Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök ★★★

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
8313 Balatongyörök, Petőfi utca 5.

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök a térképen

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök értékelése:

1. helyezett a 32 balatongyöröki szállás közül
6. helyezett Balatonon - 1122 szállás közül

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök bemutatkozása

A strand felett elhelyezkedő teljesen felújított háromcsillagos Hotel Panoráma parkkal, belső zárt gépkocsi parkolóval a gyermekek részére játszótérrel, játszószobával biztosít kellemes nyugodt pihenést vendégeinek.

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök képei

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök vélemények

2020. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
Személyzet, kiszolgálás, szobák, étkezés kifogástalan.
A velness részleg ugyanakkor kicsi, elképesztően zajos (rossz az akusztikája), alkalmatlan kikapcsolódásra. Az infraszauna ott tartózkodásunk alatt egyetlen egyszer sem működött.
Válasz az értékelésre - 2020. március 10.
Kedves Vendégünk,

Köszönjük értékelését,

Sajnos az akusztikával egyenlőre nem tudunk mit kezdeni, az infra szauna működik, elvileg kikapcsol ha elér valamennyi hőfokot, ( ezt a tájékoztatást kaptam a kollégáktól)

Remélem ennek ellenére meg voltak elégedve szállodánkkal

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 24.
Tiszta és kényelmes volt a szoba. A személyzet nagyon segítőkész volt, jó volt az ellátás, az étkezés nagyon finom és változatos volt. A wellness rész is tiszta és kellemes volt.
Válasz az értékelésre - 2020. március 10.
Köszönjük szépen az értékelést, örülünk, hogy elégedettek voltak
reméljük visszatérnek még szállodánkba,

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 3.
Idén májusban a nászutunkat töltöttük itt, mert máshol elképzelni sem tudtuk volna, visszatérők vagyunk. :) A Hotel személyzete páratlan,és minden különleges kérésben rugalmasak. Az ételek nagyon finomak, itt mindig jókat eszem, pedig válogatós vagyok! A szobák szépek, kényelmesek. A kilátás páratlan! Mind télen, mind nyáron tökéletes kikapcsolódást biztosít a hotel, és Balatongyörök.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 10.
A foglalás közvetlen a szállodán keresztül történt. Előre jeleztem, hogy tetőtéri szobát nem kérünk. Természetesen ezt elfelejtették az aznapi recepciósnak jelezni. Felajánlottak egy másik szobát, de inkább maradtunk a tetőtérinél, mivel az nagyobb volt. A szoba meglepetésünkre szalagparkettás volt - a felajánlott másik is -.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 9.
Sok szállodában és annak éttermében jártam már ,de a Balatongyöröki Panoráma hotel étterme kiemelkedően jó. Nagyon finom, nagy gonddal összeválogatott ételekből mindenki ízlése szerint választhat.
Válasz az értékelésre - 2019. október 29.
Nagyon szépen köszönjük!

Németh Anita (Hotel Panoráma Balatongyörök)

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tiszta, kényelmes, tágas, csendes szoba. Az étteremben hófehér asztalterítők, tisztaság. A pincérek kedvesek, mosolyognak. Az ételek nagyon finomak, bőséges választékkal. A wellness is jó, szerencsére kevesen voltak. Közel a strand, a hajókikötő. Több kilátó is van, ahonnan fantasztikus panoráma nyílik a keszthelyi öbölre, Badacsonyra, sőt a Szigligeti várra is.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 4.
Nagyon jól éreztük magunkat!A szoba a wellness a leírtaknak megfelelő volt.A menü ebéd nagyon jó ötlet, minden nap éltünk ezzel a lehetőséggel. Így legalább egész nap a szállodában tudtunk pihenni.
Válasz az értékelésre - 2019. május 12.
Kedves vendégünk,
Nagyon örülünk az értékelésnek és hogy jól érezték magukat a szállodánkban,

Reméljük hogy legközelebb is vendégeink lesznek! Üdvözlettel!

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép környezetben töltöttünk el egy hétvégét a feleségemmel és a két nagyobb gyermekünk társaságában. Tényleg mindennel elégedettek voltunk. Diszkréten kedves és finom humorú kiszolgáló személyzet,kitűnő,ízléses szálloda és kiváló bőséges ételválaszték. a vizes részleg pedig kulturált és kellemes.
Válasz az értékelésre - 2019. május 7.
Kedves Szőcs család,

Nagyon boldogok vagyunk ilyenkor amikor ilyen sok szépet és jót írnak rólunk. Köszönjük szépen
Megpróbálunk megbirkózni majd a barátokkal is és az ő barátaikkal is, remélve hogy Ők is viszik majd a jó hírünket :)
Addig is minden jót kívánunk és várjuk vissza Önöket!

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018. június elején voltunk két unokánkkal! Tágas teraszos két légterű családi szobát kaptunk,ami csuda jó volt! Nagyon élvezték a gyerekek! Mindenhol tisztaság volt jó illat! Az étel remek volt és bőséges! A személyzet és a kiszolgálás hibátlan volt, mindenki remekül végezte a dolgát! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Köszönet a hotel minden dolgozójának!

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Most értünk haza, de akár indulnék is vissza :)
Két gyermekkel családi szobában töltöttünk egy hétvégét. Kellemesen tágas, teraszos, két légterű szoba. Minden tiszta és illatos. A fürdő egy kicsit szűkös volt, de ennyi nálunk belefér. A képeknek megfelelő állapotok uralkodnak a hotelban. Gyorsan becsekkoltunk, a szobakulcshoz kapunyitó is jár.

Balatongyörök
2-3 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Balatongyörök
2-7 éjszaka 21.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, strandbelépővel és minigolf belépővel, fürdőköpeny bekészítéssel
2020.07.12. - 2020.08.18.
Tea Apartman
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.975 - 24.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.06-ig
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Klaudia Apartmanház
Balatongyörök
8 nap/7 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.06-ig
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 16.900 - 42.120,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.07-ig
Malom-tó Vendégház
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 8.738,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Tavas-barlang belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
4-6 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.05. - 2020.08.30.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: bőséges reggelivel, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2020.07.10. - 2020.08.30.
Lagúna Apartmanház
5 nap/4 éjszaka 4.375 - 7.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.08-ig
Gasthaus Gibizer
Zamárdi
2021.06.06. - 2020.06.06.
Balatongyörök
2-3 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, ajándék kávéval és süteménnyel, happy hours kedvezményekkel, széf használattal
2020.10.25. - 2020.11.01.

Szállodák Balatongyörök környékén
Hotel Vital Zalakaros
Holiday Hotel Csopak Csopak
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Előnyári feltöltődés (min. 3 éj)
Senior ajánlat (min. 3 éj)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)

BalatongyörökX