Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Liget Wellness & Konferencia Hotel  Szarvas

Szállások Szarvas városában
Wellness csomagok Szarvas városában

Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas vélemények

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 13.
Szép helyen fekvő szálloda, gondozott parkkal, közvetlenül a Holt-Körös partján. A szobák kényelmesek, tiszták. Az ételek íze és minősége nagyon jó, a személyzet kedves és segítőkész. A wellness részleg nem túl nagy, de tiszta és rendezett. A hotel saját gyógyvízzel rendelkezik. Gyalogosan is elérhető közelségben van az Arborétum és a Mini Magyarország.

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 3.
Már nem először jártunk a szállodában,de most sem csalódtunk. A szálloda területén rend és tisztaság van(mi a liget villában voltunk)A személyzet segítőkész,kiemelném a szobaasszonyok kedvességét. Az étterem nekünk kiváló,sok 4 * -os helyen voltunk,de amit itt nyújtanak a vendégnek az a numeró 1. Az élmény medence tényleg klóros, de számunkra a gyógyvizes medencék nagyon megfeleltek.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
Évek óta visszatérünk ide. Mindig valamilyen akció keretében, mert amúgy elég borsos az ár, ahhoz képest, hogy a wellnes-élményfürdő részleg nagyon kicsi. Ez azonban az előnyére is válik, mert így viszonylag kevés gyerekes család van. Igazából egy nagyobb gyerek már nem tud itt mit csinálni, a kicsik még jól elpancsikolnak a falatnyi gyerekmedencében.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 10.
Egy eddig számomra ismeretlen szállodát kerestem egy hétvégi kiruccanásra, ekkor találtam rá a hotel honlapjára az interneten. Hosszas böngészés, vélemény kutatás után döntöttem a foglalásról a párommal egyetértésben. Nagyon kellemesen csalódtunk, tökéletes, kényelmes, tiszta, minden igényt kielégítő helyszín egy családi wellness kikapcsolódásra, vagy egy teljes nyaralásra is.

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP fotófeltöltő
2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 29.
Ismét ellátogattunk ebbe a kis ékszerdobozba.Mióta voltunk megújult a szálloda,kibővült termál medencével és Japán fürdővel.Nekünk a kedvencünk a kinti termál medence amit a külső szauna házból könnyen meg lehet közelíteni.A szálloda étterme kiváló,még sosem csalódtunk benne.
Mindenkinek ajánlom !

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 27.
Nagyon jól éreztük magunkat a férjemmel, mert csodaszép időt fogtunk ki, ám a fő élménymedencék (a nem gyógyvizesek) számunkra sajnos rettenetesen klórosnak bizonyultak, melyektől mindketten nagyon vakarództunk, de már máshol is tapasztaltunk ilyet, úgyhogy lehet, hogy csak mi vagyunk túl érzékenyek. Ettől eltekintve minden nagyon szép, minden nagyon jó volt.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 30.
Máshol már nem találtunk helyet azért szálltunk meg itt, szerencsére csak egy éjszakára. Az apartman-ház valóban nagyon kényelmes megoldás. Ami pozitív hogy nem kellett délután 3-ig várni és elfoglalhattuk a szobát. Elegáns tiszta praktikus a berendezés -valóban nyugodt hely volt. Sajnos figyelmetlen voltam és félpanziót rendeltem.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 21.
Csodálatos három napot töltöttünk el a hotelba.A személyzet nagyon kedves udvarias.Az ételek bőségesek és nagyon ízletesek.A szobák tiszták,és a hotel területe szép rendezett.Mi először jártunk itt,de biztos ,hogy nem utoljára. Csak pozitív élményeket tudok róla írni és mesélni. Bízom benne ,hogy sikerül mihamarabb visszatérnünk !!

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16.
Harmadik alkalommal töltöttünk kellemes napokat Szarvason, a Liget Hotelben. Kíváncsiak voltunk az új szárnyépületre. Nagyon szép lett, jól illeszkedik a hotel korábbi részéhez. A vendéglátás magas színvonalú, remek konyha, változatos, finom ételek. A személyzet udvarias, segítőkész. Összefoglalva; ajánljuk mindenkinek ezt a kiváló hotelt, biztos, hogy mi még újra vissza fogunk térni!

Bizsu TOP szállásértékelő
Bizsu TOP fotófeltöltő
   Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 18.
Most a 11 éves unokaimmal nyaraltunk a hotel apartmanjában. Minden igényt kielégit a 4 féle fürdési lehetősèg: wellnes,- úszó es gyógymedence, na és a Kőrös! ! Itt kenuztak először a fiúk, mondanom sem kell milyen nagy élmény volt nekik! A Stėgbårban a szőke hajú kiszolgáló hölgy különösen kedves volt, mondták is az ikrek, hogy "Itt a gyerekeket is vendégnek tekintik!

Tünde Vendégház
Tiszakécske
5 nap/4 éjszaka 2.438,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.09. - 2018.04.30.
Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2018.04.27. - 2018.05.01.
Barack Thermal Hotel & Spa
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógy- és élményfürdő, szaunavilág használattal, wellness kuponnal, kerékpár és nordic walking használattal, energetizált vízfogyasztással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2018.03.02.
Napsugár Hotel Gyopárosfürdő
Gyopárosfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.03.31.
Arcanum Hotel
Békéscsaba
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, romantikus szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, éjszakai fürdővel, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.02. - 2018.12.23.
4 nap/3 éjszaka 6.867,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2018.03.01. - 2018.11.30.
Hárs Thermál Hotel
Gyomaendrőd
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.14. - 2018.03.19.
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
Akár 1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.05.31.
Hercegasszony Birtok
Mezőtúr
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: levesebéddel bővített félpanziós ellátással, bekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.15. - 2018.03.15.
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, érkezés napján gulyással vagy ragulevessel, stég és csónak használattal
2017.06.07. - 2018.12.27.
Garden Hotel Wellness & Konferencia
Szolnok
3-4 éjszaka 13.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.29. - 2018.04.02.

Szállodák Szarvas környékén
Orosháza-Gyopárosfürdő ad otthont a háromcsillagos Alföld Gyöngye Hotelnek. Kisgyermekes...
X-games Hotel, Sport és Rendezvényközpont Tiszaug
Az X-games Hotel, Sport és Rendezvényközpont a Holt-Tisza partján, Tiszaugon várja vendégeit....
Hotel Corvus Aqua Orosháza
A Hotel Corvus Aqua négycsillagos szolgáltatásokkal várja vendégeit, megnyugtató zöld...
Május 1. (min. 2 éj)
Nyári kikapcsolódás a Holt-Tiszánál (min. 2 éj)
Gyopárosi relax napok (min. 2 éj)

SzarvasX