Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas ★★★★

Wellness csomagok Szarvas városában

Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas vélemények

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Idén nyáron először voltunk a szálloda vendégei.
Kellemes szuper nyaralás lett a vége. Minden igényt kielégítve luxus szállodában, gyönyörű helyen, csodás vízparti környezetben pihenhettünk.
Már ott elterveztük, ahogy időnk engedi visszalátogatunk.
Gratulálunk a szálloda összes dolgozójának a színvonalas munkájukhoz.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó választás volt, már januárban lefoglaltuk szállásunk! Az unokákkal voltunk. Mindennel megvoltunk elégedve,mindenhol rend és tisztaság. Az ételek finomak és választékos volt. A személyzet segítőkész és figyelmes, kedves volt. Biztosan visszatérünk még. Másoknak is ajánlom. Fantasztikus a környezet igazán lehet pihenni a gyerekek sem unatkoztak nagyon jól éreztük magunkat!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Eljutottunk erre a gyönyörű helyre. Tóra néző erkélyes szobát kaptunk. Fantasztikus a kilátás, csodálatos a kert, a Holt-Körös. Nyugalom és béke,nagyon szép a kert, fantasztikus hogy saját termál víz van és 2 medencében lehet benne pihenni. A személyzet kifogástalan, kedves, udvarias. Az ellátással nagyon megvoltunk elégedve, sokféle és nagyon finom minden.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 19.
Harmadik alkalommal látogattunk Szarvasra, most is kisgyerekkel, családdal. A nagyon szépen kialakított természeti környezet valóban hívogató, ezért tértünk mi is vissza. Biztosított a nyugodt pihenés, a gyerekek számára az önfeledt játék. A hotel ízléses, tiszta,kényelmes. Az étkezés minőségén lehetne kicsit javítani a "csillagoknak" megfelelően.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 18.
Család számára vettünk ki egy apartmant. Nagyon elégedettek voltunk vele. Tisztaság és rend jellemezte a helyet. Az apartman jól felszerelt és kellemesen berendezett. Az elosztása is praktikus. A környezet a nem túl aktív pihenéshez kiváló. A fürdési lehetőségek nagyon hangulatosak. A félpanziós ellátás részeként kapott étel pedig kiváló minőségű és bőséges volt.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már másodszor jártunk a Liget Wellnessben, de most sem csalódtunk. A szálloda területén rend és tisztaság van, mi négyszemélyes villában voltunk ami gyönyörű. megismerkedtünk a hotel kutyusával is Liget Morzsival. :-) A személyzet nagyon kedves. Az ételek nagyon ízletesek voltak. A wellness részleg az fantasztikus.

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2018. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. március 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy nemzetközi konferencián vettünk részt, amelyet ebben a szállodában tartottak. Gyakorlatilag 5 napig itt éltünk, ebben a csodálatos és békés környezetben, nem volt szükséges ki sem mozdulni. Teljes ellátást kaptunk, svédasztalos reggeli, ebéd és vacsora formájában, valamint a szünetekben frissítőket és aprósüteményt. (az ételekről bővebben az étterem rovatban írok).

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép helyen fekvő szálloda, gondozott parkkal, közvetlenül a Holt-Körös partján. A szobák kényelmesek, tiszták. Az ételek íze és minősége nagyon jó, a személyzet kedves és segítőkész. A wellness részleg nem túl nagy, de tiszta és rendezett. A hotel saját gyógyvízzel rendelkezik. Gyalogosan is elérhető közelségben van az Arborétum és a Mini Magyarország.

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már nem először jártunk a szállodában,de most sem csalódtunk. A szálloda területén rend és tisztaság van(mi a liget villában voltunk)A személyzet segítőkész,kiemelném a szobaasszonyok kedvességét. Az étterem nekünk kiváló,sok 4 * -os helyen voltunk,de amit itt nyújtanak a vendégnek az a numeró 1. Az élmény medence tényleg klóros, de számunkra a gyógyvizes medencék nagyon megfeleltek.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta visszatérünk ide. Mindig valamilyen akció keretében, mert amúgy elég borsos az ár, ahhoz képest, hogy a wellnes-élményfürdő részleg nagyon kicsi. Ez azonban az előnyére is válik, mert így viszonylag kevés gyerekes család van. Igazából egy nagyobb gyerek már nem tud itt mit csinálni, a kicsik még jól elpancsikolnak a falatnyi gyerekmedencében.

Minilux Apartman
Berekfürdő
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 2.500 - 4.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Open Hotel
Szentes
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.21-ig
Príma Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 6.250 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, karácsonyi programokkal, sportszerek használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.21. - 2018.12.27.
Hárs Thermál Hotel
Gyomaendrőd
4 nap/3 éjszaka 16.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással és korlátlan italfogyasztással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, parkolással, és Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.29. - 2019.01.01.
Arcanum Hotel
Békéscsaba
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, romantikus szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, éjszakai fürdővel, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Hercegasszony Birtok
Mezőtúr
3-4 éjszaka 24.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék bekészítéssel, uszoda belépővel, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.28. - 2019.01.01.
Napsugár Apartman Hotel
Cserkeszőlő
2 nap/1 éjszaka 12.950 - 13.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.21-ig
Hotel Corvus Aqua
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Napsugár Hotel Gyopárosfürdő
Gyopárosfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.20-ig

Szállodák Szarvas környékén
Arcanum Hotel Békéscsaba
A 2014 szeptemberében nyílt Arcanum Hotel a rohanó és zsúfolt világtól elzártan, több hektáros...
Őszi pihenés (min. 2 éj)
Szilveszteri ajánlat (min. 3 éj)
Kettőnk titka romantikus csomag (min. 2 éj)

SzarvasX