1117 Budapest, Hauszmann Alajos u. 6/b

magyar, nemzetközi
grill ételek ...
Gépzene:
alternatív, jazz, könnyűzene, musical
ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes ...
Különtermek:
Akvárium - max. 46 fő
Napsugár - max. 68 fő
Nádor - max. 108 fő
Motívumos - max. 56 fő
Szerémi - max. 60 fő
Pilseni típusú, házi főzésű világos és barna csapolt sör

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest bemutatkozása

Budapest legnagyobb Trófea Grill Étterme szeretettel várja Önt!

Budapest legnagyobb Trófea Grill Étterme szeretettel várja Önt!

Meghatározott összegért korlátlanul fogyaszthat több mint 100 féle ételből és a következő italokból: száraz és édes pezsgő, folyóbor, csapolt sör, szénsavas és szénsavmentes üdítőitalok, ásványvíz és kávé!

A svédasztalos önkiszolgáló rendszer előnyeit kihasználva határtalan gasztronómiai élményben lehet része. Élvezze a finom ételek változatosságát a kóstolgatás örömét a különböző ízek varázslatos világát.

A kínálatban a tradicionális magyaros ételek, a nemzetközi konyha remekei, vegetáriánus ínyencségek, reformkonyhát képviselő fogások mind megtalálhatók.

Levesek, hideg és meleg előételek, készételek, saláták és natúr zöldségek bőséges választéka mellett különböző pácokban érlelt húsokat, házi kolbászkülönlegességeket, zöldségeket frissen grillezünk látványkonyhánkban a Vendégek kívánsága szerint.

Két fatüzelésű kemencében egész nap lobog a tűz, így folyamatosan friss és változatos péksütemények, pogácsák, rétesek, kenyérkülönlegességek kerülnek vendégeink asztalára. Pékeink kizárólag természetes alapanyagokból, adalékanyagok hozzáadása nélkül, hagyományos kézi technológiával készítik finomságaikat

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest képei

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest vélemények

Mobilról küldte. | 2020. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. június 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hihetetlen, hogy a presszó kávéhoz nincs tejszín, csak tejet tud hozni a pincérnő. Ez igaz? Egy Trófea-grillben, a cukrászda tőszomszédságában nincs tejszín????
+ Számlázáskor túlszámoltak. Szerencsére annyival, amennyi borravalót szántam.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először is szeretem a Trófea éttermeket ezt nem árt tudni. . azonban ez a hely választékban alul múlja mondjuk a Visegrád utcait, grill ételek közt pl hal csak egy féle van. A szusi válogatás ugyan jó de talán ez az egyetlen előnye a helynek.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
2018.december 31-én voltam szilveszterezni a Trófeában. Eddig ez volt a kedvenc éttermünk. Azonban óriási csalódás érte a társaságot szilveszterkor. Nagyon gyér volt a kínálat, a személyzet sem állt a helyzet magaslatán. Rossz szervezés, gyenge színvonal. És mindez 22.000.- Ft/fő.
Ezek után nem ajánlom az éttermet ismerőseimnek.

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Természetesen, aki azt szereti, h teleeszi magát és bírja is, annak tökéletes hely ! :)
Valóban rengeteg a választék, főleg húsból. A köretek és saláták normálnak mondható választékot takarnak, mint pl. egy wellnesshotelben. A gyümölccsel és desszertekkel én most kissé elégedetlen voltam. mivel az ananász és sárgadinnye ehetetlenül ízetlen és kemény volt.

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évekkel ezelőtt jártam itt utoljára. Hatalmas hely lett belőle. Csúcsidőben alig lehet mozdulni, mivel turnusok vannak sorban állással indul már a bejáratnál. Utána egyszerre esünk neki a ételpultoknak és itt is sorban állás következik. Amikor végre sikerül az első körben végezni, akkor már konszolidálódik a helyzet. Visszahúzódunk az asztalainkhoz és elkezdődik az élvezet.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 9.
Mivel most voltam először Trófeában, nagy várakozással telve indultam neki. A választék éppen nem volt annyira eget rengető, mégis fantasztikus ételeket kóstolhattunk meg. A grill látványpult nagyon jó! Tiszta, kifogástalan a hely, a személyzet is roppant kézséges. Valójában el vagyok ájulva, pazar volt az élmény.

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 4. - 4 látogató hasznosnak vélte
Rokoni meghívásra jártunk újra a Szerémi úti Trófeában. A kiírásból láttam, hogy az ár emelkedett (7000 Ft/fő vasárnap ebédidőben) a múltkorihoz képest. Ez így két főre - borravalóval, fizetős italfogyasztástól függően - cca. 16-18. 000 Ft, ennyiért azért már egy különlegesebb ételválasztékot kínáló étteremben is meg lehet kajálni.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször voltam ott családi esemény kapcsán. Az ellátás kifogástalan. Tiszta, izléses, nagyon finom minden ami étek.
Egy újabb kettős születésnapra készülünk ugyanitt, 18 és 70 év.
Ez áprilisban 28. án lesz.
Én elégedett vagyok a kiszolgálással és a menűvel egyaránt.
További jó sütes, főzést kívánok.

voti TOP szállásértékelő
voti TOP egyébhely értékelő
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 19.
Az étterem könnyen megközelíthető helyen található. A kiszolgálás agyon jó, az árak barátiak és több kedvezményük is van! Az ételek kiválóak,a menűkön bő választék van. Ízletes fogások, borok, italok kaphatók itt, rendezvények megszervezésére is vállalkoznak. Mindenképpen ajánlom ismerőseimnek és Mindenkinek,aki egy kelleme sidőt szeretne nyugodtan eltölteni Új-Budán!

2017. novemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. december 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Gyakran járunk az étterembe a családommal, barátokkal, munkahelyi csoporttal, viszont rendkívül pofátlannak tartom, hogy december hónapra megemelték az árakat 8000 Ft.-ra. Ez a Trófea karácsonyi ajándéka???!!! Soha többé nem megyek hozzátok! A pofátlanság netovábbja.....

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Klebelsberg Kastély
5 nap/4 éjszaka 9.263,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.12.31.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
4 nap/3 éjszaka 38.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 31-én teljes ellátással, wellness-részleg és fürdőköpeny használattal, téli finomságokkal, szilveszter éjjel ünnepi zenés vacsorával, szilveszteri műsor meglepetés vendéggel, tűzijátékkal, tombolával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.01.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztással kávégépből, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.12.31.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, szobai széffel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.23.
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.613 - 13.102,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2021.09.12.
Párisi Udvar Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz bekészítéssel, Spa részleg és fitneszterem használattal, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.28. - 2021.03.31.
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 7.200 - 11.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2020.12.01.
Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház
2-4 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2020.12.31.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, kedvezményekkel, parkolással
2020.10.01. - 2020.11.30.
Attila Hotel & Restaurant
2 nap/1 éjszaka 4.462 - 6.197,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.21. - 2021.02.28.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 28.695,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, masszázzsal, kozmetikai kezeléssel, Kleopátra tejfürdővel, sportos programokkal, parkolással, WI-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.12.28.

Szállodák Budapesten és környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Libra Hotel Budapest
Őszi szünet (min. 2 éj)
Adventi ajánlat (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)

Trófea Grill Étterem - Újbuda BudapestX