csumbika

csumbika adatlapja

Regisztráció2014.02.02
Utoljára itt2017.08.31

Kiváló 2015. április 8.a párjával járt itt
Utalványt kaptunk karácsonyra, de nem váltottuk be, mert akcióban kedvezőbb áron foglaltunk közvetlenül a szállodában. Igényességet nem csak a leírásban, hanem az életben is tapasztaltuk minden téren. Tavaszi Balatonnak is meg van a varázsa, a panoráma a szobából most is lenyűgöző.
Kiváló 2014. augusztus 21.családjával járt itt
Már többször jártam az étteremben, mindenkinek csak ajánlani tudom. A mostani látogatás még az eddigieket is felül múlta. Az ételek sokfélesége, különleges és tradicionális konyha szerelmesei is találnak mindig valami finomat. Rák, sushi, kenyérben sült csülök, grillezhető ételek sokfélesége és a bőséges desszert kínálat, fagylalt és gyümölcs is van bőven.
Gyenge 2017. augusztus 29.a párjával járt itt
1991 és 1995-ben jártunk már a Campingben a mai Irisz háznak nevezett részében. Most 2017 augusztus végén azt tapasztaltuk, itt megállt az idő. 22 éve sem volt már színvonalas, így tudtuk, hogy kb mire számíthatunk, de erre azért még mi sem gondoltunk. Utolsó percben foglaltam, igazán örültem, nyár végén ennek a pár napnak!