Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök ★★★

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
8313 Balatongyörök, Petőfi utca 5.

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök a térképen

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök értékelése:

1. helyezett a 32 balatongyöröki szállás közül
9. helyezett Balatonon - 1136 szállás közül

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök bemutatkozása

A strand felett elhelyezkedő teljesen felújított háromcsillagos Hotel Panoráma parkkal, belső zárt gépkocsi parkolóval a gyermekek részére játszótérrel, játszószobával biztosít kellemes nyugodt pihenést vendégeinek.

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök képei

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök vélemények

2020. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször pihentünk itt a párommal és soha nem bántuk meg. A kaja finom, bőséges , a vacsora 7 fogásos. Kedves a személyzet, udvariasak a pincérek. Jakuzzi nincs a wellnessben, de különben minden jó volt. Összességében nagyon jó itt pihenni.
Válasz az értékelésre - 2020. november 16.
Kedves Vendégünk,
Köszönjük értékelését, mindig öröm számunkra ha a vendégek jól érzik magukat nálunk, reméljük visszatérnek hozzánk a jövőben

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 19.
Szuper volt minden,kedves személyzet,maximális kiszolgálás. Csodás elhelyezkedés,teraszról gyönyörű kilátás a Balatonra. Wellness részleg tökéletes. Félpanziós ellátást választottunk,bőséges választék,nagyon finom ételek. Kényelmes ágyak,így biztosított a nyugodt pihenés. Egy ici-pici negatívum,kicsit kemények a kispárnák ,de ez nem befolyásolta a tökéletes kikapcsolódást.
Válasz az értékelésre - 2020. október 21.
Köszönjük szépen a kedves szavakat!

Várjuk Önöket máskor is!
Németh Anita (Hotel Panoráma Balatongyörök)

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 11.
Barátnőmmel töltöttünk itt 3 éjszakát. Tiszta, kényelmes, kellemes szobánk volt, a gyönyörűséges Balatonra láttunk az erkélyünkről. Kivételes élmény volt látni a napfelkeltét. A büféételek nem hozták sajnos a várt színvonalat. A szakács tanulhatna még picit, hogy ízesebbek, finomabbak legyenek az ételek.

Ráczné Ani TOP szállásértékelő
2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 29.
2020. június elején jártunk férjemmel a szállodában, és 2. éjszakát töltöttünk ott. Tóra néző szobát kaptunk ,mely nagyon kényelmes volt,gyönyörű kilátással! A szálloda szépen felújított, és nagyon tiszta. Figyeltek a fertőtlenítésre,asztaltávolságra,de nem volt zavaró! A személyzet nagyon kedves, az ellátás is tökéletes volt, finom ételekkel!

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 20.
3 napot töltöttünk június 14-től ebben a hotelben. Nagyon szép helyen helyezkedik el. Tóra néző szobát érdemes kérni. 300 m-re van a part, hajóállomás. Sajnos rossz időt fogtunk ki, a tóban fél órát fürödtünk, de kárpótolt valamelyest a hotel saját melegvizes élménymedencéje (működött a derékmasszázs), úszómedencéje.

2020. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
Személyzet, kiszolgálás, szobák, étkezés kifogástalan.
A velness részleg ugyanakkor kicsi, elképesztően zajos (rossz az akusztikája), alkalmatlan kikapcsolódásra. Az infraszauna ott tartózkodásunk alatt egyetlen egyszer sem működött.
Válasz az értékelésre - 2020. március 10.
Kedves Vendégünk,

Köszönjük értékelését,

Sajnos az akusztikával egyenlőre nem tudunk mit kezdeni, az infra szauna működik, elvileg kikapcsol ha elér valamennyi hőfokot, ( ezt a tájékoztatást kaptam a kollégáktól)

Remélem ennek ellenére meg voltak elégedve szállodánkkal

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 24.
Tiszta és kényelmes volt a szoba. A személyzet nagyon segítőkész volt, jó volt az ellátás, az étkezés nagyon finom és változatos volt. A wellness rész is tiszta és kellemes volt.
Válasz az értékelésre - 2020. március 10.
Köszönjük szépen az értékelést, örülünk, hogy elégedettek voltak
reméljük visszatérnek még szállodánkba,

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 3.
Idén májusban a nászutunkat töltöttük itt, mert máshol elképzelni sem tudtuk volna, visszatérők vagyunk. :) A Hotel személyzete páratlan,és minden különleges kérésben rugalmasak. Az ételek nagyon finomak, itt mindig jókat eszem, pedig válogatós vagyok! A szobák szépek, kényelmesek. A kilátás páratlan! Mind télen, mind nyáron tökéletes kikapcsolódást biztosít a hotel, és Balatongyörök.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 10.
A foglalás közvetlen a szállodán keresztül történt. Előre jeleztem, hogy tetőtéri szobát nem kérünk. Természetesen ezt elfelejtették az aznapi recepciósnak jelezni. Felajánlottak egy másik szobát, de inkább maradtunk a tetőtérinél, mivel az nagyobb volt. A szoba meglepetésünkre szalagparkettás volt - a felajánlott másik is -.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 9.
Sok szállodában és annak éttermében jártam már ,de a Balatongyöröki Panoráma hotel étterme kiemelkedően jó. Nagyon finom, nagy gonddal összeválogatott ételekből mindenki ízlése szerint választhat.
Válasz az értékelésre - 2019. október 29.
Nagyon szépen köszönjük!

Németh Anita (Hotel Panoráma Balatongyörök)

Balatongyörök
2-3 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, széf használattal, internet elérhetőséggel
2021.04.05. - 2021.05.20.
Balatongyörök
3-4 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, húsvéti bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, múzeumi belépővel, húsvéti programokkal és ajándékkal a gyerekeknek, masszázs- és pálinkakuponnal
2021.04.01. - 2021.04.05.
Tea Apartman
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.02. - 2022.01.23.
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.02. - 2021.10.31.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 10.500 - 13.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
2021.02.13. - 2021.12.30.
Villa Pátzay Borhotel
Badacsonytomaj
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.31.
Ipoly Hotel Boutique Rooms & Suites
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 20.393,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2021.04.01. - 2021.04.05.
Ganz Családi Üdülő Balatonszárszó
Balatonszárszó
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, teljes panzióval, parkolással
2022.01.23. - 2021.01.23.
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
Akár 1 éjszaka 14.500 Ft./fő/éj ártól; félpanziós ellátással, szaunavilág és wellness használattal, péntek esti fürdőestekkel, szaunaprogramokkal
Érvényes: 2021.05.31-ig
Boni Családi Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.630 - 56.870,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Balatongyörök
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, széf használattal
2021.03.12. - 2021.03.31.

Szállodák Balatongyörök környékén
Hotel Vital Zalakaros
Holiday Hotel Csopak Csopak
Tavaszi akció (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
3=4 akciós hétköznapok

BalatongyörökX