Várkapitány Étterem Drégelypalánk
2646 Drégelypalánk, Honti u. 23.

Várkapitány Étterem Drégelypalánk a térképen

Várkapitány Étterem Drégelypalánk értékelése:

1. helyezett az 1 drégelypalánki étterem közül
121. helyezett Észak Magyarországon - 880 étterem közül

H-CS 08:00-21:00
P 08:00-24:00
Szo 10:00-24:00
V 10:00-21:00
bio alapanyagú ételek ...
Gépzene:
minden
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Arany Ászok

Várkapitány Étterem Drégelypalánk bemutatkozása

Biztosak vagyunk benne, hogy ismeri a Drégely vár történetét, ami magyar történelmünk egyik legkiemelkedőbb várvédése volt a török ostromok sorában, még ha nem is szerencsésen ért véget...
Drégelypalánk és környéke büszke arra, hogy ilyen kiemelkedő ... Tovább >>
Drégelypalánk és környéke büszke arra, hogy ilyen kiemelkedő történelmi helyszín emlékezteti nap mint nap arra, hogy a kitartás, a hősiesség, a lojalitás még évszázadok távlatából is a legfontosabb emberi erények közé tartozik. Fővárosunk közelsége, és a Börzsöny egyéb szépségei vonzó turistaútvonallá tették nyugat-nógrádi térségünket az idelátogatók körében.

Megújult éttermünk a Várkapitány Étterem, mely Drégelypalánk központjában áll, azt a célt tűzte ki maga elé, hogy környékünk kedvenc éttermévé és kávézóbárjává váljon. Egy olyan közösségi intézmény legyen, ahova be tud ülni egy finom ebédre, egy jó kávéra, egy olasz krémfagyira, vagy épp egy jó pofa sörre bárki. Ami kellemes, barátságos hangulatával a baráti társaságok, fiatalok és idősek kedves törzshelyévé válhat. Nagy örömmel várjuk a kirándulókat, az átutazókat, csakúgy, mint a helyieket.

Éttermünkben megtalálja a házias ízeket, a nógrádi vidékre jellemző receptek alapján készült ételeket.
Szívesen állunk rendelkezésre rendezvények (esküvők, keresztelők, szülinapi bulik stb.) lebonyolításában, családi eseményekre, céges összejövetelekre, baráti bulikra hideg- és melegtál elkészítésével és annak házhoz szállításával.

Igyekszünk minden speciális, egyedi igényt kielégíteni, hisz számunkra az a legfontosabb, hogy Ön jól érezze magát, és visszatérő vendége legyen éttermünknek.

Várunk mindenkit sok szeretettel!

Általné Csohány Cecilia és Által Attila
Erzsébet-utalvány és SZÉP Kártya elfogadóhely!

Várkapitány Étterem Drégelypalánk képei

Várkapitány Étterem Drégelypalánk vélemények

Cegléd
Gyöngyös

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 28.
Drégelyvár romjainak meghódítása után sok kirándulóhoz hasonlóan mi is a Várkapitány éttermet választottuk egy késői ebédre. A faluban elhelyezett útbaigazító táblákat követve könnyűszerrel megtaláltuk az éttermet. Köreinkben kisebb izgalmat adott, hogy a bejárat előtt több mint 20 motort láttunk parkolni.

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Drégely vára megtekintése után, éhesen tértünk be az étterembe. Külső látvány után, kicsit félve. De a belépve már jobb lett a kedvünk. Hangulatos étterem. A felszolgáló leányzó rögtön jött. Az ételeket gyorsan hozták. Kiadós adagok és finomak voltak. Meg sem tudtuk enni, de készségesen becsomagolták. Ajánlom mindenkinek a helyet. Jó választás lesz!

