Trófea Grill Étterem (Újbuda) Budapest

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
2. helyezett Budapest

magyar, nemzetközi
grill ételek ...
Gépzene:
alternatív, jazz, könnyűzene, musical
ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes ...
Különtermek:
Akvárium - max. 46 fő
Napsugár - max. 68 fő
Nádor - max. 108 fő
Motívumos - max. 56 fő
Szerémi - max. 60 fő
SZEP kártya, Erzsébet utalvány
Pilseni típusú, házi főzésű világos és barna csapolt sör

Trófea Grill Étterem (Újbuda) Budapest bemutatkozása

Budapest legnagyobb Trófea Grill Étterme szeretettel várja Önt!

Budapest legnagyobb Trófea Grill Étterme szeretettel várja Önt!

Meghatározott összegért korlátlanul fogyaszthat több mint 100 féle ételből és a következő italokból: száraz és édes pezsgő, folyóbor, csapolt sör, szénsavas és szénsavmentes üdítőitalok, ásványvíz és kávé!

A svédasztalos önkiszolgáló rendszer előnyeit kihasználva határtalan gasztronómiai élményben lehet része. Élvezze a finom ételek változatosságát a kóstolgatás örömét a különböző ízek varázslatos világát.

A kínálatban a tradicionális magyaros ételek, a nemzetközi konyha remekei, vegetáriánus ínyencségek, reformkonyhát képviselő fogások mind megtalálhatók.

Levesek, hideg és meleg előételek, készételek, saláták és natúr zöldségek bőséges választéka mellett különböző pácokban érlelt húsokat, házi kolbászkülönlegességeket, zöldségeket frissen grillezünk látványkonyhánkban a Vendégek kívánsága szerint.

Két fatüzelésű kemencében egész nap lobog a tűz, így folyamatosan friss és változatos péksütemények, pogácsák, rétesek, kenyérkülönlegességek kerülnek vendégeink asztalára. Pékeink kizárólag természetes alapanyagokból, adalékanyagok hozzáadása nélkül, hagyományos kézi technológiával készítik finomságaikat

Trófea Grill Étterem (Újbuda) Budapest képei

Trófea Grill Étterem (Újbuda) Budapest vélemények

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 27.
Adtunk még egy esélyt a helynek. Az utóbbi időben (kb 1,5-2 éve) már nem a régi, különlegesnek is mondható választékkal várják a vendégeket. Egyre több a csirkeétel. Sült csirkeszárny, rántott csirke, csirke ilyen meg olyan szószban, csirkeragu leves, csirkés saláta, stb. A kacsacomb, a tatárbifsztek már csak a múlt emléke.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Második alkalommal jártunk itt és biztos, hogy nem utoljára. Kedves, figyelmes kiszolgálás, bőséges, választékos és különleges ételeket kínálnak. Aki nem szereti a kulináris élvezeteket, annak nem ajánlom. Előre pácolt ételeket kiválasztva és tenger gyümölcseit elkészítik, ezért a grill sarok kifejezetten jó, külön szusi pult is van.

2016. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. május 24.
Fiam házasságkötését ünnepeltük, a Gyermekeink választották az ebéd helyét. Az ételek és italok finomak voltak. Amin lehetne változtatni és nem kerülne sokba: a fehér abroszra tehetnének még valami szebb díszítést, és talán színes, elegáns papírszalvétát is tehetnének. Semmi sem emelte ki az ünnepünk rendkívüliségét.

2017. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. május 6.
Múlt héten szombaton voltam ott munkatársaimmal, céges vacsorán. A személyzet kedves, segítőkész, mosolygós!:) Az ételek finomak, bőséges, mindenki talál kedvére valót. A hely hangulatos,szép és igényes. A grill látványpult és a fagylaltpult szuper volt. Az asztalokhoz kényelmesen lehet leülni.

