1. helyezett Balaton-
györök

8313 Balatongyörök, Petőfi utca 5.

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök a térképen

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök értékelése:

1. helyezett a 31 balatongyöröki szállás közül
5. helyezett Balatonon - 1071 szállás közül

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök bemutatkozása

A strand felett elhelyezkedő teljesen felújított háromcsillagos Hotel Panoráma parkkal, belső zárt gépkocsi parkolóval a gyermekek részére játszótérrel, játszószobával biztosít kellemes nyugodt pihenést vendégeinek.

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök képei

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök vélemények

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 5.
Szeretném kiemelni, hogy a svédasztalos reggeli és vacsora kiváló minőségű és ízletes volt. A választék is megfelelt az elvárásainknak. A wellness részleg is elnyerte a tetszésünket. Annak ellenére, hogy sokan voltak a szállodában, mindig lehetett szaunázni. A szállodát szívesen ajánlanám ismerőseimnek is.
Válasz az értékelésre - 2017. november 6.
Tisztelt Fodor Gábor!

Örülünk, hogy minden téren meg voltak elégedve szállodánkkal!

Várjuk Önöket vissza!

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 9.
Gyönyörű szép őszi hétvégét tölttünk el a hotel panorámában.Az ételek nagyon finomak voltak.A személyzet nagyon kedves és barátságos volt.Nagyon szép zöld övezetben helyezkedik el és csendes.Ha pihenni szeretnénk akkor csak önöket választanánk.
Válasz az értékelésre - 2017. október 11.
Örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban. Köszönjük a dicsérő szavakat továbbítom kollégáinknak!

Reméljük egy másik alkalommal vendégeink lesznek!

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 9.
Elsősorban a személyzet segítőkészsége, közvetlenséve, kedvessége amit kiemelnék! Elromlott az autónk a hotel parkolójában, és azonnal mindenki elkezdett szervezkedni. Telefonáltak, interneten keresgéltek, mozgósították ismretségeiket stb. Feri a hotel egyik karbantartója kitartóan vizsgálgatta az autót, és segítkezett két napon keresztül:) Természetesen a szállás, wellness és a szolgáltatások is nagyon jók, és nagyon finom, és bőséges a menüválaszték.
Válasz az értékelésre - 2017. október 11.
Örülünk, hogy tudtunk segíteni!

Várjuk Önöket máskor is!

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 27.
Egy hetet töltöttünk a Hotel Panorámában, Balatongyörökön. Bár a kezdet egy kicsit rosszul indult, de a szálloda pozitív hozzáállásával nem maradt "keserű szájíz". Kényelmes szobák és remek, választékos svédasztalos reggeli valamint vacsora állt rendelkezésünkre. A személyzet minden tagja kedves, barátságos és ami nagyon fontos mosolygós.
Válasz az értékelésre - 2017. szeptember 16.
Tisztelt Pál Józsefné,

Köszönjük értékelését és elnézést kérünk a hibáért még egyszer
Nagyon örülünk, hogy pozitívan távoztak a szállodából és reméljük még visszatérnek hozzánk!

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 csodálatos napot töltöttünk júniusban a Hotel Panorámában, de maradtunk volna még bármeddig! A személyzet nagyon kedves, előzékeny, a szobák tiszták és jól felszereltek a Balatonra csodás a kilátás! A szálloda wellness részlege minden igényt kielégítő. A reggeli és a vacsora is bőséges svédasztalos volt, és persze minden nagyon finom.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Idén júliusban ismét ellátogattunk a Panorámába és milyen jól tettük! 3 év alatt volt egy kis felújítás még szebb lett minden. Továbbra is remek a kilátás, amolyoan "Panorámás :)" . Remek a hotel felszereltsége minden korosztály számára a legkissebbtől a legidősebbig mindenkinek.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 17.
Májusban voltunk itt. Kb. 22 fokos volt a víz. (Muszáj volt ennek ellenre kipróbálni ismét. ) MINDENNEL elégedettek voltunk. Az ételek a tálalással együtt 4*-gal felérnek! Kényelmes szobák, bár most nem volt előtér és így az ott lévő csoport éjszakai vándorlása behallatszott.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindennel meg voltunk elégedve.A wellness részleg is jó volt,különösen,hogy van napozóterasz.A strand is közel van.Csendes hely.Ajánlani tudom mindenkinek.
Válasz az értékelésre - 2017. június 23.
Örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban!

Várjuk Önöket máskor is szeretettel!

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 25.
Örömömre szolgál,hogy eltölthettem pár gyönyörű napot a szállodában,remekül éreztük magunkat ,ha lehetőség nyilik rá visszatérő vendégek leszünk.Köszönjük Panoráma hotel***+ (*), részünkről még egy csillag!
Válasz az értékelésre - 2017. június 2.
Kedves Cserényi Sándor!

Nagyon szépen köszönjük a pozitív értékelést. Örülünk, hogy jól érezték magukat!
Szeretettel várjuk Önöket máskor is!
További szép napot!

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 22.
Nagyon jól éreztük magunkat! Szuper környéken van! Mi teljesen elégedettek voltunk mindennel! A személyzet kedves, figyelmes és segítőkész emberekből áll! Máskor is szívesen el mennénk!
Válasz az értékelésre - 2017. május 23.
Kedves Tifani!
Örömmel vettük a pozitív visszajelzést. Szeretettel várjuk Önöket máskor is!
További szép napot kívánunk!

Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.05. - 2017.12.17.
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2018.03.18. - 2018.05.17.
Klaudia Apartmanház
Balatongyörök
4 nap/3 éjszaka 3.975,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kerti medence használattal, kedvezményes kerékpár bérléssel, ping-pongozással
2017.09.14. - 2017.12.23.
Naturmed Carbona Hotel
4 nap/3 éjszaka 47.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, ünnepi programokkal
2017.12.29. - 2018.01.03.
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, 1 palack borral, kedvezményes fürdőbelépővel, múzeum megtekintésével
2017.11.01. - 2018.02.11.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
1-7 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal
2017.11.05. - 2017.12.23.
Tokajer Wellness Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.100,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpárbérléssel, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással
2017.09.05. - 2018.06.30.
Hotel Három Hattyú
Balatonföldvár
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi programokkal, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.22. - 2017.12.29.
Hotel Ovit
3-4 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni kávé fogyasztással, szenteste gyertyafényes vacsorával, szauna használattal, játék és sportolási lehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.23. - 2017.12.27.
Barbara Apartmanház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 11.500,-Ft/család/éj ártól: önellátással, kedvezményes fürdőbelépővel és masszázzsal, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.20. - 2018.04.15.
Wellness Hotel Viktória
Nagyatád
2-5 éjszaka 7.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.15. - 2017.12.01.
Balatongyörök
3-4 éjszaka 14.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, húsvéti programokkal és ajándékkal a gyerekeknek, masszázskuponnal
2018.03.29. - 2018.04.02.

Szállodák Balatongyörök környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Wellamarin Zamárdi
Őszi-téli mini wellness (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
WELLALights (1 éjtől)

BalatongyörökX