Kőkorszaki Pocak-tömő Étterem & Pizzéria Bogács
3412 Bogács, Ady Endre út 21.

Kőkorszaki Pocak-tömő Étterem & Pizzéria Bogács a térképen

Wellness csomagok Bogács városában

Kőkorszaki Pocak-tömő Étterem & Pizzéria Bogács vélemények

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterembe kora délután, már jóval a déli csúcs után tértünk be. Ennek megfelelően csak két asztalnál ültek, az egyiknél épp megkapták a rendelést. Leültünk, megkaptuk az étlapot, és innentől kezdődött a kálváriánk. A pincér, a pultos, a másik pincér többé felénk sem nézett, még az italrendelésig sem jutottunk el az ott töltött idő alatt.

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az "élmény" egészen friss, ezért gyorsan le is írom. Baráti társasággal 2020. augusztus 02-án, vasárnap, a déli órákban voltunk az étteremben. Megjegyzem jobb híján, mivel Bogács elismerten legjobb étterméhez, a [moderálva - a szerk. ] sor kb. a Pocaktömőig ért. Ami nem tetszett (és ebben a társaság minden tagjának konszenzusát bírom):
- a pincérek ruházata higiéniailag erősen kifogásolható volt,
- kb.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Október végén töltöttünk pár napot Bogácson. Az ország egyik kis gyöngyszeme ez a kis falu! Kőkorszaki Pocak-tömő Étterem kellemes kis hely. Tiszta, rendezett. A felszolgálás gyors az ételek finomak. Tálat rendeltünk,jól belaktunk a maradékot pedig elvittük. . . . később folytattuk a pocak tömést! Mindenkinek ajánlom ezt a helyet aki ellátogat Bogácsra, nem fog csalódni.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
A fiatal szőke hölgy aki kiszolgált bennünket 2 felnőtt és 3 gyermek, nagyon segítőkész figyelmes és rendes volt. A mennyisége és a minősége az ételeknek rendben volt. Hely nyugodt és családbarát. Telefonon foglaltam asztal érkezés előtt abban is segítőkészek voltak, mire odaértünk minden rendben volt! Helyünk meg volt babakocsival! Ajánlani tudom mindenkinek.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyümölcsleves, helyben sütött pizza... a séf ajálnlásával. Profi szakács, ízletes, nagy adagok, kedves, segítőkész, mosolygós pincérek.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Július végén egy szombati, igazi nyári napon jártunk itt, foglalás nélkül. Sokan voltak, de a pincérek így is igyekeztek helyet biztosítani nekünk (egy 5 hónapos alvó kisbabával). Hamar jött az ital és a sok vendég ellenére az ételre sem kellett sokat várni (25 perc). Finom volt minden, bár a somlóiról mintha a csokiöntet lemaradt volna.

Bolya TOP étteremértékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Meglátogattuk a bogácsi pincesort és erre az étteremre esett a választásunk. A pincér nagyon udvarias volt. Húslevest választottunk csészébe, ez elég kis adag volt. (Másnap tálban kértük. ) Baconos, sajtos töltött csirkemellet kértem, a párom füstölt főtt csülköt, mindkettő nagyon izlett.

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Négyen ebédeltünk, sajnos az egyik adagot elfelejtették felszolgálni annak ellenére, hogy többször szóltunk. Hárman megebédeltünk, ezek után a pincér mosolyogva közölte, hogy készítik a negyedik adagot is, csak még most vágják a disznót. Ezek után már más választásunk nem volt, mint elvinni, mert nem akartuk már ott maradni.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Bogácsi tartózkodásunk alatt szállásadónk javasolta, hogy keressük fel az éttermet. A kerthelyiségben kaptunk asztalt nem csalódtunk, hangulatos szuper hely a személyzet figyelmes, kedves. Tényleg a vendég számít. Az étterem neve nagyon találó valóban pocak tömő. A legkisebbtől a felnőttekig mindenki megtalálja a kedvére való fogást, az ételek finoman voltak elkészítve mindenkinek elfogyott a tányérjáról amit rendelt.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már a bogácsi tartózkodásunk előtt kinéztem a helyet a neten, és nagyon kíváncsivá tett. Ötletes név, különleges környezet és finom ételek fogadtak, nem csalódtunk benne a párommal. A felszolgáló hölgy kedves, segítőkész és gyors volt. A kétszemélyes tál elfogyasztása kihívást jelentett, de sikerült az utolsó morzsáig a pocakba tömni.

Legnépszerűbb csomagok Bogácson és környékén
Toszkána Apartmanház
Bogács
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, tárlatvezetés borkóstolóval ás pogácsával
2017.01.03. - 2021.02.28.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 13.067,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.09. - 2020.12.23.
Margaréta Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, borbemutatóval, korlátlan sör, bor és ásványvíz fogyasztással
2020.09.06. - 2020.12.01.
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 17.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.10. - 2021.02.28.
Siesta Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlőitallal, korlátlan teafogyasztással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.09. - 2020.12.23.
Burg Vendégház
Erika Vendégház
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.966 - 20.528,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
2019.03.01. - 2021.12.23.
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.21. - 2020.12.22.
Romantik Hotel
2-3 éjszaka 11.833,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, üdvözlőitallal, múzeum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.10. - 2021.03.31.

Szállodák Bogács környékén
Kikelet Club Hotel Bogács
Hajnal Hotel Bogács
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Téli szünet (min. 2 éj)
Hajnali hétköznapok (min. 4 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)

Kőkorszaki Pocak-tömő Étterem & Pizzéria BogácsX