Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
2. helyezett Budapest

magyar, nemzetközi
grill ételek ...
Gépzene:
alternatív, jazz, könnyűzene, musical
ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes ...
Különtermek:
Akvárium - max. 46 fő
Napsugár - max. 68 fő
Nádor - max. 108 fő
Motívumos - max. 56 fő
Szerémi - max. 60 fő
Pilseni típusú, házi főzésű világos és barna csapolt sör

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest bemutatkozása

Budapest legnagyobb Trófea Grill Étterme szeretettel várja Önt!

Budapest legnagyobb Trófea Grill Étterme szeretettel várja Önt!

Meghatározott összegért korlátlanul fogyaszthat több mint 100 féle ételből és a következő italokból: száraz és édes pezsgő, folyóbor, csapolt sör, szénsavas és szénsavmentes üdítőitalok, ásványvíz és kávé!

A svédasztalos önkiszolgáló rendszer előnyeit kihasználva határtalan gasztronómiai élményben lehet része. Élvezze a finom ételek változatosságát a kóstolgatás örömét a különböző ízek varázslatos világát.

A kínálatban a tradicionális magyaros ételek, a nemzetközi konyha remekei, vegetáriánus ínyencségek, reformkonyhát képviselő fogások mind megtalálhatók.

Levesek, hideg és meleg előételek, készételek, saláták és natúr zöldségek bőséges választéka mellett különböző pácokban érlelt húsokat, házi kolbászkülönlegességeket, zöldségeket frissen grillezünk látványkonyhánkban a Vendégek kívánsága szerint.

Két fatüzelésű kemencében egész nap lobog a tűz, így folyamatosan friss és változatos péksütemények, pogácsák, rétesek, kenyérkülönlegességek kerülnek vendégeink asztalára. Pékeink kizárólag természetes alapanyagokból, adalékanyagok hozzáadása nélkül, hagyományos kézi technológiával készítik finomságaikat

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest képei

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest vélemények

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször voltam ott családi esemény kapcsán. Az ellátás kifogástalan. Tiszta, izléses, nagyon finom minden ami étek.
Egy újabb kettős születésnapra készülünk ugyanitt, 18 és 70 év.
Ez áprilisban 28. án lesz.
Én elégedett vagyok a kiszolgálással és a menűvel egyaránt.
További jó sütes, főzést kívánok.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 19.
Az étterem könnyen megközelíthető helyen található. A kiszolgálás agyon jó, az árak barátiak és több kedvezményük is van! Az ételek kiválóak,a menűkön bő választék van. Ízletes fogások, borok, italok kaphatók itt, rendezvények megszervezésére is vállalkoznak. Mindenképpen ajánlom ismerőseimnek és Mindenkinek,aki egy kelleme sidőt szeretne nyugodtan eltölteni Új-Budán!

2017. novemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. december 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gyakran járunk az étterembe a családommal, barátokkal, munkahelyi csoporttal, viszont rendkívül pofátlannak tartom, hogy december hónapra megemelték az árakat 8000 Ft.-ra. Ez a Trófea karácsonyi ajándéka???!!! Soha többé nem megyek hozzátok! A pofátlanság netovábbja.....

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Unokám ballagását tartottuk itt májusba, Bajáról érkeztünk. Foglalt asztalunk volt)Finom volt minden. A kiszolgáló személyzet kedves és figyelmes volt! A végére egy meglepetés tortát is kaptunk! Voltunk már itt többször is és még fogunk is menni! Ajánlottam és még ajánlom is az ismerőseimnek barátaimnak! További sikeres munkát kívánok az ott dolgozó személyzetnek!

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
A megnyitás óta járunk a Trófea Újbuda Étterembe. Nagyon szeretjük, pénteken is voltunk 11 fővel 50. Házassági évfordulót ünnepeltünk. , és aug. 25-én újra igénybe vesszük a Trófea szolgáltatását Lajos nap alkalmából. Egyetlen egy dolog, ami a Családunknak nem megfelelő, ez pedig a vegetáriánus és vegán ételek választéka.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 27.
Adtunk még egy esélyt a helynek. Az utóbbi időben (kb 1,5-2 éve) már nem a régi, különlegesnek is mondható választékkal várják a vendégeket. Egyre több a csirkeétel. Sült csirkeszárny, rántott csirke, csirke ilyen meg olyan szószban, csirkeragu leves, csirkés saláta, stb. A kacsacomb, a tatárbifsztek már csak a múlt emléke.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Második alkalommal jártunk itt és biztos, hogy nem utoljára. Kedves, figyelmes kiszolgálás, bőséges, választékos és különleges ételeket kínálnak. Aki nem szereti a kulináris élvezeteket, annak nem ajánlom. Előre pácolt ételeket kiválasztva és tenger gyümölcseit elkészítik, ezért a grill sarok kifejezetten jó, külön szusi pult is van.

2016. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. május 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Fiam házasságkötését ünnepeltük, a Gyermekeink választották az ebéd helyét. Az ételek és italok finomak voltak. Amin lehetne változtatni és nem kerülne sokba: a fehér abroszra tehetnének még valami szebb díszítést, és talán színes, elegáns papírszalvétát is tehetnének. Semmi sem emelte ki az ünnepünk rendkívüliségét.

2017. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. május 6.
Múlt héten szombaton voltam ott munkatársaimmal, céges vacsorán. A személyzet kedves, segítőkész, mosolygós!:) Az ételek finomak, bőséges, mindenki talál kedvére valót. A hely hangulatos,szép és igényes. A grill látványpult és a fagylaltpult szuper volt. Az asztalokhoz kényelmesen lehet leülni.

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 9.
A Trófea éttermek közül a Szerémi útit részesítjük előnyben mikor helyszínt keresünk családi események megünneplésére. Így történt ez most is, amikor lányunk diplomaosztó ünnepsége után itt ült össze a család ,hogy emlékezetessé tegyük ezt a napot. Az ételek kitűnőek a választék bőséges,az ínyencek kiélhetik magukat.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék Yamuna testápoló csomaggal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2018.12.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.750 - 43.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.10. - 2018.12.20.
Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 14.983,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness részleg használattal, hétköznapokon ajándék masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.15. - 2018.09.02.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
Akár 1 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, szobai széffel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2018.12.23.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, koktél és smoothie kuponnal, sporteszköz és kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.01. - 2018.10.01.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Medvefarm belépővel, kozmetika, éttermi- és masszázskedvezménnyel, parkolással, internet eléréssel
2017.01.01. - 2018.12.31.
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös- és törölköző bekészítéssel, gyermek programokkal, internet elérhetőséggel
2018.06.15. - 2018.07.08.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2-3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, szobai bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.09. - 2018.06.15.
City Hotel Unió
5 nap/4 éjszaka 7.488,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
2018.02.13. - 2018.12.27.
Dabas Hotel
Dabas
4 nap/3 éjszaka 11.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szoba bekészítéssel, fürdőbelépővel, ajándék lövés éles fegyverrel, internet elérhetőség
2018.04.19. - 2018.12.31.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlőitallal, medence és vitálközpont használattal, játszótérrel, programokkal
2018.06.01. - 2018.08.31.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 3.980,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.14. - 2018.10.31.

Szállodák Budapest környékén
Tó Wellness Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Portobello Wellness & Yacht Hotel Budapest
A családbarát Portobello Yacht és Wellness Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a...
Bánki ringaTÓzás (min. 2 éj)
Akciós Bellevue Napok (min. 2 éj)
Vár ránk a nyár (min. 2 éj)

Trófea Grill Étterem - Újbuda BudapestX