Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
1. helyezett Balaton-
györök

8313 Balatongyörök, Petőfi utca 5.

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök a térképen

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök értékelése:

1. helyezett a 31 balatongyöröki szállás közül
6. helyezett Balatonon - 1071 szállás közül

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök bemutatkozása

A strand felett elhelyezkedő teljesen felújított háromcsillagos Hotel Panoráma parkkal, belső zárt gépkocsi parkolóval a gyermekek részére játszótérrel, játszószobával biztosít kellemes nyugodt pihenést vendégeinek.

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök képei

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök vélemények

2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 30. - 3 látogató hasznosnak vélte
3 napos, karácsony utáni családi piehenésre érkeztünk. Segítőkész, de kedvetlen fogadtatást követően, bőröndjeinket kézben cipeltük fel emeleti szobánkba, mert a lift nem működött. Szobánk tiszta, de kifejezetten kicsi volt.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 13.
Ha összegezni akarok,egyszerűen csak annyit mondhatok,hogy minden nagyon jó volt!A párommal azt beszéltük, hogy valószínűleg jövőre is Önöknél szeretnénk megpihenni,kb ugyanebben az időszakban. Kellemes ünnepeket és békés,boldog új évet kívánok!
Válasz az értékelésre - 2017. december 14.
Tisztelt Gyalog Sándor!

Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat és meg voltak elégedve szállodánkkal.

Várjuk Önöket jövőre vissza!

Kellemes Ünnepeket Kívánunk!

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 7.
Másodszor jártunk a Hotel Panorámában. Kicsit csalódtunk, mert az első látogatásunk alkalmával sokkal tágasabb szobában voltunk elszállásolva, igaz az Balatonra néző szoba volt, de már sajnos nem kaptunk ilyen szobát. Óriási a kontraszt a kettő között. A wellness részlegen minden rendben találtunk, nem volt túlzsúfoltság és jó meleg volt az élménymedence vize.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Négyfős család tinédzser lányokkal három éjszakát töltött a Hotel Panorámában. Az rontotta csak le a személyzetnek adott kitűnőt összességében jóra, hogy a medencetérben egyszer sem láttunk úszómestert. A gyerekekre nem szólt rá senki, hogy ne ugráljanak a vízbe. Ez bosszantó - mert veszélyes.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 20.
Egy szuper hosszú hétvégét töltöttünk barátainkkal a Hotel Panorámában
A szobák tiszták a személyzet beleértve a takarítónőt is kedvesek segítőkészek
A svédasztalos reggeli és vacsora bőséges és nagyon ízletes
A welnes részleg is hibátlan a víz kellemes ,részt vettünk egy gyertyafényes fürdőzésen is
Már most tervezzük hogy újra vissza térünk
Köszönjük szépen

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 5.
Szeretném kiemelni, hogy a svédasztalos reggeli és vacsora kiváló minőségű és ízletes volt. A választék is megfelelt az elvárásainknak. A wellness részleg is elnyerte a tetszésünket. Annak ellenére, hogy sokan voltak a szállodában, mindig lehetett szaunázni. A szállodát szívesen ajánlanám ismerőseimnek is.
Válasz az értékelésre - 2017. november 6.
Tisztelt Fodor Gábor!

Örülünk, hogy minden téren meg voltak elégedve szállodánkkal!

Várjuk Önöket vissza!

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 9.
Gyönyörű szép őszi hétvégét tölttünk el a hotel panorámában.Az ételek nagyon finomak voltak.A személyzet nagyon kedves és barátságos volt.Nagyon szép zöld övezetben helyezkedik el és csendes.Ha pihenni szeretnénk akkor csak önöket választanánk.
Válasz az értékelésre - 2017. október 11.
Örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban. Köszönjük a dicsérő szavakat továbbítom kollégáinknak!

Reméljük egy másik alkalommal vendégeink lesznek!

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 9.
Elsősorban a személyzet segítőkészsége, közvetlenséve, kedvessége amit kiemelnék! Elromlott az autónk a hotel parkolójában, és azonnal mindenki elkezdett szervezkedni. Telefonáltak, interneten keresgéltek, mozgósították ismretségeiket stb. Feri a hotel egyik karbantartója kitartóan vizsgálgatta az autót, és segítkezett két napon keresztül:) Természetesen a szállás, wellness és a szolgáltatások is nagyon jók, és nagyon finom, és bőséges a menüválaszték.
Válasz az értékelésre - 2017. október 11.
Örülünk, hogy tudtunk segíteni!

Várjuk Önöket máskor is!

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 27.
Egy hetet töltöttünk a Hotel Panorámában, Balatongyörökön. Bár a kezdet egy kicsit rosszul indult, de a szálloda pozitív hozzáállásával nem maradt "keserű szájíz". Kényelmes szobák és remek, választékos svédasztalos reggeli valamint vacsora állt rendelkezésünkre. A személyzet minden tagja kedves, barátságos és ami nagyon fontos mosolygós.
Válasz az értékelésre - 2017. szeptember 16.
Tisztelt Pál Józsefné,

Köszönjük értékelését és elnézést kérünk a hibáért még egyszer
Nagyon örülünk, hogy pozitívan távoztak a szállodából és reméljük még visszatérnek hozzánk!
Hajduné Pálfi Orsolya (Hotel Panoráma Balatongyörök)

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 csodálatos napot töltöttünk júniusban a Hotel Panorámában, de maradtunk volna még bármeddig! A személyzet nagyon kedves, előzékeny, a szobák tiszták és jól felszereltek a Balatonra csodás a kilátás! A szálloda wellness részlege minden igényt kielégítő. A reggeli és a vacsora is bőséges svédasztalos volt, és persze minden nagyon finom.

Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2018.02.01. - 2018.03.14.
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2018.03.18. - 2018.05.17.
Spirit Hotel Thermal Spa
3 nap/2 éjszaka 41.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg, szauna és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, internet elérhetőséggel
2018.02.08. - 2018.02.18.
Petra Apartmanház
Kehidakustány
6 nap/5 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.07.30.
Hotel Kalma
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi reggelivel, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, délutáni kávéval és süteménnyel, tenisz kuponnal, internet elérhetőséggel
2018.03.29. - 2018.04.02.
Hotel Aphrodite
Zalakaros
2-5 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs kuponnal, sportolási lehetőségekkel, kedvezményes kalandpark belépővel, játszószoba használattal, gyerekanimációval, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.31.
Hotel Aquamarin
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.02.28.
Kehida Élményfalu
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 27.900,- Ft/család/éj ártól: önellátással, szauna oázis használattal, gyógy-, élményfürdő és fitneszterem használattal, gyermekanimációval, parkolással
2017.01.02. - 2018.12.22.
Hotel Erzsébet
4 nap/3 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, állapotfelméréssel, masszázzsal, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2018.12.20.
Admiral Hotel-Panzió
Akár 1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, wellness-részleg és játszótér használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.01. - 2018.06.14.
Wellness Hotel Szindbád
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.05. - 2018.03.28.
Balatongyörök
4 nap/3 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, gyermekanimációval
2018.03.15. - 2018.03.18.

Szállodák Balatongyörök környékén
Venus Hotel Zalakaros
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Hotel Vital Zalakaros
Családi vakáció (min. 2 éj)
Tavaszi feltöltődés Balatonfüreden (min. 2 éj)
Téli csobbanás Zalakaroson (min. 2 éj)

BalatongyörökX