Csinszka

Csinszka adatlapja

Regisztráció2019.04.21
Utoljára itt2020.06.23

Szörnyű 2019. május 21.a párjával járt itt
Egyszer már megírtam. Hatalmas adagok,de ez ne tévesszen meg senkit. A megmaradt ételt újra felszolgálják. Köreteket,savanyúságot itt ne kérjen senki. a tisztaságról is írhatnék. Más köretét ,savanyúságot újra fogyasztani. . . Frissen sült sertéshúst
kértem. Köret:hasábburgonya.
Tusculanum Vendéglő válasza
Köszönjük észrevételét. Minden köretet frissen készítünk. Amennyiben az volt a kifogása, hogy Ön mást rendelt, miközben már készült a rendelése, akkor azt kell leírni. Ha megrendelte a hasábburgonyát és az már készítés alatt állt, így valóban nem tudjuk lecserélni, mert nem adn
ánk el másnak.
2019. május 28., Tusculanum Vendéglő, üzletvezető
Kiváló 2019. április 22.a párjával járt itt
Nagyon finom és nagy adag ételek.A felszolgáló kedves,udvarias.Ár érték arányban is kitűnő.Párommal jártunk ott már harmadszor.Akkora adagot kaptunk ,hogy nem bírtuk megenni,de becsomagolták a maradékot elvitelre.Különleges és valóban "frissen sült" húsok.Csak ajánlani tudom másoknak is.
Kiváló 2020. február 23.a párjával járt itt
Az ebéd nagyon finom volt. A kiszolgálás is udvarias,kedves. Ár-érték arányban is korrekt. Másoknak is ajánlanám az éttermet amely hangulatos a régi fekete-fehér családi fényképekkel a falakon. Ebédidőben érkeztünk. Gyorsan ki lettünk szolgálva,nem kellett sokat várni a frissensültre. Kiadós nagy adag ételeket szolgáltak fel.