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 22.
Nagyon finom és nagy adag ételek.A felszolgáló kedves,udvarias.Ár érték arányban is kitűnő.Párommal jártunk ott már harmadszor.Akkora adagot kaptunk ,hogy nem bírtuk megenni,de becsomagolták a maradékot elvitelre.Különleges és valóban "frissen sült" húsok.Csak ajánlani tudom másoknak is.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
A várat mentünk bevenni Drégelypalánkra. A túra után megéheztünk, ebédelni tértünk be. Meglepetésemre a limonádét cukormentesen is meg tudták oldani, ami sok helyen nehézségekbe szokott ütközni. A kiszolgálás gyors volt, udvarias. Minden redben volt, nagyon kellemes ebédet töltöttünk itt. Szerintem még visszatérünk. Köszönjük. :)

2018. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Túracsoporttal jártunk a Várban, és utána jöttünk le a faluba. Nem gondoltam, hogy egy ilyen kis faluban ennyire jó kis éttermet találunk. Mindennel meg voltunk elégedve. Tiszta, kedvesek voltak a felszolgálók, mindenben segítőek voltak, az ételek nagyon finomak, és mennyiségben is tökéletes volt. Ha erre járok biztos, hogy ide még egyszer el fogok jönni.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagypénteken voltunk gyerekekkel a Várat néztük meg,mivel megéheztünk kerestünk a közelben éttermet(neten utána néztünk a véleményeknek)meggyőzőek voltak. Úgy gondoltuk kipróbáljuk. Meg kell mondjam nem csalódtunk gyors a kiszolgálás,finomak az ételek és meglepően keveset fizettünk. Nagyon jó szájízzel jöttünk el onnan.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. november 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Mi a nyáron egy hetett töltötünk Drégelypalánkon 4 en , Minden nap betértünk ebedélni , Isteni finom volt a menü, Hangulatos, családias, meghitt étterem, nagyon finom ételekkel megfizethető áron az ország egyik legszebb községében!Minden friss volt és negyed órán belül meg is kaptuk rendelésünket

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 9. - 10 látogató hasznosnak vélte
A hosszú hétvégén bukkantunk túrázás közben erre a szép étteremre. Az ételek kifogástalanok. . tájjellegű ételek,különlegességek (Várkapitány kedvencét mindenki próbálja ki :-) ). Minden friss volt és negyed órán belül meg is kaptuk rendelésünket! Bár egyelten felszolgáló volt csak,amit elsőre kicsit furcsáltunk. . de nagyon pörgős,profi,segítőkész és határtalanul kedves volt.
Válasz az értékelésre - 2015. november 26.
Köszönjük a visszajelzést!
Szeretettel várjuk Önöket bármikor!
Pásztor Bettina, vendégkapcsolati manager

2014. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. december 15.
Remek ételek, családias hangulat. Az egész vendégsereg nevében köszönjük! Jó volt hazajönni, és jó volt látni az elégedettséget a vendégeken. A levesből a lyányom 3X szedett, a húsokat (ami maradt. . . ) ma tízóraira kellett csomagolni. . . mi kell még? (a remek kiszolgálásról nem is beszélek! )
Így tovább! (lesz még szülinap/akármi a közeljövőben.

2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. február 13.
Hangulatos, családias, meghitt étterem, nagyon finom ételekkel (a legfincsibb a szuper titkos recept alapján készült házi pizza, és a póréhagymával-sajttal töltött pulykamell! ! ! ) megfizethető áron az ország egyik legszebb községében! ! Nem utolsó sorban szuper bálokkal, szilveszteri bulikkal! Köszönjük a kedves vendéglátást!

Legnépszerűbb csomagok Drégelypalánkon és környékén
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 5.990,- Ft/fő/éj ártól: reggeli ellátással
2020.03.13. - 2020.10.31.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.29. - 2020.12.31.
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 9.800 - 12.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.08.07. - 2020.11.22.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
2-3 éjszaka 18.317,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, gyermekeknek programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.20. - 2020.08.23.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és szauna világ használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.20.
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.09. - 2020.10.31.
Globall Hotel
Telki
2021.01.01. - 2021.08.07.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
2 nap/1 éjszaka 15.250 - 23.550,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.07. - 2020.08.28.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 13.108 - 19.960,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2021.10.31.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.07. - 2021.08.07.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.133 - 30.258,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2021.12.23.
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 10.867 - 16.822,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással
2020.08.07. - 2020.12.31.

Szállodák Drégelypalánk környékén
Tó Wellness Hotel Drégelypalánk
City Hotel Unió  Drégelypalánk
Royal Club Hotel Drégelypalánk
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Várkapitány Étterem DrégelypalánkX