Hotel Rubinia Eger

Hotel Rubinia Eger
Hotel Rubinia EgerHotel Rubinia Eger
Hotel Rubinia EgerHotel Rubinia Eger

Hotel Rubinia Eger bemutatkozása

A Hotel Rubinia csendes és nyugodt kikapcsolódást nyújt vendégeinek Egerben. Kiváló elhelyezkedése mellett - egyik oldalt a Szépasszony-völgy, míg másik oldalról a város panorámája nyújt felejthetetlen élményt -, tágas szobákkal és stúdiókkal, hangulatos közösségi terekkel, szaunával és egy konferenciateremmel rendelkezik.

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Agria Vintage Apartman Eger
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Hotel Rubinia Eger vélemények

Kiváló 2017. augusztus 15.barátokkal járt itt
Nagyon családias az egész hotel. Mindenben a vendég igényeit nézik.
Bőséges reggeli választék, még bőségesebb meleg vacsora kínálat. Az ár igen kedvező.
A Szépasszony völgy felett van csodás kilátással.
Nagyon elégedettek voltunk a barátainkkal együt, 4 napot töltöttünk ott. Máskor is szívesen megyünk. Csak ajánlani tudom másoknak is.
2017. július 22.gyerekekkel járt itt
Nagyon szep helyen van a elhelyezes csak a tisztasagra kene oda figyelni es aszt nagyon. A szemelyre es a kaja az kivalo volt ha a fonokseg tobet fektetne a felujitadra kivalo hely lene es gyonyoru a gyerekek is elveznrk a kinti medencet a trampolint csak szezvolt torve es veszelyes volt ugralni bene. A felpanzio svedasztalos volt kivalo valasztekal az plus
Kiváló 2017. június 16.családjával járt itt
A RUBINIA név alatt több épületben egy Hotel és panzió működik. Természetesen más árakkal és minőséggel. Amikor mi vásároltuk volt árbeli különbség a kétféle szállás közt. Étkezés viszont egyforma bármelyik épületben alszik a vendég. Ezt szerettem volna tisztázni, az olvasott értékelések miatt.
Átlagos 2017. június 14.egyedül járt itt
Egy napot töltöttem itt. Szép helyen van a hotel,kicsit macerás megközelíteni. GPS ajánlott. Nagyon szép kilátás a Szépasszony völgy-re. Hátul le is lehet sétálni. A szoba szolíd,csak ami szükséges az van benne. Fürdőszoba elfogadható,tusolóval. Sampon,kézmosó,és hajszárító is volt,ami pozítív. Az ágy nagyon kényelmes volt.
Gyenge 2017. április 15.a párjával járt itt
A hely az szép, rálátni a Szépasszonyvölgyre. Az étkezés még elmegy, ha leszámítjuk a hideg ételt, ami egyébként naponta körbe- körbe szinte ugynanaz. Az internetre ráraknak egy tetszetős szobát, de a valóság az teljesen más ( mellékelem a képeken). 4 éjszakát voltunk a panzióban, de takarítónőt egyet sem láttunk.
Hotel Rubinia Eger - SzobákHotel Rubinia Eger - SzobákHotel Rubinia Eger - BelsőHotel Rubinia Eger - SzobákHotel Rubinia Eger - SzobákHotel Rubinia Eger - BelsőHotel Rubinia Eger - SzobákHotel Rubinia Eger - BelsőHotel Rubinia Eger - Szobák
Kiváló 2017. január 4.a párjával járt itt
Hotel Rubinia!
Már az elhelyezkedése is fantasztikus: láthatod... Eger panorámáját, de Szépasszonyvölgy is eléd tárul. A Hotel egyszerű, alapvetően tiszta, az étel kiváló, a személyzet kedves, az újévi buli fantasztikus... árában megérte, jó volt itt búcsúzni 2016-tól.... köszönjük :)
Átlagos 2017. január 3.a párjával járt itt
Három napot töltöttünk a Hotel Rubiniában,az étel mindig hideg volt, ugyanolyan hús 3 napig, reggelire virsli, kiszáradt sajt. A szoba egy kis pénz ráfordítással szinte tökéletes lehetne. A Wellness részleg két jakuzziból és egy szaunából állt. A szálloda nagyon közel van a Szépasszony-völgyéhez.
2017. január 3.barátokkal járt itt
Kellemes fogadtatás,elő és szilveszteri hangulat tökéletes,Étkezésben felülmúlta
az eddigi panziókat, hotelokat,a személyzet nagyon igyekezett,figyelmes volt,ha tehetem visszalátogatunk!
Gyenge 2017. január 3.barátokkal járt itt
A stúdiószoba egy igen gyenge kollégiumi minőség vagy még az sem. A bútorok (ágy, szekrény) gyermek-méretűek. A helyiségek légtere óvodásokhoz méretezett. Az étkezés "maradék" elven működött: Január 2-án még a szilveszteri maradékot tálalták fel. 30-i leves elsejére is futotta.
Gyenge 2017. január 2.a párjával járt itt
Lepusztult, hiányos felszereltségű, a tisztaság nem erőssége a panziónak.A két recepciós hölgy nagyon kedves volt, de csak a kiégett villanykörték cseréjében volt lehetőségük segíteni.