Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!
Cserzsi
3000
Itt járt már

Cserzsi adatlapja

3Értékelés
3
0
0
0
Bemutatkozás
nem ismert
Így utazok, így járok étterembe
nem ismert
Regisztráció2018.10.07
Utoljára itt2026.06.20

Néhány kiemelt értékelés

Átlagos 2026. június 19.a párjával járt itt
Az ételek minősége nagyon gyenge , a választék szegényes ,gyümölcs , zöldség alig . A reggelinél a kenyér penészes volt ! A szobában az ágy nyikorog , a matrac kényelmetlen. A törülköző olyan vékony hogy átlátszik .
3Személyzet
3Tisztaság
2Ár / érték arány
2Kényelem
2Szolgáltatások
1Étkezés
3Elhelyezkedés
Gyenge 2018. október 7.a párjával járt itt
Kényelmetlen ágy, a fürdőszobában a kádba nagyobb darab ember nem férne bele. Két kisméretű törölköző volt 4 napra. A szoba előtti folyosót ottartózkodásunk alatt egyszer sem mosták fel. Az étteremben az asztalokon műanyag terítő volt azon a futó ételfoltos, morzsás.
4Személyzet
2Tisztaság
2Ár / érték arány
3Kényelem
2Szolgáltatások
1Étkezés
4Elhelyezkedés
Kiváló 2019. március 2.a párjával járt itt
Kényelmes , tiszta szoba, a fürdőszoba nagy és modern . Az ételek minősége , mennyisége és a választék kiváló. A személyzet kedves barátságos segítőkész. A hotelből zárt folyosón lehet a fürdőbe átjutni .
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés