Trófea Grill Étterem (Újbuda) Budapest

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
2. helyezett Budapest

magyar, nemzetközi
grill ételek ...
Gépzene:
alternatív, jazz, könnyűzene, musical
ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes ...
Különtermek:
Akvárium - max. 46 fő
Napsugár - max. 68 fő
Nádor - max. 108 fő
Motívumos - max. 56 fő
Szerémi - max. 60 fő
SZEP kártya, Erzsébet utalvány
Pilseni típusú, házi főzésű világos és barna csapolt sör

Trófea Grill Étterem (Újbuda) Budapest bemutatkozása

Budapest legnagyobb Trófea Grill Étterme szeretettel várja Önt!

Budapest legnagyobb Trófea Grill Étterme szeretettel várja Önt!

Meghatározott összegért korlátlanul fogyaszthat több mint 100 féle ételből és a következő italokból: száraz és édes pezsgő, folyóbor, csapolt sör, szénsavas és szénsavmentes üdítőitalok, ásványvíz és kávé!

A svédasztalos önkiszolgáló rendszer előnyeit kihasználva határtalan gasztronómiai élményben lehet része. Élvezze a finom ételek változatosságát a kóstolgatás örömét a különböző ízek varázslatos világát.

A kínálatban a tradicionális magyaros ételek, a nemzetközi konyha remekei, vegetáriánus ínyencségek, reformkonyhát képviselő fogások mind megtalálhatók.

Levesek, hideg és meleg előételek, készételek, saláták és natúr zöldségek bőséges választéka mellett különböző pácokban érlelt húsokat, házi kolbászkülönlegességeket, zöldségeket frissen grillezünk látványkonyhánkban a Vendégek kívánsága szerint.

Két fatüzelésű kemencében egész nap lobog a tűz, így folyamatosan friss és változatos péksütemények, pogácsák, rétesek, kenyérkülönlegességek kerülnek vendégeink asztalára. Pékeink kizárólag természetes alapanyagokból, adalékanyagok hozzáadása nélkül, hagyományos kézi technológiával készítik finomságaikat

Trófea Grill Étterem (Újbuda) Budapest képei

Trófea Grill Étterem (Újbuda) Budapest vélemények

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 19.
Az étterem könnyen megközelíthető helyen található. A kiszolgálás agyon jó, az árak barátiak és több kedvezményük is van! Az ételek kiválóak,a menűkön bő választék van. Ízletes fogások, borok, italok kaphatók itt, rendezvények megszervezésére is vállalkoznak. Mindenképpen ajánlom ismerőseimnek és Mindenkinek,aki egy kelleme sidőt szeretne nyugodtan eltölteni Új-Budán!

2017. novemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. december 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyakran járunk az étterembe a családommal, barátokkal, munkahelyi csoporttal, viszont rendkívül pofátlannak tartom, hogy december hónapra megemelték az árakat 8000 Ft.-ra. Ez a Trófea karácsonyi ajándéka???!!! Soha többé nem megyek hozzátok! A pofátlanság netovábbja.....

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Unokám ballagását tartottuk itt májusba, Bajáról érkeztünk. Foglalt asztalunk volt)Finom volt minden. A kiszolgáló személyzet kedves és figyelmes volt! A végére egy meglepetés tortát is kaptunk! Voltunk már itt többször is és még fogunk is menni! Ajánlottam és még ajánlom is az ismerőseimnek barátaimnak! További sikeres munkát kívánok az ott dolgozó személyzetnek!

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
A megnyitás óta járunk a Trófea Újbuda Étterembe. Nagyon szeretjük, pénteken is voltunk 11 fővel 50. Házassági évfordulót ünnepeltünk. , és aug. 25-én újra igénybe vesszük a Trófea szolgáltatását Lajos nap alkalmából. Egyetlen egy dolog, ami a Családunknak nem megfelelő, ez pedig a vegetáriánus és vegán ételek választéka.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 27.
Adtunk még egy esélyt a helynek. Az utóbbi időben (kb 1,5-2 éve) már nem a régi, különlegesnek is mondható választékkal várják a vendégeket. Egyre több a csirkeétel. Sült csirkeszárny, rántott csirke, csirke ilyen meg olyan szószban, csirkeragu leves, csirkés saláta, stb. A kacsacomb, a tatárbifsztek már csak a múlt emléke.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Második alkalommal jártunk itt és biztos, hogy nem utoljára. Kedves, figyelmes kiszolgálás, bőséges, választékos és különleges ételeket kínálnak. Aki nem szereti a kulináris élvezeteket, annak nem ajánlom. Előre pácolt ételeket kiválasztva és tenger gyümölcseit elkészítik, ezért a grill sarok kifejezetten jó, külön szusi pult is van.

2016. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. május 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Fiam házasságkötését ünnepeltük, a Gyermekeink választották az ebéd helyét. Az ételek és italok finomak voltak. Amin lehetne változtatni és nem kerülne sokba: a fehér abroszra tehetnének még valami szebb díszítést, és talán színes, elegáns papírszalvétát is tehetnének. Semmi sem emelte ki az ünnepünk rendkívüliségét.

2017. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. május 6.
Múlt héten szombaton voltam ott munkatársaimmal, céges vacsorán. A személyzet kedves, segítőkész, mosolygós!:) Az ételek finomak, bőséges, mindenki talál kedvére valót. A hely hangulatos,szép és igényes. A grill látványpult és a fagylaltpult szuper volt. Az asztalokhoz kényelmesen lehet leülni.

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 9.
A Trófea éttermek közül a Szerémi útit részesítjük előnyben mikor helyszínt keresünk családi események megünneplésére. Így történt ez most is, amikor lányunk diplomaosztó ünnepsége után itt ült össze a család ,hogy emlékezetessé tegyük ezt a napot. Az ételek kitűnőek a választék bőséges,az ínyencek kiélhetik magukat.
Ráckeve

Mobilról küldte. | 2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 23.
Nagyon szeretem ezt az éttermet!
A személyzet gyors,precíz és udvarias!
Rengeteg ételből lehet választani.De a grill látvány pult a kedvencem!A cukrászok akik a süteményeket készítik kiváló szakemberek!Lehet picit bután hangzik,de én még az ajándék csokitortát is szeretem!
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a helyet!

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Petneházy Club Hotel
Akár 1 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, romantikus dekorációval, csokoládé és pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással
2018.02.13. - 2018.02.17.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 16.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness kuponnal, sport és wellness programokkal, téli szünetben gyermekfoglalkozásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.01. - 2018.02.28.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.01. - 2018.02.28.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszószoba és játszótér használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.03. - 2018.06.14.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 22.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, éjszakai fürdőzéssel, gyermekanimációval, késői kijelentkezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.15. - 2018.03.18.
Vár Hotel Kastélyszálló
1 éjszaka 11.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, éjszakai privát wellness használattal, pezsgő bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.06. - 2018.02.28.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 16.650,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2018.12.30.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, masszázskuponnal, fogászati állapot felméréssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.03.01.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: önellátással vagy félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, szauna programokkal, vezetett túrával, kézműves foglalkozással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.02.16. - 2018.02.18.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.450 - 42.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.10. - 2018.12.20.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, gyertyafényes vacsorával, wellness-részleg használattal, masszázzsal, játékok használatával, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2018.12.23.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 9.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 itallal, ital- és süteménykuponnal, medence, fitneszterem és kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.01. - 2018.03.01.

Szállodák Budapest környékén
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Libra Hotel Budapest
Legjobb ár (min. 2 éj)
Akciós Bellevue Napok (min. 2 éj)
Romantikus csomag (min. 2 éj)

Trófea Grill Étterem (Újbuda) BudapestX