Gyémánt Étterem és Pizzéria Pilisszentiván
2084 Pilisszentiván, Szabadság út 60.

Gyémánt Étterem és Pizzéria Pilisszentiván a térképen

Szállások Pilisszentiván városában
Wellness csomagok Pilisszentiván városában

Gyémánt Étterem és Pizzéria Pilisszentiván vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 23.
Az ebéd nagyon finom volt. A kiszolgálás is udvarias,kedves. Ár-érték arányban is korrekt. Másoknak is ajánlanám az éttermet amely hangulatos a régi fekete-fehér családi fényképekkel a falakon. Ebédidőben érkeztünk. Gyorsan ki lettünk szolgálva,nem kellett sokat várni a frissensültre. Kiadós nagy adag ételeket szolgáltak fel.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 13.
3-4 alkalommal jártunk itt. Mindig nagyon elégedettek voltunk. Az ételek finomak. Az adagok nagyon nagyok. Nagykovácsiból járunk át évente egyszer, mert annyira elégedettek vagyunk. A levesek finomak, a pizzát is kipróbáltuk, a főételekkel is mindig elégedettek voltunk, de három fogást még nem sikerült végig ennünk.

2015. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. január 11.
4-5 alkalommal jártunk itt, de még sosem csalódtunk az étteremben. Barátságos, udvarias felszolgálás, finom ételek, pl. a Harcsapaprikás juhtúrós csuszatésztával mennyei. Benne van országszerte az első 3- ban! A pizzák is finomak. A hely kicsit sötét- talán ennyi a hátránya- de a régi hangszerek a színpadon és a fotók a falon igazán figyelemre méltók.

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 23.
Kb. 15-18 éve járok ide, nyugodtan kijelenthetem, hogy nincs még egy ilyen étterem, amiben sohasem csalódtam! Köszönöm és mindenkinek csak ajánlani tudom. Aki szeretne egy kicsit elbújni a "világ" elől és nyugodt családias légkörben finomakat enni keresse fel ezt a kis gasztro-paradicsomot.

Legnépszerűbb csomagok Pilisszentivánon és környékén
Attila Hotel & Restaurant
2 nap/1 éjszaka 3.918 - 4.353,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.21. - 2021.05.30.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.961 - 51.869,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással
2021.05.10. - 2023.01.01.
Grand Hotel Esztergom
2 nap/1 éjszaka 31.400 - 62.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
2021.07.01. - 2021.08.31.
Star City Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.909,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.

Szállodák Pilisszentiván környékén
Vital Hotel Nautis Pilisszentiván
Tó Wellness Hotel Pilisszentiván
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Wellness Pihenés (min. 2 éj)

Gyémánt Étterem és Pizzéria PilisszentivánX