2084 Pilisszentiván, Szabadság út 60

Szállások Pilisszentiván városában
Wellness csomagok Pilisszentiván városában

Gyémánt Étterem és Pizzéria Pilisszentiván vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 23.
Az ebéd nagyon finom volt. A kiszolgálás is udvarias,kedves. Ár-érték arányban is korrekt. Másoknak is ajánlanám az éttermet amely hangulatos a régi fekete-fehér családi fényképekkel a falakon. Ebédidőben érkeztünk. Gyorsan ki lettünk szolgálva,nem kellett sokat várni a frissensültre. Kiadós nagy adag ételeket szolgáltak fel.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 13.
3-4 alkalommal jártunk itt. Mindig nagyon elégedettek voltunk. Az ételek finomak. Az adagok nagyon nagyok. Nagykovácsiból járunk át évente egyszer, mert annyira elégedettek vagyunk. A levesek finomak, a pizzát is kipróbáltuk, a főételekkel is mindig elégedettek voltunk, de három fogást még nem sikerült végig ennünk.

2015. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. január 11.
4-5 alkalommal jártunk itt, de még sosem csalódtunk az étteremben. Barátságos, udvarias felszolgálás, finom ételek, pl. a Harcsapaprikás juhtúrós csuszatésztával mennyei. Benne van országszerte az első 3- ban! A pizzák is finomak. A hely kicsit sötét- talán ennyi a hátránya- de a régi hangszerek a színpadon és a fotók a falon igazán figyelemre méltók.

bzzz TOP szállásértékelő
2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 23.
Kb. 15-18 éve járok ide, nyugodtan kijelenthetem, hogy nincs még egy ilyen étterem, amiben sohasem csalódtam! Köszönöm és mindenkinek csak ajánlani tudom. Aki szeretne egy kicsit elbújni a "világ" elől és nyugodt családias légkörben finomakat enni keresse fel ezt a kis gasztro-paradicsomot.

Legnépszerűbb csomagok Pilisszentivánon és környékén
Libra Hotel
Veresegyház
4 nap/3 éjszaka 15.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, desszerttel, Medvepark belépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.18. - 2020.08.24.
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 10.820 - 15.912,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással
2020.06.07. - 2020.12.31.
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.07. - 2020.11.22.
Aquaworld Resort Budapest
2 nap/1 éjszaka 28.000 - 37.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan Élményfürdő belépéssel, Oriental Spa használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.06.30.

Szállodák Pilisszentiván környékén
Royal Club Hotel Pilisszentiván
Tó Wellness Hotel Pilisszentiván
City Hotel Unió  Pilisszentiván
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

Gyémánt Étterem és Pizzéria PilisszentivánX