Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök ★★★

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
8313 Balatongyörök, Petőfi utca 5.

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök a térképen

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök értékelése:

1. helyezett a 32 balatongyöröki szállás közül
7. helyezett Balatonon - 1133 szállás közül

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök bemutatkozása

A strand felett elhelyezkedő teljesen felújított háromcsillagos Hotel Panoráma parkkal, belső zárt gépkocsi parkolóval a gyermekek részére játszótérrel, játszószobával biztosít kellemes nyugodt pihenést vendégeinek.

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök képei

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök vélemények

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 19.
Szuper volt minden,kedves személyzet,maximális kiszolgálás. Csodás elhelyezkedés,teraszról gyönyörű kilátás a Balatonra. Wellness részleg tökéletes. Félpanziós ellátást választottunk,bőséges választék,nagyon finom ételek. Kényelmes ágyak,így biztosított a nyugodt pihenés. Egy ici-pici negatívum,kicsit kemények a kispárnák ,de ez nem befolyásolta a tökéletes kikapcsolódást.
Válasz az értékelésre - 2020. október 21.
Köszönjük szépen a kedves szavakat!

Várjuk Önöket máskor is!
Németh Anita (Hotel Panoráma Balatongyörök)

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 11.
Barátnőmmel töltöttünk itt 3 éjszakát. Tiszta, kényelmes, kellemes szobánk volt, a gyönyörűséges Balatonra láttunk az erkélyünkről. Kivételes élmény volt látni a napfelkeltét. A büféételek nem hozták sajnos a várt színvonalat. A szakács tanulhatna még picit, hogy ízesebbek, finomabbak legyenek az ételek.

Ráczné Ani TOP szállásértékelő
2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 29.
2020. június elején jártunk férjemmel a szállodában, és 2. éjszakát töltöttünk ott. Tóra néző szobát kaptunk ,mely nagyon kényelmes volt,gyönyörű kilátással! A szálloda szépen felújított, és nagyon tiszta. Figyeltek a fertőtlenítésre,asztaltávolságra,de nem volt zavaró! A személyzet nagyon kedves, az ellátás is tökéletes volt, finom ételekkel!

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 20.
3 napot töltöttünk június 14-től ebben a hotelben. Nagyon szép helyen helyezkedik el. Tóra néző szobát érdemes kérni. 300 m-re van a part, hajóállomás. Sajnos rossz időt fogtunk ki, a tóban fél órát fürödtünk, de kárpótolt valamelyest a hotel saját melegvizes élménymedencéje (működött a derékmasszázs), úszómedencéje.

2020. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
Személyzet, kiszolgálás, szobák, étkezés kifogástalan.
A velness részleg ugyanakkor kicsi, elképesztően zajos (rossz az akusztikája), alkalmatlan kikapcsolódásra. Az infraszauna ott tartózkodásunk alatt egyetlen egyszer sem működött.
Válasz az értékelésre - 2020. március 10.
Kedves Vendégünk,

Köszönjük értékelését,

Sajnos az akusztikával egyenlőre nem tudunk mit kezdeni, az infra szauna működik, elvileg kikapcsol ha elér valamennyi hőfokot, ( ezt a tájékoztatást kaptam a kollégáktól)

Remélem ennek ellenére meg voltak elégedve szállodánkkal
Hajduné Pálfi Orsolya (Hotel Panoráma Balatongyörök)

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 24.
Tiszta és kényelmes volt a szoba. A személyzet nagyon segítőkész volt, jó volt az ellátás, az étkezés nagyon finom és változatos volt. A wellness rész is tiszta és kellemes volt.
Válasz az értékelésre - 2020. március 10.
Köszönjük szépen az értékelést, örülünk, hogy elégedettek voltak
reméljük visszatérnek még szállodánkba,
Hajduné Pálfi Orsolya (Hotel Panoráma Balatongyörök)

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 3.
Idén májusban a nászutunkat töltöttük itt, mert máshol elképzelni sem tudtuk volna, visszatérők vagyunk. :) A Hotel személyzete páratlan,és minden különleges kérésben rugalmasak. Az ételek nagyon finomak, itt mindig jókat eszem, pedig válogatós vagyok! A szobák szépek, kényelmesek. A kilátás páratlan! Mind télen, mind nyáron tökéletes kikapcsolódást biztosít a hotel, és Balatongyörök.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 10.
A foglalás közvetlen a szállodán keresztül történt. Előre jeleztem, hogy tetőtéri szobát nem kérünk. Természetesen ezt elfelejtették az aznapi recepciósnak jelezni. Felajánlottak egy másik szobát, de inkább maradtunk a tetőtérinél, mivel az nagyobb volt. A szoba meglepetésünkre szalagparkettás volt - a felajánlott másik is -.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 9.
Sok szállodában és annak éttermében jártam már ,de a Balatongyöröki Panoráma hotel étterme kiemelkedően jó. Nagyon finom, nagy gonddal összeválogatott ételekből mindenki ízlése szerint választhat.
Válasz az értékelésre - 2019. október 29.
Nagyon szépen köszönjük!

Németh Anita (Hotel Panoráma Balatongyörök)

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tiszta, kényelmes, tágas, csendes szoba. Az étteremben hófehér asztalterítők, tisztaság. A pincérek kedvesek, mosolyognak. Az ételek nagyon finomak, bőséges választékkal. A wellness is jó, szerencsére kevesen voltak. Közel a strand, a hajókikötő. Több kilátó is van, ahonnan fantasztikus panoráma nyílik a keszthelyi öbölre, Badacsonyra, sőt a Szigligeti várra is.

Balatongyörök
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, széf használattal
2021.02.14. - 2021.03.31.
Balatongyörök
2-3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, múzeum belépővel, kakaó vagy kávékuponnal, ital kedvezményekkel, széf használattal
Érvényes: 2020.11.01-ig
Tea Apartman
2021.03.02. - 2021.10.25.
Hotel Bakony
Bakonybél
4 nap/3 éjszaka 13.111,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, családi kalandtúra játékkal
2020.12.22. - 2020.12.27.
Akadémia Hotel
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Mózer Wellness Vendégház
Alsópáhok
Érvényes: 2021.01.23-ig
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.769 - 33.309,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.21-ig
Érvényes: 2021.10.25-ig
Magdi Panzió
2020.12.26. - 2021.10.25.
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, 1 óra biliárddal, fitnessterem és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Balatongyörök
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, széf használattal
2020.11.01. - 2020.12.13.

Szállodák Balatongyörök környékén
Hotel Vital Zalakaros
Palace Hotel  Hévíz
Őszi-téli csobbanás (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat - teljes előrefizetéssel! (1 éjtől)
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)

BalatongyörökX