Csiri

Csiri adatlapja

Regisztráció2015.09.03
Utoljára itt2022.06.20

Kiváló 2016. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Már másodszor voltunk a szállodában. Most a négy éves unokánkkal. Tiszta, nyugodt szálloda. Barátságos, segítőkész személyzettel. Az étterem kiváló. Aki itt nem talál magának kedvére valót, az főzzön otthon. A gyermek medence a kis csuszdával nagyon ötletes. Panni rettenetesen élvezte. Remélem, jövőre is eljutunk még ide.
Greenfield Hotel Golf & Spa válasza
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy megosztotta velünk örömteli tapasztalatait, köszönet kedves sorokért. Nagyon örülünk, hogy elégeddettek voltak szállodánkkal,szolgáltatásainkkal, különösen ételkínálatunkkal. Mi is reméljük, hogy visszatérnek még hozzánk; Önöket és Pannit is szeretettel várjuk vissza!
2016. szeptember 1., Greenfield Hotel Golf & Spa, vendégkapcsolati manager
Kiváló 2015. szeptember 3.a párjával járt itt
2008-ban már jártunk a Karos Hotelben. A szálloda akkor is lenyűgözött már. Nagyon kellemes hely. Tökéletes tisztasággal, barátságos kiszolgálással. Az éttermük is ugyan olyan finomságokkal vár minden vendéget, mint a kezdetekben. Mindennel elégedettek voltunk. Férjemmel voltunk itt ismét.
Kiváló 2018. július 17.a párjával járt itt
Először voltunk a felújított szállodában. Az ételek jók, a kiszolgálás tökéletes. A szálloda gyönyörű. Csodálatos érzés átélni, amikor a benti medencéből nézi az ember a Balatont, a közlekedő vitorlásokat. Ülsz a medencében, és gyönyörködsz a látványban. Kell ennél több egy pihenésre szánt üdülés kellős közepén?