1. helyezett Balaton-
györök

8313 Balatongyörök, Petőfi utca 5.

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök a térképen

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök értékelése:

1. helyezett a 32 balatongyöröki szállás közül
11. helyezett Balatonon - 1091 szállás közül

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök bemutatkozása

A strand felett elhelyezkedő teljesen felújított háromcsillagos Hotel Panoráma parkkal, belső zárt gépkocsi parkolóval a gyermekek részére játszótérrel, játszószobával biztosít kellemes nyugodt pihenést vendégeinek.

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök képei

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök vélemények

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4.
Évfordulónkat ünnepeltük a szállóban és mivel késő ősz volt fontosnak tartottuk ,hogy legyen egy korrekt wellnes részleg és ne csak egy lavór. Megkaptuk! Fantasztikus volt az úszómedence,az élménynedence,nagyon tetszett a pihenőszoba. Őszi szünet lévén sok volt a gyerek,egyetlen negatívumként azt éltük meg,hogy az úszómedencénél nem volt felügyelet,hogy valóban úszómedenceként működjön,és ne szlalomozni kelljen a beugráló gyerekek miatt.
Válasz az értékelésre - 2018. november 8.
Kedves Zámbó László!

Nagyon örülünk, hogy sikerült kellemesen eltölteni az évfordulójukat szállodánkba. Külön öröm, hogy szolgáltatásainkkal is meg voltak elégedve. Reméljük máskor is visszalátogatnak szállodánkba.

Uszodával kapcsolatos észrevételét továbbítjuk az illetékesek felé.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 3.
Egy gyakorlatilag nyaralás nélküli nyár után már nagyon készültünk egy kis kimozdulásra négyesben a férjemmel és a másfél és három és fél éves kislányainkkal. Bejelentkezéskor nagyon tetszett hogy bár csak kiságyat kértünk, automatikusan bekészítettek WC-szűkítőt, fellépőt és babakádat is. A szoba tiszta volt, az elrendezése jó, mert a kisszoba külön nyílt, este a gyerekek nyugodtan tudtak aludni.
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20.
Régen szinte minden évben ide jártunk,és akkoriban is nagyon tetszett az ott dolgozók
kedvessége,segítőkészsége. Az ételek ízletesek és bőségesek,a svédasztalos reggeli és vacsora nagyon jó ötlet volt. A szobák tiszták,rendezettek. Ideális szállás pihenésre,akár gyerekekkel együtt is. A part közel van,játszótér a szálló udvarán is található.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 5.
Kedves Dobos Józsefné,

Nagyon szépen köszönjük a dicséretet, nagyon örülünk hogy meg vannak elégedve szolgáltatásainkkal, visszavárjuk Önöket legközelebb is!

Önöknek is kívánunk további minden jót!
Hajduné Pálfi Orsolya (Hotel Panoráma Balatongyörök)

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 3.
Csodás 5 napot töltöttünk itt. Bár az idő szokás szerint nem volt kegyes hozzánk, de így kipróbálhattuk a wellness részleget is, ami nagyon kellemes. Az úszó medencében bármely időpontban volt hely a felfrissülésre, a másik medence picit zsúfolt, mivel kisgyerekesek meg ott múlatták az időt az esőben. Szoba megfelelő, tiszta, rendes.

Értékelt: 2018. június 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes 4 napot töltöttünk,a szállódában.A szolgáltatásokkal maximálisan megvoltunk elégedve.A személyzet kedves ,és barátságos.A tisztaság megfelelő,a fürdőszoba egy kicsit kicsi,de gondoljuk másképpen nem lehetett megoldani.Az ételek választékossak,finomak.Köszönjük
Válasz az értékelésre - 2018. június 11.
Kedves Biró Tibor,

Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat,
igen a fürdőszobák adottak voltak, nem lehetett változtatni a méretén, de reméljük ennek ellenére ebben a pár napban ki tudtak kapcsolódni a szállodában
Várjuk Önöket legközelebb is!
Hajduné Pálfi Orsolya (Hotel Panoráma Balatongyörök)

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 7.
Kellemes három napot töltöttünk a hotelben. Az étkezés kiváló volt, a wellness részleg is igen kellemes volt. A személyzet minden tagja nagyon kedves volt. A hotelnek csak egy negatívuma volt: kiskutyánkat nem vihettük.
Válasz az értékelésre - 2018. június 8.
Kedves dr. Pytle József!

Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és meg voltak elégedve szállodánkkal.

Miután sok kisgyermekes családunk van főként a nyári és kiemelt időszakokba, így ez a döntés született.

Megértését köszönjük és reméljük, hogy újra vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 10.
Minden remekül sikerült, még az időjárás is nagyon kedvezett.A személyzet nagyon kedves, mindenben a kedvünkbe járt. Hasznos tanáccsal láttak el bennünket.A Balaton nagyon szép. Magyarország a legkedvesebb országunk. Ezen a részen a szegénységnek semmi jele. Jó volna itt lakni.
Válasz az értékelésre - 2018. május 11.
Kedves Ádám István!

Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkba és környék is elnyerte tetszésüket!

Várjuk Önöket máskor is szeretettel!

gerecse50 TOP szállásértékelő
gerecse50 TOP fotófeltöltő
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 29.
Még gyerekkoromban jártam ebben a szállodába, a valamikori "Bányász" üdülőben. Ezért is voltam rá kíváncsi, emlékeimben élő és a mostani közötti változás nagyon pozitív! Akkor még nem volt benne wellness részleg, most nagyon élveztük ezt! A szobánk bár nem a Balatonra nézett, szép tiszta, csendes szoba volt.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 15.
Férjemmel kettesben töltöttünk el 3 napot ebben a szállodában. Már ötödször tértünk vissza, voltunk már gyerekekkel, nagycsaláddal együtt is. Mindig körülnézünk mielőtt foglalunk milyen szállások vannak, de mindig oda lyukadunk ki, hogy ebben a kategóriában ez a legtöbb szolgáltatást nyújtó és legjobb árérték arányú szálloda. Mindennel maximálisan elégedettek vagyunk.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
A Balaton-parti környezetben elhelyezkedő hotel kívülről is impozáns. Az udvar és a belső terek ízlésesek, aktuális (mi Húsvétkor voltunk) díszítésekkel hangulatosak. A személyzet barátságos, rugalmas. A gyerekeknek szórakoztató programokat kínáltak. Vacsora előtt kedves kis vásárok voltak.
Válasz az értékelésre - 2018. április 11.
Kedves Vargáné Simon Katalin!

Köszönjük a dicsérő szavakat minden kollégánk nevében. Örülünk, hogy minden téren elégedett voltak szállodánkkal és szolgáltatásainkkal.

Nagy szeretettel várjuk Önöket vissza újra!

Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal
Érvényes: 2018.12.15-ig
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, hagyományos vacsorával, wellness-részleg és fitnesz terem használattal
Érvényes: 2018.11.25-ig
Tea Apartman
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.950 - 40.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Leitner Ház II.
Balatongyörök
4 nap/3 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Panoráma Apartmanház
2019.05.18. - 2019.09.21.
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.01. - 2019.10.31.
Andreas Wellness & Borház Panzió
Badacsonytördemic
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Leitner Lakás
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
2019.04.20. - 2019.10.20.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
2-4 éjszaka 28.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, wellness kuponnal, szilveszteri gálavacsorával és programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.28. - 2019.01.01.
Batthyány Kúria
Zalacsány
4 nap/3 éjszaka 26.590,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ünnepi programokkal, koncerttel, wellness-részleg használattal, wellness kedvezménnyel, szaunaszeánsszal, gyermek animációval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.29. - 2019.01.01.
Mirage Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Balatongyörök
2-3 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-rsézleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, széf használattal
2019.02.17. - 2019.03.13.

Szállodák Balatongyörök környékén
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Ágnes Hotel Hévíz
A hévízi termál tótól 600 méterre, barátságos környezetben várja pihenni, felüdülni, gyógyulni...
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Mikulás-hétvége Döbröntén (min. 2 éj)
Karácsony (min. 3 éj)

BalatongyörökX