Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag ★★★★

Kóspallag és környéke
4,3
a 4 kóspallagi szállás közül
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel KóspallagSzent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag

Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag bemutatkozása

Szent Orbán Erdei Wellness Hotel****
“Különleges világ az erdő mélyén”!
A Szent Orbán Erdei Wellness Hotel, amely Európában egyedülálló **** farönk szálloda, a Börzsöny szívében, a Duna-Ipoly Nemzeti Park területén található.

Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros - Legjobb ár
2025.04.01-ig
Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag vélemények

2018. február 23.a párjával járt itt
Februárban egy erdei wellness szállodát választva mire vágynánk a legjobban? Napsütésre és havas tájra,nem? Megkaptuk. Aggódva közeledtünk a 12-es úton, ragyog a nap, de hó sehol. Kóspallag után az erdő hóval borított, az út is havas, jeges, izgalmas a lefelé tartó kocsik kerülgetése. Megkönnyebbülés az érkezés napsütésben és hóban.
Szörnyű 2018. január 22.a párjával járt itt
A rönkház panorámás superior szobájának tisztasága egyszerűen kritikán aluli! A fürdőszoba ahol csak lehet vízköves,a sarkokban vastagon áll a kosz bogártetemekkel díszítve. A lefolyóban csomókban állnak a hajszálak, a zuhanyzó penészes, a zuhanykabin rohadásnak indult. Az ágyneműhuzat tele hajszálakkal, a drapériákon, lepedőn beazonosíthatatlan foltok éktelenkednek!
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - EgyébSzent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - EgyébSzent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - EgyébSzent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - EgyébSzent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - EgyébSzent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - EgyébSzent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - EgyébSzent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - EgyébSzent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - EgyébSzent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. október 18.gyerekekkel járt itt
Szeptember elején jártunk a szállodában, 3 nagy gyerekkel, így összenyitható, családi szobát kértünk. A hotel felé vezető út igen vadregényes, hangulatos erdei aszfaltos út. Érkezésünkkor kellemes csend, nyugodt környezet, gyönyörű rönk épület fogadott minket az erdei tisztáson. A recepción megkaptuk a szobakártyákat, a szükséges információkat.
Átlagos 2017. május 10.a párjával járt itt
Nagy várakozásokkal érkeztünk a rönk szállodába! Gondoltuk, most biztos látunk valami nagyon szépet! A szobánk elfoglalása után valójában még az is megfordult a fejünkben, hogy maradjunk e! A standard szoba (ami nem a legalapabb szobát jelzi) is nevetségesnek mondható!
Átlagos 2017. március 14.gyerekekkel járt itt
A wellness nagyon gyenge volt, és nem is gyerekbarát. Lementünk a gyerekekkel, de fordultunk is vissza. Egy medence volt de abban is hideg volt a víz. Az étel nagyon finom volt, az étterem is hangulatos. A szoba különleges volt, rönkházban voltunk, de iszonyatos meleg volt. Kint 0-5 fok, bent pedig hőség.
Átlagos 2017. március 5.a párjával járt itt
Gyönyörű helyen található ez a kiváló szálláshely. Mi a rönkházas részben kaptunk szállást. Sajnos már a szobába belépve megéreztük az iszonyatos hőséget. Legalább 26 fok volt a szobában, bár a szobai radiátor nem fűtött. Hogy később se tetézze a bajt, le is zártam teljesen. Sajnos a fürdőben lévő törölköző szárítóval már ezt nem tudtam megtenni.
2017. január 4. járt itt
Az igen hosszú, kanyargós úton való autózás után nagyon jó volt megérkezni a csodálatos börzsönyi kilátással rendelkező farönk hotelbe. Nagyon kellemes hangulatot teremtenek ezek a márványok, farönkök, kőborításu falak. Végig a természetközeliséget éreztem, amire a szauna utáni kinti csobbanás csak ráerősített.
Kiváló 2016. december 11.a párjával járt itt
Az egyik legintimebb hely melyet valaha is látogattam. Kétszer jártam itt, egyszer szezonkezdetkor, tavasszal, egyszer meg nagyon késő ősszel, mindkét alkalommal rendkivül szép volt. Túrázni, biciklizni, sétálni vágyóknak csodálatos hely, sokcsillagos kényelem ezercsillagos természet ölén. A welness szolgáltatások tökéletesen kiegészitik az aktiv pihenést.
Kiváló 2016. november 20.a párjával járt itt
Házassági évfordulónkra kaptam ajándékba egy hétvégét ebben a Hotelben a férjemtől. Igazán figyelmes, és jó ötlet volt. Várakozásokkal teli gördültünk be a parkolóba, mivel még hasonló helyen nemigen voltunk. Különleges hely, olyan tekintetben meg mindenképp, hogy nincsen közelben semmilyen lakott település.
2016. október 11.a párjával járt itt
A hely maga a nyugalom szigete. Már a hegyre vezető út is egy autentikus kikapcsolódást sejtet, amiben a megérkezésünkkor sem kell csalódnunk! A parkoló hétvégén igencsak megtelik, ám a hotel másik oldalán kényelmesen megállhatunk egy másik - bár inkább a kirándulóknak fenntartott - parkolóhelyen. A hotelbe belépve kellemes fa illat fogad.