Csöre

Csöre adatlapja

Regisztráció2013.06.27
Utoljára itt2016.01.05

Kiváló 2014. október 16.barátokkal járt itt
Most jártunk az Egri Korona és Borházban október 13-15. -én az őszi nyárban. Olyan csodálatosan szép a környezet a hotel, ha olyan fényképeket készítünk akár valamelyik mediterrán szállodának is el lehetne adni. Az étteremben remek ételek és italok széleskörű választékát biztosítják. A személyzet nagyon barátságos.
Felhasználó fényképei:
Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén -
Kiváló 2014. április 15.a párjával járt itt
Tavaly októberben jártam itt a férjemmel. A szálloda kívül, belül nagyon szép. Megkaptuk a bemutató szobát, ami minden kényelmet kielégített. A hatalmas teraszról a Kőrösre láttunk. A hotel parkjában tettünk egy sétát, ami igen megnyugtató és szép,mindenkinek csak ajánlani tudom,aki hangulatos környezetben szeretne pár napot eltölteni.
Felhasználó fényképei:
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas -
Kiváló 2016. január 5.barátokkal járt itt
Novemberben voltunk negyedszer. Imádjuk a könyéket az Erzsébet ligetben lévő szállodát. A megújult wellness részleg a relax sószobával tökéletes. Még tudtam úszni a kinti medencében is. Étterem remek. A barátainkat is sikerült már másodszor lecsalni, még vissza jövünk. Nem fenyegetés :D :D