1. helyezett Balaton-
györök

8313 Balatongyörök, Petőfi utca 5.

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök a térképen

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök értékelése:

1. helyezett a 32 balatongyöröki szállás közül
11. helyezett Balatonon - 1091 szállás közül

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök bemutatkozása

A strand felett elhelyezkedő teljesen felújított háromcsillagos Hotel Panoráma parkkal, belső zárt gépkocsi parkolóval a gyermekek részére játszótérrel, játszószobával biztosít kellemes nyugodt pihenést vendégeinek.

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök képei

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök vélemények

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 17.
Március 15-ei hosszú hétvégét töltöttük ott. Sajnos teltház miatt kissé zsúfoltság volt a wellness részlegen. A szauna, a gőz jó volt. A szobánk nagyon kicsi volt, alig fértünk el benne ketten. Én lapjával fértem csak oda az ágyhoz. A fürdő is kicsi volt. Az éttetemben csalódtunk. A választék közepes volt, az ételek íztelenek voltak egy- két kivételtől eltekintve.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 9.
Baráti házaspárral töltöttünk három éjszakát a szállodában. A szoba kényelmes, szép,és ragyogóan tiszta, ami az egész szállodát jellemezte! Az étterem is hangulatos, tágas,ételválaszték bőséges, finom volt. A wellness rész is remek volt,tökéletesen működött minden. A kinti teraszon takarók bekészítve,ha valaki esetleg igényli. A park ápolt, gondozott,és szép.
Válasz az értékelésre - 2019. március 11.
Kedves Radics Katalin!

Nagyon köszönjük a dicsérő szavakat, várjuk Önöket máskor szeretettel!
NÉmeth Anita (Hotel Panoráma Balatongyörök)
2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 25.
Minden rendben volt, másoknak is ajánlom. Kedves személyzet,gyors kiszolgálás, finom ételek. A velness is szuper. Tisztaság mindenhol,és ami nekem egy fontos dolog,hogy az ágyak fölött rendes irányítható fényű olvasó lámpa van. Sok helyen ez hiányzik. Köszönjük, nyáron is megyünk.
Válasz az értékelésre - 2019. február 27.
Kedves Morvaián Tamásné!

Köszönjük a pozitív értékeléseket!

Bízzunk benne, hogy még köszönhejük Önöket szállodánkban!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4.
Évfordulónkat ünnepeltük a szállóban és mivel késő ősz volt fontosnak tartottuk ,hogy legyen egy korrekt wellnes részleg és ne csak egy lavór. Megkaptuk! Fantasztikus volt az úszómedence,az élménynedence,nagyon tetszett a pihenőszoba. Őszi szünet lévén sok volt a gyerek,egyetlen negatívumként azt éltük meg,hogy az úszómedencénél nem volt felügyelet,hogy valóban úszómedenceként működjön,és ne szlalomozni kelljen a beugráló gyerekek miatt.
Válasz az értékelésre - 2018. november 8.
Kedves Zámbó László!

Nagyon örülünk, hogy sikerült kellemesen eltölteni az évfordulójukat szállodánkba. Külön öröm, hogy szolgáltatásainkkal is meg voltak elégedve. Reméljük máskor is visszalátogatnak szállodánkba.

Uszodával kapcsolatos észrevételét továbbítjuk az illetékesek felé.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 3.
Egy gyakorlatilag nyaralás nélküli nyár után már nagyon készültünk egy kis kimozdulásra négyesben a férjemmel és a másfél és három és fél éves kislányainkkal. Bejelentkezéskor nagyon tetszett hogy bár csak kiságyat kértünk, automatikusan bekészítettek WC-szűkítőt, fellépőt és babakádat is. A szoba tiszta volt, az elrendezése jó, mert a kisszoba külön nyílt, este a gyerekek nyugodtan tudtak aludni.
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20.
Régen szinte minden évben ide jártunk,és akkoriban is nagyon tetszett az ott dolgozók
kedvessége,segítőkészsége. Az ételek ízletesek és bőségesek,a svédasztalos reggeli és vacsora nagyon jó ötlet volt. A szobák tiszták,rendezettek. Ideális szállás pihenésre,akár gyerekekkel együtt is. A part közel van,játszótér a szálló udvarán is található.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 5.
Kedves Dobos Józsefné,

Nagyon szépen köszönjük a dicséretet, nagyon örülünk hogy meg vannak elégedve szolgáltatásainkkal, visszavárjuk Önöket legközelebb is!

