2. helyezett Budapest

magyar, nemzetközi
grill ételek ...
Gépzene:
alternatív, jazz, könnyűzene, musical
ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes ...
Különtermek:
Akvárium - max. 46 fő
Napsugár - max. 68 fő
Nádor - max. 108 fő
Motívumos - max. 56 fő
Szerémi - max. 60 fő
SZEP kártya, Erzsébet utalvány
Pilseni típusú, házi főzésű világos és barna csapolt sör

Trófea Grill Étterem (Újbuda) Budapest bemutatkozása

Budapest legnagyobb Trófea Grill Étterme szeretettel várja Önt!

Budapest legnagyobb Trófea Grill Étterme szeretettel várja Önt!

Meghatározott összegért korlátlanul fogyaszthat több mint 100 féle ételből és a következő italokból: száraz és édes pezsgő, folyóbor, csapolt sör, szénsavas és szénsavmentes üdítőitalok, ásványvíz és kávé!

A svédasztalos önkiszolgáló rendszer előnyeit kihasználva határtalan gasztronómiai élményben lehet része. Élvezze a finom ételek változatosságát a kóstolgatás örömét a különböző ízek varázslatos világát.

A kínálatban a tradicionális magyaros ételek, a nemzetközi konyha remekei, vegetáriánus ínyencségek, reformkonyhát képviselő fogások mind megtalálhatók.

Levesek, hideg és meleg előételek, készételek, saláták és natúr zöldségek bőséges választéka mellett különböző pácokban érlelt húsokat, házi kolbászkülönlegességeket, zöldségeket frissen grillezünk látványkonyhánkban a Vendégek kívánsága szerint.

Két fatüzelésű kemencében egész nap lobog a tűz, így folyamatosan friss és változatos péksütemények, pogácsák, rétesek, kenyérkülönlegességek kerülnek vendégeink asztalára. Pékeink kizárólag természetes alapanyagokból, adalékanyagok hozzáadása nélkül, hagyományos kézi technológiával készítik finomságaikat

Trófea Grill Étterem (Újbuda) Budapest képei

Trófea Grill Étterem (Újbuda) Budapest vélemények

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Unokám ballagását tartottuk itt májusba, Bajáról érkeztünk. Foglalt asztalunk volt)Finom volt minden. A kiszolgáló személyzet kedves és figyelmes volt! A végére egy meglepetés tortát is kaptunk! Voltunk már itt többször is és még fogunk is menni! Ajánlottam és még ajánlom is az ismerőseimnek barátaimnak! További sikeres munkát kívánok az ott dolgozó személyzetnek!

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
A megnyitás óta járunk a Trófea Újbuda Étterembe. Nagyon szeretjük, pénteken is voltunk 11 fővel 50. Házassági évfordulót ünnepeltünk. , és aug. 25-én újra igénybe vesszük a Trófea szolgáltatását Lajos nap alkalmából. Egyetlen egy dolog, ami a Családunknak nem megfelelő, ez pedig a vegetáriánus és vegán ételek választéka.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 27.
Adtunk még egy esélyt a helynek. Az utóbbi időben (kb 1,5-2 éve) már nem a régi, különlegesnek is mondható választékkal várják a vendégeket. Egyre több a csirkeétel. Sült csirkeszárny, rántott csirke, csirke ilyen meg olyan szószban, csirkeragu leves, csirkés saláta, stb. A kacsacomb, a tatárbifsztek már csak a múlt emléke.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Második alkalommal jártunk itt és biztos, hogy nem utoljára. Kedves, figyelmes kiszolgálás, bőséges, választékos és különleges ételeket kínálnak. Aki nem szereti a kulináris élvezeteket, annak nem ajánlom. Előre pácolt ételeket kiválasztva és tenger gyümölcseit elkészítik, ezért a grill sarok kifejezetten jó, külön szusi pult is van.

2016. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fiam házasságkötését ünnepeltük, a Gyermekeink választották az ebéd helyét. Az ételek és italok finomak voltak. Amin lehetne változtatni és nem kerülne sokba: a fehér abroszra tehetnének még valami szebb díszítést, és talán színes, elegáns papírszalvétát is tehetnének. Semmi sem emelte ki az ünnepünk rendkívüliségét.

2017. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. május 6.
Múlt héten szombaton voltam ott munkatársaimmal, céges vacsorán. A személyzet kedves, segítőkész, mosolygós!:) Az ételek finomak, bőséges, mindenki talál kedvére valót. A hely hangulatos,szép és igényes. A grill látványpult és a fagylaltpult szuper volt. Az asztalokhoz kényelmesen lehet leülni.

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 9.
A Trófea éttermek közül a Szerémi útit részesítjük előnyben mikor helyszínt keresünk családi események megünneplésére. Így történt ez most is, amikor lányunk diplomaosztó ünnepsége után itt ült össze a család ,hogy emlékezetessé tegyük ezt a napot. Az ételek kitűnőek a választék bőséges,az ínyencek kiélhetik magukat.
Ráckeve

Mobilról küldte. | 2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 23.
Nagyon szeretem ezt az éttermet!
A személyzet gyors,precíz és udvarias!
Rengeteg ételből lehet választani.De a grill látvány pult a kedvencem!A cukrászok akik a süteményeket készítik kiváló szakemberek!Lehet picit bután hangzik,de én még az ajándék csokitortát is szeretem!
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a helyet!

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Több Trófeában is jártunk (zuglói, Király utcai, Margit hídnál lévő), de a Szerémi úti kiemelkedik valamennyi közül. Az ételek kitűnőek, a választék talán a legnagyobb az összes közül. Kedvencemet, a tatárbifszteket nagy tálban tették ki, nem kis köpet adagokban, mint a Király utcában, amely így gyorsan elfogyott és úgy kellett vadászni rá.
Szolnok

2097 értékelés
2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Lakásunkhoz való közelsége okán a Visegrádi utcai Trófea Étteremben jártunk eddig a legtöbbet, de a zuglói, Király utcai, óbudai és Margit körúti éttermekben is megfordultunk már családdal, illetve kollégákkal. Mivel a legjobb értékeléseket az újbudai Trófeáról hallottuk, ide látogattunk el vasárnapi családi ebédre, gyerekekkel együtt.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Aquaworld Resort
3 nap/2 éjszaka 26.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, élményfürdő, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.20.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.400,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, fürdőbelépővel, masszázs kuponnal, szauna ceremóniával, parkolással
2017.09.01. - 2017.11.30.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 10.170 - 14.670,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2017.12.30.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
2017.09.01. - 2017.12.20.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.08.27. - 2017.10.31.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
4 nap/3 éjszaka 24.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, gyermekprogramokkal, méz kóstolással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.29. - 2018.01.01.
Royal Club Hotel
2-5 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.30.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.01. - 2017.12.20.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 24.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, masszázzsal, arckezeléssel, sportolási lehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.28.
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, karácsonyi meglepetéssel, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
2017.12.18. - 2017.12.28.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 23.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós vagy all inclusive ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, éjszakai fürdőzéssel, szaunaszeánszokkal, kedvezményekkel, karácsonyi és gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.24. - 2017.12.30.
Libra Hotel
Veresegyház
4 nap/3 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, koktéllal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, szilveszteri gálavacsorával és programokkal, medvefarm belépővel, hölgyeknek szilveszteri sminkkel, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.30. - 2018.01.02.

Szállodák Budapest környékén
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Libra Hotel Budapest
Legjobb ár (min. 2 éj)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)

Trófea Grill Étterem (Újbuda) BudapestX