Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas ★★★★

Szállások Szarvas városában
Wellness csomagok Szarvas városában

Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas vélemények

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 6.
Kiváló helyszín, tökéletes pihenés és kiszolgálás. Nem tudok kivetnivalót írni a szállodáról, bármikor szívesen visszamegyek!Sok szállodában megfordultunk már párommal az országban az elmúlt néhány évben, de ide mindig visszahúz a szívünk. Talán egy kicsit drágább, mint az átlagos 4 csillagos szállodák, de megéri!

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 29.
Baráti társasággal érkeztünk, első benyomásunk már a bejelentkezésnél is rendkívül kellemes volt. A hölgyek kedvesen, rugalmasan megtalálták a megoldást az elhelyezésünkkel kapcsolatban - köszönet érte! - végül sikerült egymás melletti szobákat kapnunk! Kellemesen időztünk a wellness részlegben, élveztük a szabadtéri fürdőzést.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Egy csodás hely. Szép környezet, kényelmes szobák, finom ételek, segítőkész személyzet. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Laktunk a főépületben is és külön házban is, mindkettővel meg voltunk elégedve. Wellness részleg szép és tiszta. A reggeli és a vacsora változatos, bőséges. A folyópart tiszta, rendezett. A játékszoba jól felszerelt.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Idén nyáron először voltunk a szálloda vendégei.
Kellemes szuper nyaralás lett a vége. Minden igényt kielégítve luxus szállodában, gyönyörű helyen, csodás vízparti környezetben pihenhettünk.
Már ott elterveztük, ahogy időnk engedi visszalátogatunk.
Gratulálunk a szálloda összes dolgozójának a színvonalas munkájukhoz.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó választás volt, már januárban lefoglaltuk szállásunk! Az unokákkal voltunk. Mindennel megvoltunk elégedve,mindenhol rend és tisztaság. Az ételek finomak és választékos volt. A személyzet segítőkész és figyelmes, kedves volt. Biztosan visszatérünk még. Másoknak is ajánlom. Fantasztikus a környezet igazán lehet pihenni a gyerekek sem unatkoztak nagyon jól éreztük magunkat!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Eljutottunk erre a gyönyörű helyre. Tóra néző erkélyes szobát kaptunk. Fantasztikus a kilátás, csodálatos a kert, a Holt-Körös. Nyugalom és béke,nagyon szép a kert, fantasztikus hogy saját termál víz van és 2 medencében lehet benne pihenni. A személyzet kifogástalan, kedves, udvarias. Az ellátással nagyon megvoltunk elégedve, sokféle és nagyon finom minden.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 19.
Harmadik alkalommal látogattunk Szarvasra, most is kisgyerekkel, családdal. A nagyon szépen kialakított természeti környezet valóban hívogató, ezért tértünk mi is vissza. Biztosított a nyugodt pihenés, a gyerekek számára az önfeledt játék. A hotel ízléses, tiszta,kényelmes. Az étkezés minőségén lehetne kicsit javítani a "csillagoknak" megfelelően.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 18.
Család számára vettünk ki egy apartmant. Nagyon elégedettek voltunk vele. Tisztaság és rend jellemezte a helyet. Az apartman jól felszerelt és kellemesen berendezett. Az elosztása is praktikus. A környezet a nem túl aktív pihenéshez kiváló. A fürdési lehetőségek nagyon hangulatosak. A félpanziós ellátás részeként kapott étel pedig kiváló minőségű és bőséges volt.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már másodszor jártunk a Liget Wellnessben, de most sem csalódtunk. A szálloda területén rend és tisztaság van, mi négyszemélyes villában voltunk ami gyönyörű. megismerkedtünk a hotel kutyusával is Liget Morzsival. :-) A személyzet nagyon kedves. Az ételek nagyon ízletesek voltak. A wellness részleg az fantasztikus.

1942 hasznos szavazat
ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2018. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. március 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy nemzetközi konferencián vettünk részt, amelyet ebben a szállodában tartottak. Gyakorlatilag 5 napig itt éltünk, ebben a csodálatos és békés környezetben, nem volt szükséges ki sem mozdulni. Teljes ellátást kaptunk, svédasztalos reggeli, ebéd és vacsora formájában, valamint a szünetekben frissítőket és aprósüteményt. (az ételekről bővebben az étterem rovatban írok).

Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 7.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Kertész Vendégház
Tiszaalpár
2 nap/1 éjszaka 7.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.02.18-ig
Fortuna Vendégház
Abádszalók
4 nap/3 éjszaka 6.000 - 6.333,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.04.29-ig
Príma Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.18-ig
Hercegasszony Birtok
Mezőtúr
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Napsugár Apartman Hotel
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 11.000,-Ft/Fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, szauna használattal, parkolással
2019.03.14. - 2019.03.17.
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvízzel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.31-ig
Tünde Vendégház
Tiszakécske
5 nap/4 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2019.05.30-ig
Arcanum Hotel
Békéscsaba
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, romantikus szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, éjszakai fürdővel, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hárs Thermál Hotel
Gyomaendrőd
4 nap/3 éjszaka 10.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.23.
Hotel Corvus Aqua
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Touring Hotel Berekfürdő
Berekfürdő
4 nap/3 éjszaka 7.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2019.11.30-ig

Szállodák Szarvas környékén
Orosháza-Gyopárosfürdő ad otthont a háromcsillagos Alföld Gyöngye Hotelnek. Kisgyermekes...
Hotel Corvus Aqua Orosháza
A Hotel Corvus Aqua négycsillagos szolgáltatásokkal várja vendégeit, megnyugtató zöld...
Tavaszi verhetetlen árak- extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
Kedvezményes tavaszi kikapcsolódás - extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
Gyopárosi relax napok (min. 2 éj)

SzarvasX