Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
8313 Balatongyörök, Petőfi utca 5.

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök a térképen

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök értékelése:

1. helyezett a 32 balatongyöröki szállás közül
5. helyezett Balatonon - 1109 szállás közül

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök bemutatkozása

A strand felett elhelyezkedő teljesen felújított háromcsillagos Hotel Panoráma parkkal, belső zárt gépkocsi parkolóval a gyermekek részére játszótérrel, játszószobával biztosít kellemes nyugodt pihenést vendégeinek.

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök képei

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök vélemények

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 5.
Nagyon tiszta, kényelmes, tágas, csendes szoba. Az étteremben hófehér asztalterítők, tisztaság. A pincérek kedvesek, mosolyognak. Az ételek nagyon finomak, bőséges választékkal. A wellness is jó, szerencsére kevesen voltak. Közel a strand, a hajókikötő. Több kilátó is van, ahonnan fantasztikus panoráma nyílik a keszthelyi öbölre, Badacsonyra, sőt a Szigligeti várra is.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 4.
Nagyon jól éreztük magunkat!A szoba a wellness a leírtaknak megfelelő volt.A menü ebéd nagyon jó ötlet, minden nap éltünk ezzel a lehetőséggel. Így legalább egész nap a szállodában tudtunk pihenni.
Válasz az értékelésre - 2019. május 12.
Kedves vendégünk,
Nagyon örülünk az értékelésnek és hogy jól érezték magukat a szállodánkban,

Reméljük hogy legközelebb is vendégeink lesznek! Üdvözlettel!
Hajduné Pálfi Orsolya (Hotel Panoráma Balatongyörök)

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 29.
Nagyon szép környezetben töltöttünk el egy hétvégét a feleségemmel és a két nagyobb gyermekünk társaságában. Tényleg mindennel elégedettek voltunk. Diszkréten kedves és finom humorú kiszolgáló személyzet,kitűnő,ízléses szálloda és kiváló bőséges ételválaszték. a vizes részleg pedig kulturált és kellemes.
Válasz az értékelésre - 2019. május 7.
Kedves Szőcs család,

Nagyon boldogok vagyunk ilyenkor amikor ilyen sok szépet és jót írnak rólunk. Köszönjük szépen
Megpróbálunk megbirkózni majd a barátokkal is és az ő barátaikkal is, remélve hogy Ők is viszik majd a jó hírünket :)
Addig is minden jót kívánunk és várjuk vissza Önöket!
Hajduné Pálfi Orsolya (Hotel Panoráma Balatongyörök)

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 27.
2018. június elején voltunk két unokánkkal! Tágas teraszos két légterű családi szobát kaptunk,ami csuda jó volt! Nagyon élvezték a gyerekek! Mindenhol tisztaság volt jó illat! Az étel remek volt és bőséges! A személyzet és a kiszolgálás hibátlan volt, mindenki remekül végezte a dolgát! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Köszönet a hotel minden dolgozójának!

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Most értünk haza, de akár indulnék is vissza :)
Két gyermekkel családi szobában töltöttünk egy hétvégét. Kellemesen tágas, teraszos, két légterű szoba. Minden tiszta és illatos. A fürdő egy kicsit szűkös volt, de ennyi nálunk belefér. A képeknek megfelelő állapotok uralkodnak a hotelban. Gyorsan becsekkoltunk, a szobakulcshoz kapunyitó is jár.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 17.
Március 15-ei hosszú hétvégét töltöttük ott. Sajnos teltház miatt kissé zsúfoltság volt a wellness részlegen. A szauna, a gőz jó volt. A szobánk nagyon kicsi volt, alig fértünk el benne ketten. Én lapjával fértem csak oda az ágyhoz. A fürdő is kicsi volt. Az éttetemben csalódtunk. A választék közepes volt, az ételek íztelenek voltak egy- két kivételtől eltekintve.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 9.
Baráti házaspárral töltöttünk három éjszakát a szállodában. A szoba kényelmes, szép,és ragyogóan tiszta, ami az egész szállodát jellemezte! Az étterem is hangulatos, tágas,ételválaszték bőséges, finom volt. A wellness rész is remek volt,tökéletesen működött minden. A kinti teraszon takarók bekészítve,ha valaki esetleg igényli. A park ápolt, gondozott,és szép.
Válasz az értékelésre - 2019. március 11.
Kedves Radics Katalin!

