1. helyezett Balaton-
györök

8313 Balatongyörök, Petőfi utca 5.

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök a térképen

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök értékelése:

1. helyezett a 31 balatongyöröki szállás közül
10. helyezett Balatonon - 1084 szállás közül

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök bemutatkozása

A strand felett elhelyezkedő teljesen felújított háromcsillagos Hotel Panoráma parkkal, belső zárt gépkocsi parkolóval a gyermekek részére játszótérrel, játszószobával biztosít kellemes nyugodt pihenést vendégeinek.

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök képei

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök vélemények

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 3.
Csodás 5 napot töltöttünk itt. Bár az idő szokás szerint nem volt kegyes hozzánk, de így kipróbálhattuk a wellness részleget is, ami nagyon kellemes. Az úszó medencében bármely időpontban volt hely a felfrissülésre, a másik medence picit zsúfolt, mivel kisgyerekesek meg ott múlatták az időt az esőben. Szoba megfelelő, tiszta, rendes.

Értékelt: 2018. június 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes 4 napot töltöttünk,a szállódában.A szolgáltatásokkal maximálisan megvoltunk elégedve.A személyzet kedves ,és barátságos.A tisztaság megfelelő,a fürdőszoba egy kicsit kicsi,de gondoljuk másképpen nem lehetett megoldani.Az ételek választékossak,finomak.Köszönjük
Válasz az értékelésre - 2018. június 11.
Kedves Biró Tibor,

Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat,
igen a fürdőszobák adottak voltak, nem lehetett változtatni a méretén, de reméljük ennek ellenére ebben a pár napban ki tudtak kapcsolódni a szállodában
Várjuk Önöket legközelebb is!
Hajduné Pálfi Orsolya (Hotel Panoráma Balatongyörök)

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 7.
Kellemes három napot töltöttünk a hotelben. Az étkezés kiváló volt, a wellness részleg is igen kellemes volt. A személyzet minden tagja nagyon kedves volt. A hotelnek csak egy negatívuma volt: kiskutyánkat nem vihettük.
Válasz az értékelésre - 2018. június 8.
Kedves dr. Pytle József!

Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és meg voltak elégedve szállodánkkal.

Miután sok kisgyermekes családunk van főként a nyári és kiemelt időszakokba, így ez a döntés született.

Megértését köszönjük és reméljük, hogy újra vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 10.
Minden remekül sikerült, még az időjárás is nagyon kedvezett.A személyzet nagyon kedves, mindenben a kedvünkbe járt. Hasznos tanáccsal láttak el bennünket.A Balaton nagyon szép. Magyarország a legkedvesebb országunk. Ezen a részen a szegénységnek semmi jele. Jó volna itt lakni.
Válasz az értékelésre - 2018. május 11.
Kedves Ádám István!

Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkba és környék is elnyerte tetszésüket!

Várjuk Önöket máskor is szeretettel!

gerecse50 TOP szállásértékelő
gerecse50 TOP fotófeltöltő
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 29.
Még gyerekkoromban jártam ebben a szállodába, a valamikori "Bányász" üdülőben. Ezért is voltam rá kíváncsi, emlékeimben élő és a mostani közötti változás nagyon pozitív! Akkor még nem volt benne wellness részleg, most nagyon élveztük ezt! A szobánk bár nem a Balatonra nézett, szép tiszta, csendes szoba volt.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 15.
Férjemmel kettesben töltöttünk el 3 napot ebben a szállodában. Már ötödször tértünk vissza, voltunk már gyerekekkel, nagycsaláddal együtt is. Mindig körülnézünk mielőtt foglalunk milyen szállások vannak, de mindig oda lyukadunk ki, hogy ebben a kategóriában ez a legtöbb szolgáltatást nyújtó és legjobb árérték arányú szálloda. Mindennel maximálisan elégedettek vagyunk.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
A Balaton-parti környezetben elhelyezkedő hotel kívülről is impozáns. Az udvar és a belső terek ízlésesek, aktuális (mi Húsvétkor voltunk) díszítésekkel hangulatosak. A személyzet barátságos, rugalmas. A gyerekeknek szórakoztató programokat kínáltak. Vacsora előtt kedves kis vásárok voltak.
Válasz az értékelésre - 2018. április 11.
Kedves Vargáné Simon Katalin!

