daddy1001

daddy1001 adatlapja

Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes
Regisztráció2016.05.17
Utoljára itt2023.08.06

Kiváló 2017. augusztus 11.a párjával járt itt
Egerből indultunk, reggeli csak 1-1 croissant. Átautóztunk a Mátrába, túráztunk az Ilona-völgyi vízeséshez, majd irány Mátrafüred. 14 óra magasságában értünk oda, éhesek voltunk, irány a Feketerigó. Régen a főiskola alatt elég sokszor megfordultunk itt. Kevés hely volt az árnyékban, a nagy meleg miatt mindenki oda húzódott a napos asztaloktól.
Kiváló 2017. szeptember 10.a párjával járt itt
Itt nem csalódik az ember. Mikor Egerben járunk és van idő is, akkor itt mindig eszünk egy menüt. A menü szerencsére nem a sok helyen unásig kínált lebbencsleves-rizseshús kombó. Mindig olyan kerül terítékre, amit szívesen elfogyszt az ember. A kiszolgálásra semmilyen panasz nem lehet. Kedvesek, aranyosak. A terasz viszont kint van a sétáló utcán.
2016. május 17.a párjával járt itt
GPS nélkül nem ajánlom megközelíteni, ha nincs egri helyismeretünk. Az utcából már könnyű megtalálni, a tábla segítségével a szemek elől elrejtett épületet, amely ily módon védett a zajtól és a zavaró elemektől. Csak szembe ne jöjjön autó a szűk és beláthatatlan feljárón. Az épület nem hivalkodó, beleillik a környezetbe.
Felhasználó fényképei:
Hotel Rubinia Eger -