában negyed órát működik csak. Egyébként a személyzet, a tisztaság és az ételek rendben voltak, összességében elégedettek voltunk.
Válasz az értékelésre - 2020. március 16.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 29.
A szálloda nagyon szép helyen található, a környéken sok túrázási, kirándulási lehetőség van. A szálláshely tiszta, csendes, a személyzet kedves, udvarias. Az étkezéseknél a reggeli, és vacsora kínálat bőséges, az ételek ízletesek. Ott tartózkodásunk alatt a tartalmas időtöltést szervezett programok színesítették pl.
Válasz az értékelésre - 2019. november 14.

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 25.
Sopron várost és környékét szerettük volna megnézni, azért ezt a szállodát választottuk, mert jó helyen van, árérték arányban jó volt, jók voltak az értékelések, bár tudtuk, nem egy modern szállodába fogunk menni. Hát nem csalódtunk. A szobával annyira nem voltunk megelégedve, kicsit elmaradott (szőnyeg, bútorok, a fürdőszobába a zuhanynál lévő csap, a zuhanyfüggöny).

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat. Az étel finom, a választék hatalmas. A szálloda elhelyezkedése tökéletes a pihenni vágyóknak. A személyzet kedves, udvarias, segítőkész. Mindennel meg voltunk elégedve, köszönjük.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük az elismerő értékelést. Örülünk, hogy pozitív tapasztalatokkal távoztak tőlünk! Várjuk Önöket a jövőben is!

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12.
Mindennel nagyon elégedettek voltunk,a hotelben számos lehetőség van a szabadidő eltöltésére,így a saját tervezett programjaink nagy része elmaradt,ezért kénytelenek leszünk visszatérni.Vezetett túrákat senki ne hagyja ki!
Válasz az értékelésre - 2019. október 17.
Kedves Katalin! Köszönjük szépen a dicsérő szavakat! Köszönjük a pozitív visszacsatolást, hogy amit csinálunk, a vendégeinket elégedetté teszi! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk eltöltött idő. Reméljük mihamarabb visszatérnek hozzánk!

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többször jártam már a Hotelben, és mindig nagyon jól éreztem magam. Most egy barátnőmmel üdültünk egy hetet, és ő is nagyon jól érezte magát, bár az úszómedencét kicsit "rövidnek" találta, de azért így is úszott pár tempót. (úszóbajnok révén). Én a déli leveseknek örültem nagyon, mert bőven elég volt a vacsoráig, ami rendkívül nagy választékot kínált.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen a dicsérő szavakat Köszönjük a pozitív visszacsatolást, hogy amit csinálunk, a vendégeinket elégedetté teszi! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk eltöltött idő. Reméljük mihamarabb visszatérnek hozzánk!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
Kis unokánkkal töltöttünk Önöknél 4 éjszakát. Mindennel nagyon elégedettek voltunk. Kiemelem az étkezést, ami kiváló volt, nagyon kedvesek voltak az étteremben dolgozók. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk!
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 7.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen a kedves szavakat és a pozitív értékelést! Szeretettel várjuk vissza Önöket szállodánkba!
Várhelyi Ágnes (Hotel Lövér)

Hotel Lövér
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.05.24-ig
Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 21.500,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2023.04.10-ig
Palatinus Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.103 - 16.716,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.01.01-ig
Civitas Boutique Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.275 - 13.571,- Ft/fő/éj között: reggelivel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.03.18-ig
Pólus Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Vadkert Major
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Zafír Apartman
2 nap/1 éjszaka 9.417 - 25.894,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, gyermekjátszótérrel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Németh Apartmanok
2 nap/1 éjszaka 8.358 - 15.932,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.29-ig
Hotel Wolf
3-5 éjszaka 7.659,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2021.08.31-ig
Park Hotel Pelikán
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Berill Suites
3 nap/2 éjszaka 7.674 - 15.399,- Ft/fő/éj között: önellátással
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hotel Lövér
5 nap/4 éjszaka 12.750 - 18.275,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.12.22-ig

Szállodák Sopron környékén
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Ébredező tavasz (min. 2 éj)
Wellness csobbanás

SopronX