Köszönjük a dicsérő szavakat minden kollégánk nevében. Örülünk, hogy minden téren elégedett voltak szállodánkkal és szolgáltatásainkkal.

Nagy szeretettel várjuk Önöket vissza újra!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018 elején jártunk a szállodában, mivel már jártunk ot és akkor tetszett. Ami most is tetszett az az ételek választéka és minösége. A wellness részlegen a víz nem volt a kellö höfokú - ahogy a honlapjukon le volt írva. Pont ott voltunk amikor egy másik vendég erre rákérdezett és azt a választ kapta hogy zárás után most nyitottak, és holnapra már jó lesz, sajnos másnapra sem változott a víz höfoka.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 30.
Nem véletlen,hogy visszatérő vendégek vagyunk a szállodában.Az ár is megfelelő ebben az időszakban ,ami talán negatívum az a parkolási díj.Így már elgondolkodtató ,hogy legközelebb ezt a szállodát választom -e.
Válasz az értékelésre - 2018. március 31.
Tisztelt Szalai Ferenc Úr,

Köszönjük a pozitív visszajelzést, reméljük a Parkolási díj bevezetése nem tartja vissza Önöket attól,hogy legközelebb is nálunk foglaljanak!
Várjuk jelentkezésüket!
Hajduné Pálfi Orsolya (Hotel Panoráma Balatongyörök)

2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 30. - 3 látogató hasznosnak vélte
3 napos, karácsony utáni családi piehenésre érkeztünk. Segítőkész, de kedvetlen fogadtatást követően, bőröndjeinket kézben cipeltük fel emeleti szobánkba, mert a lift nem működött. Szobánk tiszta, de kifejezetten kicsi volt.

Balatongyörök
2-3 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal
2018.09.14. - 2018.10.26.
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, strandbelépővel
2018.08.20. - 2018.09.02.
Tea Apartman
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 7.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.04. - 2019.07.18.
Leitner Ház II.
Balatongyörök
4 nap/3 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.07.31. - 2019.07.18.
Panoráma Apartmanház
Balatongyörök
8 nap/7 éjszaka 2.750 - 3.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2018.07.23. - 2018.09.21.
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.07.27. - 2018.10.31.
Klaudia Apartmanház
Balatongyörök
4 nap/3 éjszaka 3.975 - 5.475,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.07.18. - 2019.07.18.
Villa Plattensee
Vonyarcvashegy
2 nap/1 éjszaka 9.350 - 11.800,- Ft/fő/éj között: büféreggelivel, medence használattal, internettel, parkolással
2018.04.27. - 2018.09.15.
Márta Apartman Zalakaros
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 2.750 - 3.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.07.18. - 2018.10.30.
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 11.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő-party-val a pezsgőfürdőben, múzeumbelépővel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.14. - 2018.12.31.
Hotel Bacchus
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, múzeum belépővel, sétahajózással, bormúzeum látogatással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.08.27. - 2018.09.30.
Balatongyörök
4 nap/3 éjszaka 29.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, bor- és pálinka kóstolóval, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, gyertyafényes fürdőzéssel
2018.12.29. - 2019.01.02.

Szállodák Balatongyörök környékén
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Palace Hotel  Hévíz
CE Quelle Hotel Hévíz
Az 52 légkondicionált szobát kínáló CE Quelle Hotel néhány száz méterre található a híres hévízi...
Sümegi nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat - teljes előrefizetéssel! (1 éjtől)
QUELLE nyári napok - hétköznap (min. 3 éj)

BalatongyörökX