Völgy Étterem Szilvásvárad

a 19 szilvásváradi étterem közül
étterem, vendéglő
Völgy Étterem Szilvásvárad

Völgy Étterem Szilvásvárad bemutatkozása

Köszöntjük a Völgy Étteremben!
Térjen be hozzánk egy jóízű ebédre vagy egy hangulatos vacsorára!
Udvarias, gyors kiszolgálással, családias hangulattal, finom ízekkel és szolid árakkal várjuk kedves vendégeinket a Szalajka völgy bejáratánál.
Éttermünk 45 fő befogadására képes, tavasztól őszig pedig 65 fős hangulatos teraszunk is a vendégek rendelkezésére áll.

Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Völgy Étterem Szilvásvárad vélemények

2019. október 11.a párjával járt itt
Októberi csütörtök délután jártam itt, az étel minősége és mennyisége kifogástalan volt. A tisztaság hagy némi kívánnivalót maga után.
Szörnyű 2019. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
3-an tértünk be, a 16 hós fiammal. A személyzet lassú, lekezelő, a pult mögött cseverészés jobban ment nekik. Kérdésemre azt a választ kaptam, hogy van etetőszékük, mindjárt hozzák, azóta is várom. . . A terítő koszos, evőeszközt úgy kellett másik asztaltól elvenni (mert oda ki volt készítve), a wc förtelem, pelenkázásra lehetőség nincs, kisgyerekeseknek abszolút nem ajánlom.
Szörnyű 2018. október 31.gyerekekkel járt itt
Október 30-án tértünk be ide éhesen. Két-három vendég volt. Hamar megkaptuk az italt. És itt kellett volna felállni és elmenni. Ugyanis jobban szétnéztünk. A fehér terítő minden részén mindenféle színű folt "pompázott". Ezután meglátogattam a mosdót, a hányinger a jellemző szó: kosz, egérszag, undorító. Mi lehet a konyhában?
Kiváló 2018. augusztus 20.családjával járt itt
Kirándulni voltunk, ahovà menni akartunk (ismerős ajánlása után) nem volt hely. A Völgy étteremre esett a választás! Nem bàntuk meg. Udvarias kiszolgálás, nagyszerű adagok és finom ízek! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Völgy Étterem Szilvásvárad - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 63 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. augusztus 1.a párjával járt itt
Szilvásváradi nyaralásunk során meglátogattuk a Szalajka-völgyet is, ahol kellemesen elfáradtunk és megéheztünk, ezért kerestünk egy éttermet az étteremsoron. A választásunk a Völgy étteremre esett, mivel kevesen voltak, és elfogadnak SZÉP kártyát is. Sok magvas panírban rántott csirkemellet rendeltünk medvehagymás tejföllel, hasábburgonyával, melyet nagyon hamar elkészítettek.
Átlagos 2017. szeptember 11.a párjával járt itt
Az étterem szépen meg van csinálva, az ételek finomak, az árak szokásosak, mint a szomszédos éttermeké. A pincérek jó modorúak, bár ez kicsit erőltetettnek tűnt. Igaz, hogy későn érkeztünk, már mindenki haza akart menni a munkából, de a nyitvatartáshoz tartani kell magukat. Egyetlen dolog nem tetszett: a borok kimérésének mennyisége.
Kiváló 2016. október 8.a párjával járt itt
2016 október 8. -án jártam itt a feleségemmel. Én pisztrángot ettem, a párom pedig csülköt párolt káposztával. Minden az elvárásainknak megfelelő volt. A pincér nagyon udvarias,az ételek gyorsan,gusztusosan, melegen tálalva. A sör hideg volt a tea meleg ahogyan az illik. Az ár-érték arány és az adagok megfelelőek,az ételek ízletesek. Személyes tapasztalataim alapján csak ajánlani tudom.
2016. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Az esti hosszú sétánk után szerettünk volna vacsorázni a családdal. Mint sokan mások abban az időpontba tétováztunk hová térjünk be azért esett a választásunk a helyre mert nem volt zsúfolt. A személyzet nagyon udvarias és kedves. Az étel és ital felszolgálásra nem kellett sokat várni, az ételek bőséges adagok és finomak és a desszertek is finomak voltak.
Ajánlom mindenkinek aki szeretne finom pisztrángot enni.
Kiváló 2016. július 27.gyerekekkel járt itt
2016. 07. 27-én este voltunk a családommal ebben az étteremben és szívből ajánlom mindenkinek, mert nagyon udvariasak voltak a felszolgálók és az ételek is igazán finomak voltak és gusztusosak :) Fél 10-kor zártak, mi voltunk az utolsók és nem éreztették velünk, hogy mennünk kéne de a desszertek után, amiket szintén csak ajánlani tudok már mentünk is :) És az árak is korrektek voltak! !
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. április 6.barátokkal járt itt
Húsvétkor toppantunk be nagyobb társasággal, kis szerencsével, mivel minden vendéglő dugig volt. Mivel éppen csak felálltak a helyről, gyorsan rendbe hozták az asztalt. Annak ellenére, hogy folyamatosan cserélődve, de teljes foglaltsággal üzemeltek, fél órán belül megkaptuk az ebédünket, aki levest kért, illetve a velünk lévő kisgyermek 10 percen belül ehetett.
Völgy Étterem Szilvásvárad a térképen
3348 SzilvásváradSzalajka Völgy
• kerthelyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • széles borválaszték
H-V
magyar