1117 Budapest, Hauszmann Alajos u. 6/b

magyar, nemzetközi
grill ételek ...
Gépzene:
alternatív, jazz, könnyűzene, musical
ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes ...
Különtermek:
Akvárium - max. 46 fő
Napsugár - max. 68 fő
Nádor - max. 108 fő
Motívumos - max. 56 fő
Szerémi - max. 60 fő
Pilseni típusú, házi főzésű világos és barna csapolt sör

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest bemutatkozása

Budapest legnagyobb Trófea Grill Étterme szeretettel várja Önt!

Budapest legnagyobb Trófea Grill Étterme szeretettel várja Önt!

Meghatározott összegért korlátlanul fogyaszthat több mint 100 féle ételből és a következő italokból: száraz és édes pezsgő, folyóbor, csapolt sör, szénsavas és szénsavmentes üdítőitalok, ásványvíz és kávé!

A svédasztalos önkiszolgáló rendszer előnyeit kihasználva határtalan gasztronómiai élményben lehet része. Élvezze a finom ételek változatosságát a kóstolgatás örömét a különböző ízek varázslatos világát.

A kínálatban a tradicionális magyaros ételek, a nemzetközi konyha remekei, vegetáriánus ínyencségek, reformkonyhát képviselő fogások mind megtalálhatók.

Levesek, hideg és meleg előételek, készételek, saláták és natúr zöldségek bőséges választéka mellett különböző pácokban érlelt húsokat, házi kolbászkülönlegességeket, zöldségeket frissen grillezünk látványkonyhánkban a Vendégek kívánsága szerint.

Két fatüzelésű kemencében egész nap lobog a tűz, így folyamatosan friss és változatos péksütemények, pogácsák, rétesek, kenyérkülönlegességek kerülnek vendégeink asztalára. Pékeink kizárólag természetes alapanyagokból, adalékanyagok hozzáadása nélkül, hagyományos kézi technológiával készítik finomságaikat

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest képei

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest vélemények

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018.december 31-én voltam szilveszterezni a Trófeában. Eddig ez volt a kedvenc éttermünk. Azonban óriási csalódás érte a társaságot szilveszterkor. Nagyon gyér volt a kínálat, a személyzet sem állt a helyzet magaslatán. Rossz szervezés, gyenge színvonal. És mindez 22.000.- Ft/fő.
Ezek után nem ajánlom az éttermet ismerőseimnek.

pinky TOP szállásértékelő
2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 23.
Természetesen, aki azt szereti, h teleeszi magát és bírja is, annak tökéletes hely ! :)
Valóban rengeteg a választék, főleg húsból. A köretek és saláták normálnak mondható választékot takarnak, mint pl. egy wellnesshotelben. A gyümölccsel és desszertekkel én most kissé elégedetlen voltam. mivel az ananász és sárgadinnye ehetetlenül ízetlen és kemény volt.

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évekkel ezelőtt jártam itt utoljára. Hatalmas hely lett belőle. Csúcsidőben alig lehet mozdulni, mivel turnusok vannak sorban állással indul már a bejáratnál. Utána egyszerre esünk neki a ételpultoknak és itt is sorban állás következik. Amikor végre sikerül az első körben végezni, akkor már konszolidálódik a helyzet. Visszahúzódunk az asztalainkhoz és elkezdődik az élvezet.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 9.
Mivel most voltam először Trófeában, nagy várakozással telve indultam neki. A választék éppen nem volt annyira eget rengető, mégis fantasztikus ételeket kóstolhattunk meg. A grill látványpult nagyon jó! Tiszta, kifogástalan a hely, a személyzet is roppant kézséges. Valójában el vagyok ájulva, pazar volt az élmény.

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Rokoni meghívásra jártunk újra a Szerémi úti Trófeában. A kiírásból láttam, hogy az ár emelkedett (7000 Ft/fő vasárnap ebédidőben) a múltkorihoz képest. Ez így két főre - borravalóval, fizetős italfogyasztástól függően - cca. 16-18. 000 Ft, ennyiért azért már egy különlegesebb ételválasztékot kínáló étteremben is meg lehet kajálni.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször voltam ott családi esemény kapcsán. Az ellátás kifogástalan. Tiszta, izléses, nagyon finom minden ami étek.
Egy újabb kettős születésnapra készülünk ugyanitt, 18 és 70 év.
Ez áprilisban 28. án lesz.
Én elégedett vagyok a kiszolgálással és a menűvel egyaránt.
További jó sütes, főzést kívánok.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 19.
Az étterem könnyen megközelíthető helyen található. A kiszolgálás agyon jó, az árak barátiak és több kedvezményük is van! Az ételek kiválóak,a menűkön bő választék van. Ízletes fogások, borok, italok kaphatók itt, rendezvények megszervezésére is vállalkoznak. Mindenképpen ajánlom ismerőseimnek és Mindenkinek,aki egy kelleme sidőt szeretne nyugodtan eltölteni Új-Budán!

2017. novemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. december 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Gyakran járunk az étterembe a családommal, barátokkal, munkahelyi csoporttal, viszont rendkívül pofátlannak tartom, hogy december hónapra megemelték az árakat 8000 Ft.-ra. Ez a Trófea karácsonyi ajándéka???!!! Soha többé nem megyek hozzátok! A pofátlanság netovábbja.....

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Unokám ballagását tartottuk itt májusba, Bajáról érkeztünk. Foglalt asztalunk volt)Finom volt minden. A kiszolgáló személyzet kedves és figyelmes volt! A végére egy meglepetés tortát is kaptunk! Voltunk már itt többször is és még fogunk is menni! Ajánlottam és még ajánlom is az ismerőseimnek barátaimnak! További sikeres munkát kívánok az ott dolgozó személyzetnek!

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
A megnyitás óta járunk a Trófea Újbuda Étterembe. Nagyon szeretjük, pénteken is voltunk 11 fővel 50. Házassági évfordulót ünnepeltünk. , és aug. 25-én újra igénybe vesszük a Trófea szolgáltatását Lajos nap alkalmából. Egyetlen egy dolog, ami a Családunknak nem megfelelő, ez pedig a vegetáriánus és vegán ételek választéka.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Klebelsberg Kastély
3 nap/2 éjszaka 10.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2019.12.31.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 11.049 - 15.354,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2021.05.05.
Vitta Hotel Superior Budapest
3 nap/2 éjszaka 10.236 - 21.935,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.09.09.
Aquaworld Resort Budapest
Napi árak, félpanzióval, Az ár tartalma: szállás félpanziós ellátással, korlátlan Aquaworld belépés a tartózkodás teljes időtartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
2019.08.21. - 2019.12.31.
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 8.935 - 15.587,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Panni Pihenőház
2019.09.05. - 2020.08.21.
Vácz Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.08.23. - 2020.05.23.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.963,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2019.11.09.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.774 - 10.675,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.12.
Sipito Pihenőpark
Pilis
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.21. - 2019.11.05.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 24.713 - 27.638,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.08.31.
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szoba bekészítéssel, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.20.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval