Hotel Füred Spa & Conference Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Széchenyi u. 20.

Hotel Füred Spa & Conference Balatonfüred a térképen

Wellness csomagok Balatonfüred városában

Hotel Füred Spa & Conference Balatonfüred vélemények

Juca TOP szállásértékelő
2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 1.
A zajos központtól távolabb, nyugodt helyen található a szálloda. Tökéletes helyszín egy vízparti nyaraláshoz és kikapcsolódáshoz gyermekkel és gyermek nélkül érkezőknek egyaránt. Közvetlen vízparti az elhelyezkedése, kellően hosszú és széles a partszakasz, nem lógnak egymásba a strandolók még úgy sem, hogy van játszótér és kinti medencék is.

stupek TOP szállásértékelő
stupek TOP étteremértékelő
stupek TOP egyébhely értékelő
stupek TOP fotófeltöltő
2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 21.
Balatonfüred "közepén" saját parttal, fizető parkolóval és mélygarázzsal. Sok belső és 2 külső medencével, szauna szigettel és pihenővel. Az alkalmazottak kedvesek, a liftek gyorsak, a légkondi hűt-fűt. Erkély ingyen van, a balatoni kilátásért a szobában fizetni kell. A medence vize meleg. Amikor mi voltunk szinte üres volt a szálloda a nyárival ellentétben, amikor nem volt helyünk.

Csokoládé TOP étteremértékelő
Csokoládé TOP egyébhely értékelő
2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos környezetben a Balaton partján. A kivilágított Apátságot látni a szobából, nem mindennapi élmény. A belsőépítészek remek munkát végeztek. Barna, drapp, bézs, tört fehér színekkel, letisztult formákkal dolgoztak,ami nemcsak üdítő látvány, hanem kényelmes és praktikus. Az étteremben bőséges a választék akár reggel, akár este. Finom, ízletes az étel.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Itt töltöttük az évfordulónkat a párommal, immár másodjára. Egész évben várjuk a következőt és emlegetjük, pedig már elég sok helyen megfordultunk az országban. Nekünk ez a tökéletes hely! Gasztronómiai élmény a vacsora, bőséges a reggeli, makulátlan és tágas a wellness. A szobák tiszták, a kilátás a teraszról lenyűgöző.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 17.
Először voltunk a felújított szállodában. Az ételek jók, a kiszolgálás tökéletes. A szálloda gyönyörű. Csodálatos érzés átélni, amikor a benti medencéből nézi az ember a Balatont, a közlekedő vitorlásokat. Ülsz a medencében, és gyönyörködsz a látványban. Kell ennél több egy pihenésre szánt üdülés kellős közepén? Szerintem nem.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 26.
A hotel és a környezete gyönyörű. A szálloda teljes személyzete, szaktudása és hozzáállása példaértékű.
Tökéletes tisztaság volt mindenhol. A Wellness részleg nagyon szép és tágas.
Az ételek ízletesek, a választék rendkívül bőséges. Az étteremből a kilátás a Balatonra varázslatos.
Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 13.
Tökéletes a tisztaság. Nagyon szèp a kilátás nagyon finomak az ètelek sok a választék. Egy helyen van a balaton ès pár mèterre ha rossz az idő a benti kinti medencèk! Kedves szemèlyzet. Az árba benne lehetne a parkolás akik ott alszanak. Családosoknak is tökèletes

lnln TOP étteremértékelő
2018. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. március 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ügyfél-csoporttal, kollégáimmal jártunk a Füred Hotelben két napra (a helyszín korábbról ismerős volt, tehát tudtuk, mit várhatunk, mire számíthatunk - azért is mentünk oda. . . ). Két külföldi csoport (25 és 30 fő) egybehangzó véleménye rendkívül pozitív volt, láthatóan nagyon jól érezték magukat. A reggeli igen bőséges választékú (pl.

2018. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. március 7.
Rövid, havas hétvégét töltöttünk itt, de minden tökéletes volt. Szépen felújított hotel, gyors liftek, panorámás szobák, jó tv, kényelmes ágy, a legfinomabb ételek kellő választékban, sok gyümölcs. Kitűnőek a konferenciatermek. Ritkán látni ennyi élménymedencét egy szállodán belül. /még a parton is van strand és medence/.

2018. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
CSODÁLATOS! ! ! ! Vasárnaptól keddig voltunk a szállodában. A személyzet nagyon kedves. Nagyon szeretnék még visszatérni. Nagyon finomak az ételek,gyönyörű a terítés. A Wellnessrészleg is minden igényt kielégít. A liftek gyorsak. A szobák is nagyon szépek és kényelmesek. Csodálatos a panoráma . El sem tudtam képzelni ,hogy a Balaton ilyen gyönyörű lehet februárban.

Hotel Margaréta
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 18.832,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness-részleg korlátlan használattal, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.900 - 25.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.30-ig
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.942 - 36.004,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.21-ig
Ipoly Hotel Boutique Rooms & Suites
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.300 - 43.886,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.08.31-ig
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.31-ig
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Astoria Hotel és Étterem
Érvényes: 2021.10.31-ig
Gold Haus Panzió
Érvényes: 2021.01.16-ig
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 19.704 - 42.990,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2022.01.22-ig
Akadémia Hotel
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.475 - 14.918,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.17-ig
Danubius Hotel Marina
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 20.953 - 43.350,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2021.04.22. - 2021.09.01.

Szállodák Balatonfüreden és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Óév búcsúztató (min. 3 éj)
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval

BalatonfüredX