Önöknek is kívánunk további minden jót!
Hajduné Pálfi Orsolya (Hotel Panoráma Balatongyörök)

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 3.
Csodás 5 napot töltöttünk itt. Bár az idő szokás szerint nem volt kegyes hozzánk, de így kipróbálhattuk a wellness részleget is, ami nagyon kellemes. Az úszó medencében bármely időpontban volt hely a felfrissülésre, a másik medence picit zsúfolt, mivel kisgyerekesek meg ott múlatták az időt az esőben. Szoba megfelelő, tiszta, rendes.

Értékelt: 2018. június 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes 4 napot töltöttünk,a szállódában.A szolgáltatásokkal maximálisan megvoltunk elégedve.A személyzet kedves ,és barátságos.A tisztaság megfelelő,a fürdőszoba egy kicsit kicsi,de gondoljuk másképpen nem lehetett megoldani.Az ételek választékossak,finomak.Köszönjük
Válasz az értékelésre - 2018. június 11.
Kedves Biró Tibor,

Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat,
igen a fürdőszobák adottak voltak, nem lehetett változtatni a méretén, de reméljük ennek ellenére ebben a pár napban ki tudtak kapcsolódni a szállodában
Várjuk Önöket legközelebb is!
Hajduné Pálfi Orsolya (Hotel Panoráma Balatongyörök)

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 7.
Kellemes három napot töltöttünk a hotelben. Az étkezés kiváló volt, a wellness részleg is igen kellemes volt. A személyzet minden tagja nagyon kedves volt. A hotelnek csak egy negatívuma volt: kiskutyánkat nem vihettük.
Válasz az értékelésre - 2018. június 8.
Kedves dr. Pytle József!

Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és meg voltak elégedve szállodánkkal.

Miután sok kisgyermekes családunk van főként a nyári és kiemelt időszakokba, így ez a döntés született.

Megértését köszönjük és reméljük, hogy újra vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 10.
Minden remekül sikerült, még az időjárás is nagyon kedvezett.A személyzet nagyon kedves, mindenben a kedvünkbe járt. Hasznos tanáccsal láttak el bennünket.A Balaton nagyon szép. Magyarország a legkedvesebb országunk. Ezen a részen a szegénységnek semmi jele. Jó volna itt lakni.
Válasz az értékelésre - 2018. május 11.
Kedves Ádám István!

Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkba és környék is elnyerte tetszésüket!

Várjuk Önöket máskor is szeretettel!

Balatongyörök
2-3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2019.05.17-ig
Balatongyörök
4 nap/3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal
Érvényes: 2019.06.13-ig
Tea Apartman
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Leitner Ház II.
Balatongyörök
4 nap/3 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Panoráma Apartmanház
Balatongyörök
8 nap/7 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.05.18. - 2019.09.21.
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.01. - 2019.10.31.
Klaudia Apartmanház
Balatongyörök
4 nap/3 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.03-ig
Hotel Fortuna
Zalakaros
Napi árak, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.09.30.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Annamária Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 4.250 - 4.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Balatongyörök
2-7 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, strand- és múzeum belépővel, sporteszközök használatával
2019.07.12. - 2019.08.19.

Szállodák Balatongyörök környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Vital Zalakaros
Palace Hotel  Hévíz
Senior ajánlat (min. 2 éj)
Téli-tavaszi csobbanás (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

BalatongyörökX