Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas ★★★★

Szállások Szarvas városában
Wellness csomagok Szarvas városában

Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
Már 7 alkalommal töltöttünk itt hosszabb-rövidebb időt, különböző évszakokban. Itt minden adott, hogy kikapcsolódjunk,helyben vízi-színházi előadást nézhessünk,állatparkban sétáljunk és bolyongjunk Mini Magyarországban. Ha csak "ejtőzni" vágyunk, számos, kényelmes napozóágy áll rendelkezésünkre. Úszkálhatunk a mindig tiszta medencében,lazulhatunk az élmény medencében.

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Másodszor voltunk itt, most sem csalódtunk. Az új építésű házak egyikében voltunk. 5 fő részére megfelelő, bár a szobák kicsit szűkösek, de aludni nagyon megfelelő. A közösségi tér, vagy nevezzük előszobának, kiváló a családi összejövetelre. Rendkívüli előny, hogy a két szobához van külön-külön fürdőszoba, sőt az előtérben még egy külön WC is.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 28.
Nagyon szép helyen vendégházak kényelmesek családok számára kiváló. Mi télen voltunk a wellnesz részleg a medencék a férőhelyhez képest kicsik zsúfoltak. Mivel tél volt csak felöltözve lehetett az étterembe menni és ott a kabátoknak kevés hely volt, mivel teltházas volt a szálloda. Nyáron biztos jobb, tágasabb. Ezért visszatérünk nyáron is.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 6.
Kiváló helyszín, tökéletes pihenés és kiszolgálás. Nem tudok kivetnivalót írni a szállodáról, bármikor szívesen visszamegyek!Sok szállodában megfordultunk már párommal az országban az elmúlt néhány évben, de ide mindig visszahúz a szívünk. Talán egy kicsit drágább, mint az átlagos 4 csillagos szállodák, de megéri!

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 29.
Baráti társasággal érkeztünk, első benyomásunk már a bejelentkezésnél is rendkívül kellemes volt. A hölgyek kedvesen, rugalmasan megtalálták a megoldást az elhelyezésünkkel kapcsolatban - köszönet érte! - végül sikerült egymás melletti szobákat kapnunk! Kellemesen időztünk a wellness részlegben, élveztük a szabadtéri fürdőzést.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Egy csodás hely. Szép környezet, kényelmes szobák, finom ételek, segítőkész személyzet. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Laktunk a főépületben is és külön házban is, mindkettővel meg voltunk elégedve. Wellness részleg szép és tiszta. A reggeli és a vacsora változatos, bőséges. A folyópart tiszta, rendezett. A játékszoba jól felszerelt.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Idén nyáron először voltunk a szálloda vendégei.
Kellemes szuper nyaralás lett a vége. Minden igényt kielégítve luxus szállodában, gyönyörű helyen, csodás vízparti környezetben pihenhettünk.
Már ott elterveztük, ahogy időnk engedi visszalátogatunk.
Gratulálunk a szálloda összes dolgozójának a színvonalas munkájukhoz.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó választás volt, már januárban lefoglaltuk szállásunk! Az unokákkal voltunk. Mindennel megvoltunk elégedve,mindenhol rend és tisztaság. Az ételek finomak és választékos volt. A személyzet segítőkész és figyelmes, kedves volt. Biztosan visszatérünk még. Másoknak is ajánlom. Fantasztikus a környezet igazán lehet pihenni a gyerekek sem unatkoztak nagyon jól éreztük magunkat!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Eljutottunk erre a gyönyörű helyre. Tóra néző erkélyes szobát kaptunk. Fantasztikus a kilátás, csodálatos a kert, a Holt-Körös. Nyugalom és béke,nagyon szép a kert, fantasztikus hogy saját termál víz van és 2 medencében lehet benne pihenni. A személyzet kifogástalan, kedves, udvarias. Az ellátással nagyon megvoltunk elégedve, sokféle és nagyon finom minden.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 19.
Harmadik alkalommal látogattunk Szarvasra, most is kisgyerekkel, családdal. A nagyon szépen kialakított természeti környezet valóban hívogató, ezért tértünk mi is vissza. Biztosított a nyugodt pihenés, a gyerekek számára az önfeledt játék. A hotel ízléses, tiszta,kényelmes. Az étkezés minőségén lehetne kicsit javítani a "csillagoknak" megfelelően.

Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, termálvíz használatával, parkolással
Érvényes: 2021.06.30-ig
Hotel Ginkgo
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól; félpanziós ellátással, fitnesz és wellness részleg használattal
Érvényes: 2021.05.24-ig
Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/szoba/éj ártól: félpanziós ellátással, kávé és tea bekészítéssel, fürdőbelépővel, sportolási lehetőséggel, parkolással
2021.07.01. - 2021.08.29.
Príma Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
MO-HA Panzió
Törökszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hercegasszony Birtok
Mezőtúr
2 nap/1 éjszaka 15.850 - 17.850,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.19-ig
Barack Thermal Apartmanok
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 6.950 - 12.450,- Ft/fő/éj között: önellátással, Gyógy- és Élményfürdő használattal, parkolással
Érvényes: 2021.12.21-ig
Neon 2 Panzió
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Sun City Vízisport Paradicsom
Hódmezővásárhely
2 nap/1 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, strand belépővel, parkolással
Érvényes: 2021.08.31-ig
Hotel Corvus Aqua
Orosháza
2-5 éjszaka 18.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépőkkel, finn szauna használattal, belépő vásárlási lehetőséggel, parkolással
2021.06.27. - 2021.08.29.
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással

Szállodák Szarvas környékén
Arcanum Hotel Békéscsaba
A 2014 szeptemberében nyílt Arcanum Hotel a rohanó és zsúfolt világtól elzártan, több hektáros...
Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a...
Arcanum karácsony (min. 2 éj)
Pünkösdi hosszú hétvége (min. 2 éj)
Hétvégi pihenés (min. 2 éj)

SzarvasX