Tisza-parti Fazekas Vendéglő Tiszakécske
6060 Tiszakécske, Horgász u. 6.

Tisza-parti Fazekas Vendéglő Tiszakécske a térképen

Szállások Tiszakécske városában
Wellness csomagok Tiszakécske városában

Tisza-parti Fazekas Vendéglő Tiszakécske vélemények

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
Kellemes, kulturált hely. Az ár elfogadható, az étel rendben volt. Mindannyian rántott sajtot ettünk, szóval több ételről nem tudok nyilatkozni, de ez jó volt és ami meglepett, hogy pillanatok alatt megkaptuk. A tisztaság kiváló, a mosdó illatos és tiszta. A fecskékre nagyon vigyáznak, a mennyezeten több fészek is van, de profin megoldva, hogy ne zavarja a vendégeket.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 6.
15 év után látogattunk el ismét Tiszakécskére. Nagy örömünkre szolgált, hogy sz étterem nem vesztett a színvonalából. Ennyi év után sem romlott az ételek minősége és mennyisége, házias ízek fogadják az arra betérőket.Kiváló és ízletesek az ételek. Gyors a kiszolgálás. Hatalmas adagokat kaptunk.

Mobilról küldte. | 2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 29.
Nagyon kedvesek finomak az etelek.
Udvarias a kiszolgalas. Csodas a kornyek is.
Mit is irhatnek meg mindenkinek ajanlom.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó helyen van, az üdülőterületen, közel a Tisza parthoz, de mégsem egy parti büfé, hanem étterem. Kedves személyzet, gyors kiszolgálás, rugalmasság, megfelelő kínálat, finom ételek. Talán a desszert kínálat lehetne szélesebb, de pl: szezonon kívül is megoldották a sétáló fagyikelyhet :) Évről évre visszatérő vendégek vagyunk és leszünk is.

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 1.
Isteni ételek,kedves személyzet,akik gondolnak az állatbarátokra,jók az italok,mindenben megfelelő választék a mi igényeinknek. Személyzet a második vacsora után már ismerősként üdvözölt,megjegyezték melyik helyet szeretjük,mit iszunk,sőt lefoglalták asztalunkat. Nem csalódtunk egyik alkalommal sem pedig tíz alkalommal vacsoráztunk a Tisza parti vendéglőben.

Vetési Ilona TOP szállásértékelő
2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 19.
Remek és bőséges kínálat, igazi magyaros ízek (mi ezeket kóstoltuk). Megfizethető árak, pazar környezet. Nyáron önkiszolgáló lehet, de előszezonban a felszolgálás első osztályú volt. Igazi nyaralű-hangulat, van, aki csak egy tölcsér (nagyon ínycsiklandó) fagyira áhítozott, de a gyerekeseknek is volt jászósarok, a falakon helyi sepcialitások. . .

Legnépszerűbb csomagok Tiszakécskén és környékén
Tünde Vendégház
Tiszakécske
5 nap/4 éjszaka 22.500,- Ft/család/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.27. - 2020.10.15.
Kertész Vendégház
Tiszaalpár
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.07. - 2021.07.07.
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fitnesz sarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék levessel, csónak használattal, parkolással
2020.01.16. - 2020.12.31.
Open Hotel
Szentes
3 nap/2 éjszaka 16.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 3.900,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.05. - 2020.12.31.

Szállodák Tiszakécske környékén
Hotel Aquarell Tiszakécske
Aquarell nyár (min. 2 éj)
Szuper családi nyár (min. 2 éj)
Alföldi wellness (min. 2 éj)

Tisza-parti Fazekas Vendéglő TiszakécskeX