Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök ★★★

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
8313 Balatongyörök, Petőfi utca 5.

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök a térképen

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök értékelése:

1. helyezett a 32 balatongyöröki szállás közül
6. helyezett Balatonon - 1138 szállás közül

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök bemutatkozása

A strand felett elhelyezkedő teljesen felújított háromcsillagos Hotel Panoráma parkkal, belső zárt gépkocsi parkolóval a gyermekek részére játszótérrel, játszószobával biztosít kellemes nyugodt pihenést vendégeinek.

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök képei

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök vélemények

2020. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször pihentünk itt a párommal és soha nem bántuk meg. A kaja finom, bőséges , a vacsora 7 fogásos. Kedves a személyzet, udvariasak a pincérek. Jakuzzi nincs a wellnessben, de különben minden jó volt. Összességében nagyon jó itt pihenni.
Válasz az értékelésre - 2020. november 16.
Kedves Vendégünk,
Köszönjük értékelését, mindig öröm számunkra ha a vendégek jól érzik magukat nálunk, reméljük visszatérnek hozzánk a jövőben

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 19.
Szuper volt minden,kedves személyzet,maximális kiszolgálás. Csodás elhelyezkedés,teraszról gyönyörű kilátás a Balatonra. Wellness részleg tökéletes. Félpanziós ellátást választottunk,bőséges választék,nagyon finom ételek. Kényelmes ágyak,így biztosított a nyugodt pihenés. Egy ici-pici negatívum,kicsit kemények a kispárnák ,de ez nem befolyásolta a tökéletes kikapcsolódást.
Válasz az értékelésre - 2020. október 21.
Köszönjük szépen a kedves szavakat!

Várjuk Önöket máskor is!
Németh Anita (Hotel Panoráma Balatongyörök)

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 11.
Barátnőmmel töltöttünk itt 3 éjszakát. Tiszta, kényelmes, kellemes szobánk volt, a gyönyörűséges Balatonra láttunk az erkélyünkről. Kivételes élmény volt látni a napfelkeltét. A büféételek nem hozták sajnos a várt színvonalat. A szakács tanulhatna még picit, hogy ízesebbek, finomabbak legyenek az ételek.

Ráczné Ani TOP szállásértékelő
2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 29.
2020. június elején jártunk férjemmel a szállodában, és 2. éjszakát töltöttünk ott. Tóra néző szobát kaptunk ,mely nagyon kényelmes volt,gyönyörű kilátással! A szálloda szépen felújított, és nagyon tiszta. Figyeltek a fertőtlenítésre,asztaltávolságra,de nem volt zavaró! A személyzet nagyon kedves, az ellátás is tökéletes volt, finom ételekkel!

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 20.
3 napot töltöttünk június 14-től ebben a hotelben. Nagyon szép helyen helyezkedik el. Tóra néző szobát érdemes kérni. 300 m-re van a part, hajóállomás. Sajnos rossz időt fogtunk ki, a tóban fél órát fürödtünk, de kárpótolt valamelyest a hotel saját melegvizes élménymedencéje (működött a derékmasszázs), úszómedencéje.

2020. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
Személyzet, kiszolgálás, szobák, étkezés kifogástalan.
A velness részleg ugyanakkor kicsi, elképesztően zajos (rossz az akusztikája), alkalmatlan kikapcsolódásra. Az infraszauna ott tartózkodásunk alatt egyetlen egyszer sem működött.
Válasz az értékelésre - 2020. március 10.
Kedves Vendégünk,

Köszönjük értékelését,

Sajnos az akusztikával egyenlőre nem tudunk mit kezdeni, az infra szauna működik, elvileg kikapcsol ha elér valamennyi hőfokot, ( ezt a tájékoztatást kaptam a kollégáktól)

Remélem ennek ellenére meg voltak elégedve szállodánkkal

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 24.
Tiszta és kényelmes volt a szoba. A személyzet nagyon segítőkész volt, jó volt az ellátás, az étkezés nagyon finom és változatos volt. A wellness rész is tiszta és kellemes volt.
Válasz az értékelésre - 2020. március 10.
Köszönjük szépen az értékelést, örülünk, hogy elégedettek voltak
reméljük visszatérnek még szállodánkba,

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 3.
Idén májusban a nászutunkat töltöttük itt, mert máshol elképzelni sem tudtuk volna, visszatérők vagyunk. :) A Hotel személyzete páratlan,és minden különleges kérésben rugalmasak. Az ételek nagyon finomak, itt mindig jókat eszem, pedig válogatós vagyok! A szobák szépek, kényelmesek. A kilátás páratlan! Mind télen, mind nyáron tökéletes kikapcsolódást biztosít a hotel, és Balatongyörök.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 10.
A foglalás közvetlen a szállodán keresztül történt. Előre jeleztem, hogy tetőtéri szobát nem kérünk. Természetesen ezt elfelejtették az aznapi recepciósnak jelezni. Felajánlottak egy másik szobát, de inkább maradtunk a tetőtérinél, mivel az nagyobb volt. A szoba meglepetésünkre szalagparkettás volt - a felajánlott másik is -.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 9.
Sok szállodában és annak éttermében jártam már ,de a Balatongyöröki Panoráma hotel étterme kiemelkedően jó. Nagyon finom, nagy gonddal összeválogatott ételekből mindenki ízlése szerint választhat.
Válasz az értékelésre - 2019. október 29.
Nagyon szépen köszönjük!

Németh Anita (Hotel Panoráma Balatongyörök)

Balatongyörök
2-3 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel
Érvényes: 2021.06.13-ig
Balatongyörök
2-7 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, strandbelépővel, fürdőköpeny bekészítéssel, wifi internet elérhetőséggel
2021.07.09. - 2021.08.18.
Tea Apartman
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.725 - 26.975,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.05.14-ig
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.31-ig
Holiday Hotel Csopak
Csopak
4 nap/3 éjszaka 7.695 - 27.045,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.05-ig
Annamária Apartmanház
Érvényes: 2021.12.31-ig
Admirál Villa Kehida
Kehidakustány
4 nap/ 3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobaszéf használattal, finn szauna használattal, parkolással
2021.06.19. - 2021.08.31.
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 9.250 - 12.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hasik Hotel
Döbrönte
4 nap/3 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, masszázzsal, szobai bekészítéssel, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, wellness részleg használattal, parkolással
Érvényes: 2021.12.31-ig
Lekics Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.31-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 15.500 - 22.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.08-ig
Balatongyörök
2-3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel
Érvényes: 2021.06.18-ig

Szállodák Balatongyörök környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Senior ajánlat (min. 3 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)

BalatongyörökX