Csak Mi 4-en

Csak Mi 4-en adatlapja

Regisztráció2016.08.12
Utoljára itt2018.08.13

Kiváló 2018. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Bogácsi tartózkodásunk alatt szállásadónk javasolta, hogy keressük fel az éttermet. A kerthelyiségben kaptunk asztalt nem csalódtunk, hangulatos szuper hely a személyzet figyelmes, kedves. Tényleg a vendég számít. Az étterem neve nagyon találó valóban pocak tömő.
Kiváló 2016. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Eső elöl mentünk be az étterembe kellemes környezet fogadott, a kiszolgáló személyzet nagyon udvarias volt. Az étlap nagyon változatosan van összeállítva kisebb és nagyobb gyerekek is megtalálják a nekik való ételt. A vacsora amit rendeltünk a vártnál bőségesebb és finom volt. Sajnos nem a teraszon tudtuk a vacsorát elkölteni mivel esett az eső.
2016. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Az esti hosszú sétánk után szerettünk volna vacsorázni a családdal. Mint sokan mások abban az időpontba tétováztunk hová térjünk be azért esett a választásunk a helyre mert nem volt zsúfolt. A személyzet nagyon udvarias és kedves. Az étel és ital felszolgálásra nem kellett sokat várni, az ételek bőséges adagok és finomak és a desszertek is finomak voltak.