Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
8313 Balatongyörök, Petőfi utca 5.

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök a térképen

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök értékelése:

1. helyezett a 32 balatongyöröki szállás közül
11. helyezett Balatonon - 1114 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök bemutatkozása

A strand felett elhelyezkedő teljesen felújított háromcsillagos Hotel Panoráma parkkal, belső zárt gépkocsi parkolóval a gyermekek részére játszótérrel, játszószobával biztosít kellemes nyugodt pihenést vendégeinek.

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök képei

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 10.
A foglalás közvetlen a szállodán keresztül történt. Előre jeleztem, hogy tetőtéri szobát nem kérünk. Természetesen ezt elfelejtették az aznapi recepciósnak jelezni. Felajánlottak egy másik szobát, de inkább maradtunk a tetőtérinél, mivel az nagyobb volt. A szoba meglepetésünkre szalagparkettás volt - a felajánlott másik is -.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tiszta, kényelmes, tágas, csendes szoba. Az étteremben hófehér asztalterítők, tisztaság. A pincérek kedvesek, mosolyognak. Az ételek nagyon finomak, bőséges választékkal. A wellness is jó, szerencsére kevesen voltak. Közel a strand, a hajókikötő. Több kilátó is van, ahonnan fantasztikus panoráma nyílik a keszthelyi öbölre, Badacsonyra, sőt a Szigligeti várra is.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 4.
Nagyon jól éreztük magunkat!A szoba a wellness a leírtaknak megfelelő volt.A menü ebéd nagyon jó ötlet, minden nap éltünk ezzel a lehetőséggel. Így legalább egész nap a szállodában tudtunk pihenni.
Válasz az értékelésre - 2019. május 12.
Kedves vendégünk,
Nagyon örülünk az értékelésnek és hogy jól érezték magukat a szállodánkban,

Reméljük hogy legközelebb is vendégeink lesznek! Üdvözlettel!
Hajduné Pálfi Orsolya (Hotel Panoráma Balatongyörök)

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép környezetben töltöttünk el egy hétvégét a feleségemmel és a két nagyobb gyermekünk társaságában. Tényleg mindennel elégedettek voltunk. Diszkréten kedves és finom humorú kiszolgáló személyzet,kitűnő,ízléses szálloda és kiváló bőséges ételválaszték. a vizes részleg pedig kulturált és kellemes.
Válasz az értékelésre - 2019. május 7.
Kedves Szőcs család,

Nagyon boldogok vagyunk ilyenkor amikor ilyen sok szépet és jót írnak rólunk. Köszönjük szépen
Megpróbálunk megbirkózni majd a barátokkal is és az ő barátaikkal is, remélve hogy Ők is viszik majd a jó hírünket :)
Addig is minden jót kívánunk és várjuk vissza Önöket!
Hajduné Pálfi Orsolya (Hotel Panoráma Balatongyörök)

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018. június elején voltunk két unokánkkal! Tágas teraszos két légterű családi szobát kaptunk,ami csuda jó volt! Nagyon élvezték a gyerekek! Mindenhol tisztaság volt jó illat! Az étel remek volt és bőséges! A személyzet és a kiszolgálás hibátlan volt, mindenki remekül végezte a dolgát! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Köszönet a hotel minden dolgozójának!

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Most értünk haza, de akár indulnék is vissza :)
Két gyermekkel családi szobában töltöttünk egy hétvégét. Kellemesen tágas, teraszos, két légterű szoba. Minden tiszta és illatos. A fürdő egy kicsit szűkös volt, de ennyi nálunk belefér. A képeknek megfelelő állapotok uralkodnak a hotelban. Gyorsan becsekkoltunk, a szobakulcshoz kapunyitó is jár.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 17.
Március 15-ei hosszú hétvégét töltöttük ott. Sajnos teltház miatt kissé zsúfoltság volt a wellness részlegen. A szauna, a gőz jó volt. A szobánk nagyon kicsi volt, alig fértünk el benne ketten. Én lapjával fértem csak oda az ágyhoz. A fürdő is kicsi volt. Az éttetemben csalódtunk. A választék közepes volt, az ételek íztelenek voltak egy- két kivételtől eltekintve.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 9.
Baráti házaspárral töltöttünk három éjszakát a szállodában. A szoba kényelmes, szép,és ragyogóan tiszta, ami az egész szállodát jellemezte! Az étterem is hangulatos, tágas,ételválaszték bőséges, finom volt. A wellness rész is remek volt,tökéletesen működött minden. A kinti teraszon takarók bekészítve,ha valaki esetleg igényli. A park ápolt, gondozott,és szép.
Válasz az értékelésre - 2019. március 11.
Kedves Radics Katalin!

Nagyon köszönjük a dicsérő szavakat, várjuk Önöket máskor szeretettel!
NÉmeth Anita (Hotel Panoráma Balatongyörök)
2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 25.
Minden rendben volt, másoknak is ajánlom. Kedves személyzet,gyors kiszolgálás, finom ételek. A velness is szuper. Tisztaság mindenhol,és ami nekem egy fontos dolog,hogy az ágyak fölött rendes irányítható fényű olvasó lámpa van. Sok helyen ez hiányzik. Köszönjük, nyáron is megyünk.
Válasz az értékelésre - 2019. február 27.
Kedves Morvaián Tamásné!

Köszönjük a pozitív értékeléseket!

Bízzunk benne, hogy még köszönhejük Önöket szállodánkban!
Németh Anita (Hotel Panoráma Balatongyörök)

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4.
Évfordulónkat ünnepeltük a szállóban és mivel késő ősz volt fontosnak tartottuk ,hogy legyen egy korrekt wellnes részleg és ne csak egy lavór. Megkaptuk! Fantasztikus volt az úszómedence,az élménynedence,nagyon tetszett a pihenőszoba. Őszi szünet lévén sok volt a gyerek,egyetlen negatívumként azt éltük meg,hogy az úszómedencénél nem volt felügyelet,hogy valóban úszómedenceként működjön,és ne szlalomozni kelljen a beugráló gyerekek miatt.
Válasz az értékelésre - 2018. november 8.
Kedves Zámbó László!

Nagyon örülünk, hogy sikerült kellemesen eltölteni az évfordulójukat szállodánkba. Külön öröm, hogy szolgáltatásainkkal is meg voltak elégedve. Reméljük máskor is visszalátogatnak szállodánkba.

Uszodával kapcsolatos észrevételét továbbítjuk az illetékesek felé.
Németh Anita (Hotel Panoráma Balatongyörök)

Balatongyörök
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel
2019.11.02. - 2020.04.09.
Balatongyörök
2 nap/1 éjszaka 15.800 - 19.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.14-ig
Tea Apartman
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.19-ig
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Érvényes: 2019.10.31-ig
Dominika Apartman
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 3.900,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2019.12.28. - 2020.01.02.
Andrea Villa
7 nap/6 éjszaka 4.583,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlőitallal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Papp Apartmanház
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.10.19-ig
Hotel Touring
2 nap/1 éjszaka 4.983,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 23.252,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi műsorral, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Caesar Panzió
Pápa
2-3 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.500 - 12.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.17-ig
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, zalai vacsorával és zenével, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel
2019.11.22. - 2019.11.24.

Szállodák Balatongyörök környékén
Hotel Wellamarin Zamárdi
Őszi szünet (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Pörögj rá az újévre! (min. 3 éj)

BalatongyörökX