Nagyon köszönjük a dicsérő szavakat, várjuk Önöket máskor szeretettel!
NÉmeth Anita (Hotel Panoráma Balatongyörök)
2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 25.
Minden rendben volt, másoknak is ajánlom. Kedves személyzet,gyors kiszolgálás, finom ételek. A velness is szuper. Tisztaság mindenhol,és ami nekem egy fontos dolog,hogy az ágyak fölött rendes irányítható fényű olvasó lámpa van. Sok helyen ez hiányzik. Köszönjük, nyáron is megyünk.
Válasz az értékelésre - 2019. február 27.
Kedves Morvaián Tamásné!

Köszönjük a pozitív értékeléseket!

Bízzunk benne, hogy még köszönhejük Önöket szállodánkban!
Németh Anita (Hotel Panoráma Balatongyörök)

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4.
Évfordulónkat ünnepeltük a szállóban és mivel késő ősz volt fontosnak tartottuk ,hogy legyen egy korrekt wellnes részleg és ne csak egy lavór. Megkaptuk! Fantasztikus volt az úszómedence,az élménynedence,nagyon tetszett a pihenőszoba. Őszi szünet lévén sok volt a gyerek,egyetlen negatívumként azt éltük meg,hogy az úszómedencénél nem volt felügyelet,hogy valóban úszómedenceként működjön,és ne szlalomozni kelljen a beugráló gyerekek miatt.
Válasz az értékelésre - 2018. november 8.
Kedves Zámbó László!

Nagyon örülünk, hogy sikerült kellemesen eltölteni az évfordulójukat szállodánkba. Külön öröm, hogy szolgáltatásainkkal is meg voltak elégedve. Reméljük máskor is visszalátogatnak szállodánkba.

Uszodával kapcsolatos észrevételét továbbítjuk az illetékesek felé.
Németh Anita (Hotel Panoráma Balatongyörök)

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 3.
Egy gyakorlatilag nyaralás nélküli nyár után már nagyon készültünk egy kis kimozdulásra négyesben a férjemmel és a másfél és három és fél éves kislányainkkal. Bejelentkezéskor nagyon tetszett hogy bár csak kiságyat kértünk, automatikusan bekészítettek WC-szűkítőt, fellépőt és babakádat is. A szoba tiszta volt, az elrendezése jó, mert a kisszoba külön nyílt, este a gyerekek nyugodtan tudtak aludni.

Balatongyörök
2-3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, széf használattal
2019.09.13. - 2019.10.25.
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használatával, strand- és múzeum belépővel, sporteszközök használatával
Érvényes: 2019.07.11-ig
Tea Apartman
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Leitner Ház II.
Balatongyörök
4 nap/3 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Panoráma Apartmanház
Balatongyörök
8 nap/7 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2019.09.21-ig
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.10.31-ig
Klaudia Apartmanház
Balatongyörök
4 nap/3 éjszaka 4.975 - 5.308,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Zenit Hotel Vendégház
Vonyarcvashegy
2-7 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2019.07.08. - 2019.08.25.
Mária Hotel
Balatonmáriafürdő
Hotel Sante
3 nap/2 éjszaka 7.995,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borbekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.07.21-ig
Majerik Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, strandbelépővel
2019.08.20. - 2019.09.01.

Szállodák Balatongyörök környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Palace Hotel  Hévíz
Hunguest Hotel Freya Zalakaros
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Last Minute Július
Freya napok (min. 3 éj)