1. helyezett Balaton-
györök

8313 Balatongyörök, Petőfi utca 5.

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök a térképen

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök értékelése:

1. helyezett a 31 balatongyöröki szállás közül
4. helyezett Balatonon - 1068 szállás közül

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök bemutatkozása

A strand felett elhelyezkedő teljesen felújított háromcsillagos Hotel Panoráma parkkal, belső zárt gépkocsi parkolóval a gyermekek részére játszótérrel, játszószobával biztosít kellemes nyugodt pihenést vendégeinek.

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök képei

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök vélemények

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 27.
Egy hetet töltöttünk a Hotel Panorámában, Balatongyörökön. Bár a kezdet egy kicsit rosszul indult, de a szálloda pozitív hozzáállásával nem maradt "keserű szájíz". Kényelmes szobák és remek, választékos svédasztalos reggeli valamint vacsora állt rendelkezésünkre. A személyzet minden tagja kedves, barátságos és ami nagyon fontos mosolygós.
Válasz az értékelésre - 2017. szeptember 16.
Tisztelt Pál Józsefné,

Köszönjük értékelését és elnézést kérünk a hibáért még egyszer
Nagyon örülünk, hogy pozitívan távoztak a szállodából és reméljük még visszatérnek hozzánk!

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 csodálatos napot töltöttünk júniusban a Hotel Panorámában, de maradtunk volna még bármeddig! A személyzet nagyon kedves, előzékeny, a szobák tiszták és jól felszereltek a Balatonra csodás a kilátás! A szálloda wellness részlege minden igényt kielégítő. A reggeli és a vacsora is bőséges svédasztalos volt, és persze minden nagyon finom.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Idén júliusban ismét ellátogattunk a Panorámába és milyen jól tettük! 3 év alatt volt egy kis felújítás még szebb lett minden. Továbbra is remek a kilátás, amolyoan "Panorámás :)" . Remek a hotel felszereltsége minden korosztály számára a legkissebbtől a legidősebbig mindenkinek.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 17.
Májusban voltunk itt. Kb. 22 fokos volt a víz. (Muszáj volt ennek ellenre kipróbálni ismét. ) MINDENNEL elégedettek voltunk. Az ételek a tálalással együtt 4*-gal felérnek! Kényelmes szobák, bár most nem volt előtér és így az ott lévő csoport éjszakai vándorlása behallatszott.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindennel meg voltunk elégedve.A wellness részleg is jó volt,különösen,hogy van napozóterasz.A strand is közel van.Csendes hely.Ajánlani tudom mindenkinek.
Válasz az értékelésre - 2017. június 23.
Örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban!

Várjuk Önöket máskor is szeretettel!
Németh Anita (Hotel Panoráma Balatongyörök)

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 25.
Örömömre szolgál,hogy eltölthettem pár gyönyörű napot a szállodában,remekül éreztük magunkat ,ha lehetőség nyilik rá visszatérő vendégek leszünk.Köszönjük Panoráma hotel***+ (*), részünkről még egy csillag!
Válasz az értékelésre - 2017. június 2.
Kedves Cserényi Sándor!

Nagyon szépen köszönjük a pozitív értékelést. Örülünk, hogy jól érezték magukat!
Szeretettel várjuk Önöket máskor is!
További szép napot!

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 22.
Nagyon jól éreztük magunkat! Szuper környéken van! Mi teljesen elégedettek voltunk mindennel! A személyzet kedves, figyelmes és segítőkész emberekből áll! Máskor is szívesen el mennénk!
Válasz az értékelésre - 2017. május 23.
Kedves Tifani!
Örömmel vettük a pozitív visszajelzést. Szeretettel várjuk Önöket máskor is!
További szép napot kívánunk!

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 20.
A szálloda elhelyezkedése kiváló,az ételek finomak.Mi a Húsvéti időszakban töltöttünk pár napot a szállodában,a hűvös idő ellenére is jól éreztük magunkat.Nyáron a part közelsége miatt sokkal jobb lehet.
Válasz az értékelésre - 2017. április 27.
Örülünk, hogy jól érezték magunkat szállodánkban!

Várjuk Önöket máskor is!
Németh Anita (Hotel Panoráma Balatongyörök)

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos helyen, remek szervezésben igazi pihenésben volt részünk. Az ellátás, az étel kifogástalan volt. A szoba kényelmes, meleg volt az áprilisi hűvösségben is. A szaunák nagyon jók voltak. Az élménymedence vize lehetne melegebb valamivel. Összességében jól éreztük magunkat a személyzet udvarias, kedves hozzáállásának köszönhetően.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szoba nagyon kényelmes volt. A tisztaság kifogástalan. Az ételek nagyon finomak voltak. A választék pazar volt. :) Nagyon jól kipihentük magunkat. Flottul ment minden, a szervezés remek volt! A hotel szép udvarán sokat sétáltunk. Az élménymedence vize kicsit hideg volt. 40 percet kellett várni a vízsugarakra. Gyakrabban kellene váltani a csobogásokat!
Válasz az értékelésre - 2017. április 18.
Köszönjük szépen a pozitív értékelést, az észrevételt továbbítom a kollégák felé

Reméljük legközelebb is bennünket választanak!

Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.10. - 2017.10.27.
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.05. - 2017.12.17.
Klaudia Apartmanház
Balatongyörök
4 nap/3 éjszaka 3.975,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kerti medence használattal, kedvezményes kerékpár bérléssel, ping-pongozással
2017.09.14. - 2017.12.23.
Zsanett Hotel
Balatonkeresztúr
5 nap/4 éjszaka 19.571,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, all inclusive szilveszteri ünnepi vacsorával, szauna és jakuzzi használattal, disznóvágással, késői hazautazással, internet elérhetőséggel
2017.12.28. - 2018.01.02.
Wellness Hotel Szindbád
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 7.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2017.09.23. - 2017.10.27.
Boni Családi Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 7.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.09.11. - 2017.12.20.
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 17.128 - 19.763,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
2017.08.21. - 2018.12.31.
Kolping Hotel Spa & Family Resort
Alsópáhok
4 nap/3 éjszaka 16.240,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekfoglalkozásokkal, internet elérhetőséggel
2017.11.05. - 2017.12.22.
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-központ használatával, borkóstolóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.03.31.
Kehida Vendégház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal
2017.01.09. - 2017.12.31.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, gyermekanimációval, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.10.27.
Balatongyörök
4 nap/3 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fesztivál kuponnal, jazz esttel, parkolással
2017.10.20. - 2017.10.23.

Szállodák Balatongyörök környékén
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hotel Aquamarin Hévíz
A Hotel Aquamarin Hévíz nyugodt, csendes városrészében található egy közel kéthektáros...
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
WELLALights (1 éjtől)
Békés Ünnepek (min. 2 éj)
Nem csak a húszéveseké a világ (3 éjszaka)

BalatongyörökX