Hotel Corvus Aqua Orosháza ★★★★

Hotel Corvus Aqua Orosháza
5904 Orosháza, Hűvös u. 1.

Hotel Corvus Aqua Orosháza a térképen

Hotel Corvus Aqua Orosháza értékelése:

1. helyezett a 11 orosházi szállás közül
18. helyezett Dél Alföldön - 563 szállás közül
Így is ismerheted: Hotel Corvus Aqua Gyopárosfürdő

Hotel Corvus Aqua Orosháza bemutatkozása

A Hotel Corvus Aqua négycsillagos szolgáltatásokkal várja vendégeit, megnyugtató zöld környezetben, a Gyopárosi-tó partján. A hotel a gyopárosfürdői Gyógy-, Élmény- és Parkfürdővel összeépült, így minden szolgáltatás egyszerre elérhető. Standard és superior szobákat kínálnak, de lakosztályokban is van lehetőség megszállni. A wellness-részlegben szauna és frissítő masszázsok állnak rendelkezésre, a környéken pedig tovább folytatható a relaxálás.

Hotel Corvus Aqua Orosháza képei

Hotel Corvus Aqua Orosháza

Hotel Corvus Aqua Orosháza vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 23.
Nagyon barátságos , gyönyörű tó parti szálloda. Kedves, figyelmes dolgozókkal. Minden remek volt. A barátainknak is ajánlani fogjuk ,és tervezzük ,hogy mi is visszatérünk .

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 13.
Nagyon vágytunk ide régóta, sok szép fotót láttunk előtte erről a csodás helyről. Gyönyörű a környezet, örülök, hogy sikerült tóra néző szobát kapnunk, pláne a legfelső emeletről fantasztikus a kilátás a tóra. Sajnos az időjárás nem kedvezett a strandolásnak, így főleg a benti medencékben töltöttük a napot.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 25.
Gyönyörű helyen van a hotel, jókat lehet sétálni a tavak környékén, minden adott a pihenéshez. Reggelente madárcsicsergésre ébredtünk. A személyzet kedves, segítőkész, az ételek finomak. Nagyon jó, hogy a zárt folyosón köntösben átsétálhattunk a gyógyfürdőbe.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kényelmes , tiszta szoba, a fürdőszoba nagy és modern . Az ételek minősége , mennyisége és a választék kiváló. A személyzet kedves barátságos segítőkész. A hotelből zárt folyosón lehet a fürdőbe átjutni .

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Férjem születésnapját szerettem volna megünnepelni egy általunk már ismert és kedvelt helyen.Ezért választottam e szállodát.Most sem csalódtunk!A személyzet minden tagja a pihenni vágyók gondolatait lesi,a konyha munkája kiváló,kínálatuk egyedül álló.Köszönjük, hogy ilyen kellemes, -csaknem családias-környezetben ünnepelhettünk.

PZsu TOP szállásértékelő
PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7. - 3 látogató hasznosnak vélte
Jó szálloda, közvetlenül a gyopárosfürdői tó partján. Személyzet kedves, udvarias. Jó, hogy közvetlenül át lehet menni a fürdőbe.
Az ételek választéka kiemelkedő, főleg a reggeli.
Csak dícsérni tudom.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 28.
A szálloda nagyon elegáns, kényelmes,tiszta.A személyzet kedves,udvarias,barátságos.Az ételek finomak íz világuk különleges. A szálloda környezete is gondozott, pihenésre alkalmas.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 19.
Mindennel elégedettek voltunk.A bőséges reggelivel ellentétben a vacsora lehetett volna választékosabb, gondolva arra a vendégre is aki a hagyományosabb ételt szereti,azért egy félét találtunk esténként. Este a sütemény is csak kétféle volt.
2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 26.
Nagyon jól éreztük magunkat a Hotel Corvus Aqua-ban. Nagyon szép tisztaság volt mindenhol, az ételek nagyon finomak voltak. Összességében teljesen elégedettek voltunk. Ami egy kicsit hiányzott egy olyan "közösségi hely", ahol lehet esetleg biliárdozni, ping pongozni stb.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évekkel ezelőtt jártunk már itt, és olyan kellemesen éreztük magunkat, hogy tervben volt a visszatérés. Idén úgy döntöttünk, a szentestével járó mozgalmasságot egy gyógyfürdős helyen fogjuk kipihenni, ahol nincs zsúfoltság. Gyopárosfürdő bár kevésbé ismert nagynevű társainál, sokkal kényelmesebb körülmények között minden ugyanúgy elérhető.

Orosháza
3 nap/2 éjszaka 14.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, finn szauna használattal, fürdőköpeny és strandtörölköző használattal, Gyopárosi Szaunapark belépő vásárlási lehetőséggel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Orosháza
2-5 éjszaka 16.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éj 9.975,-Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, fürdőbelépővel a Gyopárosi Gyógy-,Strand-,és Élményfürdőbe, játszóház használattal
Érvényes: 2020.12.22-ig
Neon 2 Panzió
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.000 - 3.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Grand Hotel Glorius
Makó
2 nap/1 éjszaka 13.400 - 32.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Veronika Apartman De Luxe
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.27-ig
Rózsa Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Komló Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.509 - 55.185,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kedvezménykártyával, masszázskedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Tisza Sport Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 9.495,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Garden 39 Vendégház
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Orosháza
4 nap/3 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, kedvezményes étlap és itallap árakkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Orosháza környékén
Park Hotel Gyula Gyula
Szállás félpanzióval
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény reggelivel (1 éjtől)

OrosházaX