Csepke13

Csepke13 adatlapja

Ilyen vagyok
Ínyenc  •  Természetbarát  •  Burger-imádó  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Tésztakedvelő  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2017.05.24
Utoljára itt2020.11.18

Kiváló 2017. június 19.a párjával járt itt
Egy családi hét végét töltöttem el párommal összekötve egy kis fürdőzéssel. Először jártunk itt és kellemes meglepetésben volt részünk. Bár a szoba nem volt nagy, de még így is jól éreztük magunkat. A strand nagyon családcentrikus és tiszta. Sok medencéje van. A strand területén található még egy nagy tó is, ami alkalmas fürdőzésre és csónakázásra.
Felhasználó fényképei:
Jonathermál Thermál Motel & Kemping Kiskunmajsa - Jonathermál Thermál Motel & Kemping Kiskunmajsa - Jonathermál Thermál Motel & Kemping Kiskunmajsa - Jonathermál Thermál Motel & Kemping Kiskunmajsa -
Kiváló 2017. május 24.a párjával járt itt
Több éve visszatérő vendégek vagyunk. Szeretünk ide járni, mert tiszta, jó és kényelmes a szálloda. A személyzet nagyon segítőkész. Az ételek változatosak. A fürdőkomplexum területére hosszú folyosó vezet. A strand nagyon gyermekbarát. Külön emeleten lehet megtalálni a kicsi gyermekek medencéit.
Kiváló 2017. augusztus 6.a párjával járt itt
15 év után látogattunk el ismét Tiszakécskére. Nagy örömünkre szolgált, hogy sz étterem nem vesztett a színvonalából. Ennyi év után sem romlott az ételek minősége és mennyisége, házias ízek fogadják az arra betérőket.Kiváló és ízletesek az ételek. Gyors a kiszolgálás. Hatalmas adagokat kaptunk.
Felhasználó fényképei:
Tisza-parti Fazekas Vendéglő Tiszakécske - Tisza-parti Fazekas Vendéglő Tiszakécske -