Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
Liget Wellness & Konferencia Hotel  Szarvas

Szállások Szarvas városában
Wellness csomagok Szarvas városában

Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas vélemények

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 18.
Család számára vettünk ki egy apartmant. Nagyon elégedettek voltunk vele. Tisztaság és rend jellemezte a helyet. Az apartman jól felszerelt és kellemesen berendezett. Az elosztása is praktikus. A környezet a nem túl aktív pihenéshez kiváló. A fürdési lehetőségek nagyon hangulatosak. A félpanziós ellátás részeként kapott étel pedig kiváló minőségű és bőséges volt.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már másodszor jártunk a Liget Wellnessben, de most sem csalódtunk. A szálloda területén rend és tisztaság van, mi négyszemélyes villában voltunk ami gyönyörű. megismerkedtünk a hotel kutyusával is Liget Morzsival. :-) A személyzet nagyon kedves. Az ételek nagyon ízletesek voltak. A wellness részleg az fantasztikus.

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2018. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. március 12.
Egy nemzetközi konferencián vettünk részt, amelyet ebben a szállodában tartottak. Gyakorlatilag 5 napig itt éltünk, ebben a csodálatos és békés környezetben, nem volt szükséges ki sem mozdulni. Teljes ellátást kaptunk, svédasztalos reggeli, ebéd és vacsora formájában, valamint a szünetekben frissítőket és aprósüteményt. (az ételekről bővebben az étterem rovatban írok).

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép helyen fekvő szálloda, gondozott parkkal, közvetlenül a Holt-Körös partján. A szobák kényelmesek, tiszták. Az ételek íze és minősége nagyon jó, a személyzet kedves és segítőkész. A wellness részleg nem túl nagy, de tiszta és rendezett. A hotel saját gyógyvízzel rendelkezik. Gyalogosan is elérhető közelségben van az Arborétum és a Mini Magyarország.

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már nem először jártunk a szállodában,de most sem csalódtunk. A szálloda területén rend és tisztaság van(mi a liget villában voltunk)A személyzet segítőkész,kiemelném a szobaasszonyok kedvességét. Az étterem nekünk kiváló,sok 4 * -os helyen voltunk,de amit itt nyújtanak a vendégnek az a numeró 1. Az élmény medence tényleg klóros, de számunkra a gyógyvizes medencék nagyon megfeleltek.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta visszatérünk ide. Mindig valamilyen akció keretében, mert amúgy elég borsos az ár, ahhoz képest, hogy a wellnes-élményfürdő részleg nagyon kicsi. Ez azonban az előnyére is válik, mert így viszonylag kevés gyerekes család van. Igazából egy nagyobb gyerek már nem tud itt mit csinálni, a kicsik még jól elpancsikolnak a falatnyi gyerekmedencében.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy eddig számomra ismeretlen szállodát kerestem egy hétvégi kiruccanásra, ekkor találtam rá a hotel honlapjára az interneten. Hosszas böngészés, vélemény kutatás után döntöttem a foglalásról a párommal egyetértésben. Nagyon kellemesen csalódtunk, tökéletes, kényelmes, tiszta, minden igényt kielégítő helyszín egy családi wellness kikapcsolódásra, vagy egy teljes nyaralásra is.

Csilla TOP szállásértékelő
2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ismét ellátogattunk ebbe a kis ékszerdobozba.Mióta voltunk megújult a szálloda,kibővült termál medencével és Japán fürdővel.Nekünk a kedvencünk a kinti termál medence amit a külső szauna házból könnyen meg lehet közelíteni.A szálloda étterme kiváló,még sosem csalódtunk benne.
Mindenkinek ajánlom !

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat a férjemmel, mert csodaszép időt fogtunk ki, ám a fő élménymedencék (a nem gyógyvizesek) számunkra sajnos rettenetesen klórosnak bizonyultak, melyektől mindketten nagyon vakarództunk, de már máshol is tapasztaltunk ilyet, úgyhogy lehet, hogy csak mi vagyunk túl érzékenyek. Ettől eltekintve minden nagyon szép, minden nagyon jó volt.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 30.
Máshol már nem találtunk helyet azért szálltunk meg itt, szerencsére csak egy éjszakára. Az apartman-ház valóban nagyon kényelmes megoldás. Ami pozitív hogy nem kellett délután 3-ig várni és elfoglalhattuk a szobát. Elegáns tiszta praktikus a berendezés -valóban nyugodt hely volt. Sajnos figyelmetlen voltam és félpanziót rendeltem.

Touring Hotel Berekfürdő
Berekfürdő
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2018.03.01. - 2018.11.30.
Open Hotel
Szentes
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.08.22. - 2018.12.21.
Garden Hotel Wellness & Konferencia
Szolnok
2-3 éjszaka 14.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.18. - 2018.05.21.
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, érkezés napján gulyással vagy ragulevessel, stég és csónak használattal
2017.06.07. - 2018.12.27.
Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2018.06.01. - 2018.08.21.
Tünde Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 20.400,- Ft/család/éj ártól: önellátással, bográcsozási lehetőséggel, parkolással
2018.05.05. - 2018.05.31.
Hárs Thermál Hotel
Gyomaendrőd
5 nap/4 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.11.30.
X-games Hotel, Sport és Rendezvényközpont
Tiszaug
3 nap/2 éjszaka 11.120,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, romantikus sétahintózással, éjszakai fürdőzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.15. - 2018.10.23.
Kertész Vendégház
Tiszaalpár
7 nap/6 éjszaka 4.800,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, internet elérhetőséggel
2017.09.03. - 2018.09.01.
Arcanum Hotel
Békéscsaba
3 nap/2 éjszaka 14.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, fürdőbelépővel, sporteszközök használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.18. - 2018.05.21.
Hercegasszony Birtok
Mezőtúr
2-4 éjszaka 13.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.15. - 2018.08.31.
Hotel Corvus Aqua
Orosháza
3-7 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2018.09.02.

Szállodák Szarvas környékén
X-games Hotel, Sport és Rendezvényközpont Tiszaug
Az X-games Hotel, Sport és Rendezvényközpont a Holt-Tisza partján, Tiszaugon várja vendégeit....
Hotel Corvus Aqua Orosháza
A Hotel Corvus Aqua négycsillagos szolgáltatásokkal várja vendégeit, megnyugtató zöld...
Aktív romantika Tiszaugon (min. 2 éj)
Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
Pünkösd (min. 2 éj)

SzarvasX