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 9.
A Trófea éttermek közül a Szerémi útit részesítjük előnyben mikor helyszínt keresünk családi események megünneplésére. Így történt ez most is, amikor lányunk diplomaosztó ünnepsége után itt ült össze a család ,hogy emlékezetessé tegyük ezt a napot. Az ételek kitűnőek a választék bőséges,az ínyencek kiélhetik magukat.
Ráckeve

Mobilról küldte. | 2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 23.
Nagyon szeretem ezt az éttermet!
A személyzet gyors,precíz és udvarias!
Rengeteg ételből lehet választani.De a grill látvány pult a kedvencem!A cukrászok akik a süteményeket készítik kiváló szakemberek!Lehet picit bután hangzik,de én még az ajándék csokitortát is szeretem!
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a helyet!

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Több Trófeában is jártunk (zuglói, Király utcai, Margit hídnál lévő), de a Szerémi úti kiemelkedik valamennyi közül. Az ételek kitűnőek, a választék talán a legnagyobb az összes közül. Kedvencemet, a tatárbifszteket nagy tálban tették ki, nem kis köpet adagokban, mint a Király utcában, amely így gyorsan elfogyott és úgy kellett vadászni rá.
Szolnok

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Lakásunkhoz való közelsége okán a Visegrádi utcai Trófea Étteremben jártunk eddig a legtöbbet, de a zuglói, Király utcai, óbudai és Margit körúti éttermekben is megfordultunk már családdal, illetve kollégákkal. Mivel a legjobb értékeléseket az újbudai Trófeáról hallottuk, ide látogattunk el vasárnapi családi ebédre, gyerekekkel együtt.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 4.
A zuglói Trófeából pártoltunk át ide, mivel bővült a család és az ottani helyet valahogy"kinőttük" mivel babakocsival megköze-líthetetlennek tűnt! Valamikor még a nyitásuk idején itt kezdtük a novemberi szülinapozást, innen szoktunk át Zuglóba. Nem bántuk meg hogy visszatértünk ide, nagyon sokat javult a színvonal, a kiszolgálás és a választék.
Balatonfüred

2015. decemberben járt itt
Értékelt: 2016. november 30.
A munkahelyi karácsonyi vacsoránkat töltöttük itt díszbeszédestül, köszöntőstül, tömegestül, ahogy kell. Ez nyilván levesz a élmény értékéből, de nem róható fel az étteremnek. Sűrűn voltunk ültetve egy hosszú asztalhoz és a széket is alig lehetett hátra húzni, met mögöttünk is ültek. A felszolgálók készségesek voltak, sűrűn szedték le a szennyes edényeket.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Jagelló Business Hotel
4 nap/3 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.06.15. - 2017.08.31.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 14.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és tófürdő használattal, ajándék limonádéval vagy sörrel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.08.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 23.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.20. - 2017.10.23.
Patak Park Hotel
2-3 éjszaka 11.158,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.09. - 2017.12.31.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2-6 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és strand használattal, kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.08.31.
Hotel Honti
4 nap/3 éjszaka 11.317,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
Akár 1 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.18. - 2017.08.27.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlőitallal, medence és vitálközpont használattal, játszótérrel, programokkal
2017.06.01. - 2017.08.31.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2-5 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós vagy teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, bowling-, squash-, teniszpálya és kerékpár használattal, múzeum belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.02. - 2017.08.31.
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 33.900,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, sportpálya használattal, korai bejelentkezéssel, késői kijelentkezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.25. - 2017.12.21.
Thermal Hotel Visegrád
2-7 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszerem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.09. - 2017.08.31.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
3-7 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, mini wellness részleg használattal, bogrács használattal és grillezési lehetőséggel, kerékpárhasználattal, gyermekjátszóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.16. - 2017.09.04.

Szállodák Budapest környékén
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Libra Hotel Budapest
Legjobb ár nyáron (min. 2 éj)
Csak egy csobbanás (1 éjszaka)
Rövid pihenés hosszú programokkal (1 éjtől)

Trófea Grill Étterem (Újbuda) BudapestX