Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
1. helyezett Balaton-
györök

8313 Balatongyörök, Petőfi utca 5.

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök a térképen

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök értékelése:

1. helyezett a 31 balatongyöröki szállás közül
8. helyezett Balatonon - 1076 szállás közül

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök bemutatkozása

A strand felett elhelyezkedő teljesen felújított háromcsillagos Hotel Panoráma parkkal, belső zárt gépkocsi parkolóval a gyermekek részére játszótérrel, játszószobával biztosít kellemes nyugodt pihenést vendégeinek.

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök képei

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök vélemények

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 15.
Férjemmel kettesben töltöttünk el 3 napot ebben a szállodában. Már ötödször tértünk vissza, voltunk már gyerekekkel, nagycsaláddal együtt is. Mindig körülnézünk mielőtt foglalunk milyen szállások vannak, de mindig oda lyukadunk ki, hogy ebben a kategóriában ez a legtöbb szolgáltatást nyújtó és legjobb árérték arányú szálloda. Mindennel maximálisan elégedettek vagyunk.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
A Balaton-parti környezetben elhelyezkedő hotel kívülről is impozáns. Az udvar és a belső terek ízlésesek, aktuális (mi Húsvétkor voltunk) díszítésekkel hangulatosak. A személyzet barátságos, rugalmas. A gyerekeknek szórakoztató programokat kínáltak. Vacsora előtt kedves kis vásárok voltak.
Válasz az értékelésre - 2018. április 11.
Kedves Vargáné Simon Katalin!

Köszönjük a dicsérő szavakat minden kollégánk nevében. Örülünk, hogy minden téren elégedett voltak szállodánkkal és szolgáltatásainkkal.

Nagy szeretettel várjuk Önöket vissza újra!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018 elején jártunk a szállodában, mivel már jártunk ot és akkor tetszett. Ami most is tetszett az az ételek választéka és minösége. A wellness részlegen a víz nem volt a kellö höfokú - ahogy a honlapjukon le volt írva. Pont ott voltunk amikor egy másik vendég erre rákérdezett és azt a választ kapta hogy zárás után most nyitottak, és holnapra már jó lesz, sajnos másnapra sem változott a víz höfoka.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 30.
Nem véletlen,hogy visszatérő vendégek vagyunk a szállodában.Az ár is megfelelő ebben az időszakban ,ami talán negatívum az a parkolási díj.Így már elgondolkodtató ,hogy legközelebb ezt a szállodát választom -e.
Válasz az értékelésre - 2018. március 31.
Tisztelt Szalai Ferenc Úr,

Köszönjük a pozitív visszajelzést, reméljük a Parkolási díj bevezetése nem tartja vissza Önöket attól,hogy legközelebb is nálunk foglaljanak!
Várjuk jelentkezésüket!
Hajduné Pálfi Orsolya (Hotel Panoráma Balatongyörök)

2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 30. - 3 látogató hasznosnak vélte
3 napos, karácsony utáni családi piehenésre érkeztünk. Segítőkész, de kedvetlen fogadtatást követően, bőröndjeinket kézben cipeltük fel emeleti szobánkba, mert a lift nem működött. Szobánk tiszta, de kifejezetten kicsi volt.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 13.
Ha összegezni akarok,egyszerűen csak annyit mondhatok,hogy minden nagyon jó volt!A párommal azt beszéltük, hogy valószínűleg jövőre is Önöknél szeretnénk megpihenni,kb ugyanebben az időszakban. Kellemes ünnepeket és békés,boldog új évet kívánok!
Válasz az értékelésre - 2017. december 14.
Tisztelt Gyalog Sándor!

Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat és meg voltak elégedve szállodánkkal.

Várjuk Önöket jövőre vissza!

Kellemes Ünnepeket Kívánunk!

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Másodszor jártunk a Hotel Panorámában. Kicsit csalódtunk, mert az első látogatásunk alkalmával sokkal tágasabb szobában voltunk elszállásolva, igaz az Balatonra néző szoba volt, de már sajnos nem kaptunk ilyen szobát. Óriási a kontraszt a kettő között. A wellness részlegen minden rendben találtunk, nem volt túlzsúfoltság és jó meleg volt az élménymedence vize.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Négyfős család tinédzser lányokkal három éjszakát töltött a Hotel Panorámában. Az rontotta csak le a személyzetnek adott kitűnőt összességében jóra, hogy a medencetérben egyszer sem láttunk úszómestert. A gyerekekre nem szólt rá senki, hogy ne ugráljanak a vízbe. Ez bosszantó - mert veszélyes.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 20.
Egy szuper hosszú hétvégét töltöttünk barátainkkal a Hotel Panorámában
A szobák tiszták a személyzet beleértve a takarítónőt is kedvesek segítőkészek
A svédasztalos reggeli és vacsora bőséges és nagyon ízletes
A welnes részleg is hibátlan a víz kellemes ,részt vettünk egy gyertyafényes fürdőzésen is
Már most tervezzük hogy újra vissza térünk
Köszönjük szépen

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeretném kiemelni, hogy a svédasztalos reggeli és vacsora kiváló minőségű és ízletes volt. A választék is megfelelt az elvárásainknak. A wellness részleg is elnyerte a tetszésünket. Annak ellenére, hogy sokan voltak a szállodában, mindig lehetett szaunázni. A szállodát szívesen ajánlanám ismerőseimnek is.
Válasz az értékelésre - 2017. november 6.
Tisztelt Fodor Gábor!

Örülünk, hogy minden téren meg voltak elégedve szállodánkkal!

Várjuk Önöket vissza!

Balatongyörök
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, széf használattal, internet elérhetőséggel
2018.04.02. - 2018.06.14.
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, strandkártyával, internet elérhetőséggel
2018.05.21. - 2018.06.14.
Klaudia Apartmanház
Balatongyörök
4 nap/3 éjszaka 15.900,- Ft/család/éj ártól: önellátással, ping-pong asztal használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.06.30.
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
Akár 1 éjszaka 15.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2018.05.20. - 2018.05.21.
Hotel Família Balatonboglár
Balatonboglár
8 nap/7 éjszaka 5.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, játék- és sporteszközök használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.15. - 2018.09.02.
Karos Garden Family Resort
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással
2018.10.19. - 2018.11.05.
Batthyány Kúria
Zalacsány
Akár 1 éjszaka 24.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, golfozással, internet elérhetőséggel
2018.03.15. - 2018.09.30.
Annamária Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 3.833,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, éttermi és fürdőbelépő kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.27. - 2018.05.04.
Hotel Európa Fit
5 nap/4 éjszaka 21.165 - 25.415,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2018.01.09. - 2018.08.25.
Club Tihany Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és sportpályák, sporteszközök használatával, saját stranddal, internet elérhetőséggel
2018.04.02. - 2018.05.31.
Toldi Panzió
4 nap/3 éjszaka 6.917,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, csokoládé, rózsa és pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg használattal
2018.01.01. - 2018.12.31.
Balatongyörök
2-7 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, strandbelépővel, mini golf belépővel, internet elérhetőséggel
2018.06.29. - 2018.08.20.

Szállodák Balatongyörök környékén
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Hotel Vital Zalakaros
Palace Hotel  Hévíz
Sümegi nyár (min. 2 éj)
Tavaszi feltöltődés Zalakaroson (min. 3 éj)
Pezsgő tavasz Hévízen (min. 2 éj)

BalatongyörökX